Reikalinga pagalba?

Flachau-Wagrain

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Flachau-Wagrain kurortą

Flachau ir Wagrain slidinėjimo kurortai priklauso SKI AMADE kurortų grupei, jungiančiai net 860 km slidinėjimo trasų.
Flachau kurortas įsikūręs 925 m aukštyje. Slidinėjama 827 – 2000 m aukštyje. Flachau trasomis ir keltuvais jungiasi su gretimu Wagrain kurortu (miestelis įsikūręs 850 m aukštyje). 
Flachau-Wagrain slidinėjimo zona jungia tris slėnius (Flahau/ Flachauwinkl –Wagrain/ Kleinarl- Zauchensee) ir yra netoli Schladming ir Obertauern slėnių. Tai puiki vieta pradedantiesiems slidininkams, yra keletas mokomųjų slidinėjimo maršrutų. Flachau slidinėjimo centre vyksta Pasaulio čempionato etapai.
Regiono trasos išsiskiria savo erdvumu ir gera priežiūra. Regione sunumeruotos ne trasos, o keltuvai ir, tam, kad nepaklystumėte, reikia detaliai planuoti nusileidimus. Plačios raudonosios trasos yra puikios kokybės. Dėmesio verta ir didelė teritorija mokomajam slidinėjimui rytiniame šlaite. Sniego kokybė gerinama „patrankomis“, kuriomis aprūpintas visas rytinis šlaitas. Trasų apkrovimas vidutinis. Puikiai tinka šiek tiek įgudusiems slidininkams bei snieglentininkams. Moderni keltuvų sistema, kurios pajėgumas apie 20 tūkst. žmonių per valandą garantuoja greitą ir patogų pasikėlimą, todėl eilėse gaišti laiko tikrai neteks.

Slidinėjimas Flachau VIDEO