Reikalinga pagalba?

Tikroji Malaizija – Nuo Džiunglių Iki Paplūdimių

+ skrydis nuo 670 €. Su skrydžiu nuo 2 631 €

Kelionės programa

1 dienaVilnius - Kvala Lampūras

Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą su persėdimu.

2 dienaAtvykimas į Kvala Lampūrą (pusryčiai)                                     

Nusileisite tarptautiniame Kvala Lampūro oro uoste, kur Jus pasitiks ir perveš iki viešbučio. Laisvas laikas ir nakvynė Kvala Lumpūre.

3 dienaKvala Lampūras (pusryčiai) 
Po pusryčių Jūsų lauks pusės dienos pažintinė ekskursija po Malaizijos sostinę - Kvalą Lampūrą, kuris įsikūręs Gombak ir Klang upių santakoje. Pirmiausiai aplankysite įspudinguosius Petrono bokštus dvynius, kurie net 6 metus buvo tituluojami aukščiausiais pasaulio pastatais.

Taip pat Jūsų laukia vizitas į Karaliaus rūmus, rankų darbo amatų centrą ir garsiąją kakavos parduotuvėlę, kuri siūlo net 300 skirtingų šokolado gaminių. Aplankysite Nacionalinį muziejų, kur artimiau susipažinsime su Malaizijos istorija ir kultūra ir galiausiai Nacionalinį monamentą, skirtą žuvusiems per II pasaulinį karą už Malaizijos laisvę. Pažintinę ekskursiją užbaigsite vizitu į Nepriklausomybės aikštę, kur išvysite nepaprasto grožio Sultono Abdul Samad rūmus ir istorinę maurų stiliaus traukinių stotį, kuri buvo pastatyta 1910 metais ir lankytojus traukia savo išskirtine architektūra. Popietę laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.

4 dienaKvala Lampūras – Taman Negara nacionalinis parkas (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę keliausite link džiunglių, laukia kelių valandų kelionė pro nuostabią gamtą. Įsikūrę viešbutyje, po vakarienės pradėsite vakarinį žygį į seniausias pasaulyje džiungles kur lydimi gido, susipažinsite su daugiau nei 130 milijonų metų skaičiuojančiu atogrąžu mišku.

Fauna čia labai gausi – daugiau nei 300 paukščių rūšių, įvairūs smulkūs ir stambūs žinduoliai, tačiau 4,343 km2 plote sutikti pavojingų gyvūnų galimybė yra labai maža.

5 dienaTaman Negara nacionalinis parkas (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną taip pat praleisite Taman Negare ir pasivaikščiosite 30 metrų virš žemės esančiu ir 150 metrų ilgio tiltu. Tai puiki galimybė palaipioti „medžių viršūnėmis“, grožėtis kvapą gniaužiančiu horizontu.

 

Papietavę leisitės į nedidelį kruizą laivu ir pasieksite Lata Berkoh – upę kalnuose su daugybę mažų krioklių, čia laukia maudynės. Grįžus vakarienė ir poilsis po įspūdingos dienos.

6 dienaTaman Negara nacionalinis parkas – Kamerono aukštumos (pusryčiai)

Papusryčiavę, išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite atgal į Kuala Tembeling iš kur pradėsite kelionę į Kamerono aukštumas (Tanah Tinggi Cameron), apglėbusias 712 km2 plotą. Švelnius, aksominius kalnus, siekiančius netgi iki pusantro kilometro aukščio, drėkina aštuonios upės. Atkeliavę, apsistosite viešbutyje ir diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimams gamtoje, susipažinimui su gražiomis apylinkėmis. Šiam šiaurės vakarų Pahango (Pahang) regionui skirtas XIX a. pabaigoje gyvenusio sero Viljamo Kamerono (William Cameron) vardas. Jis buvo pirmasis atvykėlis iš tolimų kraštų, ištyrinėjęs ir įvertinęs iki tol pirklių bei smalsių kolonistų aplenktą kalvotą teritoriją.

Naujam gyvenimui Kamerono aukštumas prikėlė seras Džordžas Maksvelas (George Maxwell), 1925 m. pasauliui priminęs apie tėvynainio ekspediciją ir derlingą regioną paskatinęs išnaudoti rekreacijos bei turizmo tikslams. Nuo to laiko žmonės iš visos Malaizijos pakraščių ir tolimiausių planetos kampelių čia plūsta pasigėrėti ypatingomis gamtos dovanomis. Atkeliavę į Kamerono kalvas apsistosime viešbutyje. Diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje ir susipažinimui su nuostabiomis apylinkėmis. Nakvynė viešbutyje.

7 dienaKamerono aukštumos (pusryčiai)

Po pusryčių susiruošime apžiūrėti įstabiųjų Kamerono aukštumų. Pažintį pradėsime kildami į Batu Brinčango (Gunung Batu Brinchang) kalną. Vienintelis kalnas Azijoje, kurio viršūnę galima pasiekti automobiliu, ypač traukia lankytojus dėl aplink jį atsiveriančio poetiškai žavaus ir mistiškai žalio peizažo. 

Pasigrožėję vaizdais nusileisime prie garsiosios Boh Sungai Palas arbatos plantacijos (BOH Plantations). Būtent čia, Kamerono aukštumose, išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Arbatos krūmus čia pradėjo auginti škotas Džonas Arčibaldas Raselas (John Archibald Russel) dar pirmoje praeito šimtmečio pusėje. Būna metas, kai šimtai žmonių, užsivožę šiaudines skrybėles, su pintinėmis ant pečių palinkę darbuojasi laukuose.

Arbatos gavimo procesas, prasidedantis sodinimu ir baigiamas apdorojimu – labai subtilus, reikalaujantis didelio išmanymo, kruopštumo ir kantrybės. Iš pradžių rankomis atrenkamos prisirpusios arbatmedžio sėklos, jos susodinamos į indelius. Prasikalę ūgliai perkeliami į lysves, kurias drėkinti padeda speciali drenažo sistema. Arbatmedžiai preciziškai prižiūrimi ir saugomi. Po dešimties mėnesių lapai nuskinami, po to džiovinami, smulkinami... Gidas ir kelionės vadovas mus nuves į arbatos fabriką, kur specialistai smulkiau supažindins su arbatos gimimu ir ruošimu. Būtinai atsikvėpsime užsisakę arbatos puodelį Kamerono aukštumų arbatinėje. Malonias akimirkas, patirtas Malaizijoje, tikrai prisiminsime, kai namuose siurbčiosime iš šios šalies parsivežtą gėrimą. Juk geriausios lauktuvės ir prisiminimas iš Azijos – tai rinktinė, šviežia arbata. Vėliau pasirinktinai galėsite prisijungti prie siūlomų ekskursijų po apylinkes ar tiesiog leisti laiką vieni.

8 dienaKamerono aukstumos – Penang (pusryčiai)
Papusryčiavę viešbutyje Kamerono aukštumose, keliausite į Penango salą, kurią su žemynu jungia net 13 km tiltas. Penangas - tai pagrindinis Malaizijos turistų traukos centras, kuris savo svečius lepina nuostabia aplinka, paplūdimiais, nacionalinio parko, šventyklų, džiunglių ir ryžių plantacijų vaizdais. Skirtas laisvas laikas, per kurį galėsite savarankiškai susipažinti su kultūra, pamatyti kolojininę architektūrą, šventyklas bei aplankyti muziejus.

 

9 dienaPažintis su Penango sala (pusryčiai)

Po pusryčių pažintį su sala pradėsite aplankydami Džordžtauną, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų vietovių sąrašą. Vėliau aplankysite žvejų kaimelį ir vaisių plantacijas, kur galėsite iš arti pamatyti, kaip ištikrųjų auga egzotiniai vaisiai. Kelionę tęsite žymiojoje Gyvačių šventykloje, kuri buvo pastatyta 1850 metais ir yra vienintelė tokia pasaulyje. Paskutinė stotelė – Oeding & Erdel juvelyrinės dirbtuvės, kurios turi daugiau nei 100 metų patirtiį ir specializuojasi papuošalų iš aukso bei papuošalų su deimantais bei brangakmeniais srytyje. Vakare laisvas laikas.

10 dienaLangkawi sala (pusryčiai)
Papusryčiavę keltu keliausite į Langkawi salą – vieną iš gražiausių poilsio vietų Malaizijoje. Sala nusipelnė liaupsų už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atvykę užsiregistruosite viešbutyje ir turėsite laisvą popietę.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

11 diena Langkawi sala (pusryčiai)
Dieną pradėsite nuo plaukimo kateriu po pietuose esančias salas, kurios garsėja savo gražiais ir laukiniai paplūdimiais. Aplankysite Dayang Bunting salą, kuri yra antra pagal dydį iš visų 99 Langkawi salų ir garsi savo nuostabiu ir gaivinančiu ežeru, kuris atsuptas atogražų miškais. Išsimaudę aplankysite krokodilų fermą ir kelsitės funikulieriumi Gunung Machinchang kalvos viršūnėmis begrožėdami atsiveriančiais salos vaizdais. Vakare laisvas laikas.

Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų.

12–14  dienos Poilsis Langkawi saloje (pusryčiai)

Laisvos dienos Langkawi saloje. Siūlome išbandyti vandens pramogas arba aplankyti Kilim Geoforest parką, kur galite valtimi plaukti kanalais, užsukti į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatyti įvairiausius driežus, grožėtis išsikerojusiais mangrovių miškais, pietauti žuvų fermoje ant vandens ar rinktis kitas pramogas.

15 dienaLangkawi sala - Kvala Lampūras (pusryčiai) 

Po pusryčių, busite nuvežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Kvala Lampūrą, o iš čia į Vilnių.

16 dienaVilnius (pusryčiai) 

Grįžimas į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • visi programoje numatyti pervežimai ir persikėlimai keltais;
 • apgyvendinimas 13 naktų;
 • programoje nurodytos pažintinės ekskursijos;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • Vidinis skrydis Langkawi – Kvala Lampūras;
 • Turas su anglakalbiu gidu

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Kvala Lumpūras - Vilnius/Ryga (apie 670 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • papildomos ekskursijos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
 • LR piliečiams, keliaujantiems į Malaiziją, viza nereikalinga.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-18 – 12-03 vietų yra
NUO 1 961,00 €
2018-11-25 – 12-10 vietų yra
NUO 1 961,00 €
2018-12-02 – 12-17 vietų yra
NUO 1 961,00 €
2018-12-09 – 12-24 vietų yra
NUO 1 961,00 €
2018-12-16 – 12-31 vietų yra
NUO 1 961,00 €
2018-12-23 – 01-07 vietų yra
NUO 1 961,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • visi programoje numatyti pervežimai ir persikėlimai keltais;
 • apgyvendinimas 13 naktų;
 • programoje nurodytos pažintinės ekskursijos;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • Vidinis skrydis Langkawi – Kvala Lampūras;
 • Turas su anglakalbiu gidu

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Kvala Lumpūras - Vilnius/Ryga (apie 670 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • papildomos ekskursijos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
 • LR piliečiams, keliaujantiems į Malaiziją, viza nereikalinga.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą