Reikalinga pagalba?

Pažintis Su Maroku (rusų Kalba)

+ skrydis nuo 350 €. Su skrydžiu nuo 350 €

Kelionės programa

Marokas – turbūt didžiausių kontrastų, gražiausio kultūrinio palikimo ir mieliausių žmonių šalis Afrikoje. Aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija ir vingiuojančių skersgatvių pilni senoviniai miestai palieka neišdildomą įspūdį. Ieškote vidinės harmonijos, norite pabėgti nuo kasdienybės, mėgstate pažinti naujas kultūras, o nepaprasto grožio saulėlydžius trokštate stebėti kiekvieną vakarą? Laikas krautis daiktus ir leistis į kontrastų bei naujų pažinčių kupiną kelionę po įspūdingąjį Afrikos perlą!

1 DIENAKASABLANKA (vakarienė)

Atvykstame į Kasablankos oro uostą. Pervežimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė jame.

2 DIENAKASABLANKA – RABATAS – MEKNESAS, 238 km/3 val (pusryčiai, vakarienė)

Šią dieną pradėsime apžvalgine ekskursija po Kasablanką – ekonominę ir pramoninę Maroko sostinę. Aplankysimecentrinę turgavietę,Jungtinių Tautų aikštę, Naująją Mediną, Hasano IImečetę* (įėjimas ~12 eur/asm.) bei patį didžiausią Afrikos žemyne Anfoso diplomatinį kvartalą ir Kornišo krantinę. Kitas maršruto taškas Rabatas – Maroko sostinė. Pažvelgsime į karališkuosius rūmus, romėnų griuvėsius Šeloje, Maroko išvaduotojo Muhamedo V mauzoliejų, Hasano bokštą, Sevilijos katedros varpinės Chiraldos amžininkę – Kasba Udajaus tvirtovę. Vykstame į Mekneso miestą, kur įsikursime viešbutyje.

3 DIENA MEKNESAS – FESAS, 65 km/1 val (pusryčiai, vakarienė)

Papusryčiavę apžiūrėsime Mekneso miestą, dar kitaip vadinamą marokietišku Versaliu, kurį pastatė sultonas Izmailas, Liudviko XIV (Karaliaus Saulės) amžininkas. Miestas apsuptas trigubomis gynybinėmis sienomis su patrankų bastionais. Jis tiksliai dalinamas į šiuolaikinę dalį ir senamiestį, kuriame aplankysime sultono Izmailo arklides, didžiausius Maroke gynybinius vartus Bab Mansour, El Hdimo aikštę ir gynybinius sutvirtinimus. Už 33 km nuo Mekneso, 400 m aukštyje plyti antikos miesto Volubilio – senosios romėnų provincijos Tingitano Mauritanijos sostinės – griuvėsiai. Galėsime pasigėrėti puikiai išsilaikiusiomis mozaikomis, didingomis triumfo arkos liekanomis, termomis ir Orfėjo namu. Toliau tęsime kelionę į Fesą – kultūrinę ir religinę karalystės sostinę. Pasinersime į viduramžišką Rytų miesto atmosferą, palandžiosime kreivomis ir siauromis senosios gatvelėmis ir pasigėrėsime gausybe istorijos ir architektūros paminklų, kuriais buvusią karalystės sostinę puošė Merinidų ir Alavitų dinastijų sultonai. Dauguma šių grožybių – Ispanijos ir Mauritanijos architektūros stiliaus. Taip pat aplankysime Bou Inania mečetę, pamatysime medresę (musulmonų universitetą), Nežarino aikštę ir fontaną. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENAFESAS – ERFUDAS, 410 km/7 val (pusryčiai, vakarienė)

Papusryčiavę toliau keliausime po Fesą: pateksime į amatininkų kvartalus, kuriuose odininkai ir puodžiai dirba pagal savo prosenelių technologijas, iš kartos į kartą kruopščiai perduodamas palikuonims šio verslo paslaptis. Tuomet pro Midelto miestą vyksime į Erfudą, Viduriniojo Atlaso kalnų grandinės daubą, taip pat per Imuzerą, berberų kaimelius, slidinėjimo kurortą Ifraną, Azru kaimelį, garsėjantį kilimų gamyba. Kai važiuosime į kedrų giraites ir europietiško stiliaus kaimelius, ko gero, ne vienas prisiminsime savo namus. Jei pageidausite, sustosime papietauti ir pailsėti Midelte. Pasisotinę kelionę tęsime per Erfedą ir Zizos slėnį, kuris savo pavadinimą įgavo dėl čia tekančios upės, kuri slėniui suteikia ypatingą vaizdą. Pakeliui taip pat aplankysime šventą Meskio šaltinį. Nakvynė viešbutyje.

Marokasrus

5 DIENA ERFUDAS – OURZAZATAS, 310 km/5 val (pusryčiai, vakarienė)

Jei pageidausite, ankstų rytą vyksime į Merzougos vienos iš didžiausių Sacharos dykumos forpostų – kopas.Sutiksime saulėtekį dykumoje ir grįšime pusryčiauti į viešbutį. Po to per Tinrirą ir Todros tarpeklį vyksime į Ourzazatą – nedidelį miestuką, kadaise buvusį svarbų strateginį punktą, kuris įsikūręs nepakartojamo grožio palmių oazėje. Už 15 km nuo Tinriro atsiveria kvapą gniaužiantis Todro tarpeklis. Dvi milžiniškos rožinio granito uolos susieina viena su kitą 300 metrų aukštyje, apačioje palikdamos vietos to paties pavadinimo upei ir siauram takeliui turistams. Pakeliui taip pat galėsime pasigrožėti rožių slėniu (Valley of Roses), kuris garsus jame auginamomis itin aromatingomis rožėmis „Rosa damascena“ ir iš rožių žiedlapių gaminamu tualetiniu vandeniu. Nakvynė Ouarzazato mieste.

6 DIENA OURZAZATAS – MARAKEŠAS, 198 km/4 val (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių vyksime į Marakešą, dar kitaip vadinamu raudonuoju miestu, dėl savo išskirtinai raudonos pastatų spalvos. Pakeliui aplankysime garsųjį miestą – tvirtovę Ait Benhadą. Tai visame Maroke žinomas, grožiu išsiskiriantis, ochros spalvos berberų kaimelis. Ši berberų tvirtovė išsidėsčiusi tarp migdolų medžių ir tokia meniška, kad čia dažnai filmuojami filmai, tokie kaip „Arabijos Lorensas“ arba „Gladiatorius“. UNESCOAit Benhadą paskelbė pasaulinio architektūros paveldo dalimi. Atvykus į Marakešą Jūsų lauks vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA MARAKEŠAS (pusryčiai, vakarienė)

Papusryčiavę viešbutyje visą dieną skirsime istoriniam Marakešo, Pietų perlo, pažinimui. Kadangi miestas buvo viena iš karalystės sostinių, valdant trim maroko sultonų dinastijoms, būtent čia yra daugybė muziejų ir architektūros paminklų, o kiekvienas iš jų – tiesiog meno šedevras. Susipažinsime su Kutubijos mečete, kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu, Manaro paviljonu, kuris apsuptas alyvuogių plantacijų, Saaditų dinastijos sultonų kriptomis ir puikiu dvarų kultūros pavyzdžiu – Bachijos rūmais, kurie įsikūrę jazminų ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Papietavę apsilankysime pačioje spalvingiausioje Maroko turgavietėje ir garsiojoje Jemaa El Fna aikštėje. Tai – tikrų tikriausias teatras po atviru dangumi. Ir ko tik čia nepamatysi! Jogai, gyvačių užkalbėtojai, žiniuoniai, burtininkai, vaisių ir egzotiškų prieskonių prekiautojai. Vakarieniausime viešbutyje arba pageidaujant, apsilankysime Maroko restorane „Chez Ali“*. Po palapinės skliautais susipažinsime ne tik su populiariausiais marokietiškos virtuvės patiekalais, bet ir su vietiniu folkloru. Ypatingo žavesio šiam vakarui suteiks didingi kupranugarių varovai ir jodinėjimo meistrai bei marokiečiai džigitai. Ar kada regėjote šokantį arklį? Jei ne, kaip tik šis vakaras bus puiki proga tai pamatyti pačiam. Nakvynė viešbutyje.

Marokasrus2

8 DIENAMARAKEŠAS – KASABLANKA – SKRYDIS NAMO, 375 km/4 val (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų lauks pervežimas į Kasablanką ir skrydis namo. Tikimės ši kelionė paliko daug įsimintinų įspūdžių, kuriuos prisiminus, visuomet atsiras šypsena Jūsų veide!


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pasitikimas ir pagalba oro uoste;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose visos kelionės metu;
 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės;
 • Visi pervežimai kelionės metu;
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos;
 • Įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus (išskyrus * pažymėtus objektus).

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 350 EUR
 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (su persėdimu, nuo 300 eur/asm);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Pasirinktinai: apsilankymas Maroko Chez Ali floklorinėje vakrienėje – šou – 45 eur.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Vykstant į Maroką būtinas pasas, galiojantis bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Vizos nereikalingos.
 • Vienviečio kambario priemoka 102 eur.
 • Kelionė su grupe ir rusakalbiu kelionės gidu.
 • Maksimalus keliautojų skaičius grupėje – 44 asm.

Jūsų užklausa