Reikalinga pagalba?

Vietnamas Su Prieskoniu (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

+ skrydis nuo 750 €. Su skrydžiu nuo 2 240 €

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plauksime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Fu Kuoko (Kokosų) saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname! 

Skrydžių laikai:

Skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Hanojus 02:50 – 16:10 (+1)

Hošiminas – Stambulas 21:40 – 05:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1 diena VILNIUS – HANOJUS 

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

2 diena HANOJUS

Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 diena HANOJUS (pusryčiai, vakarienė)

Pažintį su Hanojaus istorija pradėsime nuo užburiančio senamiesčio. Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho aikštėje (Ba Dingh Square). Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature).

Vietnamassupriesk1

Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (Single Pillar pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą, kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla. Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

4 diena HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA  HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus. Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bič Dongo (Bich Dong) šventyklas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė Hanojuje.

5 diena HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Vietnamassupriesk2

Pietūs laive. Po pietų plauksime nuostabiu kruizu po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

6 diena HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai, pietūs)

Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausiai keliausime į nacionalinį Kat Ba parką, užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Kat Ba saloje.

7 dienaKAT BA SALA (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva diena, kurią galėsime skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsime pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsime siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais.

Vietnamassupriesk3

Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Labiausiai apgyvendinta salos vieta Kat Ba uostas sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio Kat Ba saloje.  

8 dienaKAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Hai Phong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

9 dienaHOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

Prieš išvykdami iš šurmuliuojančios Vietnamo sostinės Hošimino, aplankysime Nepriklausomybės rūmus. Atsisveikinę su sostine, važiuosime į turtingą Mi To (My Tho) miestą, įsikūrusį derlingoje Mekongo deltoje. Atvykę persėsime į laivą. Plaukdami laivu susipažinsime su deltos gyvenimu. Išsilaipinę Fenikso saloje (Phoenix Island) esančiame kaimelyje, apsilankysime vietinėse dirbtuvėse: čia gaminami rankdarbiai ir kokosiniai saldumynai, auga vešlūs tropiniai sodai. Arklio traukiamu vežimu važiuosime į tipinius deltos namus, kuriuose paragausime naminės medaus arbatos ir pasiklausysime tradicinės muzikos. Persėdę į plokščiadugnį medinį laivą (sampaną) tęsime kelionę Mekongo kanalais stebėdami kasdienį upės gyvenimą. Pietums ragausime regionui būdingų patiekalų: „dramblio ausimi“ vadinamos žuvies, vietnamietiško troškinio ir kitų. Šiek tiek pailsėję vyksime į Kan To (Can Tho) miestelį, kuriame lauks trumpas apžvalginis turas. Lankysimės uosto rajone (Nin Kieu) ir pajusime autentišką Hau upės gyvenimo atmosferą. Nakvynė viešbutyje Kan To.

Vietnamassupriesk5

10 diena MEKONGO DELTA – FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Po pusryčių, plaukdami laivu, lankysimės didžiausiame ir įdomiausiame Mekongo deltos vandens turguje – Kai Range (Cai Rang). Čia suplaukia šimtai valčių, iš kurių parduodami vietiniai gaminiai, vaisiai, daržovės, augalai ir maisto patiekalai. Sugrįžę į Kan To miestą, lankysimės kantoniečių kinų kongregacijos rūmuose (Cantonese Congregation Pagoda), khmerų pagodoje (Munirangsyaram Khmer Pagoda) ir senoviniuose Bin Tujaus (Binh Thuy) namuose, kuriuose buvo filmuojamas žymus prancūzų filmas „Meilužis“ (1992 m.). Po to važiuosime į Racžos miestą (110 km kelio). Atvykę persėsime į greitaeigį laivą ir persikelsime į Fu Kuoką (Phu Quoc) (Svarbu: paskutinis laivas išplaukia 13 val.). Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį, nakvynė Fu Kuoke.

11-14 dienaFU KUOKAS (pusryčiai)

Visos dienos poilsis didžiausioje šalies saloje, esančioje netoli Kambodžos krantų. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški nunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti  Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Saloje galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

Vietnamassupriesk6

15 diena FU KUOKAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą iš kur lauks skrydis į Hošiminą, o iš ten - į Vilnių.

16 diena VILNIUS 

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3*–4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 2 naktys Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 5 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienės;
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankytinus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (apie 750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka ~ 400 EUR;
 • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Vietnamo vizos įklijavimas oro uoste;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Hanojaus oro uoste.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Pasirinkite kelionės datą

2020-01-10 – 01-25 vietų yra
NUO 1 490,00 €
2020-02-07 – 02-22 vietų yra
NUO 1 490,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3*–4* viešbučiuose (13 nakvynių: 3 naktys Hanojuje, 1 naktis laive Halongo įlankoje, 2 naktys Kat Ba saloje, 1 naktis Hošimine, 1 naktis Kan To, 5 naktys Fu Kuoke pasirinktame viešbutyje);
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienės;
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Vietiniai skrydžiai: Hanojus – Hošiminas; Fu Kuokas – Hošiminas;
 • Kelto bilietas Mekongo delta – Fu Kuokas;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo mokesčiai į nurodytus lankytinus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (apie 750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka ~ 400 EUR;
 • Arbatpinigiai privalomi (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Vietnamo vizos įklijavimas oro uoste;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Hanojaus oro uoste.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą