Reikalinga pagalba?

Vietnamas Su Prieskoniu

+ skrydis nuo 650 €. Su skrydžiu nuo 2 330 €

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę.

1 diena VILNIUS – HANOJUS 

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų.

2 diena HANOJUS 

Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, jus pasitiks vietinis gidas ir pervež į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 diena HANOJUS (pusryčiai)

Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysite istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Stabtelėsite ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą. Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys.

Ramybę atrasti padės nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Apžiūrėsite ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Vietnamassupriesk1

4 diena HANOJUS – NIN BINIO PROVINCIJA (HOALU  TAM KOKAS)  HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Apžiūrėję šventyklas, keliausite į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Koko uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsitės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus.

Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysite ne mažiau įspūdingas Bičdongo (Bich Dong) šventyklas. Nedidelių, uolose įrengtų šventovių grupelę sudaro trys pagodos: Žemutinė (Lower Pagoda), Vidurinioji (Middle Pagoda) ir Aukštutinė (Upper Pagoda). Kiekvienoje jų dunkso migloto degančių smilkalų debesėlio apsuptos šventos statulos, o aplink atsiveria nuostabus kaimo vietovių – dirbamų ryžių plantacijų vaizdas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

Vietnamassupriesk2

5 diena HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksite į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“. Pietūs laive. Po pietų plauksite į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Plaukiant matysite įspūdingiausias uolas, pavadinimus gavusias atsižvelgiant į neįprastą jų formą – Šuns (Dog), Smilkalų urnos (Incense Urn), Laivo (Sail), Besipešančio gaidžio (Fighting Cock) uolas. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsite į baidares ir leisitės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksite iš vidaus apžiūrėti Luon uolos.

Vakarienės metu, skanausite gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisite laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive Halongo įlankoje.

6 diena HALONGO ĮLANKA – KAT BA SALA (pusryčiai)

Po rytinės kavos ir pusryčių tęsite kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksite į nepamirštamo grožio Kat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo. Salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius ir pačioje saloje iškilusius kalkakmenio kalnus išmarginę nedideli ežerėliai, nuostabūs kriokliai ir grotos – nepakartojamas šios gamtos grožis išliks atmintyje. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausia keliausite į Nacionalinį Kat Ba parką (Cat Ba National Park), užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsite išvysti itin retų Languro beždžionių (Cat Ba Langur) – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausite vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsite pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Kat Ba saloje.

7 dienaKAT BA SALA (pusryčiai)

Šiandien jūsų lauks laisva diena, kurią galėsite skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsite pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsite siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais. Mėgstantys planuoti ekspedicijas patys, galės susidaryti jiems įdomų maršrutą ir tyrinėti parką patys. Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Ekskursijos po vietas, kuriose vyko susirėmimai su Amerikos kariuomene ypač sudomins visus karo entuziastus.

Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Akį trauks tolumoje atsiveriantys Halongo įlankos salų vaizdai, baltuojantys paplūdimiai ir šalia jaukiai pūpsantys kuklūs vietinių nameliai. Labiausiai apgyvendinta salos vieta Kat Ba uostas (Cat Ba Harbour) sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio Kat Ba saloje.  

Vietnamassupriesk3

8 dienaKAT BA SALA – HAIFONGAS – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Ryte dar turėsite laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksite į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksite į Haifongą (Haiphong). O iš ten keliausite oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą. Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Vietnamo šiaurėje ir pietuose taip pat skiriasi ir žmonių bendravimo kultūra, temperamentas – pasakojama, kad čia, pietų pusėje žmonės daugiau šypsosi, yra labiau atsipalaidavę ir linkę daugiau bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykėliais. Tuo galėsime įsitikinti ir patys! Oro uoste jus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausite į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hošimine.

9 dienaHOŠIMINAS – KU ČI TUNELIAI – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Šią dieną susipažinsite su Hošiminu – didžiausiu Vietnamo miestu. Po pusryčių keliausite į garsiuosius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos. Aplankysite ir istoriškai Vietnamui svarbius Nepriklausomybės rūmus (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Taip pat išvysime kitą istoriškai svarbią miesto vietą – gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedrą (Notre-Dame Cathedral). 

Viena emociškai stipriausių vietų – Karo muziejus (War Remnant Museum). Jame turėsite galimybę išgirsti detalų pasakojimą apie Vietnamo karą, pamatyti nuotraukose įamžintų prisiminimų galeriją bei apžiūrėti kare naudotus tankus, malūnsparnius ir kitą artileriją. Vakarop keliausite į Hošimino Kinų kvartalą (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Turėsite galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius. Pakeliui aplankysite ir įspūdingais kiniškais ornamentais puoštą Thienhau šventyklą (Thien Hau Temple). Vakare turėsite galimybę pavakarieniauti laive-restorane*. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

10 diena HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – KAN TO (pusryčiai, pietūs)

Ryte, po pusryčių, vyksite į Mekongo deltą. Iš Hošimino važiuosite į Ben Čė miestelį (Ben Tre), esantį Mekongo deltoje (kelionė trunka apie 2 val.). Atvykus į Ben Čė miestelį jūsų lauks laivas, skirtas kelių valandų kelionei Mekongo upe. Aplankysite vietines šeimas: šeimą, kuri degina plytas ir turi savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto; šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas (čia galėsime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus). Mėgstančius svetimos šalies virtuvę pradžiugins galimybė apsilankyti nuošalioje Mekongo deltos vietoje įsikūrusiame idiliškame vietinės budistų šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti vietnamietiškus patiekalus bei pasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Pietūs restorane.

Po pietų, pasidomėję vietinių gyvenimu ir pasimėgavę niekur neskubančio gyvenimo ritmu, važiuosite į Kan To miestą (Can Tho). Kelionė trunka apie 2,5 val., o jos metu apie pusvalandį kelsimės keltu. Kan To – didžiausias Mekongo miestas, kuriame subtiliai dera pilki akligatviai ir platūs bulvarai, o pakrantė žavi savo gyvybingumu ir nuolatiniu žmonių šurmuliu. Krantas tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Šiandien jūsų lauks laisvas vakaras – jaukūs pasivaikščiojimai miesto gatvelėmis ar pasimėgavimas vietnamietišku pėdų masažu. Egzotikos mėgėjus nudžiugins vietinė virtuvė – Kanto miestelis žymus patiekalais iš gyvatienos, vėžlienos. Nakvynė viešbutyje Kan To.

Vietnamassupriesk5

11 diena MEKONGO DELTA (KAN TO) – FU KUOKAS (pusryčiai)

Šiandien kelsitės anksti, nes rytas bus ypatingas – po pusryčių valtimi plauksite į Kairangą (Cai Rang), kur įsikūręs vienas įdomiausių plaukiančių turgaus (Cai Rang Floating Market) kompleksų visoje Mekongo deltoje. Būtent čia tiesiog privalu paragauti garsiojo Vietnamo vaisių karaliumi tituluojamo duriano. Po apsilankymo turguje grįšite į Kantą apžiūrėti žymių miesto vietų. Pradėsite nuo nedidelės, tačiau įspūdingos ir senos raudonos ir auksinės spalvų Kantoniečių kongregacijos pagodos (Cantonese Congregation Pagoda), kurioje dar ir šiandien smilksta pamaldžių vietnamiečių deginami smilkalai.

Stabtelėsite prie Munirangsyaram pagodos (Munirangsyaram Khmer). Nors stovi viduryje urbanizuotos vietovės, šventykla iš tolo spinduliuoja neginčijama elegancija, o jos ornamentuoti papuošimai palieka ypatingą įspūdį. Užsuksite ir į senovinį namą, vadinamą Bintuy (Binh Thuy Temple), kuriame buvo filmuotas garsus prancūzų filmas „Meilužis“ (The Lover, 1992). Jau pripratę matyti nedidelius ir panašiai dekoruotus Vietnamo pastatus, būsite nustebinti šio didžiulio namo, išsiskiriančio iš kitų žymiai pasaulietiškesniu dizainu ir dekoru. Atsisveikinę su Kanto miesteliu, vyksite į netoli Kambodžos krantų esančią salą Fu Kuoką (Phu Quoc), vietinių nuo seno nekukliai vadinamą Kokosų sala. Nakvynė viešbutyje Fu Kuoke.

12–14 dienos FU KUOKAS (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Poilsis Kokosų saloje. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški sunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! Fu Kuokas – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams. Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta.

Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis naktinis turgus. Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynės viešbutyje Fu Kuoke.

Vietnamassupriesk6

15 diena FU KUOKAS (KOKOSŲ SALA) – HOŠIMINAS  VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atsisveikinsite su šia nuostabaus grožio sala ir keliausite į oro uostą, iš ten – į Hošiminą. Hošimine jūsų lauks skrydis namo. Tikimės, kad šios atostogos ir poilsis nuostabioje kokosais kvepiančioje saloje paliko Jums tik pačius geriausius įspūdžius! Lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

16 diena VILNIUS (pusryčiai)

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (3 nakvynės Hanojuje,1 nakvynė Halongo įlankoje, 2 nakvynės Kat Ba, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To), 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Fu Kuoke, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje;
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
 • Rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 650 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650 EUR;
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Pasirinkite kelionės datą

2020-04-11 – 04-26 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-04-18 – 05-03 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-04-25 – 05-10 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-05-02 – 05-17 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-05-09 – 05-24 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-05-16 – 05-31 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-05-23 – 06-07 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-05-30 – 06-14 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-06-06 – 06-21 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-06-13 – 06-28 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-06-20 – 07-05 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-06-27 – 07-12 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-07-04 – 07-19 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-07-11 – 07-26 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-07-18 – 08-02 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-07-25 – 08-09 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-08-01 – 08-16 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-08-08 – 08-23 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-08-15 – 08-30 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-08-22 – 09-06 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-08-29 – 09-13 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-09-05 – 09-20 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-09-12 – 09-27 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-09-19 – 10-04 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-09-26 – 10-11 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-10-03 – 10-18 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-10-10 – 10-25 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-10-17 – 10-31 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-10-24 – 11-07 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-10-31 – 11-15 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-11-07 – 11-22 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-11-14 – 11-29 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-11-21 – 12-06 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-11-28 – 12-13 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-12-05 – 12-20 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-12-12 – 12-27 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-12-19 – 01-03 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2020-12-26 – 01-10 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-01-02 – 01-17 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-01-09 – 01-24 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-01-16 – 01-31 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-01-23 – 02-07 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-01-30 – 02-14 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-02-06 – 02-21 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-02-13 – 02-28 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-02-20 – 03-07 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-02-27 – 03-14 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-03-06 – 03-21 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-03-13 – 03-28 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-03-20 – 04-04 vietų yra
NUO 1 680,00 €
2021-03-27 – 04-11 vietų yra
NUO 1 680,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (3 nakvynės Hanojuje,1 nakvynė Halongo įlankoje, 2 nakvynės Kat Ba, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Kan To), 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Fu Kuoke, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje;
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
 • Rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus;
 • Vietnamo vizos įforminimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 650 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošimnas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 650 EUR;
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD); 
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą