Reikalinga pagalba?

Pažintis Ir Poilsis Balio Saloje (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

Kelionės programa

Trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? O gal ieškote neišdildomų įspūdžių? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus – spalvotas Balis jūsų laukia! Siūlome kelionę, kurios metu puikiai suderinsite pažintines ekskursijas, poilsį, o ir nuotykių mėgėjai tikrai ras ką veikti! Aplankysime žymiausias ir įdomiausias Balio salos šventyklas, Kintamanio regioną, kurį puošia Batūro ugnikalnis ir šalimais telkšantys ežerai. Pravažiuosime pro gražiausias Balio ryžių terasas ir aplankysite uolose pasislėpusį krioklį. Gyvensime šarmingame Ubudo mieste, kur vakarus galėsime leisti tyrinėdami miestelyje, o poilsiui išrinkome saulėtą Sanuro paplūdimį.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE !

VIKTORIJA

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdymių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė :„Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

Planuojami skrydžių laikai:

2020 m. balandis - rugsėjis

Vilnius – Stambulas 20:05 – 22:45 Stambulas – Denpasaras 01:20 – 19:30 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:00 – 05:25 (+1) Stambulas – Vilnius 08:05 – 10:45

2020 m. spalis - balandis

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Denpasaras 01:45 – 19:35 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:55 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1 dienaVILNIUS – DENPASARAS (BALIO SALA)

Jūsų laukia patogus skrydis iš Vilniaus su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus patogi ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis siūlomomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.

2 dienaDENPASARAS – UBUDAS

Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė ir važiuosime į Ubudą (~ 1,45 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.

3 dienaUBUDAS – BEDUGULAS – TABANANAS – UBUDAS (pusryčiai)

Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Grįžimas į viešbutį ir poilsis po pilnos įspūdžių dienos. Nakvynė viešbutyje Ubude.

4 dienaUBUDAS  (pusryčiai)

Šiandien visų mūsų laukia kelionė (~ 2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia papietausime* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Ubude.

5 dienaUBUDAS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime apžiūrėti Kavio (Gunung Kawi) – didžiausio ir, manoma, seniausio Balio salos monumento. Sakoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajuskite didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja. Pakeliui sustosime prie įspūdingų Tegalalango ryžių terasų, aplankysite hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Grįžimas į viešbutį. 

Norintieji galėsime kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė Ubude.

6 dienaUBUDAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Nakvynė viešbutyje Ubude.

7 dienaUBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai)

Po pusryčių važiuosime į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre.

8 dienaSANŪRAS (pusryčiai)

Šiandien po pietų važiuosime į Uluvatu šventyklą, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosime pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysime daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Vienas iš pagrindinių šio epo herojų šventykloje. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Sanūre.

9 – 11 dienosPOILSIS SANŪRE (pusryčiai)

Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką siūlome ekskursiją į Lembongano (Lembogan) ar Nusa Penida salas*.Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys. O žmonėms, trokštantiems daugiau pažinties ir kelionių, siūlome aplankyti Džogjakartą*, kur galite išvysti pasaulinio garso monumentus, Prambanano ir Borobuduro šventyklų kompleksus.

12 dienaSANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)

Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.

13 dienaSTAMBULAS – VILNIUS

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu;
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (10 nakvynių: 5 nakvynės Udube, 5 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Balis – Vilnius (kaina nuo 750 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR, plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR, nardymo ekskursija Lembongano saloje – apie 85 EUR, kelionė į Nusa Penidą – apie 65 EUR, kelionės pratęsimas Džogjakartoje – apie 260 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 350 EUR;
 • Priemoka už vienvietį kambarį : Swiss-Belresort Watu Jimbar 3 - 350 EUR, Puri Santrian 4 - 500eur, Segara Village - 550eur.
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionė vadovė Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Kelionės vadovas pasitinka Densparo (Balio) oro uoste.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu. Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus galima su juo susisiekti telefonu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Apie norą pratęsti kelionę Džogjakartoje reikia įspėti iš anksto (įsigyjant kelionę), kad galėtume nupirkti lėktuvo bilietus. 
 • Išvykimui 02-10 skrydžio laikai: 

2020 02 10 Vilnius – Stambulas 12;20 – 216:05 Stambulas – Denpasaras 01:45 – 19:45 (+1)

2020 02 21 Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:55 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

Pasirinkite kelionės datą

2020-06-20 – 07-02 vietų yra
NUO 878,00 €
2020-07-26 – 08-07 vietų yra
NUO 797,00 €
2020-09-28 – 10-10 vietų yra
NUO 878,00 €
2020-10-30 – 11-11 vietų yra
NUO 878,00 €
2020-11-23 – 12-05 vietų yra
NUO 878,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu;
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (10 nakvynių: 5 nakvynės Udube, 5 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Balis – Vilnius (kaina nuo 750 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR, plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR, nardymo ekskursija Lembongano saloje – apie 85 EUR, kelionė į Nusa Penidą – apie 65 EUR, kelionės pratęsimas Džogjakartoje – apie 260 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 350 EUR;
 • Priemoka už vienvietį kambarį : Swiss-Belresort Watu Jimbar 3 - 350 EUR, Puri Santrian 4 - 500eur, Segara Village - 550eur.
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionė vadovė Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Kelionės vadovas pasitinka Densparo (Balio) oro uoste.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu. Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus galima su juo susisiekti telefonu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Apie norą pratęsti kelionę Džogjakartoje reikia įspėti iš anksto (įsigyjant kelionę), kad galėtume nupirkti lėktuvo bilietus. 
 • Išvykimui 02-10 skrydžio laikai: 

2020 02 10 Vilnius – Stambulas 12;20 – 216:05 Stambulas – Denpasaras 01:45 – 19:45 (+1)

2020 02 21 Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:55 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą