Reikalinga pagalba?

Tailandietiški Naujieji Metai Puketo Saloje (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

Kelionės programa

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Taip pat kviečiame jus į nepaprastą švenę – tailandietiškus Naujuosius metus, kurie yra švenčiami balandžio mėnesį! Pažadame, jog tai bus nepamirštama patirtis!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

KRISTINA JOZONĖ

Songkranas – pati svarbiausia ir įspūdingiausia šventė Tailande. Tai ir tradiciniai šventų apeigų ritualai šlakstant vandenį, tuo linkint sėkmės vienas kitam bei išreiškiant padėką vyresniems, ir masinės linksmybės gatvėse, kurios tęsiasi net iki 10 dienų. Dalyvavimas šioje šventėje neabejotinai buvo viena iš įsimintiniausių mano patirčių – juk tajai kaip niekas kitas moka linksmintis ir švęsti, tad šios progos lankantis Tailande nevalia praleisti!

Tailande Kristina gyvena nuo 2011 m. Ji puikiai pažįsta šią egzotišką šalį, jos savitą kultūrą bei vietinius gyventojus tiek iš asmeninės patirties keliaujant, tiek iš nuosavo verslo Bankoke perspektyvos. Ekologijos studijas baigusi Kristina ne tik visapusiškai atskleis Tailando ypatumus ir įdomybes, supažindins su turtinga šalies istorija, bet ir bus tikras įkvėpimas tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie atsakingą keliavimą.

Skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 11:40 – 14:30 Stambulas – Puketas 20:05 – 09:50 (+1)

Puketas – Stambulas 11:20 – 17:45 Stambulas – Vilnius 08:05 (+1) – 10:45

1 diena VILNIUS – STAMBULAS – PUKETAS

Skrydis iš Vilniaus į Puketą su persėdimu Stambule. Skrisite su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

2 dienaPUKETAS

Atskridus į Puketo oro uostą mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. lauks pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbučius, registracija ir laisvas laikas, kurio metu galėsime pradėti pažintį su sala.

Puketas – tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti. Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburia savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai. Nakvynė viešbutyje Pukete.

3 diena PUKETAS (pusryčiai)

Šiandien mūsų laukia poilsis ir laisvas laikas. Siūlome nenuobodžiauti, o užsisakyti papildomas ekskursijas ar pramogas. Pukete pramogų ras kiekvienas: aktyvesni gali užsisakyti laipiojimo uolomis ar giluminio nardymo pamokas, sveikatos ieškantys gali išbandyti tradicinius tajiškus masažus, o maisto gurmanai – šviežių jūros gėrybių patiekalus. Nakvynė viešbutyje Pukete.

4 diena PUKETAS (pusryčiai, pietūs)

Šiandien mūsų lauks pažintinė ekskursija po žymiausias Puketo vietas. Aplankysime Karono (Karon) apžvalgos aikštelę, kuri yra dažniausiai lankoma aikštelė visoje saloje. Iš jos matosi net trys paplūdimiai – mažasis Kata, didysis Kata ir Karonas. Dar viena labai populiari ir dažnai fotografuojama vieta, kurią aplankysime, yra Promtepo (Promthep) iškyšulys. Kiekvieną vakarą čia suvažiuoja daugybė turistinių autobusų, motorolerių ir automobilių, kad pasigrožėtų piečiausioje salos dalyje besileidžiančios saulės gaisais.

O kaip gi be panoraminio vaizdo į šią, didžiausią Tailando salą! Jį galėsime pamatyti nuo didžiulio kalno, ant kurio stovi įspūdinga, 45 metrų aukščio Budos statula. Ši vieta suteikia galimybę apžvelgti Puketą 360 laipsnių kampu – mums prieš akis atsivers Puketo miesto, Katos, Čalongo (Chalong) ir kitų paplūdymių vaizdai.

Kitaip nei daugelis Tailando provincijų, Puketo senamiestis turi išskirtinį veidą. Šioje istoriškai turtingoje vietoje rasime kinų ir budistų šventyklų, gražių parduotuvių, žavių kavinių, mažyčių spaustuvių, privačių ir viešų muziejų ir netgi buvusį raudonųjų žibintų kvartalą. Nakvynė viešbutyje Pukete.

5 diena PUKETAS – PI PI SALOS – KAI SALOS – PUKETAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje keliausime į prieplauką ir sėsime į greitaeigį katerį, kuris mus nuplukdys prie vienos garsiausių pasaulio salų – Pi Pi (Phi Phi Lae). Šioje mažytėje saloje prieš beveik 20 metų buvo nufilmuotas filmas „Paplūdimys“ („The Beach“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Leonardo diCaprio. 

Aplankysime ir šalia esančią didžiąją Pi Pi salą (Phi Phi Don), kur mūsų lauks pietūs ir laisvas laisvas. Pakeliui link Puketo sustosite dar vienoje unikalioje vietoje – prie Vikingų urvo – ir Kai (Koh Khai) saloje, kur galėsime pasimėgauti saulės voniomis ir laisvu laiku. Nakvynė viešbutyje Pukete.

6 diena PUKETAS (pusryčiai)

Šiandien mūsų laukia poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pukete.

7 diena PUKETAS – SOKO NACIONALINIS PARKAS – PUKETAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje vyksime į nuostabų gamtos kampelį ir vieną lankomiausių nacionalinių parkų Tailande. Soko (Khao Sok) nacionalinis parkas yra unikalus tuo, kad dalis jo buvo užlieta vandeniu statant hidroelektrinę. Nors šis sprendimas pakeitė čia gyvenančių gyvūnų įpročius, buvo sukurta vieta, traukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

Ekskursijos metu grožėsimės žadą atimančiais ežero vaizdais, iš vandens kyšančių uolų peizažu, aplankysime paspaltingą Pragaipeto (Pragaaypet) urvą, o po pietų mūsų lauks laisvas laikas, maudynės ir poilsis viešbutyje ant vandens. Nakvynė viešbutyje Pukete.

8 diena PUKETAS – DŽEIMSO BONDO SALA* – PUKETAS(pusryčiai)

Šiandien galėsite pasimėgauti saulės voniomis, tradicinių masažų teikiamais malonumais ar vietos virtuvės patiekalais. Ši diena yra puikli proga įsigyti lauktuvių artimiesiems ir draugam.

O su tais, kurie ilsėtis nenorės, galėsime už papildomą kainą leistis į dar vieną kelionę laivu. Ekskursijos metu plauksime baidarėmis, išvysime egzotiškas mangrovių, augančių potvynių užliejamose vietose, giraites bei aplankysime garsiąją Džeimso Bondo salą. Nakvynė viešbutyje Pukete. Nakvynė viešbutyje Pukete.

9 diena PUKETAS (pusryčiai, pietūs)

Šiandien turėsime progą žvilgtelti į gardžiosios tajų virtuvės užkulisius – mūsų lauks tradicinio tajiško maisto gaminimo pamoka. Tajų virtuvė yra garsi visame pasaulyje ir liaupsinama žinomiausių virtuvės šefų. Ji pasižymi šviežių ingredientų gausa ir daugybe skonių. Tajiškuose patiekaluose rasime citrinžolės, laimo lapelių, taip pat galangalo šaknies, aitriųjų paprikų ar jūros gėrybių. Sakoma, kad šios virtuvės patiekalai turi patenkinti pagrindinius žmogaus skonio receptorius – aštrumo, sūrumo, saldumo ir rūgštumo.

Todėl šios dienos maisto gaminimo pamoka supažindins mus su visomis tajiškos virtuvės paslaptimis, o receptus galėsime parsivežti namo ir jais pradžiuginti draugus bei artimuosius. Nakvynė viešbutyje Pukete.

10 diena NAUJIEJI METAI PUKETE (pusryčiai) 

Šiandien kviečiame kartu su vietiniais ir turistais leistis į linksmybių sūkurį ir švęsti tajų Naujuosius metus arba kitaip Songkraną! Ši diena Budistiniame kalendoriuje žymi naujų metų pradžią ir šiais metais Tailande sutinkami 2563 m. Šio festivalio metu nesitikėkite išlikti sausi, nes į gatves paplūsta vandens pistoletais, kibirėliais ir dubenėliais „apsiginklavę“ vietiniai. Vanduo yra svarbus Songrano festivalio akcentas ir Tailande atostogaujantys užsieniečiai yra kviečiami prisijungti. 

Šias kelias dienas daugelis tajų atostogauja, važiuoja lankyti šeimos narių ar draugų, todėl nenustebkite, jei kai kurios parduotuvės ar įstaigos bus uždarytos. Songranas yra svarbiausia šventė metuose! Nakvynė viešbutyje Pukete. 

 

11 diena PUKETAS – STAMBULAS

Šiandien mūsų laukia kelionė namo. Po pusryčių būsime pervežti į tarptautinį Puketo oro uostą, iš kur mūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule.

12 diena STAMBULAS – VILNIUS

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 4* viešbutyje (9 nakvynės Pukete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 3 pietūs);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Puketas – Vilnius (nuo 650 EUR);
 • Medicinių išlaidų užsienyje draudimas (~18.25 EUR BTA draudimas);
 • Priemoka už vienvietį kambarį 205 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir patarnautojams;
 • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos

 • Kelionės metu numatyta/as kelionės vadovė/as Kristina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: egzotinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Į papildomas ekskursijas kelionės vadovas lydi tik susirinkus 10 žmonių grupei. Esant mažesniam keliautojų skaičiui, lydi rusakalbis vietinis gidas. 
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito (30–300 USD/EUR už kambarį), kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • SVARBU: atgalinio skrydžio į Vilnių metu Stambule bus 14 val. persėdimas, kurio metu „Turkish Airlines“ avialinijos parūpins nemokamą nakvynę ir pusryčius.

Pasirinkite kelionės datą

2020-04-04 – 04-15 vietų yra
NUO 890,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 4* viešbutyje (9 nakvynės Pukete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 3 pietūs);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Puketas – Vilnius (nuo 650 EUR);
 • Medicinių išlaidų užsienyje draudimas (~18.25 EUR BTA draudimas);
 • Priemoka už vienvietį kambarį 205 EUR;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir patarnautojams;
 • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos

 • Kelionės metu numatyta/as kelionės vadovė/as Kristina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: egzotinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Į papildomas ekskursijas kelionės vadovas lydi tik susirinkus 10 žmonių grupei. Esant mažesniam keliautojų skaičiui, lydi rusakalbis vietinis gidas. 
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito (30–300 USD/EUR už kambarį), kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • SVARBU: atgalinio skrydžio į Vilnių metu Stambule bus 14 val. persėdimas, kurio metu „Turkish Airlines“ avialinijos parūpins nemokamą nakvynę ir pusryčius.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą