Reikalinga pagalba?

Visas Izraelis (11d/10n)

+ skrydis nuo 160 €. Su skrydžiu nuo 160 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – TEL AVIVAS - NETANIJA
Skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą. Atvykę  būsite pervežti į Netaniją. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

2 diena HAIFO - AKO (pusryčiai)

Po pusryčių visai dienai išvykstate į šalies šiaurę: Keisariją, Haifa, Akas. Keisarija - tai karaliaus Erodo miestas, garsus savo romėnišku teatru bei bizantiško stiliaus gatvėmis. Haifoje aplankysite Bahai šventyklą ir garsiuosius persiškuosius sodus. Toliau ekskursiją tęsite kryžiuočių sostinėje, senovės uoste Akas.

3 dienaNETANIJA - HAIFA – CEFATAS – TIBERIADA - NETANIJA (pusryčiai, vakarienė)
Šią dieną po pusryčių Jūsų laukia ekskursija: Cefatas, Golanai. Cefatas (Safed) – tai žydų išminčių, mistikos ir Kabalos miestas, senosios sinagogos, Dailininkų kvartalas ir kt. Meirono kalno panorama. Golano aukštumos – Sirijos, Jordanijos ir Izraelio sienų panorama nuo Bentalio kalno. Kacrinas – Golanų srities sostinė. Vakare atvyksite į Netaniją. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

4 dienaJERUZALĖ (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai. Išvykimas į Jeruzalę – vieną seniausių pasaulio miestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miesto statusas ginčytinas. Izraelis kontroliuoja visą miestą ir yra paskelbęs Jeruzalę savo sostine, tačiau nemažai musulmoniškų valstybių to nepripažįsta. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. pr.Kr. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena NETANIJA - NEGYVOJI JŪRA - NETANIJA(pusryčiai)

Po pusryčių, pakeliui pro Judėjos dykumą, keliausite link Negyvosios jūros. Trumpam stabtelėsite kosmetikos parduotuvėlėje, kurioje galėsite įsigyti produktų, savo sudėtyje turinčių Negyvosios jūros druskų ir mineralų.  Nors šis sūraus vandens telkinys vadinamas jūra, tačiau iš tiesų tai – ežeras, esantis žemiausiame Žemės taške. 

Negyvosios jūros druska,  purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems.  Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

6 diena EILATAS (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių jūsų lauks pervežimas į Eilatą.

7-8 dienos EILATAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai. Laisvas laikas Eilate. Tai - kurortinis uostamiestis, įsikūręs šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Nors vasarą čia svilina tropikų karštis (net iki +44 °C), tačiau tai nekliudo ir tobulai tinka tiek tingioms atostogos pajūryje, tiek aktyviam poilsiui.

Draugiškai sutiks tyra kaip krištolas jūra, vilnijantys smėlio paplūdimiai, įstabaus grožio Raudonosios jūros vaizdai. Bus nustebinti ir nenustygstantys vietoje: kvapą gniaužiantis povandeninis pasaulis, įvairios vandens pramogos. O kur dar romantiškoji pėsčiųjų alėja, šėlstantys pajūrio barai, prabangūs restoranai ir niekad nemiegantys naktiniai klubai!  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eilate.

 

9 diena EILATAS – TEL AVIVAS (pusryčiai)
Poilsis prie jūros, vėliau - kelionė į Tel Avivą. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Tel Avive.

10 diena LAISVAS LAIKAS TEL AVIVE (pusryčiai)
Tel Avive tikrai yra ką pamatyti ir apžiūrėti. Tel Avivas yra puikiai pritaikytas turizmui. Čia siūloma daug įdomių turų autobusu su daugiakalbiais gidais. Galima su gidu pasivaikščioti po populiariausias mieto vietas arba išsinuomoti riedį ir smagiai palakstyti bei viską apžiūrėti.

11 diena SKRYDIS NAMO (pusryčiai)

Skrydis į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas 2*+/3* kategorijos viešbučiuose: 5 naktys Netanijoje, 3 naktys Eilate, 2 maktys Tel Avive;
 • pusryčiai turo metu, pusryčiai ir vakarienė poilsio Eilate metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • medicinos išlaidų draudimas kelionės metu;
 • vakarienės (pažintinio turo metu);
 • gėrimai pusryčių ir vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Papildomai galima užsakyti vakrienes turo metu, kaina nuo 380 Lt.

Jūsų užklausa