Reikalinga pagalba?

Vietnamas Su Prieskoniu (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 750 €. Su skrydžiu nuo 2 139 €

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plaukiosime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Kokosų saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname! 

1 diena VILNIUS – HANOJUS 

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų.

2 diena HANOJUS

Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vykstame į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

3 diena HANOJUS (pusryčiai)

Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį Vietnamo miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu – mieste savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos. Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime pradėti aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms.Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho (Ba Dinh Square) aikštėje. Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). 1070 m. pastatyta šventovė, skirta pagerbti mokslininkus ir raštingus vyrus, iki šių dienų savo sienose saugo išgraviruotus visų savo absolventų vardus.

Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Ant vienos akmeninės 1,25 m pločio kolonos pastatyta pagoda primena lotoso žiedo – budistinio tyrumo simbolio – formą. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Kelionės metu svarbu rasti laiko prisėsti ir pasigėrėti viskuo, ką matome, suprasti, kokioje kultūroje esame, tad ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. 

Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Viena iš keturių pašventintų vietų laikomo Kuantano sienas taip pat puošia įspūdingi vėžlio ir gyvatės, atitinkamai simbolizuojančių turtus ir apsaugą, paveikslai. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

4 diena HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA (HOALU TAM COC) HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Aplankysime didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Apžiūrėję didžiąją šventyklą, keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Coc uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė (Ngo Dong River). Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus. Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bichdongo (Bich Dong) šventyklas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

5 diena HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Po pietų plauksime į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

6 diena HALONGO ĮLANKA – CAT BA SALA (pusryčiai)

Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Cat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo.Salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius ir pačioje saloje iškilusius kalkakmenio kalnus išmarginę nedideli ežerėliai, nuostabūs kriokliai ir grotos – nepakartojamas šios gamtos grožis išliks atmintyje. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausia keliausime į Nacionalinį Cat Ba parką (Cat Ba National Park), užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių (Cat Ba Langur) – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Cat Ba saloje.

7 dienaCAT BA SALA (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva dieną, kurią galėsime skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsime pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsime siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais.

Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Ekskursijos po vietas, kuriose vyko susirėmimai su Amerikos kariuomene ypač sudomins visus karo entuziastus. Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Akį trauks tolumoje atsiveriantys Halongo įlankos salų vaizdai, baltuojantys paplūdimiai ir šalia jaukiai pūpsantys kuklūs vietinių nameliai. Labiausiai apgyvendinta salos vieta Cat Ba uostas (Cat Ba Harbour) sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio.  

8 dienaCAT BA SALA – HAI PHONG – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Haiphong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną (Ho Chi Minh City). Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Skiriasi žmonių bendravimo kultūra, temperamentas – pasakojama, kad čia, pietų pusėje, žmonės daugiau šypsosi, yra labiau atsipalaidavę ir linkę daugiau bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykėliais. Tuo galėsime įsitikinti ir patys! Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 dienaHOŠIMINAS - MEKONGO DELTA (pusryčiai, pietūs)

Iš ankstyvaus ryto vyksite My Tho miestelį, kuris gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite paragauti žuvies pavadinimu Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu (*už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.  

10 diena MEKONGO DELTA - PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Šiandien kelsimės anksti, nes rytas bus ypatingas – po pusryčių valtimi plauksime į Kairangą (Cai Rang), kur įsikūręs vienas įdomiausių plaukiančių turgaus (Cai Rang Floating Market) kompleksų visoje Mekongo deltoje. Tai turgus, skirtas vietinių gyventojų prekybai. Kas rytą iš aplinkinių miestų čia susirenka šimtai prekybinių valčių, siūlančių įvairias prekes: sultingus vaisius ir prinokusias daržoves, egzotiškus augalus ir šviežius vietinių gamintus patiekalus. Būtent čia tiesiog privalu paragauti garsiojo Vietnamo vaisių karaliumi tituluojamo duriano. Šis vaisius vertinamas itin įvairiai: vienų mylimas dėl savo neįprasto skonio ir savybių, kitų – tiesiog nekenčiamas dėl aitraus kvapo. Ne viena Azijos valstybė netgi draudžia durianus gabenti viešuoju transportu, įsinešti į viešbutį ar skraidinti lėktuvu būtent dėl labai aitraus ir specifinio šio vaisiaus kvapo. Sunku nupasakoti – reikia užuosti ir paragauti! Tada greitaeigiu keltu kelsimės į Kokosų salą, kur mūsų lauks poilsis. Nakvynė viešbutyje.

11-13 dienaPHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Poilsis Kokosų saloje. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški sunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais!

Phu Quoc (Kokosų) sala – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis naktinis turgus.Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynės viešbutyje 

14 diena PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA - HOŠIMINAS - CU CHI TUNELIAI (pusryčiai) 

Po pusryčių lauks pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Atvykus  keliausime  į garsiuosius Cu Chi tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos. Tuneliuose, paverstuose Karo memorialiniu parku, galima paragauti maisto, kokį kadaise valgė Vietnamo kareiviai, o šaudymo zonoje išbandyti ne vieną to meto ginklą.  Nakvynė viešbutyje.  

15 diena HOŠIMINAS - VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atsisveikinsime su šia nuostabaus grožio sala ir keliausime į oro uostą, iš ten – į Hošiminą. Hošimine mūsų lauks skrydis namo. Tikimės, kad šios atostogos ir poilsis nuostabioje kokosais kvepiančioje saloje paliko Jums tik pačius geriausius įspūdžius! Lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

16 diena VILNIUS (pusryčiai)

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vietinio skrydžio bilietas Hanojus – Hošiminas;
 • Vietinio skrydžio bilietas Phu Qouc (Kokosų) sala – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta (Rach Gia) – Phu Quoc (Kokosų) sala;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas: 3–4* viešbučiuose pažintinės kelionės metu, 3–4* viešbutyje poilsio Kokosų saloje metu, nakvynė laive;
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su  vienu persėdimu (apie 750 EUR)
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25USD mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Vadovas iš Lietuvos keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kambario priemoka keliaujant vienam ~ 400 EUR
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.

Pasirinkite kelionės datą

2019-01-11 – 01-26 vietų yra
NUO 1 389,00 €
2019-02-08 – 02-23 vietų yra
NUO 1 389,00 €
2019-03-08 – 03-23 vietų yra
NUO 1 389,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vietinio skrydžio bilietas Hanojus – Hošiminas;
 • Vietinio skrydžio bilietas Phu Qouc (Kokosų) sala – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta (Rach Gia) – Phu Quoc (Kokosų) sala;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas: 3–4* viešbučiuose pažintinės kelionės metu, 3–4* viešbutyje poilsio Kokosų saloje metu, nakvynė laive;
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su  vienu persėdimu (apie 750 EUR)
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25USD mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Vadovas iš Lietuvos keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kambario priemoka keliaujant vienam ~ 400 EUR
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą