Reikalinga pagalba?

Tikroji Malaizija – Nuo Džiunglių Iki Paplūdimių (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 670 €. Su skrydžiu nuo 2 315 €

Kelionės programa

Malaizija – nuostabi gamta, tropiniai miškai, unikalūs gyvūnai. Malaizija – nepakartojama architektūra ir pasakiškai draugiški žmonės. Malaizija – turkio spalvos vandenys ir balto minkšto smėlio paplūdimiai. Leisimės į kelionę, kuri mums leis ne tik klausytis atsiliepimų apie šį užburiantį žemės kampelį, bet ir patiems juos dalyti. Aplankę postmodernųjį Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, leisime sau atsilaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu salose, vadinamose Rojumi žemėje. Tad pirmyn į stebuklų kupiną pažintį su nuostabiąja Malaizija!

1 dienaVILNIUS  KVALA LUMPŪRAS

Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą (persėdimas viename Europos miestų).

2 dienaKVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)                                     

Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste mus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų partneriai šioje šalyje. Tarptautinis skrydis ilgas, tad vakaras bus laisvas: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su moderniąja Malaizijos sostine – Kvala Lumpūru (Kuala Lumpur). Nakvynė viešbutyje.

3 dienaKVALA LUMPŪRAS (pusryčiai) 
Sočiai papusryčiavę pradėsime savo pažintį su Malaizija ir didžiuoju Kvala Lumpūru, įsikūrusiu Gombako (Sungai Gombak) ir Klango (Sungai Klang) upių santakoje.

Apsižvalgykime aplink – kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų.

Pirmiausia stabtelėsime apžiūrėti jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusių Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje. Esame garantuoti – ką nors apie šiuos bokštus jau tikrai žinote. Galbūt pamenate šiuos du žvilgančius identiškus statinius iš vaidybinio filmo „Spąstai“ – Kvala Lumpūro kvartaluose tada bėgiojo Šonas Koneris (Sean Connery), o ant dangoraižius jungiančio tilto briaunų su aukštakulniais strikinėjo Katerina Zera-Džouns (Catherine Zeta-Jones)?

1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. Sakoma, kad šiame postmodernios architektūros kūrinyje atrandama islamo architektūrai būdingų motyvų, tad šiandien jų paieškoti galėsime ir mes. Apžiūrėję bokštus trauksime pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose gyvena Malaizijos karalius. Beveik 100 ha teritoriją užimančiame pastatų komplekse susijungia islamiška ir malajų architektūros, tačiau akį iš tolo labiausiai traukia 22 auksu puošti įspūdingi kupolai.

Pasigrožėję rūmais keliausime į Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), kurioje 1957 m. rugpjūčio 31 d. vidurnaktį pirmą kartą buvo iškelta nacionalinė Malaizijos vėliava. Apžiūrėsime priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad), kuriame įsikūrusi aukščiausia šalies valdžia, ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą (Kelab Di-Raja Selangor). Tai buvusi svarbi džentelmenų susibūrimų bei intrigų vieta, kurią buvo galima rasti daugumoje kolonijinių Anglijos miestų.

Stabtelėsime ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Ji iškilo 1965 m., praėjus aštuoneriems metams po atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos. Tai buvo vienas pirmųjų naujos vyriausybės projektų, tad iki pat šiol pristatoma kaip Malaizijos nepriklausomybės statinys. Aplankysime ir vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę (Masjid Jamek), atidarytą dar 1909 metais. Prie Klango ir Gombako upių santakos esantys Alacho kulto namai specialiai kurti pagal tą patį stilių kaip ir Abdulo Samado rūmai. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves), esančius maždaug 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia mus tiesiog užburs Batu urvo didybė bei šalia ir urvo viduje esančių induistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas.

Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga! Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina.Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Nakvynė viešbutyje. 

4 dienaKVALA LUMPŪRAS – TAMAN NEGARA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę šiandien trauksime džiunglių link – laukia kelių valandų kelionė į nuostabios gamtos apsuptį – Nacionalinį Taman Negaros parką (Taman Negara National Park). Parko teritorija užima 4343 km2, o tarp milžiniškų senų medžių ir jų susipainiojusių šaknų sistemų auga orchidėjos, paparčiai ir net pati didžiausia pasaulyje gėlė – raflezija. Įsikūrę viešbutyje, šiek tiek pailsėję ir pavakarieniavę pradėsime vakarinį žygį į seniausias pasaulyje džiungles, kur, lydimi gido, susipažinsime su daugiau nei 130 milijonų metų skaičiuojančiu atogrąžų mišku.

 

Gamtoje čia slepiasi tokie gyvūnai kaip drambliai, tigrai, leopardai ir raganosiai, medžiais šokinėja voverės skraiduolės, tačiau išsigąsti (o gal kaip tik apsidžiaugti?) neverta – šie laukiniai padarai nekelia kojos link parko takų. Žymiai dažniau nei stambius gyvūnus, šiose atogrąžose galima sutikti gyvačių, driežų, beždžionių, nedidelių elnių, daugybę paukščių ir retkarčiais – tapyrų. Nakvynė viešbutyje.

5 dienaTAMAN NEGARA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Sakoma, kad kuo daugiau laiko skiriama Taman Negaros parkui – tuo drąsiau ir daugiau jis atsiveria. Tad šią dieną taip pat žvalgysimės šios nuostabios gamtos apsuptyje.  Pasivaikščiosime Taman Negaros Skliauto keliu (Canopy walkway) – 150 m ilgio, 30 m virš žemės iškilusiu tiltu. Tik įsivaizduokite – žingsnis po žingsnio keliaujame tiltu, nuo kurio medžių viršūnes galima pasiekti ranka, o aplink atsiveria nesibaigiančių tropinių džiunglių vaizdai...Pasigrožėję gamta ir papietavę, leisimės į kruizą laivu ir pasieksime Lata Berkohą (Lata Berkoh) – upę kalnuose su daug mažų krioklių. Čia mūsų lauks unikalios maudynės! Plaukdami galėsime stebėti nuostabų miškingą kraštovaizdį bei grožėtis pakrantėse augančiais paparčiais ir orchidėjomis. Grįžus – vakarienė ir poilsis po įspūdingos dienos. Nakvynė viešbutyje.

 

6 dienaTAMAN NEGARA NACIONALINIS PARKAS – KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai)

Papusryčiavę išsiregistruosime iš viešbučio ir keliausime į išskirtinio grožio Kamerono aukštumas (Tanah Tinggi Cameron), apglėbusias 712 km2 plotą. Švelnius, aksominius kalnus, siekiančius netgi iki pusantro kilometro aukščio, drėkina aštuonios upės. Šiam šiaurės vakarų Pahango (Pahang) regionui skirtas XIX a. pabaigoje gyvenusio sero Viljamo Kamerono (William Cameron) vardas. Jis buvo pirmasis atvykėlis iš tolimų kraštų, ištyrinėjęs ir įvertinęs iki tol pirklių bei smalsių kolonistų aplenktą kalvotą teritoriją.

Naujam gyvenimui Kamerono aukštumas prikėlė seras Džordžas Maksvelas (George Maxwell), 1925 m. pasauliui priminęs apie tėvynainio ekspediciją ir derlingą regioną paskatinęs išnaudoti rekreacijos bei turizmo tikslams. Nuo to laiko žmonės iš visos Malaizijos pakraščių ir tolimiausių planetos kampelių čia plūsta pasigėrėti ypatingomis gamtos dovanomis. Atkeliavę į Kamerono kalvas apsistosime viešbutyje. Diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje ir susipažinimui su nuostabiomis apylinkėmis. Nakvynė viešbutyje.

7 dienaKAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai)

Po pusryčių susiruošime apžiūrėti įstabiųjų Kamerono aukštumų. Pažintį pradėsime kildami į Batu Brinčango (Gunung Batu Brinchang) kalną. Vienintelis kalnas Azijoje, kurio viršūnę galima pasiekti automobiliu, ypač traukia lankytojus dėl aplink jį atsiveriančio poetiškai žavaus ir mistiškai žalio peizažo.

Pasigrožėję vaizdais nusileisime prie garsiosios Boh Sungai Palas arbatos plantacijos (BOH Plantations). Būtent čia, Kamerono aukštumose, išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Arbatos krūmus čia pradėjo auginti škotas Džonas Arčibaldas Raselas (John Archibald Russel) dar pirmoje praeito šimtmečio pusėje. Būna metas, kai šimtai žmonių, užsivožę šiaudines skrybėles, su pintinėmis ant pečių palinkę darbuojasi laukuose.

Arbatos gavimo procesas, prasidedantis sodinimu ir baigiamas apdorojimu – labai subtilus, reikalaujantis didelio išmanymo, kruopštumo ir kantrybės. Iš pradžių rankomis atrenkamos prisirpusios arbatmedžio sėklos, jos susodinamos į indelius. Prasikalę ūgliai perkeliami į lysves, kurias drėkinti padeda speciali drenažo sistema. Arbatmedžiai preciziškai prižiūrimi ir saugomi. Po dešimties mėnesių lapai nuskinami, po to džiovinami, smulkinami... Gidas ir kelionės vadovas mus nuves į arbatos fabriką, kur specialistai smulkiau supažindins su arbatos gimimu ir ruošimu. Būtinai atsikvėpsime užsisakę arbatos puodelį Kamerono aukštumų arbatinėje. Malonias akimirkas, patirtas Malaizijoje, tikrai prisiminsime, kai namuose siurbčiosime iš šios šalies parsivežtą gėrimą. Juk geriausios lauktuvės ir prisiminimas iš Azijos – tai rinktinė, šviežia arbata.

Toliau vingiuodami kalvotais keliais stabtelėsime prie Kamerono aukštumų drugelių sodo (Cameron Highlands Butterfly Garden). Nors pavadinimas sufleruoja, kad čia pamatysime tik drugelių, nereikia apsigauti – 1990 m. įkurtoje fermoje šiandien galima pamatyti ne tik ištisas drugių kolonijas, bet ir įvairių vabzdžių, roplių, amfibijų ir net tropinių augalų. Galbūt pasiseks šiuose įvairių sutvėrimų namuose pamatyti itin retą Raja Brooke drugelį ar įspūdingą varlę su ragu. Po pažinties su šiais Malaizijos gyventojais vyksime į nuostabiai kvepiančią braškių plantaciją. Už simbolinį mokestį galėsime čia pat prisiskinti prisirpusių šviežutėlių raudonų uogų. Pasivaišinę saldžiosiomis braškėmis keliausime į Sam Poho budistų vienuolyną (Sam Poh Tong). 1972 metais pastatyta šventykla yra ketvirtoji pagal dydį Malaizijoje. Įėjus į vidų reikės nusiauti batus. Mūsų pėdos liesis prie vėsių, marmurinių grindų, o nosį pasieks smilkalų aromatas. Viešnagė Budos buveinėje mums atskleis bene taikiausios pasaulyje religijos dalelę. O lauke, šventyklos prieigose, pasigrožėsime žemiau likusio vakarėjančio Brinčango miestelio vaizdais. Vakarienė restorane. Nakvynė viešbutyje.

8 dienaKAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGO SALA (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksime arčiau Rytų perlo – būtent tokį pavadinimą įgijęs į UNESCO paveldą įtrauktas Penangas (Penang). Ši sala – viena Azijos brangenybių, kurias drąsiai galima vadinti rojumi žemėje: minkštas smėlis, palmės, skaidri jūra...

Pažintį su Penangu pradėsime nuo pietų. Jau susipažinome su kinų virtuve, tad dabar išmėginsime indiškus valgius, miestui padėjusius pelnyti Malaizijos kulinarijos sostinės titulą. Rekomenduojame papietauti restorane, garsėjančiame patiekalais su bananų lapais.Rytiečiai šio bananmedžio „rūbą“ naudoja išmoningai – ir kaip medžiagą namų stogams dengti, ir kaip auką dievams. O ant stalo padėtas didelis lapas atstoja dekoratyvinį padėklą. Vienas tradicinių būdų – ant banano lapų patiekti ryžius su šviežiomis bei marinuotomis daržovėmis, paplotėliu papadamu ir įvairiais padažais, pagardintais aštriais prieskoniais. Skanaus! Po nuostabių pietų aplankysime Penango salos sostinę – britų karaliaus Džordžo (George) III garbei pavadintą Džordžtauną (George Town) ir jo apylinkes. Pakilsime į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera) viršūnę. Čia Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje.Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Tačiau tie, kurie lankėsi Rytų Azijoje, pastebės, kad šios šventyklos stilius kitoks.

Jame susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai. Šventovės grožis mumyse sužadins smalsumą apie budizmo sklaidą bei tradicijų skirtumus Rytų ir Pietryčių Azijos regionuose.

Pasisėmę religinių žinių suksime link Kornvalio forto (Kota Cornwallis). Jam prigijęs pavadinimas liudija britų kolonijinės eros laikus ir primena vieną to meto asmenybių – Čarlzą Kornvalį (Charles Cornwall). Medinė tvirtovė su trijų metrų aukščio gynybine siena pastatyta XVIII amžiuje. Joje saugomi kelių amžių istorijos fragmentai, karinė atributika. Beje, čia yra ir vienas ypatingas olandų pabūklas, kuris, kaip tikima, turi teigiamą poveikį moterų vaisingumui. Tad jei trokštate šeimos pagausėjimo, paprašykite, kad kelionės vadovas Jus palydėtų iki Seri Rambai. Net jei pasakojimai apie šios patrankos galią tėra mitas, daugiau sužinosite apie vertas dėmesio istorines įdomybes. Vėliau aplankysime unikalią pakrantės gyvenvietę, dedikuotą skirtingiems kadaise čia įsikūrusių kinų klanams. Kiekvieną jų žymi atskira prieplauka. Prieš maždaug šimtą metų iš viso buvo septynios prieplaukos. Vieną sunaikino gaisras, tad liko šešios. Šis unikalus vandens kaimelis mena ir rietenas, nes tarp kinų klanų, kaip mafijos grupuočių, nuolat kildavo nesutarimų dėl įtakos. Kovų nuotaikas išsklaidys Džordžtauno Harmonijos gatvė (Street of Harmony). Jūs jau žinote, kad valstybinė Malaizijos religija yra islamas, tačiau čia užtikrinama absoliuti tikėjimo laisvė. Išpažįstamos įvairios etninių grupių religijos kuria savitą aurą. Jaučiama tikra dvasios atgaiva, kai viena šalia kitos viešpatauja daugybė skirtingų šventovių: štai Šv. Džordžo bažnyčia (St. George Church) – seniausia šalyje kinų daosų šventykla, atlaikiusi du pasaulinius karus; Šri Mariamam šventykla (Sri Mahamariamman Temple), kurioje reziduoja 40 hindų dievybių... Galiausiai pasuksime prie senovinių Khokongsi (Khoo-Kongsi) klano namų – prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus. Vakarienė restorane arba viešbutyje.  Nakvynė viešbutyje.

9 dienaPAŽINTIS SU PENANGO SALA (pusryčiai)

Po pusryčių pratęsime pažintį su Penangu. Norintys galės pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera)* viršūnę. Šalia kalvos Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje.Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Čia susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai. Nakvynė viešbutyje.

10 dienaPENANGO SALA  – LANGKAVI SALA (pusryčiai) 
Šiandien pradėsime naują kelionės etapą ir ruošimės į kelionę jūra. Keltu plauksime į Langkavi (Langkawi) archipelagą, kurį sudaro 99 salos. Po maždaug trijų valandų išsilaipinsime pagrindinėje Langkavio saloje, Kuaho (Kuah) mieste. Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje. Apsigyvensime nuostabiame "Berjaya Langkawi Resort" viešbutyje. Viešbutis įsikūręs puikioje vietoje, sodrių atogrąžų miškų apsuptyje, ant jūros kranto. Čia ilsėsimės apsupti romantiško jūros ošimo ir švelnių gamtos garsų. Nakvynė viešbutyje.

11-14 dienosLANGKAWI SALA (pusryčiai)
Šios poilsio dienos ir laisvas laikas bus skirtas tik Jums. Kelionės vadovas nepagailės rekomendacijų, kur ir kokias vietas aplankyti, kur rasti geriausių pramogų. Gal norėsite pakilti į Gunung Mačinčango kalvą (Gunung Machinchang)*. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria nuostabi salos panorama. Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. 

Taip pat galima apsilankyti viename didžiausių Azijoje okeanariumų*. 15 metrų ilgio tunelį supa pusė milijono litrų jūrų vandens su 5000 gyvūnų. Milžiniškos žuvys, didysis žaliasis vėžlys, fantastiški koraliniai rifai... Šis turas sudomins tuos, kas jaus, jog žemės paviršius jau ištyrinėtas ir ima traukti mįslingi gamtos klodai po vandeniu. O jei kelionės metu įsimylėjote Malaizijos gamtą ir vis trokštate čia atrasti dar kažką nauja, padėsime Jūsų svajonei išsipildyti pasiūlę išvyką į šiaurines mangroves*. Langkavi miškai šliejasi prie paslaptingų pakrantės uolų. Tuos, kam kiekviena gyvybės forma prilygsta stebuklui, užtikriname, kad mangrovių parke išvysite ne vieną ropojantį, šliaužiantį, čirpiantį ar skraidantį stebuklą. Pakviesime prisijungti ir prie dar vienos išskirtinės ekskursijos*. Pasirinkę rytinę sesiją, aplankysite turtingą paukščių parką, kuriame gyvena pustrečio tūkstančio sparnuočių. Taip pat galėsite patirti jaudinančią akistatą su kur kas plėšresniais ir klastingesniais gyviais – vyksite į krokodilų fermą, kurioje gyvena virš tūkstančio aligatorių. Mūsų kelionių partneriai nuveš Jus prie juodo smėlio pakrantės. Mokslininkai vis spėlioja, kaip į baltą Andamanų jūros (Andaman sea) salų smėlį įsimaišė tamsios smiltelės. Vėliau užsuksite į kur kas žemiškesnės kilmės Perdana galeriją (Galeria Perdana). Čia eksponuojamos dovanos, kurias ministras pirmininkas gavo iš pasaulio lyderių. Išvysite unikalius meno dirbinius, brangenybes, vienetinius suvenyrus. Ekskursijos pabaigoje Jūsų lauks Air Hantago kaimelis ir karštosios versmės. Pasirinkę popietinę ekskursiją*, aplankysite garsųjį povandeninio pasaulio muziejų, apie kurį jau buvome užsiminę. Pasigrožėsite kerinčiu Pantai Cenango (Pantai Cenang) paplūdimiu. Užsuksite į jūros agurkų fabriką. Ši išvyka gali iš esmės pakeisti Jūsų požiūrį į tradicinę Rytų šalių mediciną ir išsklaidyti įvairiausius mitus. Sužinosite, kad povandeninis gyvis, malajų vadinamas gamat, o pasaulyje žinomas kaip jūros agurkas (Stichopus horrens), turi gydomųjų savybių.

Vakarą leisime Langkavi ereliui dedikuotoje aikštėje bei jos pašonėse, lankydami įvairias krautuvėles, užkandines, restoranus.Norime priminti, kad Langkavi yra duty-free zona – apsipirkinėjant prekybos centruose netaikomas muito mokestis. Pakrantėje galėsite semti saulės spindulius, maudytis, paskraidyti parasparniu ar prasilėkti motorine valtimi*. Langkavi salose sukurtos puikios sąlygos nardymui. Nakvynės viešbutyje ant vandenyno kranto. 

 

 

 

 

15 diena LANGKAWI SALA – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Tikimės, Langkavi sala sužavėjo Jus savo paplūdimiais, skaidriu jūros vandeniu ir nuostabiu maistu. Po pietų skrisime į Kvala Lumpūrą. Vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių.

16 dienaVILNIUS (pusryčiai) 

Grįžimas į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietinio skrydžio bilietas Langkawi – Kvala Lumpūras;
 • kelto bilietas Penangas - Langkawi;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 8 nakvynės turo metu 3-4* viešbučiuose, 5 nakvynės poilsio metu Berjaya Langkawi Resort 4* viešbutyje Langkawi saloje. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 1 pietūs, 2 vakarienės;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą (išskyrus * pažymėtus objektus).

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius Kvala Lumpūras Vilnius (kaina apie 670 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Vadovas iš Lietuvos grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam skaičiui keliautojų grupę gali lydėti vietinis rusakalbis gidas.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Pasirinkite kelionės datą

2019-01-04 – 01-19 vietų yra
NUO 1 645,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietinio skrydžio bilietas Langkawi – Kvala Lumpūras;
 • kelto bilietas Penangas - Langkawi;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 8 nakvynės turo metu 3-4* viešbučiuose, 5 nakvynės poilsio metu Berjaya Langkawi Resort 4* viešbutyje Langkawi saloje. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 1 pietūs, 2 vakarienės;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą (išskyrus * pažymėtus objektus).

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius Kvala Lumpūras Vilnius (kaina apie 670 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Vadovas iš Lietuvos grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam skaičiui keliautojų grupę gali lydėti vietinis rusakalbis gidas.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą