Reikalinga pagalba?

Červinija

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Červinija kurortą

Červinija (Cervinia) (www.cervinia.it) kartu su kaimyniniu kurortu Zermatu (Zermatt) ( www.zermatt.ch) unikalus slidinėjimo regionas, jungiantis dvi valstybes - Italiją ir Šveicariją. Regionas yra nuostabaus grožio viršukalnių Matterhorn ( 4478 m virš jūros lygio ) ir Monte Rosa ( 4633 m virš jūros lygio) papėdėje. Červinija yra garsaus Italijos slidinėjimo regiono - Aostos slėnio - dalis. Pakilus į kalno viršūnę Italijos pusėje, žemyn galima nusileisti Šveicarijos Zermatt kurortui priklausančiomis trasomis. Pagrindiniai šios slidinėjimo arenos miesteliai Valtournanche (1524 m virš jūros lygio), Breuil Cervinia (2050 m virš jūros lygio) ir garsus Šveicarijos kurortas Zermatt. Visi šie miesteliai skirtingi ,Valtournanche primena nedidelį jaukų itališką kurortą, su siauromis gatvelėmis , nedideliais viešbučiais bei restoranais. Breuil Cervinia senamiestyje jauki pėsčiųjų gatvė, barai, restoranai, ir kiek nuošaliau pastatyti modernios architektūros viešbučių bei apartamentų pastatai. Tuo tarpu Zermatt yra unikalus kalnų kurortas, kuriame net eismas automobiliais uždraustas. Vietoje įprastų, čia naudojami elektra varomi automobiliai ir autobusai. Zermate daug įvairių pasilinksminimo vietų – barų, restoranų, diskotekų, kazino, kino teatrų, sporto centrų, parduotuvių.

Slidinėjimo trasos: 350 km slidinėjimo trasų (150 km Breuil Cervinia-Valtournamche regione, 200 km Zermatt regione), iš jų 59 km nesudėtingų (mėlynų) trasų, 197 km vidutinio sunkumo (raudonų) trasų bei 94 km  sudėtingų (juodų) trasų. Slidinėjimo regioną aptarnauja modernių keltuvų sistema.

Pramogos: Cervinia - Zermatt regionas - ekstremalų sportą mėgstančių slidininkų rojus. Taip yra ne tik dėl įspūdingo aukščio kalnuose esančių slidinėjimo trasų. Čia yra ir puikus snieglentėms pritaikytas parkas. Jei užteks drąsos, galite išbandyti slidinėjimą prisirišus prie malūnsparnio (heliski) ar aitvaro (kiteski), pasklandyti ar nučiuožti nuo kalno ant pripūstos padangos (airbord), pasivažinėti sniego motociklu ar sniego dviračiu. Ieškantiems ramesnių laisvalaikio praleidimo būdų, savo paslaugas siūlo sporto centrai su baseinais, saunomis, teniso kortais, treniruoklių salėmis.

 Slidinėjimas Červinijoje VIDEO 1
Slidinėjimas Červinijoje VIDEO 2