Reikalinga pagalba?

Peru - Didžiosios Imperijos Palikimas

+ skrydis nuo 1 160 €. Su skrydžiu nuo 1 160 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – LIMA

Skrydis Vilnius/Ryga–Lima su vienu persėdimu Europoje. Tik atskridus Jus pasitiks oro uoste, kur būsite pervežti į viešbutį. Vakare lauks poilsis viešbutyje.

2 diena LIMA (pusryčiai)
Ekskursijos pradžia - apžvalginė ekskursija po Limą, kuri laikoma trečia tarp didžiausią Pietų Amerikos miestų. Ši Peru sostinė turi stiprų istorinį reikšmingumą, kuris miestui duoda įspūdingus reitingus turistų lankomumo lentelėje. Čia išaugusi kinų populiacija, ir įsiliejusi istorinė Indų kultūra. Lima jau tūkstančius metu spalvina savo istorijos knygą ir kuria praeitį.Šią dieną pradėsite lankydami XVI amžiaus miesto Katedrą, pagrindinę miesto aikštę, Šv. Pranciškaus vienuolyną su katakombomis, kuriose kelis dešimtmečius buvo laidojami miesto gyventojai. 

Vakare lauks nakvynė Limoje. Laisvo laiko metu už papildomą priemoką galėsite apsilankyti Aukso muziejuje, magiškame vandens ture, kuriame pamatysite Limos fontanus, kurie yra įtrauktu į Gineso rekordų knygą.

3 diena LIMA - KUSKAS (pusryčiai)
Ryte vietiniu lėktuvu skrisite į Kuską. Apsigyvensite viešbutyje, o paskui lauks ekskursija po miestą, kurį puošia kolonijinio laikotarpio pastatai, bei maži namukai tarp kalnų. Kadaise miestas, įkurtas inkų XI a., buvo Inkų imperijos sostinė. 1534 m. Kuskas buvo užimtas ispanų konkistadorų, vadovaujamų Francisko Pisaro.

Kuskas žavi savo siauromis gatvelėmis. Nuo kalno miestą saugo akmeninė ir bronzinė inkų statulos, statytos inkų valdovo Pačakuteko garbei. Mieste gausu Inkų imperijos laikus menančių tvirtovių bei šventyklų. Ispanų konkistadorai, nors ir buvo sužavėti miesto architektūra, sugriovė ir išplėšė nemažą dalį auksu ir sidabru puoštų inkų pastatų, o jų vietoje iškilo bažnyčios ir vienuolynai.

Iki šių dienų lankytojus stebina Kusko architektūra bei mūrininkų meistriškumas. Aukštos miesto sienos sudėtos iš tiksliai iškirstų akmenų, nesutvirtintų kalkėmis. Norėdami šiek tiek ekstremalesnių pojūčių, siūlome užsukti į kontrabandininkų turgumi vadinamą Baratillo. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, dauguma prekių jame parduodamos neteisėtai ar net buvo pavogtos, tačiau čia lankytis visiškai saugu.

Taip pat vyksite už Kusko pamatyti įsimintinų inkų runų, pagrindinės kulto vietos SaskaihuamanoKenko šventyklos, amfiteatro ir raudonosios Pukos Pukaro tvirtovės. Nakvyne viešbutyje.

 

4 diena ŠVENTASIS INKŲ SLĖNIS (pusryčiai ir pietūs)
 Ryte keliausite į Pisaką – gyvybingą ir spalvingą indėnų turgų, kur vietiniai gyventojai prekiauja ar keičiasi savo prekėmis, kaip tai darė jų protėviai prieš šimtmečius.

Veliau vyksite į Šventąjį inkų slėnį, kuriame gausu vaizdingų miestų, žemės ūkio terasų, spalvingų bendruomenių, archeologinių vietovių bei garsių visame pasaulyje kukurūzų.

Lankysitės Olantaitamboje, gynusioje įėjimą į slėnį ir saugojusioje jį nuo galimų įsiveržimų iš žemutinių džiunglių. Pietausite netoliese esančioje užeigoje.

5 diena KUSKAS - MAČU PIKČU - KUSKAS (pietūs)
Anksti ryte būsite pervežti į geležinkelio stotį, kur lauks kelionė (apie 1,5 val) komfortišku traukiniu  į Aguas Calientes miestą. Kadangi traukinys – tai vienintelė transporto priemonė, gabenanti iki Maču Pikču.

Nuo čia lauks 20 min. kelionė autobusu iki šventojo inkų miesto. Maču Pikču – žuvęs inkų miestas, turintis stipriausią energetinį lauką visoje Pietų Amerikoje. Ši tvirtovė yra įsitaisiusi galinguose Andų kalnuose ir todėl dažnai paskendusi tankiuose debesyse.

Iki šiol labiausiai stebina akmeniniai Maču Pikču pastatai, kurie net ir šiandien laikomi architektūros stebuklais. Kai kurie akmens luitai sveria net 50 tonų. Ir visi  jie yra taip tiksliai suguldyti vienas ant kito, kad tarp jų neįmanoma įsprausti net ploniausio peilio ašmenų krašto. 

Maču Pikču garsėja architektūriniu grožiu, gamta ir kilme, kuri iš ties yra įdomi ir labai paslaptinga. Todėl šiandienai Maču Pikču griuvėsiai yra laikomi, kaip įspūdingiausia Pasaulio lankytina vieta. Čia vaikščiosite senais inkų takais, aplankant jų apeigų vietas bei terasas ir šventyklas. Vėliau pietausite Agua Calientes miestelyje, o vakare atgal traukiniu grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje.

6 diena KUSKAS - PUNO (pusryčiai ir pietūs)
Ankstų rytą lauks kelionė turistiniu autobusu link Puno miesto. Važiuojant jus lydės kerintys vaizdai. Aplankysite Andauayliyas koplytėlę  ir vieną iš svarbiausių šventyklų įkurtų inkų Dievo Uirakocho Raqyje, kuris išsaugojo didžiają dalį kolonų ir atraminių sienų.Pietausite vietiniame restorane. Taip pat apsilankysite  La Raya – aukščiausią mūsų kelionės tašką ( 4335 m). Prieš išvykstant į Puną jūsų lauks trumpas apsilankymas sunykusio Pukaro miesto archeologijos muziejuje. Kelionės trukmė 10 valandų. Vakare atvyksite į Puną ir apsigyvensite viešbutyje.

7 diena PUNO - TITIKAKOS EŽERAS - PUNO (pusryčiai, vakarienė)
Ryte lauks turas po šventajį Titikakos ežerą bei plūduriuojančias Uros salas, kuriose tvyro kaimo gyvenimas. Nedidelė indėnų bendruomenė neiškentė inkų žiaurumo, dėl to persikėlė į Titikakos ežerą. Ši žmonių grupė vadinasi Aymara. 

Tai pirmieji Titikakos ežero gyventojai, kurie tam, kad pastatytų salas pirmiausia išpjauna 10-12 labai didelių žemės gabalų, tada naudodami virves juos stipriai ir tvirtai suriša.Tam, kad jos viena nuo kitos neatsiskirtų ir sala nesugriūtų. Taip ir yra gaunamas salos pagrindas. Čia taip pat galėsite pamatyti tiesiogiai ant vandens esančias Totoro nendres. Vėliau aplankysite Silustani – tai laidotuvėms skirti bokštai esantys 6 metrų aukščio. Ši vieta garbinama nuo eros pradžios, įkurta ant vaizdingos Umai ežero pakrantės, ji simbolizavo inkų imperijos galybę.  Po įspūdingų vaizdų grįšite į Puno viešbutį. Dieną užbaigsite vakariene su folklorine programa.

8 diena PUNO – KOLKOS SLĖNIS (pusryčiai)
Ryte išvyksite į Kolkos slėnį. Lankysitės Aguada Blanca nacionaliniame draustinyje.  Vietovėje yra daug gražių, nuo senų laikų išlikusių terasų. Jos vis dar naudojamos vietinių Callagua gyventojų kukurūzams, bulvėms, pupoms, liucernoms, miežiams ir kviečiams auginti. Vakare lauks vakarienė ir nakvynė Kolkos slėnio viešbutyje.

9 diena KOLKOS SLĖNIS – AREKIPA (pusryčiai)
Rytą pradėsite lankydamiesi Kolkos slėnyje ir jo unikaliuose miesteliuose. Miesteliai, nepaisant bėgančių metų, sugebėjo išlaikyti savo autentišką išvaizdą. Slėnis garsėja audiniais: gražiais kilimėliais, brokato dirbiniais (moteriškos liemenės, suknelės, palaidinės), apsiuvinėtais raižytomis alavo detalėmis. Galėsite paragauti skaniųjų opuncijų (tuno). 

Sustosite prie Concord Cross šalia Cabanacode miestelio. Čia yra observatorija, iš kurios galėsite pamatyti žemiausią Kolkos kanjono dalį ir, jei pasiseks, įspūdingo kondoro – didžiojo Andų paukščio – skrydį virš savo buveinės. Nuostabiausia, kad paukštis gali sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais. Pervežimas į viešbutį Arekipoje.

10 diena AREKIPA - NASKA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Po jų dar turėsite laiko ekskursijai po baltajį miestą - Arekipą. Šis miestas yra išsidėstęs ugnikalnio El Misti papėdėje. Jis pastatytas iš šviesaus ir porėto vulkaninio akmens.

Kur tik pažvelgsti, pro palmių lapus saulėje spindi baltos bažnyčios, vienuolynai ir vienaaukščiai lavos nameliai. Vakare patogiu miegamuoju naktiniu autobusu važiuosite link Naskos.

11 diena NASKA - PARAKAS (pusryčiai)
Jūsų lauks skrydis virš Naskos. Naskos slėnis žymus savo paslaptingais piešiniais ant žemės, geriausiais matomais iš paukščio skrydžio. Paskui būsite pervežti į Parakasą. Laisvas vakaras.

12 diena PARAKAS - LIMA (pusryčiai)
Toliau vyksite į Parako nacionalinį parką. Jame aplankysite paukščių, jūrų liūtų ir mažųjų pingvinų rojų Ramiajame vandenyne – Balestų salas. Pervežimas į Limą.

13 dienaLIMA - VILNIUS/RYGA

Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • vietinių skrydžių lėktuvo bilietai;
 • pervežimai, nurodyti programoje;
 • 11 nakvynių 3 žvaigždučių viešbučiuose dviviečiame kambaryje;
 • ekskursijų mokesčiai; 
 • rusiškai kalbantis gidas ekskursiju metu; 
 • programoje nurodytas maitinimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 1160 EUR
 • tarptautinių skrydžių lėktuvo bilietai (Vilnius/Ryga–Lima; Lima-Vilnius/Ryga), kaina nuo 1158 EUR
 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • medicininių išlaidų draudimas – apie 10 EUR;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • oro uosto mokesčiai vietiniams skrydžiams (apie 50 USD/37.70 EUR).
 • įėjimas į Parako nacionalinį parką (~6 USD)
 • įėjimas į Nasko nacionalinį parką (~10 USD)

Pastabos

 • Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Peru gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti. 
 • Keičiantis paslaugų Peru kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
 • Programa galima ir anglų kalba.
 • priemoka už 4* viešbučius turo metu ~500 EUR
 • priemoka už vienvietį kambarį ~610 EUR

Jūsų užklausa