Reikalinga pagalba?

Įspūdingiausi Indijos Atspindžiai Ir Holi šventė (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

+ skrydis nuo 590 €. Su skrydžiu nuo 1 749 €

Kelionės programa

Pagaliau! Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Kartu su kelionės vadovu, leidžiamės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

ARTŪRAS MIRKEVIČ

 Kiekvieną kartą atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šią unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinis ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

Skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:40 (+1)

Delis – Helsinkis 10:35 – 14:45 Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

1 diena  VILNIUS – DELIS

Skrydis į Delį su vienu trumpu persėdimu. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

2 diena  DELIS (pusryčiai)

Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir palydės iki viešbučio. Bus skirta laiko poilsiui ir pusryčiams. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje (Delhi) – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais.

Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu.

Ekskursiją pradėsime nuo Senojo Delio, XVII a. buvusioje Mogolų sostinėje. Pakeliui pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate)  memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare.Taip pat, pakeliui sustosime pažiūrėti kaip pluša vietiniai sklabėjai. Pro akis nepraslys vakariečiams neįprasti vaizdai: skrupulingas ir sunkus Indijoje sparčiai nykstančios profesijos – skalbėjų – darbas. Tykštantis vanduo, besiveržiantys muilo purslai ir ilga spalvotų sudžiautų skalbinių linija sudomins ne vieną šalies svečią ir atmintyje pasiliks ilgam.  

Senajame Delyje mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša, chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras. Savo akimis galėsime išvysti, kad ir daugeliui amžių prabėgus, šis judrus ir spalvingas senamiesčio turgus kasryt prisipildo gausybės žmonių. Vėliau važiuosime apžiūrėti įspūdingo Kutub Minareto (Qutub Minar) ir jo komplekso. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena DELIS – ADŽMYRAS – PUŠKARAS (pusryčiai)

Anksti ryte vyksime į Delio traukinių stotį. „Indijos geležinkeliai“ – tai vienas didžiausių darbdavių pasaulyje. Šiandien pasinersime į tikrą, neišgalvotą kelionę indišku traukiniu. Jau pačioje traukinių stotyje mus pasitiks begalinis šurmulys – prekeiviai, garsiai pardavinėjantys savo prekes, moterys, vilkinčios spalvingus tradicinius rūbus – sarius, ir begalė kitų mums europiečiams keistų dalykų. Kelionė iki Adžmyro (Ajmer) miesto užtruks 5–6 valandas, tačiau, tikime, ji neprailgs – pro traukinio langus turėsime galimybę išvysti, kaip keičiasi Indijos gamta ir pro akis lekia įvairiausi šalies kontrastai. Pusryčiai traukinyje. Atvažiavę į Adžmyra trauksime link Puškaro, mažojo Indijos perlo. Kadangi Puškaras ribojasi su Taro dykuma (Thar desert), jo gatves mina išstypusių kupranugarių kojos, papuoštos skambančiomis apyrankėmis ir žengiančios dykumos ritmu. Kelionė šia transporto priemone į dykumos kalvas palieka neišdildomą įspūdį: švelnus baltas smėlis, Aravalio kalnyno gūburiai, vietinių nomadų dainos, o vakarui atslinkus – neaprėpiamas žvaigždėtas dangus žadina svajoklišką žmogaus prigimtį. 

Kiekvienais metais lapkričio mėnesį vykstantis kupranugarių festivalis-mugė (Pushkar Camel Fair) į miestelį pritraukia daug svečių ir kupranugarių augintojų. Šventės metu gyvūnai varžosi lenktynėse, puikuojasi jiems skirtais papuošalais, čia vyksta ir šokių bei muzikos pasirodymai, o kiekvienas norintis gali įsigyti kupranugarį arba bent jau mažytę jo statulėlę. Puškare gyvena apie dvidešimt tūkstančių gyventojų, tačiau į šį miestą plūsta daug piligrimų ir keliautojų. Kadangi miestas funkcionuoja kaip religinis centras, jame gausu šventyklų ir brahmanų (šventikų) giminių, kasdien užsiimančių religine praktika arba meditacija. Šis miestas populiarus ir tarp naujųjų hipių bei „pasaulio vaikų“: maistas ir nakvynė kainuoja nedaug, vietiniame turguje parduodami drabužiai, papuošalai, prieskoniai ir ezoterinės prekės taip pat nebrangios, o piligrimiška aplinka verčia jaustis lyg namuose. Puškare aplankysime pačią žymiausią miesto šventyklą skirtą dievui Brahmai ir šventą Pushkaro ežerėlį. Likus laikui, galėsite pasivaikščioti po vietinį turgelį, o besileidžiant saulei turėsite galimybę pajodinėti ant kupranugių grožėdamiesi saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje.

4 diena PUŠKARAS  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

Kelsimes anksti ryte, kad spėtumėme išvysti užburiantį gamtos reginį – saulėtekį. Lipsime į kalną, ant kurio yra Savitri šventykla, skirta dievo Brahmos žmonai. Nuo čia atsivers ypatinga Puškaros panorama nuspalvinta bekylančios saulės spindulių. Prižadame – šito vaizdo liksite pakerėti. Nepamirškite fotoaparato įspūdingoms akimirkoms įamžinti! Pasigrožėję vaizdais nuo kalno viršūnės iš Puškaro, grįšime į viešbutį papusryčiauti. Norintys galės pailsėti ar dar pasisukioti po vietinį turgelį. Po pietų vyksime į Džaipūrą (Jaipur) – rožinį miestą, kurį pasieksime vakarop. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

5 diena DŽAIPŪRAS - AGRA (pusryčiai)

Šiandien jūsų laukia pažintis su Džaipūro miesto pagrindiniu objektu – Amber Fortu. Pakeliui pravažiuosime pro Džaipūro senamiestį, kuris buvo pastatytas vadovaujantis architektūros reikalavimais, o patiems statybos darbams vadovavo garsus astrologas ir matematikas Batakarija (Bhattacarya). Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. 

Devyniolikto amžiaus pabaigoje, ruošiantis Velso princo vizitui, visas miestas buvo perdažytas švelnia rožine spalva, dėl to Radžastano sostinė visame pasaulyje vadinama Rožinio Miesto vardu. Nepaisant to, kad dabartinis Džaipūras modernizacijos ir globalizacijos lenktynėse visai neatsilieka nuo kitų miestų, jame atsiskleidžia ir klasikinio, kaimiško Radžastano spalvos. Ūsuoti vyrai puošiasi įvairiaspalviais turbanais ir segi sidabrinius auskarus, moterys puikuojasi sunkiais sidabro juvelyrikos dirbiniais, o jų tradiciniai drabužiai žydi rožine, žalia, oranžine, geltona spalvomis. 

Važiuosite pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba kitaip Vėjų rūmus. Tai pats žymiausias Džaipūro orientyras. Šio pastato fasade yra 953 langai, o kiekviename lange yra nušlifuoto akmens ekranas. Rūmai buvo pastatyti tam, kad karališkosios šeimos moterys galėtų stebėti procesijas, o pačios nebūtų matomos pašalinių. Nusifotografavę prie Džaipūro simbolio Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą. Šis fortas ilgą laiką, iki Džaipūro pastatymo, buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai.

Po ekskursijos išvykime į Agros miestą. Pakeliui aplankysime įspūdingą Beždžionių šventyklą (Galta Ji temple), kurios gyventojai sukels šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Ši vieta pritraukia didelius srautus lankytojų tiek vietinių piligirimų, tiek keliautojų iš svetur. 

Taip pat sustosime apžiūrėti  laiptuotą Abhanerio šulinįTai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Šie šuliniai, tai viduramžiais Indijoje sukurta vandens sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsivėsinti nuo kaitros. Abhanerio šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Vakarop pasieksime garsųjį Agros miestą, ilgą laiką buvusią Mogolų sostine. Apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur iš arčiau susipažinsime su vietinių gyventojų buitimi. Nakvynė.

 

6 dienaHOLI ŠVENTĖ AGROJE (pusryčiai)

Holi – spalvinga ir nuotaikinga šventė Indijoje, kuri skelbia pavasario pradžią. Šios šventės metu linksmindamiesi indai tepasi ir barsto ryškių spalvų dažus, dalijasi saldainiais ir laistosi spalvotu vandeniu. 

Tai viena įstabiausių ir labiausiai užsienių svečių mėgstamų Indijos švenčių. Šiandien ir Jūs galėsite linksmai švęsti ir linksmintis kartu su grupe ir visa Indija.

Po pietų aplankysime Indijos simbolį, vieną iš pasaulio stebuklų – Tadžmahalą. Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią penktojo mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Savo atspindį į Jamunos upę (Yamuna) metantys Indijos savastimi ir subtiliu jos veidu jau kadaise tapę rūmai visus keliautojus kviečia pažinti egzotišką islamiškosios kultūros pasaulį.

Daugiau nei du dešimtmečius maždaug dvidešimt tūkstančių darbininkų statė šį pasaulio meilės simbolį. Nors Tadžmahalą supa sienos, jo pieniškos spalvos kupolai, remiantys karštą Indijos dangų, matosi iš toli. Vietiniai gyventojai su džiaugsmu rodo kelią link populiariojo Tadžo, o rikšų vairuotojai pasakoja istorijas apie jo grožį. Viso pasaulio turistai ir meilės ieškotojai skuba pamatyti šio stebuklo: tik penktadieniais, svarbią musulmonams dieną, Tadžmahalas virsta islamiškos minties centru, į save neįsileidžiančiu pašaliečių. Itin simetriškas ir harmoningas Tadžmahalas atspindi mogoliško (persiško) meno apologiją, retkarčiais persmelktą hinduistinės architektūros motyvų. Ant pagrindinių vartų fasado inkrustuoti šventojo Korano maldų žodžiai laimina kiekvieną atvykėlį, o ant smiltainio plokštės pakylėtas Mumtaz mauzoliejus talpina Šahdžahano ir jo mylimosios kapus. Kalbama, kad Tadžmahalo grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Šahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Vakare nakvynė svečių namuose.

7 diena AGRA – DŽANSI – ORČA (pusryčiai)

Ryte traukiniu keliausime į Džansi (Jhansi) miestą, kur sėsime į autbobusą ir dar pusvalandį važiuosime iki mažo Orčos miestelio. Jis iki šių dienų pritraukia daugybę Indijos piligrimų: čia jie išpildo slapčiausius pasižadėjimus dievams, pasisemia ramybės ir paskęsta tarp visą Orčą svarinančių įvairiaspalvių bugenvilijų žiedų. Orčos virtuvė vegetarinė, sunku gauti alkoholio, nes miestas stengiasi išlaikyti „švaraus“ religinio centro įvaizdį. Čia galima pasmaguriauti pieniškais saldumynais, paplepėti su prekeiviais, kviečiančiais į svečius, išgerti ne vieną puoduką chai masala arbatos. Orča buvo labai galinga centrinės Indijos karalystė, kurios didybė akmenyje buvo apsaugota nuo bėgančio laiko, todėl Bundelos valdovų pastatyti rūmai ir šventyklos atrodo beveik taip pat, kaip kažkada, kai juose gyveno radžos su savo svitomis. Aplankysime miesto ir Jahangiro rūmus , kuriuose harmoningai jungiasi indiška ir islamiška architektūra, papuošta balkonais, kupolais, skulptūromis, subtilia kapaviečių puošyba. Pasakojama, kad šie istoriniai pastatai kartais padaro net didesnį įspūdį, nei pats Indijos pasididžiavimas  O šį kartą apsistosime erdviuose karališkuose rūmuose – tai siurprizas Jums. Vakare stebėsime dievo Ramos garbinimo ritualą Ram Raj šventykloje, į kurią kiekvieną dieną susirenka daugybę piligrimų. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ORČA (pusryčiai)

Mažasis Indijos deimantas Orča panaikins įsitikinimą, kad ši šalis – tik įvairūs garsai, prekeivių šūksniai ir dulkių kamuoliai. Įsivaizduokime: ant srauniai tekančios Betvos (Betwa) upės kranto saulę atspindi senovinių rūmų stogai, iš šventyklų ataidi giesmės viešpačiui Ramai, o danguje tyliai ratus sukantys grifai stebi Kiplingą įkvėpusių džiunglių plotus. Mažas, bet nepakartojamas Orčos miestelis iki šių dienų pritraukia daugybę Indijos piligrimų: čia jie išpildo slapčiausius pasižadėjimus dievams, pasisemia ramybės ir paskęsta tarp visą Orčą švarinančių įvairiaspalvių bugenvilijų žiedų. 

 

Diena skirta poilsiui, kas norės galės ilsėtis viešbutyje prie baseino, kas norės savarankiškai pasivaikščios po Orčos miestelį, apsipirks jos jaukiame turgelyje, bendraus su vietiniais. Rekomenduojame apsilankyti šalimais esančiuose kaimeliuose ir susipažinti su valstiečiu buitimi*.  Vakare nakvynė viešbutyje.

9 diena ORČA - KADŽIURAHO - VARANASIS  (pusryčiai)

Iš ryto atsisveikiname su Orča  ir keliaujame link Kadžiuraho, kur aplankysie žymų šventyklų kompleksą. Turistinis Khajuradžo kaimelis, dėl jame esančio šventyklų komplekso, yra vienas iš didžiausių turistų traukos centrų religingoje Indijoje.

Tad nereikia stebėtis, kai Orčos parduotuvių savininkai entuziastingai klausinėja turistų, ar šie jau matė išdykėliškus Kadžuraho meilės monumentus. Pastatytos Chandelų dinastijos valdovų dešimtame-vienuoliktame amžiuje, šventyklos stebina erotinių figūrų įvairove ir įkūnija visus šiapusinius geidulius ir aistras. Šie statiniai siejami su Tantros ezoterika, seksualinės sueities praktika ir aistrų transformavimu į išsivadavimą. Taigi, švari ir religinė Orča bei Kadžuraho erotinių skulptūrų kompleksas papildo vienas kitą ir atspindi žmogaus gyvenimo esmę: gimimą, pasaulietinį gyvenimą, seksualumą, atsižadėjimą ir dievybės paieškas. Vakare naktiniu traukiniu išvyksime į Varanasį. Nakvynė traukinyje.

10 diena VARANASIS (pusryčiai)

Ryte pasieksime Varanasį (Varanasi). Tai vieta, apie kurią sakoma: „Senesnis nei istorija, senesnis nei tradicija, netgi senesnis nei legenda ir atrodo du kartus senesnis jei viską sudėsim kartu.“ Tai miestas, kur senovės ir mistikos galia giliai prasiskverbusi į kiekvieną kertelę. Čia net nesusimąstant aklai tikima į šventą Gango upę, kurioje vyksta viso gyvenimo evoliucija.

Varanasis pasižymi stipriu religiniu krūviu ir emociškai turbūt yra vienas „stipriausių“ Indijos miestų. Jame persipina hinduizmo, budizmo, džainizmo ir islamo tikėjimai. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hinduistų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Iš traukinių stoties keliausime į viešbutį ir po kelių valandų poilsio pradėsime pažintį su šiuo šventuoju miestu. 

Nuo neatmenamų laikų šiame Indijos mieste gyvena šventieji, asketai, mąstytojai, dievai ir mirusieji. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija ir jis, mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje. Varanasio žmonės drąsūs ir labai familiarūs. Čia nuolatos tvyro kiek chaotiška maskarado atmosfera, kurioje vietinių ir svetimšalių tapatybės susilieja per visus apėmusį džiugų nusiteikimą garbinti. Gatvės prekeiviai švaistosi ilgais maldos karoliukų vėriniais, vaisių pardavėjai dievagojasi, jog jų guavos – pačios saldžiausios. 

Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Kiekvieną dieną Varanasio oras pulsuoja nuo pasaulį tveriančių, palaikančių ir griaunančių garsų: maginės sanskrito formulės, ilgesingos giesmės, verksmas ir juokas, vandens teškenimas, galiausiai, degančios ugnies ūžesys susilieja į viena ir ištirpsta kažkur tolumoje. Iš kosminių Himalajų viršūnių tekanti Motina Ganga teikia žemiškas dovanas ir jas atsiima atgal. Kai saulė leidžiasi, tyliuose šventyklų sanktuariumuose užmiega dievai, o Varanasio žmonės ima laukti naujo ryto.

Vakare stebėsime įspūdingą Ganga aarti, religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – didelis religinis renginys: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje.

11 diena VARANASIS - DELIS (pusryčiai)

Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu ir kelionės vadove sėsime į valteles ir plauksime Gangos upe stebėti vietinių apeigų. Vaizdas tikrai nustebins – toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas. 

Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje. Mirusiojo pelenai išberiami čia pat, į šventąją Gangos upę. 

Po pasiplaukiojimo valtimis Gangos upe, grįšime į viešbutį papusryčiauti ir po kelių valandų važiuosime į pažintinę ekskursiją. Aplankysime Sarnath. Tai legendinė vietovė, pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Ši vieta pritraukia budistų piligirimus iš viso pasaulio. Po pietų skrydis į Delį, nakvynė viešbutyje.

12 diena DELIS - VILNIUS (pusryčiai)

Anksti ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (2 nakvynės Delyje, 1 nakvynė Puškare, 1 nakvynė Džaipūre, 2 nakvynės Agroje, 2 nakvynės Orčoje, 1 nakvynė Varanasyje, 1 nakvynė traukinyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 590 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (apie 590 EUR);
 • Vietinis skrydis Varanasis – Delis (apie 80 EUR);
 • Viza (115 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~80 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį 339 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotjams, nešikams (~2 EUR/asm. dienai);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas lydi grupę susirinkus 10 žmonių.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę pasitinka vietoje.
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.

Pasirinkite kelionės datą

2020-03-04 – 03-15 vietų yra
NUO 1 159,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (2 nakvynės Delyje, 1 nakvynė Puškare, 1 nakvynė Džaipūre, 2 nakvynės Agroje, 2 nakvynės Orčoje, 1 nakvynė Varanasyje, 1 nakvynė traukinyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 590 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (apie 590 EUR);
 • Vietinis skrydis Varanasis – Delis (apie 80 EUR);
 • Viza (115 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~80 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį 339 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotjams, nešikams (~2 EUR/asm. dienai);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas lydi grupę susirinkus 10 žmonių.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę pasitinka vietoje.
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą