Reikalinga pagalba?

Sveiki Atvykę į Gruziją (su Grupe Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 160 €. Su skrydžiu nuo 160 €

Kelionės programa

Šis turas suteikia galimybę atrasti unikalią šalį – Gruziją, kuri yra Kaukazo pietinėje dalyje, Europos ir Azijos žemynų sandūroje. Turo metu susipažinsite su gruzinų kultūra, istorija, tradicijomis ir nuostabia gamta. Šalis jus nustebins savo šiluma ir vietinių svetingumu.

1 Diena Vilnius – Kutaisis – Tbilisis

Skrydis Vilnius - Kutaisis. Atskridę važiuosite į Tbilisį. Tbilisis yra išsidėstęs Europos ir Azijos kryžkelėje. Nepaisant to, jog čia vyrauja stačiatikybė, Tbilisis yra viena iš nedaugelio pasaulio vietų, kur sinagoga ir mečetė sutinkama viena šalia kitos, kartu su kitais religiniais centrais.

Apsilankysite Metekhi plynaukštėje esančią Narikala tvirtovę, kur atsiveria gražūs senamiesčio vaizdai. Apsilankysite sieros pirčių rajone Abanotubani ir žymioje kavinių gatvėje ShardeniAplankysime sinagogą, Sioni katedrą ir Merglelės Marijos baziliką. Vakare laukia soti vakarienė gruziniškame restorane su vietiniu pasirodymu. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 Diena Tbilisis - Bodbe - Sighnaghi - Tsinandali – Tbilisis (pusryčiai)
Po pusryčių išvyka į Kakheti regioną – žymų vyno produkcija. Apsilankymas Bodbe Šv.Nino vienuolyne, kuris buvo „Gruzijos švietėjas“ bei krikščionybės Gruzijoje skleidėjas IV a.

Toliau tęsite ekskursiją link Sighnaghi, apžvelgdami Alazani slėnį. Miestas yra išsaugojęs savo autentišką įvaizdį, kartu su įspūdingais Kaukazo kalnų bei aplinkiniais vaizdais.

Apsilankymas Tsinandali – buvusiame Chavchavadze šeimos dvare, kurie buvę Gruzijos aristokratų atstovais XIX a. Apsilankysite žymaus poeto bei kunigaikščio Alexander Chavchavadze muziejuje. Vyno degustacija (4 EUR/žmogui). Kelionė atgal į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

3 DienaTbilisis - Mtskheta -  Ananuri - Kazbegi – Tbilisis (pusryčiai)
Po pusryčių lankysitės Mtskhetoje – senovinėje Gruzijos sostinėje, kuri taip pat yra svarbus religijos centras, esantis prie Mtkvari ir Aragvi upių. Mtskheta išsiskiria savo archeologiniais bei religiniais monumentais. 

Vėliau vyksite į Stepantsminda. Pakeliui aplankysite Ananuri bažnyčių kompleksą, kuris kadaise priklausė Aragvi. Čia atsiveria puikūs vaizdai į Jinvali rezervuarą.Tęsite kelionę į Kazbegi – mažą miestelį kalno apačioje. Čia vyrauja graži gamta, flora ir fauna. Mėgausitės žadą atimančiais gamtos vaizdais: aukštais kalnais, tarpekliais, ežerais bei upėmis.

Pasivaikščiosite nuo Kazbegi per Gergeti kaimelį iki Gergeti šventos trejybės bažnyčios, esančios kalvos viršūnėje, kur taip pat supa nepakartojami snieguotų Kaukazo kalnų viršūnių vaizdai. Kelionės pėsčiomis trukmė pirmyn bei atgal – 3-4 valandos. Nakvynė Tbilisi.

[

4 Diena Laisva diena Tbilisyje (pusryčiai)

Laisva diena, per kurią galėsite artimiau susipažinti su Tbilisio miestu.

 

5 Diena Išvykimas namo (pusryčiai)
Pervežimas į Kutaisi oro uostą.

ARBA pasirinktinai papildomos 3 naktys Batumyje:

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

Svanetija - šiaurės vakaruose, Kaukazo kalnuose, esantis Gruzijos regionas. Šis regionas garsėja atsiveriančiomis gražiomis snieguotų kalnų viršūnių panoramomis. Viešnagės metu gaite pasirinkti žygį kalnuose arba aplankyti aukščiausią nuolat gyvenamą kaimelį Europoje, Ušgulį. Iš šio miestelio pamatysite aukščiausią Gruzijos kalną, Šcharą. Apgyvendinimas Mestijoje.

5-7 Dienos Batumis/Svanetija (pusryčiai)
Laisvas laikas Batumyje.

8 Diena Išvykimas namo (pusryčiai)
Pervežimas į Kutaisi oro uostą, iš kurio jūsų lauks skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Oro uosto pervežimai
 • Transportas (pagal programą)
 • Gido paslaugos
 • Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais Tbilisyje
 • Vanduo (1 buteliukas per dieną)
 • Vakarienė gruziniškame restorane su vietinių šou

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • Skrydžių bilietai
 • Kelionės pratęsimas Batumi (175 EUR/asm.)
 • Kelionės pratęsimas Svanetijoje (259 EUR/asm.)
 • Ekskursijos Svanetijos regione (užsakomos vietoje)
 • Draudimas
 • Arbatpinigiai
 • Įėjimas į Tsinandali vyninę (4 EUR žmogui)

Pastabos

 • Kelionė galima 5 arba 8 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje - 175 EUR arba Svanetijoje 259 EUR/asm.)
 • Vienviečio priemoka 85 EUR
 • Kelionės tipas: su grupe iš Lietuvos

Jūsų užklausa