Reikalinga pagalba?

Pažintis Su Prancūzija

Kelionės programa

1 DIENAVILNIUS - PARYŽIUS

Atskrendame į Paryžių. Atvykimas ir įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

2 DIENA PARYŽIUS

Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po miestą. Fragonaro kvepalų gamyklos lankymas. Naktis viešbutyje.

3 DIENAPARYŽIUS

Pusryčiai viešbutyje. Pirmoje dienos pusėje organizuojama neprivaloma ekskursija į Paryžiaus katedrą ir Monmartrą. Antroje dienos pusėje siūloma neprivaloma ekskursija po karaliaus Liudviko XIV rūmus Versalyje. Už papildomą mokestį organizuojama išvyka „Naktinis Paryžius“. Naktis Paryžiaus viešbutyje.

4 DIENA PARYŽIUS – NORMANDIJA

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena mieste arba už papildomą mkestį organizuojama visos dienos kelionė į Normandiją. Pažintis su žinomu istoriniu miestu Onfleru ir kurortu Etreta, kuri išsidėsčiusi prie Atlanto vandenyno. Etreta yra viena iš vaizdingiausių Prancūzijos vietų, jos gipsiniai krantai ne vieną amžių įkvėpė garsius dailininkus, sukūrusius dailės šedevrus. Vakare galima aplankyti (neprivaloma) kabaretą (pasirinktinai „Moulin Rouge“ arba „Paradis Latan“). Naktis Paryžiaus viešbutyje.

5 DIENA LUAROS PILYS–ANŽĖ

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Luaros slėnį. Aplankysime dvi niekada Prancūzijos karaliams nepriklausiusias pilis. Luaros slėnio vynų degustacija. Išvykimas į Anžė. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą kartu su grupę lydinčiu asmeniu. Anžė – pagrindinis meno ir Luaros departamento miestas, senosios Anžė grafystės ir to paties pavadinimo istorinės provincijos sostinė – išsidėstęs Majeno, Luaros, Sarto ir Luaro santakoje. Daugelį amžių žinotas kaip Juodasis Anžė (nuo akmens, kurį čia išgaudavo jau IX amžiuje), šiomis dienomis jis tapo simpatingu ir draugišku gyvos atmosferos miestu. Svarbiausia, dėl ko reikėtų aplankyti jį, yra kvapą gniaužianti Anžė pilis, kurios griovys apsodintas ganėtinai spalvingomis gėlėmis ir medžiais. Įsikūrimas viešbutyje Anžė apylinkėse. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

6 DIENA ANŽĖ – SEN MIŠELIO KALNAS – SEN MALAS

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas mieste. Organizuojama neprivaloma visos dienos ekskursija į Sen Mišelio kalną ir Sen Malą. Grįžimas į viešbutį. Naktis viešbutyje.

7 DIENAKONJAKAS–BORDO

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Konjaką. Ekskursija Pranciškaus I pilyje. Laisvas laikas. Konjakas išsiskiria iš kitų Prancūzijos miestų savo senovinėmis pilimis ir statiniais. Istorinėje miesto dalyje išsidėstę dešimtys nuostabių XV–XVIII a. pastatų. Siaurose gatvelėse pristatyta puošnių statinių, gausiai dekoruotų salamandrų ir gargolų vaizdiniais. Pagrindinėje miesto aikštėje stovi paminklas karaliui Pranciškui I, kuris vaizduojamas jojantis ant žirgo. Beje, aikštė pavadinta jo vardu. Be įspūdingų statinių, mieste yra daugiau lankytinų objektų: Sen Ležė bažnyčia, pastatyta XIV a., Šv. Martino bažnyčia, kurioje išsaugoti ankstyvųjų viduramžių laidojimai, pagrindiniai vartai į Konjaką, įrengti 1499 metais; miesto centre stovi sena Valua pilis, kurioje gimė karalius Pranciškus I. Pilis sugriauta XII a. ir rekonstruota  XV amžiuje. Vizito pilyje metu sužinosite regiono istoriją, pamatysite Šalmo salę, kurioje vyko Ričardo Liūtaširdžio sūnaus Filipo vestuvės su Amelija de Konjak. Banketų salė pastatyta pagal Leonardo da Vinčio planus. Pilies rūsiuose Jums papasakos apie konjako „Otard“ gamybą ir išlaikymą. Paskui Jums bus pasiūlyta konjako degustacija (pasirinktinai gryno arba kokteilių). Išvykimas į Bordo – Akvitanijos centrą Prancūzijos vakaruose. Jis turtingas istorinių paminklų, ypač gotikinių bažnyčių ir XVIII a. pastatų. Tačiau pasaulinę šlovę atnešė prancūziški vynai, vieni iš geriausių ir brangiausių. Įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

8 DIENA KARKASONAS – NIMAS

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Nimą. Pakeliui galima suorganizuoti (neprivaloma) ekskursiją į Karkasoną – trubadūrų ir riterių legendų miestą, nuo senų laikų esantį kelių nuo Viduržemio jūros iki Atlanto vandenyno ir iš Iberijos į Europos centrą sankirtoje, pilną puikių senovės paminklų. Vienas iš jų – unikalus miestas tvirtovė Karkasonas. Įsikūrimas Nimo viešbutyje. Naktis viešbutyje.

9 DIENA AVINJONAS – MARSELIS

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Marselį. Pakeliui neprivaloma ekskursija į Avinjoną. Šis labai romantiškas viduramžių miestas yra Provanse. Jį vadina bažnyčių ir varpų miestu, miestu tvirtove, popiežių miestu. Čia stovi didžiausias Europoje gotikinis ansamblis, garsėjantis architektūros paminklais (XIV a. popiežiaus dvaru ir Sen Benezės tiltu). Apžvalginė ekskursija Marselyje, seniausiame ir antrame pagal dydį Prancūzijos mieste. Marselį vadina prancūziškąja Čikaga. Ifo pilis – viena iš vizitinių Marselio kortelių. Begalė miesto svečių bando ją aplankyti. Įsikūrimas Marselio viešbutyje. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

10 DIENA NICA– MONAKAS - MONTE KARLAS

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Nicą. Įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Organizuojama neprivaloma ekskursija į Monte Karlą (Monako Kunigaikštystę). Senoji Monako tvirtovė – tarsi istorinio filmo dekoracija su tikru kunigaikščiu ir sargybiniais. Garsiausiame pasaulyje kazino galima pastatyti mažiausią sumą ir pasijausti tikru Rokfeleriu. Unikalus viduramžiškas Ezas yra vienas iš aukščiausių Prancūzijos miestų. Nenuostabu, juk jis įsikūręs tarp Nicos ir Monako ant kalvos 427 metrai virš jūros lygio. Pakibęs virš Sen Žano-Kapferos pusiasalio tarsi erelio lizdas. Ezas atveria keliautojams nuostabią ir kvapą gniaužiančią panoramą. Fragonaro kvepalų fabriko lankymas. Grįžimas į viešbutį. Naktis viešbutyje.

11 DIENA LIONAS–VIŠI

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Lioną. Apžvalginė ekskursija po senąjį Lioną (XV–XVII a.). Istorinis ekskursas, komentarai ir unikalių dengtų praėjimų (pr. traboules), pėsčiųjų gatvelių lankymas, mainų pastato, rožinio bokšto, Henriko IV namo, Delormė galerijos fasado, katedros ir Jono Krikštytojo aikštės, Šv. Pauliaus ir šv. Jurgio bažnyčios (fasado), advokatų namo, žydų gatvelės, stoties pastato, Tomasano namo,  XVI a. liepsnojančios gotikos stiliaus fasadų, liūto, Majų namų, Gadanės rūmų ir kt. apžiūrėjimas. Laisvas laikas. Išvykimas į Viši. Laisvas laikas mieste. Įsikūrimas viešbutyje miesto apylinkėse. Naktis viešbutyje.

12 DIENA BURŽAS–PARYŽIUS

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Buržą. Šis miestas XI a. tapo Akvitanijos arkivyskupo rezidencija. Miesto centre stovi didingas Sen Etjeno katedra. Pasivaikščiojimas po istorinį Buržo centrą su grupę lydinčiu asmeniu. Laisvas laikas mieste. Išvykimas į Paryžių. Įsikūrimas viešbutyje. Naktis viešbutyje.

13 DIENA PARYŽIUS

Pusryčiai viešbutyje. Organizuojama neprivaloma ekskursija į Luvrą. Laisvas laikas. Naktis viešbutyje.

14 DIENA PARYŽIUS

Pusryčiai viešbutyje. Paskutinė diena skirta poilsiu ir laisvam laikui. Paskutinė proga įsigyti lauktuvių ir pasimėgauti Prancūzijos klasika. Naktis viešbutyje.

15 DIENA PARYŽIUS - VILNIUS

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien mūsų kelionė baigėsi. Kelionė į oro uostą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos
 • Pervežimai pagal programą
 • Ekskursijos Paryžiuje, Konjake, Marselyje, Lione

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Viešbučių turizmo mokestis (1-2 EUR)
 • Registruotas orlaivio bagažas
 • Neprivalomos ekskursijos ir papildomos išlaidos:
 • Bilietai į muziejus
 • Konjako degustacijos bilietas (12 eurų)
 • Ekskursija po naktinį Paryžių (30 eurų)
 • Vakarienė ir vakarinis šou kabarete „Moulin Rouge“ (kaina priklauso nuo pasirinktos vakaro programos)
 • Ekskursija į Luvrą su gidu (40 eurų + bilietas 15 eurų)
 • Ekskursija Versalyje (50 eurų + bilietas 18 eurų)
 • Plaukiojimo Sena bilietas (13 eurų)
 • Bilietas į Luaros pilis (11–13 eurų)
 • Ekskursija po Paryžiaus katedrą (35 eurai)
 • Ekskursija Monmartre (35 eurai)
 • Ekskursija Karkasone (35 eurai)
 • Ekskursija Avinjone (30 eurų)
 • Ekskursija Monakas–Monte Karlas (60 eurų)
 • Ekskursija į Normandiją (70 eurų)
 • Ekskursija į Sen Mišelio kalną + Sen Malas (70 eurų)
 • Ifo pilis (45 eurai, kateris įskaičiuotas)
 • Ausinės (20 eurų visam turui)
 • Bilietas į Pranciškaus I pilį (12 eurų, konjako degustacija įskaičiuota)

Pastabos

 

 • Vienviečio kambario priemoka 200 EUR
 • Vaikai keliauti gali nuo 4 metų
 • Viešbučiai ekonominės klasės
 • Viešbučiuose reikia mokėti turizmo mokestį tarp 1-2 EUR
 • Už 120 EUR priemoką galima užsisakyti viešbutį Paryžiaus centre
 • Parodų metu Paryžiuje negarantuojame viešbučių miesto centre.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir rusakalbiu kelionės vadovu 

 

Jūsų užklausa