Reikalinga pagalba?

Vietnamas Su Prieskoniu (keliaujant Individualiai)

+ skrydis nuo 650 €. Su skrydžiu nuo 650 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – HANOJUS 

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų.

2 diena HANOJUS 

Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vykstame į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

3 diena HANOJUS (pusryčiai)

Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį Vietnamo miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu – mieste savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos. Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime pradėti aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms.Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho (Ba Dinh Square) aikštėje. Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). 1070 m. pastatyta šventovė, skirta pagerbti mokslininkus ir raštingus vyrus, iki šių dienų savo sienose saugo išgraviruotus visų savo absolventų vardus. Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Ant vienos akmeninės 1,25 m pločio kolonos pastatyta pagoda primena lotoso žiedo – budistinio tyrumo simbolio – formą. Ly dinastijos laikais čia vykdytos karališkosios „Budos prausimo“ ceremonijos traukė vienuolius ir pasauliečius iš viso pasaulio.

Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys, o aplink nuolat būriuojasi tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai: čia praleidžia tingias popietes, sportuoja ar tiesiog mėgaujasi nuostabiais ežerą supančios gamtos vaizdais. Kelionės metu svarbu rasti laiko prisėsti ir pasigėrėti viskuo, ką matome, suprasti, kokioje kultūroje esame, tad ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Ši vieta itin populiari rytais – vietiniai pasakoja, kad nėra geresnės vietos stebėti gelsvai ir rausvai dangų nudažančio saulėtekio.

Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Viena iš keturių pašventintų vietų laikomo Kuantano sienas taip pat puošia įspūdingi vėžlio ir gyvatės, atitinkamai simbolizuojančių turtus ir apsaugą, paveikslai. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje.

4 diena HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA (HOALU  TAM COC)  HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Dar ir šiandien kai kurie šių kalnų prieinami tik atkakliosioms kalnų ožkoms – žmogaus kojai jie per statūs, tačiau pakelti galvą ir apžvelgti šį įspūdingą gamtos stebuklą iš apačios tikrai verta. Aplankysime didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Kompleksą sudaro įvairūs pastatai, tačiau svarbiausios – Senoji ir Naujoji šventyklos. Senoji, įkurta mažose kalno uolose, yra maždaug už 800 m nuo naujosios, iš kitų budistinių pagodų išsiskiriančio savo dydžiu. Vis dėlto, 2003 m. pradėtos statyti šventyklos architektams puikiai pavyko išlaikyti tradicinį dizainą – ornamentuoti linkiai ir pakraigės primena tradicinę Fenikso uodegos formą. Apžiūrėję didžiąją šventyklą, keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Coc uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė (Ngo Dong River). Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus.

Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bichdongo (Bich Dong) šventyklas. Nedidelių, uolose įrengtų šventovių grupelę sudaro trys pagodos: Žemutinė (Lower Pagoda), Vidurinioji (Middle Pagoda) ir Aukštutinė (Upper Pagoda). Kiekvienoje jų dunkso migloto degančių smilkalų debesėlio apsuptos šventos statulos, o aplink atsiveria nuostabus kaimo vietovių – dirbamų ryžių plantacijų vaizdas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

5 diena HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Po pietų plauksime į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Jeigu stebėtume šią įlanką iš paukščio skrydžio, ji atrodytų kaip labai ryškus, didžiulis piešinys. Įspūdingos uolos susidarė prieš milijonus metų judant žemės plokštėms. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus į uolų kontūrus, galima išvysti virš jūros iškilusį drakoną ar ant kranto sėdintį seną žveją.

Plaukiant matysime įspūdingiausias uolas, pavadinimus gavusias atsižvelgiant į neįprastą jų formą – Šuns (Dog), Smilkalų urnos (Incense Urn), Laivo (Sail), Besipešančio gaidžio (Fighting Cock) uolas. Didesnės salos apaugusios vešliais miškais, o kai kurios uolos stačios, į 300 m aukštį iš vandens kylančios beveik vertikaliai. Dauguma salų – negyvenamos ir neturinčios pavadinimų.Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Vidinė šios uolos dalis yra 60 m ilgio ir 4 m pločio, natūraliai susiformavusių lubų aukštis svyruoja nuo 2,5 iki 4 m aukščio, taigi šią ypatingą vietą galime aplankyti tik mažu laiveliu ar baidare. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Gamtos ir vandens apsuptyje galėsime pasimėgauti tykia, švelnia ramuma. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

6 diena HALONGO ĮLANKA – CAT BA SALA (pusryčiai)

Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Cat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo.Salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius ir pačioje saloje iškilusius kalkakmenio kalnus išmarginę nedideli ežerėliai, nuostabūs kriokliai ir grotos – nepakartojamas šios gamtos grožis išliks atmintyje. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausia keliausime į Nacionalinį Cat Ba parką (Cat Ba National Park), užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių (Cat Ba Langur) – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje.Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Cat Ba saloje.

7 dienaCAT BA SALA (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva dieną, kurią galėsime skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsime pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsime siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais. Mėgstantys planuoti ekspedicijas patys, galės susidaryti jiems įdomų maršrutą ir tyrinėti parką patys.Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Ekskursijos po vietas, kuriose vyko susirėmimai su Amerikos kariuomene ypač sudomins visus karo entuziastus. Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Akį trauks tolumoje atsiveriantys Halongo įlankos salų vaizdai, baltuojantys paplūdimiai ir šalia jaukiai pūpsantys kuklūs vietinių nameliai.

Labiausiai apgyvendinta salos vieta Cat Ba uostas (Cat Ba Harbour) sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio.  

8 dienaCAT BA SALA – HAI PHONG – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Haiphong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą (buv. Saigoną, Hi Chi Minh City, buv. Saigon). Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. 1976 m. šiaurinei Vietnamo daliai laimėjus karą prieš pietinę, Saigonas buvo pervadintas ilgamečio Vietnamo komunistų lyderio Hošimino vardu. Vis dėlto dar ir dabar vietinius pietų Vietnamo gyventojus Hošimino miestą neretai galima išgirsti vadinant Saigono vardu. Vietnamo šiaurėje ir pietuose taip pat skiriasi ir žmonių bendravimo kultūra, temperamentas – pasakojama, kad čia, pietų pusėje žmonės daugiau šypsosi, yra labiau atsipalaidavę ir linkę daugiau bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykėliais. Tuo galėsime įsitikinti ir patys! Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 dienaHOŠIMINAS, CU CHI TUNELIAI (pusryčiai)

Šią dieną susipažinsime su Hošiminu – didžiausiu Vietnamo miestu. Hošimine yra 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi didmiestyje yra apie 4 milijonus šių transporto priemonių. Niekur kitur pasaulyje neišvysime tokio kiekio ryškiaspalvių motorolerių. Po pusryčių keliausime į garsiuosius Cu Chi tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos. Tuneliuose, paverstuose Karo memorialiniu parku, galima paragauti maisto, kokį kadaise valgė Vietnamo kareiviai, o šaudymo zonoje išbandyti ne vieną to meto ginklą.

Aplankysime ir istoriškai Vietnamui svarbius Nepriklausomybės rūmus (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Hošimino senamiestyje įsikūrusiuose rūmuose galėsime patyrinėti pastato architektūrą, to laikmečio dekoracijas. Viena įdomiausių Nepriklausomybės rūmų vietų – tuneliai, kurie jungia įvairias pastato sales bei kitas šalia esančias rezidencijas. Šis pastatas iki šiol naudojamas oficialiems renginiams. Taip pat išvysime kitą istoriškai svarbią miesto vietą – gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedrą (Notre-Dame Cathedral).  Prancūzų kolonijinės valdžios simboliu tapusi šventovė yra viena pagrindinių krikščionybės centrų Vietname. Viena emociškai stipriausių, širdį virpinančių vietų – Karo muziejus (War Remnant Museum). Jame turėsime galimybę išgirsti detalų pasakojimą apie Vietnamo karą, pamatyti nuotraukose įamžintų prisiminimų galeriją bei apžiūrėti kare naudotus tankus, malūnsparnius ir kitą artileriją. Vakarop keliausime į Hošimino Kinų kvartalą (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Šis rajonas niekad nemiega. Turėsime galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius. Pakeliui aplankysime ir įspūdingais kiniškais ornamentais puoštą Thienhau šventyklą (Thien Hau Temple). Vakare pasiūlysime galimybę pavakarieniauti laive-restorane*. Nakvynė viešbutyje.

10 diena HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA (BEN TRE – CAN THO) (pusryčiai, pietūs)

Ryte, po pusryčių, vyksime į Mekongo deltą (Mekong Delta). Mekongo deltos regiono plotas panašus į Lietuvos, tačiau joje gyvena apie 16 mln. gyventojų. Čia susiformavęs itin derlingas dirvožemis leidžia auginti ir puoselėti milžinišką ryžių derlių – būtent čia užauginama daugiausia ryžių visame Vietname. Iš Hošimino važiuosime į Bentre miestelį (Ben Tre), esantį Mekongo deltoje (kelionė trunka apie 2 val.).

Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga – mažuose kaimeliuose įsikūrę žmonės, kurie upės pašonėje dirba žemę, augina ryžius bei kitas kultūras. Čia nepamatysime dangų remiančių pastatų ir neišvysime akį rėžiančių automobilių. Vietiniai sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Atvykus į Bentre miestelį mūsų lauks laivas, skirtas kelių valandų kelionei Mekongo upe. Galbūt pasiseks ir plausime nuotaikingai išpaišytu laivu – vietiniai mano, kad smagiai dekoruotas laivas, pavyzdžiui, turintis dideles pieštas akis, primena krokodilą.  Plaukiant šia upe, turėsime galimybę pasigrožėti Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimu. Stabtelsime ir aplankysime vietines šeimas: šeimą, kuri degina plytas ir turi savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto; šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas (čia galėsime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus). Mėgstančius svetimos šalies virtuvę pradžiugins galimybė apsilankyti nuošalioje Mekongo deltos vietoje įsikūrusiame idiliškame vietinės budistų šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti vietnamietiškus patiekalus bei pasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Pietūs restorane.

Po pietų, pasidomėję vietinių gyvenimu ir pasimėgavę niekur neskubančio gyvenimo ritmu, važiuosime į Kanto miestą (Can Tho). Kelionė trunka apie 2,5 val., o jos metu apie pusvalandį kelsimės keltu. Kantas – didžiausias Mekongo miestas, kuriame subtiliai dera pilki akligatviai ir platūs bulvarai, o pakrantė žavi savo gyvybingumu ir nuolatiniu žmonių šurmuliu. Krantas tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šiandien mūsų lauks laisvas vakaras – jaukūs pasivaikščiojimai miesto gatvelėmis ar pasimėgavimas vietnamietišku pėdų masažu. Egzotikos mėgėjus nudžiugins vietinė virtuvė – Kanto miestelis žymus patiekalais iš gyvatienos, vėžlienos. Nakvynė viešbutyje.

11 diena MEKONGO DELTA (CAN THO – RACH GIA) – PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Šiandien kelsimės anksti, nes rytas bus ypatingas – po pusryčių valtimi plauksime į Kairangą (Cai Rang), kur įsikūręs vienas įdomiausių plaukiančių turgaus (Cai Rang Floating Market) kompleksų visoje Mekongo deltoje. Tai turgus, skirtas vietinių gyventojų prekybai. Kas rytą iš aplinkinių miestų čia susirenka šimtai prekybinių valčių, siūlančių įvairias prekes: sultingus vaisius ir prinokusias daržoves, egzotiškus augalus ir šviežius vietinių gamintus patiekalus.Būtent čia tiesiog privalu paragauti garsiojo Vietnamo vaisių karaliumi tituluojamo duriano. Šis vaisius vertinamas itin įvairiai: vienų mylimas dėl savo neįprasto skonio ir savybių, kitų – tiesiog nekenčiamas dėl aitraus kvapo. Ne viena Azijos valstybė netgi draudžia durianus gabenti viešuoju transportu, įsinešti į viešbutį ar skraidinti lėktuvu būtent dėl labai aitraus ir specifinio šio vaisiaus kvapo. Sunku nupasakoti – reikia užuosti ir paragauti!Po apsilankymo turguje grįšime į Kantą apžiūrėti žymių miesto vietų. Pradėsime nuo nedidelės, tačiau įspūdingos ir senos raudonos ir auksinės spalvų Kantoniečių kongregacijos pagodos (Cantonese Congregation Pagoda), kurioje dar ir šiandien smilksta pamaldžių vietnamiečių deginami smilkalai.Stabtelėsime prie Munirangsyaram pagodos (Munirangsyaram Khmer). Nors stovi viduryje urbanizuotos vietovės, šventykla iš tolo spinduliuoja neginčijama elegancija, o jos ornamentuoti papuošimai palieka ypatingą įspūdį. Būtinai užsuksime ir į senovinį namą, vadinamą Bintuy (Binh Thuy Temple), kuriame buvo filmuotas garsus prancūzų filmas „Meilužis“ (The Lover, 1992). Jau pripratę matyti nedidelius ir panašiai dekoruotus Vietnamo pastatus, būsime nustebinti šio didžiulio namo, išsiskiriančio iš kitų žymiai pasaulietiškesniu dizainu ir dekoru. Atsisveikinę su Kanto miesteliu, vyksime į netoli Kambodžos krantų esančią salą Phu Quoc, vietinių nuo seno nekukliai vadinamą Kokosų sala. Nakvynė viešbutyje.

12-14 dienos PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Poilsis Kokosų saloje. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški sunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Phu Quoc (Kokosų) sala – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams.Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta.

Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis naktinis turgus.Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynės viešbutyje.

15 diena PHU QUOC (KOKOSŲ SALA) – HOŠIMINAS  VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atsisveikinsime su šia nuostabaus grožio sala ir keliausime į oro uostą, iš ten – į Hošiminą. Hošimine mūsų lauks skrydis namo. Tikimės, kad šios atostogos ir poilsis nuostabioje kokosais kvepiančioje saloje paliko Jums tik pačius geriausius įspūdžius! Lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

16 diena VILNIUS (pusryčiai)

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
 • Pasitikimai oro uostuose bei visi pervežimai pagal programą;
 • Rusakalbio arba anglakalbio gido paslaugos;
 • 9 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 3 nakvynės poilsio metu pasirinkatme viešbutyje, 1 nakvynė laive. Visi viešbučiai kruopsčiai atrinkti;
 • Maitinimas (kaip nurodyta maršute);
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 650 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650EUR;
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Jūsų užklausa