Reikalinga pagalba?

Gudauri

TRASŲ ŽEMĖLAPIS Kelionės į Gudauri kurortą

Gudauri – modernus, didžiausias slidinėjimo kurortas Gruzijoje (Sakartvele), įsikūręs Kaukazo kalnuose, Kazbegi regione. Nuo sostinės Tbilisio nutolęs 120 km, nuo Kutaisio 295 km. Nepaisant to, kad Gudauri įsikūręs labai aukštai, net 2200 metrų virš jūros lygio, jam būdingas šiltas, saulėtas ir ramus oras.

Kurorte yra apie 75 kilometrai gerai prižiūrimų trasų tinkamų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidininkams, sujungtų 13 keltuvų. Keltuvais galite pasikelti net į 3279 m aukštį ir pasirinkti mėgiamą trasą į bet kurią kalno pusę. Čia rasite 37 % mėlynų, 46 % raudonų ir 10 % juodų trasų. Ekstremalių pojūčių mėgėjų laukia itin vertinamas „Snow“ parkas.

Gudauri slidinėjimo kurortas yra tinkamas pradedantiems slidininkams, nes čia sniegas yra itin purus, kalnų šlaitai neaštrūs, nėra išlendančių akmenų, todėl puikiai tiks net tiems, kurie tik pradeda atrasti šį aktyvų žiemos sportą. Patyrusieji slidininkai ir trokštantys ekstremalių pojūčių, čia turi puikias galimybes išbandyti betrasį slidinėjimo būdą. 

Kadangi kurortas vis augantis ir sparčiai besivystantis, jį verta rinktis dėl naujai įrengiamų trąsų ir keltuvų, puikios turizmo infrastruktūros, kokybiškų viešbučių už prieinamą kainą bei visiems gerai žinomo gruziniško svetingumo. 

Daugiau infromacijos rasite: https://www.gudauri.info/