Reikalinga pagalba?

Stebuklingoji Šri Lanka Ir Poilsis Maldyvuose

+ skrydis nuo 750 €. Su skrydžiu nuo 1 977 €

Kelionės programa

1 diena  VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS

Skrydis iš Vilniaus arba kito Europos miesto į Kolombą su vienu persėdimu. 

2 diena  KOLOMBAS

Atvykus į oro uostą būsite sutikti šios kelionės gido. Jūsų lauks pervežimas į viešbutį ramiam vakarui.

3 diena KOLOMBAS – PINAVELA - SIGIRIJA

Papusryčiavę kelionę pradėsite keliaudami į Pinavelos dramblių prieglaudą įkurtą 1975 metais. Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Dabar šioje prieglaudoje glaudžiasi apie 40 dramblių, kartu su mažaisiais palikuoniais bei drambliukais atvykusiais į šią įstaigą dėl suteikiamos prieglaudos ir pagalbos. Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame į Sigirijos miestą, kur praleisime naktį.

4 diena  SIGIRIJA – DAMBULA – MATALE – KANDIS

Po pusryčių susipažinsime su Sigirija ir jos uola, dar kitaip žinoma kaip „tvirtovė danguje“. Ši uola yra išnirusi į 180 metrų aukštį. Tai turbūt vienas nuostabiausių stebuklų visoje Šri Lankos saloje. Tvirtovė dar taip pat yra žinoma kaip „liūtų uola“ dėl anksčiau prie įėjimo svečius pasitinkančio liūto, kurio šiandien išlikusios tik pėdos saugančios laiptelius. Uolos viršūnėje yra ankstyvaisiais viduramžiais pastatyti, kadaise be galo įspūdingi rūmai bei sodai su dideliu baseinu. Čia yra išlikęs vienintelis Sinhalos karalių paveikslas freskos pavidalu, kurioje pavaizduotos dvi merginos. Šis nuostabus ir originalus meno kūrinys puošia vienus iš kelių laiptų.

Aplankius šią unikalią tvirtovę, tęsite kelionę į Dambulą, svarbų budizmo centrą. Čia aplankysite auksinį Dambulos šventyklų kompleksą, kuriame gausu įvairiausių uolų bei urvų. Šis šventyklų kompleksas jau net 22 amžius yra šventa piligrimų susibūrimo vieta. Čia 14 metų glaudėsi karalius Walagamba, per jo ištrėmimo iš Anuradhapuros laikotarpį. Atgavus savo jėgą ir sostą, įkvėptas šio komplekso, jis pradėjo statyti nuostabias akmenų šventyklas, kurių statymą tęsė ir kiti karaliai.

Taip atsirado ir didžiulė auksinė Budos statula. Komplekse yra 5 pagrindinės uolos, ir pirmoje yra gulintis 15 metrų iš akmens išskaptuotas Budos atvaizdas. Vaizdais ir kiti objektai susiję su Budizmu puošia visą uolą.   Antroje uoloje, pačioje įspūdingiausioje ir didžiausioje iš visų, yra 150 Budos statulų įvairiomis pozicijomis ir porą kitų Dievų ir karalių statulų. Uolos lubos yra papuoštos freskomis, kuriomis papasakotas Budos gyvenimas ir sinhalų etninės grupės istorija.

Po šio įsimintino šventyklų komplekso keliausite į Kandį, centrinės provincijos centrą. Pakeliui užsuksite į Matalio prieskonių sodą. Kvapai, kvapai, kvapai... Čia galėsite užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsite įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana.

5 diena  KANDIS – NUVARA ELIJA

Kandis yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Tai buvo paskutinė sinhalų karalių tvirtovė, kuomet 1815 ją perėmė britai. Kandis yra puikus Budizmo įtakos pavyzdys. Mieste gausu šventyklų ir vienuolynų, giliai įsišakojusių budizmų tradicijų. Čia aplankysite Budos danties šventyklą (Temple of the sacred tooth relic), kurioje, kaip teigiama, dar iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Šis dantis yra laikomas pačia brangiausia Šri Lankos nuosavybe.

Peradenijos botanikos sodas – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Jis buvo sukurtas karaliams. Šiame sode auga daugiau nei 5 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka.

Iš Kandžio miesto vykstame į Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), pakeliui sustodami arbatų plantacijoje. Arbata buvo pirmą kartą pasodinta Šri Lankoje Peradinijos botanikos sode 1824. Kai pamatysite margaspalviais rūbais apsirengusias moteris su didžiuliais krepšiais – žinokite, kad čia prasideda arbatų plantacijų regionas. Šie vaizdai suteikia labai daug žavesio ir taip turtingai Šri Lankos gamtai. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms. Nakvynė Nuvare Elije.

6 diena  NUVARA ELIJA – GALĖ - BENTOTA

Nuvara Elija, dar kitaip vadinamas Little England – t.y. Mažąja Anglija. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo patys britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Tai dar vienas iš daugelio pavyzdžių, kokia skirtinga, kokia įvairi ši šalis! Po pusryčių dalyvausite trumpame ture po Nuvarį Eliją.

Po Nauvara Elijo miesto turi išvykstate į Galę (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Kelionė į Bentotą, kur praleisite naktį.

7 diena  BENTOTA – KOLOMBAS – ORO UOSTAS

Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina pristatytų naujų dangoraižių, bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus, bei senas miesto bažnyčias. Vaikštant siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų, kuriame galėsite nusipirkti Šri Lankos suvenyrų, garsiosios Ceilono arbatos arba paskanauti vietinių gėrybių. Svarbiausia - nepamirškite derėtis!


Aplankant Hindu ir Budistų šventoves patirsite persipinusią induizmo ir budizmo dvasią. Na ir po pietų jūsų lauks skrydis į Maldyvus. Atvykę būsite pervežti į viešbutį kur būsite apgyvendinti 5-ioms nakvynėms.

8 - 10 dienos  MALDYVAI

Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! 

Mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule.  Siūlomos papildomos ekskursijos, nardymas, žvejyba. Sakoma, jog nardymas - tai pats populiariausias poilsio būdas Maldyvuose.  Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

11 diena  MALDYVAI – VILNIUS/RYGA

Po pusryčių dar turėsite šiek tiek laiko atsipalaiduoti prie vandens, kur paskui Jūsų lauks kelionė iki Malės oro uosto. Skrydis į Vilnių/Rygą su vienu  persėdimu Europoje.

12 diena  VILNIUS

Grįžimas į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Sutikimas oro uoste Šri Lankoje
 • Visi pervežimai pagal programą Šri Lankoje;
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakariene
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje Maldyvuose
 • Vietinis anglakalbis gidas Šri Lankoje (Galima pasirinkti rusakalbį)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Skrydis maršrutu Vilnius/Ryga – Kolombas ir Male – Vilnius/Ryga (su persėdimu Europoje) apie 750 EUR;
 • Vidinis skrydis (Kolombas - Male) ~250 EUR;
 • Oro uosto mokesčiai
 • Medicininių išlaidų draudimas ~10 EUR;
 • Šri Lankos viza 40 USD oro uoste;
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis;
 • Pietūs ir gėrimai turo metu;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ~62 USD;

 

Papildomų ekskursijų Šri Lankoje kainos:

Pastabos

 • Keliaujant skirtingu laikotarpiu kaina skiriasi
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Šri Lankos gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias   technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti.
 • Keičiantis paslaugų Šri Lankoje ir Maldyvuose kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
 • Įėjimai į mokamus objektus apie 62 USD.
 • Kelionė vyksta su anglakalbiu gidu (už papildomą priemoką galima pasirinkti rusakalbį gidą)
 • Yra galimybė ilginti poilsio trukmę Maldyvuose.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-18 – 11-29 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-11-25 – 12-06 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-12-02 – 12-13 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-12-09 – 12-20 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-12-16 – 12-27 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-12-23 – 01-03 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2018-12-30 – 01-10 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-01-06 – 01-17 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-01-13 – 01-24 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-01-20 – 01-31 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-01-27 – 02-07 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-02-03 – 02-14 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-02-10 – 02-21 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-02-17 – 02-28 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-02-24 – 03-07 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-03-03 – 03-14 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-03-10 – 03-21 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-03-17 – 03-28 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-03-24 – 04-04 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-03-31 – 04-11 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-04-07 – 04-18 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-04-14 – 04-25 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-04-21 – 05-02 vietų yra
NUO 1 227,00 €
2019-04-28 – 05-09 vietų yra
NUO 1 227,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Sutikimas oro uoste Šri Lankoje
 • Visi pervežimai pagal programą Šri Lankoje;
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakariene
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje Maldyvuose
 • Vietinis anglakalbis gidas Šri Lankoje (Galima pasirinkti rusakalbį)

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Skrydis maršrutu Vilnius/Ryga – Kolombas ir Male – Vilnius/Ryga (su persėdimu Europoje) apie 750 EUR;
 • Vidinis skrydis (Kolombas - Male) ~250 EUR;
 • Oro uosto mokesčiai
 • Medicininių išlaidų draudimas ~10 EUR;
 • Šri Lankos viza 40 USD oro uoste;
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis;
 • Pietūs ir gėrimai turo metu;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ~62 USD;

 

Papildomų ekskursijų Šri Lankoje kainos:

Pastabos

 • Keliaujant skirtingu laikotarpiu kaina skiriasi
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Šri Lankos gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias   technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti.
 • Keičiantis paslaugų Šri Lankoje ir Maldyvuose kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
 • Įėjimai į mokamus objektus apie 62 USD.
 • Kelionė vyksta su anglakalbiu gidu (už papildomą priemoką galima pasirinkti rusakalbį gidą)
 • Yra galimybė ilginti poilsio trukmę Maldyvuose.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą