Reikalinga pagalba?

Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

+ skrydis nuo 160 €. Su skrydžiu nuo 795 €

Kelionės programa

Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Gruzija (Sakartvelas) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. Ypatingi – linksmi ir nepaprastai kultūringi – šalies žmonės tvirtina, kad šioje vyno gimtinėje svečiai laikomi ne našta, o palaiminimu, tad jei trokštate nuotykių, pasiilgote plačių šypsenų ir norite paragauti tikro gruziniško vyno, laikas krautis daiktus ir drąsiai tarti – labas, Sakartvele!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

JUSTINA

Prieš kelis metus savanoriškai tapau Kaukazo belaisve. Beprotiškai įsimylėjau šį kraštą! Kiekvieną kartą atvykusi į šį kraštą pažindavau jį vis kitaip. Tiek kaip keliautoja, „ištranzavusi“ visą regioną, tiek kaip politikos mokslų studentė, besimokanti apie šio regiono konfliktus ir politinę situaciją. Vėliau pradėjau dirbti turizme ir rodyti šį nuostabų kraštą keliautojams! Kodėl Kaukazas man toks ypatingas? Kas mane čia laiko? Nuostabūs kalnai, išskirtinė gamtos įvairovė, žmonių paprastumas, skanus maistas, lengvas chaosas ir t.t. Galiu apie šį regioną kalbėti daug. Neįtikėtinai daug ir be atokvėpio. Netikite? Keliaukime kartu ir aš jums parodysiu, kuo šis kraštas toks išskirtinis.

Gruzijos regioną Justina įsimylėjusi nuo 2010 m. Sakartvele lankytis pradėjo dar mokydamasi dvyliktoje klasėje, kai čia važiuodavo aplankyti Tbilisyje gyvenusios sesers. Dar po kelerių metų čia ją atvedė mokslai – Vilniuje studijavo tarptautinius santykius, tad pusmečiui, o paskui dar ir kitam, išvyko studijuoti į Sakartvelą.

MAJA

 

Mano moto: „Nesakyk, koks išsilavinęs esi, geriau papasakok, kur keliavai“. Tikiu, jog kelionės gali pakeisti ne tik žmogaus požiūrį, bet ir likimą. Prieš persikeldama į Gruziją, trejus metus dirbau logistikos srityje, tačiau užteko vienos lemtingos dienos, jog iškeisčiau verslo kostiumėlį į Gruzijos burtus. „In search of magic“ („ieškant magijos“) – tai ne tik mano petį puošianti tatuiruotė, bet ir svarbi gyvenimo būdo dalis. Kiekvieną kelionę kuriu siekdama užtikrinti nepamirštamą patirtį keliautojams.

Žurnalistė pagal profesiją, tačiau savo prigimtimi – tikra pasakiškų pasakojimų kūrėja ir Svajotoja iš didžiosios raidės. Nusivylusi žurnalistika Lietuvoje, Maja ryžosi ieškoti kito kelio išbandydama save daugelyje skirtingų sričių ir užsiėmimų: nuo gelbėtojos darbo Lietuvos pajūryje iki verslo sprendimų vadybininkės Maskvoje. Dirbdama kelionių vadove, net ir laisvalaikiu Maja keliauja iš naujo atrasdama pasaulį. Jos sumanytos kelionės susijusios su kūrybingumo lavinimo, konferencijų ir parodų turizmo, psichologinių praktikų, aktyvių turų kalnuose ir individualių kelionių pagal užsakymą (šeimoms ir draugų grupėms) sritimis.

1 diena VILNIUS – KUTAISIS – UPLISCICHĖ – TBILISIS

Skrydis iš Vilniaus į Kutaisį. Iš Kutaisio pakeliui į Tbilisį papusryčiausime* ir aplankysime Upliscichę, unikalų miestą iškaltą uolose. Manoma, kad šiame mieste gyventojai apsigyveno dar pirmajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Po ekskursijos vyksime į Tbilisį. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas skirtas mūsų poilsiui. Nakvynė Tbilisyje.

2 dienaTBILISIS (pusryčiai)

Per pusryčius sočiai pavalgykite, nes mūsų laukia ekskursija pėsčiomis (apie 7km) po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo Šv. Trejybės katedros. Keltuvu pakilsime ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla didinga Narikalos tvirtovė, pastatyta IV a. Nusileidę nuo kalno aplankysime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Nuo tilto atsiveria nuostabi miesto panorama, puikiai matosi daugybė istorinių miesto pastatų. Aplankysime ir savo ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą 6 – 7a. Pareisime ir per vieną seniausių Tbilisio rajonų, Abanotubanį. Vėliau laisvas laikas, poilsis ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje. Už papildomą mokestį siūlome pavakarieniauti tradiciniame Sakartvelo restorane*, kur vietiniai džiugins savo tradiciniais šokiais.

kerintikerintigruzija1

3 dienaTBILISIS – MCCHETA – ANANŪRIS – GUDAURIS – KAZBEGIS – TBILISIS (pusryčiai)

Po pusryčių važiuosime į senovinę Sakartvelo sostinę ir religinį centrą – Mcchetą, vieną seniausių Sakartvelo miestų, saugomą UNESCO. Aplankysime istorines vietas: Džvario bažnyčią,  Ananūrio pilių kompleksą. Nors komplekso istorija skaičiuojama net nuo XIII a., daugiausia pastatų, tarp jų – svarbiausios bažnyčios, pastatytos XVII a. Tai vienas didžiausių šalies sakralinio paveldo pavyzdžių. Važiuosime pro Gudaurį link Stepantsmindos, geriau žinomos savo senuoju vardu – Kazbegis. Regionas garsėja Švč. Trejybės cerkve, pastatyta XIV a. Ši cerkvė yra tapusi neoficialiu Sakartvelo simboliu. Čia ir baigsime šiandienos ekskursiją. Grįšime į Tbilisį. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

kerintikerintigruzija7

4 dienaTBILISIS – BORŽOMIS – BAGRATIS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)

Pasigrožėję kalnų vaizdais pajudėsime Boržomio link, kur ragausime garsiojo mineralinio vandens ir sužinosime turtingą versmes supančio parko bei apylinkių istoriją. Boržomio vanduo naudojamas ne tik kaip geriamasis, bet ir kaip gydomasis procedūrų vanduo, tad turėsime galimybę sužinoti apie visas stebuklingas jo galias. Vakarienė ir nakvynė Kutaisyje.

kerintikerintigruzija8

5 diena KUTAISIS – PROMETĖJO URVAS – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių aplankysime „Prometėjo olą“kurioje grožėsimės įspūdingais stalaktitais ir stalagmitais. 1050 m ilgio apžiūros maršrutas driekiasi per 17 įvairiomis spalvomis apšviestų bei legendomis apipintų salių. Vyksime į Aukštutinį Svanetį. Šis regionas vadinamas „tūkstančio bokštų karalyste“. Čia aukščiausi kalnai, ledynai ir pačios patvariausios senovės tradicijos. Atvyksime į Mestiją. 1500 m virš jūros lygio esanti Sakartvelo regiono Svanetijos sostinė apsupta senovinių akmeninių bokštų ir yra šalies kalnų turizmo bei alpinizmo centras. Vakarienė ir nakvynė Mestijos svečių namuose.

kerintikerintigruzij9

6 dienaMESTIJA – UŠGULIS* – MESTIJA (pusryčiai, vakarienė)

Ryte galėsime pasivaikščioti Mestijoje ar pasinaudoti mūsų siūlomu turu Ušgulyje*. Tai aukščiausiai Europoje esantis, nuolat gyvenamas kaimas. Patys seniausi gyvenvietės pastatai mena IX–X a., tačiau archeologiniai tyrimai įrodė, jog šiose vietose žmonės gyveno žymiai seniau. Visas kaimas laikomas viduramžių architektūros paminklu ir saugomas UNESCO. Nakvynė viešbutyje Mestijoje.

kerintikerintigruzija4

7 diena MESTIJA – INGŪRIO UŽTVANKA – MARTVILIO KANJONAS – KUTAISIS (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių pradėsime savo kelionę link Kutaisio. Pakeliui sustosime prie aukščiausios pasaulyje betoninės Ingūrio užtvankos. Nusileidę nuo kalnų pasieksime Martvilio kanjoną. Tai – natūralus gamtos stebuklas, kur galėsime padaryti įspūdingų nuotraukų. Siūlome pasiplaukioti valtele ir pasigrožėti kanjonu iš vandens. Vakare grįšime į Kutaisį. Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

8 diena KUTAISIS – VILNIUS (pusryčiai)

Anksti ryte atsisveikinsime su svetinguoju Sakartvelu, važiuosime į Kutaisio oro uostą, o ten mūsų lauks skrydis namo.

ARBA pasirinktinai papildomos 3 naktys  Batumyje.

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

kerintikerintigruzija6

9 – 10 dienos BATUMIS (pusryčiai)

Laisvas laikas Batumyje.

11 diena BATUMIS – KUTAISIS – VILNIUS

Pervežimas į Kutaisio oro uostą, iš kurio mūsų lauks skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 1. Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 2. Apgyvendinimas (7 naktys: 3 naktys Tbilisyje, 2 naktys Kutaisyje, 2 naktys Mestijoje);
 3. Maitinimas: 7 pusryčiai, 4 vakarienės;
 4. Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 5. Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 6. Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • Skrydis: Vilnius – Kutaisis – Vilnius (kaina nuo  220  EUR/asm., registruotas bagažas apie 50 – 60 EUR); 
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~10 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Vienviečio kambario priemoka – 160 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (folklorinis šou – vakarienė Tbilisyje – 25 EUR/asm, pakilimas džipais į Gergeti bažnyčią Kazbegyje – 27 EUR/6 asm., išvyka džipais į Ušgulį Svanetijoje –94 EUR/6 asm., sieros pirčių lankymas Tbilisyje – nuo 10 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės tik susirinkus ne mažesnei nei 10 žmonių grupei. Nesusirinkus 10 žmonių kelionė organizuojama su vietiniu gidu.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Gruzijoje (Sakartvele), Kutaisio oro uoste.
 • Kelionė galima 8 arba 11 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 170 EUR).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė. 
 • Jeigu skrendate su „Wizzair“ oro linijomis, atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenis 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą „WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm, į orlaivio saloną.
 • Kelionių trukmė turo metu:
1 DIENA ~260 km (4,5 val.)
 
3 DIENA ~400 km (6-8 val.)
 
4 DIENA ~300 km (5 val.)
 
5 DIENA ~250 km (8 val.) 
 
6 DIENA ~50 km (1,5 val.) 
 
7 DIENA ~250 km (7-8 val.)

Pasirinkite kelionės datą

2020-06-21 – 06-28 vietų yra
NUO 635,00 €
2020-06-28 – 07-05 vietų yra
NUO 635,00 €
2020-07-19 – 07-26 vietų yra
NUO 635,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 1. Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 2. Apgyvendinimas (7 naktys: 3 naktys Tbilisyje, 2 naktys Kutaisyje, 2 naktys Mestijoje);
 3. Maitinimas: 7 pusryčiai, 4 vakarienės;
 4. Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 5. Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 6. Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • Skrydis: Vilnius – Kutaisis – Vilnius (kaina nuo  220  EUR/asm., registruotas bagažas apie 50 – 60 EUR); 
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~10 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Vienviečio kambario priemoka – 160 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (folklorinis šou – vakarienė Tbilisyje – 25 EUR/asm, pakilimas džipais į Gergeti bažnyčią Kazbegyje – 27 EUR/6 asm., išvyka džipais į Ušgulį Svanetijoje –94 EUR/6 asm., sieros pirčių lankymas Tbilisyje – nuo 10 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės tik susirinkus ne mažesnei nei 10 žmonių grupei. Nesusirinkus 10 žmonių kelionė organizuojama su vietiniu gidu.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka Gruzijoje (Sakartvele), Kutaisio oro uoste.
 • Kelionė galima 8 arba 11 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 170 EUR).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė. 
 • Jeigu skrendate su „Wizzair“ oro linijomis, atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenis 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą „WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm, į orlaivio saloną.
 • Kelionių trukmė turo metu:
1 DIENA ~260 km (4,5 val.)
 
3 DIENA ~400 km (6-8 val.)
 
4 DIENA ~300 km (5 val.)
 
5 DIENA ~250 km (8 val.) 
 
6 DIENA ~50 km (1,5 val.) 
 
7 DIENA ~250 km (7-8 val.)

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą