Reikalinga pagalba?

Davos Klosters

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Davos Klosters kurortą

Davosas – tai prabanga garsėjantis Šveicarijos kalnų kurortas, kantono sostinė. Kurortas įsikūręs 1560 m aukštyje, 148 km nuo Ciuricho. Davosas – aukščiausiai įsikūręs Šveicarijos miestas. Davoso regioną sudaro dvi dalys: vakarinė – Davos Platz ir rytinė – Davos Dorf. Davosas, kartu su kaimyniniu Klosters kurortu apima didžiulę žiemos sporto zoną, siūlančią apie 307 km įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų ir pasižyminčią itin aukšto lygio infrastruktūra. Trasas aptarnauja 61 kalnų transporto priemonė (keltuvai, traukinukai, funikulieriai). Davosas/Klosters – didžiausias Šveicarijos slidinėjimo regionas.
Davos – Klosters slidinėjimo regiono trasos skirtos įvairiems slidininkams – pradedantiesiems ir šeimoms su vaikais, daugiau ar mažiau įgudusiems ir profesionalams.
Aukščiausiai esantis Davoso slidinėjimo centro keltuvas įrengtas 2844 m aukštyje; ilgiausia trasa – 12 km.
Slidinėjimo regione yra 88 trasos (21 mėlynos, 42 raudonos ir 22 juodos). Veikia 3 sniego parkai snieglentininkams. Kalnų šlaituose slidinėjimo sporto entuziastai ras ir nemažai „laukinių“ slidinėjimo trasų.
Davosas garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu, gerai išvystyta apres ski paslaugų infrastruktūra. Kurorte yra atviras baseinas su šildomu vandeniu, sporto kompleksai su baseinais, pirtimis, fitneso salėmis, grožio salonais. Veikia daug restoranų, barų diskotekų, kinoteatras.

Slidinėjimas Davose VIDEO