Reikalinga pagalba?

Visas Vietnamas Su Poilsiu (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 750 €. Su skrydžiu nuo 2 229 €

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę.

1 diena VILNIUS - HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienu persėdimu.

2  diena HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vykstame į viešbutį. Siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų - tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

3  diena HANOJUS - NINH BINH PROVINCIJA  (HOALU - TAM COC)  - HANOJUS  (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu. Mažiau nei 100 km nuo Ninh Binh miesto stūkso   galingos  Tam Coc uolos, kurias skrodžia romi Ngo Dong upė. Valtimi irsitės palei įspūdingo grožio  uolas, kurios ramiai sau stūkso palei upę,  išlindusios du metrai virš vandens. Papietavę aplankysite ne mažiau įspūdingą  Bich Dong  olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausite atgal į Hanojų, kur lauks vakaro akcentas - senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje.

4  diena HANOJUS- SAPA  (pusryčiai, pietūs)
Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį šalies miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu  - savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos. Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone - rikšomis.  

Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą - Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho (Ba Dinh Square)  aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) - vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto - Literatūros šventyklos (Temple of Literature). 1070 m. pastatyta šventovė, skirta pagerbti mokslininkus ir raštingus vyrus, iki jų dienų savo sienose saugo iš graviruotus visų savo absolventų vardus. Po pietų pervežimas į kalnų vietovę Sapos miestelį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena SAPA - LAO CAI  - TAVAN  - CAT CAT (pusryčiai)

Po pusryčių pažinsime visai kitokią, tik šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalniečių tauteles. Po vaizdingos kelionės vaizdingu slėniu pasieksime  Sapos miestelį (Sa Pa). Vyksime į apžvalginę ekskursiją po Sapos slėnį, kuriame auginamos milžiniškos ryžių plantacijos. Keliaudami pėsčiomis stabtelėsime Tavano (Tavan) miestelyje esantį  Juodųjų Hmongų (Black Hmong)  tautinės mažumos kaimą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena SAPA  - HANOJUS  (pusryčiai)

Po pusryčių turėsime galimybę apžiūrėti jaukų Sapos miestelį, kuris garsėja kalnuotomis vietovėmis ir kultūrine įvairove. Aplankysime Sapos turgelį - juk šis miestas garsėja kaip vienas svarbiausių prekybinių miestelių Lao Cai provincijoje. Pasižvalgę po prekyvietes,važiuosime prie Sidabrinio vandens krioklio. Tai vieta, kurioje vyrauja tik dvi spalvos - baltą purslotą krioklio vandenį supa nuostabiai žalia gamta. Pervežimas į Hanojų. Nakvynė viešbutyje.

7 diena HANOJUS - HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Papusryčiavę vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus. Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers įspūdingi panoraminiai vaizdai. Į šią įlanką žvelgiant iš aukštai, ji atrodo kaip labai ryškus, didžiulis piešinys. Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Natūraliai atsiradę skirtingų formų, dydžių, spalvų akmenys sužavės net visko mačiusius! Po turo norintieji atsigaivinti galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu, gelsvai ir rausvai horizontą nudažančiu saulėlydžiu. Gamtos ir vandens apsuptyje galėsime pasimėgauti tykia, švelnia ramuma. Nakvynė laive.

8 diena HALONGO  ĮLANKA  - HANOJUS HOI AN(pusryčiai)
Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę - skrisime į Danangą.

Iš ten važiuosime į Hoi an, užburiantį savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Vakarop pasiūlysime apsilankyti šurmulingame miesto turgelyje - sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių

9 diena HOI AN - HUE  (pusryčiai)
Šiandien lauks pažintis su Hoi an miestu. Neaplenksime ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Chua Cầu), pastatyto dar XVI a. skirtas sujungti kinų ir japonų rajonus, tiltas per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. Taip pat aplankysime senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsime Kinų šventykla  (Quan Cong). Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Po pietų keliausime į Hue. Pakeliui pasigrožėsime kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiais paplūdimiais (Lang Co Beach). Pakilsime į Haivano  (Hai Van Pass) - Debesų jūros - perėją. Nuo 21 km ilgio kalnų perėjos giedrą dieną atsiveria nepakartojama Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. Nakvynė viešbutyje.

10 diena HUE - HOŠIMINAS  (pusryčiai)

Šiandien lankysime - Hue (Hue). Mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą, tvyro karališka didybė bei harmoninga ramybė. Joms draugiją puikiai palaiko per miestą tekanti Kvapnioji upė (Song Huong), kiekvieną rudenį pasipuošianti krentančiais medžių žiedais. Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų (Nguen) imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: vardai vaikams kartais vis dar duodami remiantissenuoju tikėjimu, kad šie augs gražūs ir sveiki tik gavę Nguenų dinastijos karaliaus kurtos poemos veikėjo vardą. Taip pat - čia populiari Imperatoriškoji virtuvė- ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasite patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Šią dieną skirsime pažinčiai su ypatingai turtingą architektūrinį paveldą savyje slepiančiu Hue miestu. Pirmiausia pamatysime seniausią  šventyklą šalyje - Tienmu (Thien Mu). Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Galiausiai aplankysime Tuduko kapavietę (Tomb of Tu Duc), išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Visas kapų kompleksas - mediniai paviljonai, kapavietės ir šventyklos, skirtos Imperatoriaus žmonoms ir nuolankiausioms kurtizanėms (turėjo net 104!) - šiandien tylus, apsamanojęs ir, rodos, kiek pamirštas, tačiau paliekantis neišdildomą įspūdį. Vakare keliausime į oro uostą, o iš ten skrisime į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

11 diena HOŠIMINAS - CU CHI - HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Hošiminą. Šią dieną aplankysite garsiuosius  Cu Chi tunelius.   Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Saigono prieigų iki Kambodžos.  Čia galėsite pašaudyti iš vietinių ginklų  (už papildomą mokestį),  bei susipažinti  su Vietnamo  kultūra ir karo istorija. Po pietų  lauks neilga ekskursija po  HošiMino miestą.  Čia susiliesite su vietinių  gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu - „atsipūtę“.  Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus  Notre Dame katedrą  - prancūzų kolonijinės valdžios simbolį.  Nukeliausite prie  Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksite į  Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus.  Apgyvendinimas viešbutyje.

12 diena HOŠIMINAS - MEKONGO DELTA - PHAN THIET  (pusryčiai, pietūs)

Iš ankstyvaus ryto vyksite  My Tho  miestelį, kuris gali pasigirti itin vaizdingais  Mekongo deltos  vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su  vietinių gyvenimo žavesiu,  kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite  paragauti žuvies pavadinimu  "Dramblio ausis".  Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu  (*už papildomą mokestį).  Esant galimybei aplankytsite gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Phan Thiet kurortą.  Nakvynė viešbutyje.

13–14 dienos Poilsis MUI NE (pusryčiai)

Mui Ne – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Net 25 km nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Čia praleisime net kelias dienas. Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Šis kurortas, puikiai žinomas dėl savo nepakartojamų padažų žuviai, sužavės mažučių užeigų ir jaukių restoranėlių gausa! Miestelyje įsikūrę ir keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantiems aktyvų poilsį pasiūlysime kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje.

15 diena MUI NE - HOŠIMINAS - VILNIUS (pusryčiai)

Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių.

16 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus  – Hue, Danangas – Hošiminas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas:  3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, poilsio metu pasirinktame viešbutyje 4-5* kategorijos viešbutyje, nakvynė laive;
 • Maitinimas:13 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).   

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu(kainos apie  750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);  
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu. 

Pastabos

 • Vadovas iš Lietuvos keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 €, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu. Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos. 

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-23 – 12-08 vietų yra
NUO 1 479,00 €
2019-01-25 – 02-09 vietų yra
NUO 1 530,00 €
2019-02-22 – 03-09 vietų yra
NUO 1 479,00 €
2019-03-22 – 04-06 vietų yra
NUO 1 479,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus  – Hue, Danangas – Hošiminas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas:  3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, poilsio metu pasirinktame viešbutyje 4-5* kategorijos viešbutyje, nakvynė laive;
 • Maitinimas:13 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).   

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu(kainos apie  750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);  
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu. 

Pastabos

 • Vadovas iš Lietuvos keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 €, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu. Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos. 

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą