Reikalinga pagalba?

Nuo Javos Iki Balio Salos

+ skrydis nuo 670 €. Su skrydžiu nuo 670 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS - SINGAPŪRAS

Skrydis iš Vilniaus į Singapūrą (su vienu persėdimu).

2 diena SINGAPŪRAS

Atvykimas į Singapūrą. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas, tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre. 

 

3 diena SINGAPŪRAS - DŽOGJAKARTA (pusryčiai)
Ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis į Džogjakartą. Atvykus į Džogjakartą lankysitės nepaprasto grožio induistų šventykloje - Prambanan.  Kompleksą sudaro 8 šventyklos, iš kurių ypač išsiskiria trys, skirtos Trimurti – trijų induistų Dievų vienybei: Kūrėjui Brahmai, Saugotojui Višnu ir Griovėjui Šivai. Svarbiausia – į viršų 47 m. besistiebianti pagrindinė šventykla, kurios centre galima pamatyti 3 metrų aukščio Šivos statulą, o ant sienų – išraižytą Ramajanos istoriją.

Vakare Jūsų lauks pasivaikščiojimas po žymiąją miesto gatvę Malioboro, kur galėsite nusipirkti suvenyrų, prekybos centre. Galėsite nusifotografuoti ir savo akimis išvysti vietinių gyvenimą bei pabandyti bent vienam vakarui tapti jo dalimi. Šįvakar yra neprivaloma vakarienė su Ramajana Baleto Pasirodymu. Nakvynė viešbutyje Džogjakartoje.

4 diena DŽOGJAKARTA (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks važiavimas rikša, kuris vadinamas becak. Tai  triratė, nedidelio masto, vietos transporto priemonė. Tuomet aplankysite Keratono rūmus, kurie yra puikus pavyzdys tradicinėje javiečių architektūroje ir yra vis dar pagrindinis akcentas, rengiant ritualus, šokius ir ansamblių pasirodymus. 1755 metais tai buvo javiečių kultūros centras. Toliau keliausite į netoliese esantį miestelį Kotagede. Tai - nedidelis istorinis miestelis, esantis Džogjakartos pašonėje, kadaise buvęs Mataram kunigaikštyste. Šiandieną jis žymus amatininkais, gaminančiais originalius sidabro gaminius. Būtent čia galima įsigyti Javos salos vietinių amatininkų darbų. Taip pat aplankysite Batikos Pramonę, kur galėsite pasimokyti kaip yra daroma tradicinė Batika. Tai audinio dekoravimas su vašku ir dažais. Apie valandą kelio nuo Džogjakartos (42 km) stovi didinga budistų šventykla - Borobudur. Tai viena žymiausių pasaulyje budistų šventyklų, kurioje saugoma gausi ir brangi budistų bareljefų kolekcija, esanti aukštai ant kalvos, nuo kurios atsiveria idiliškas vaizdas į žaliuojančius laukus.  Šventykla turi 504 Budos statulas ir daugiau nei 1300 raižytas plokštes, kuriose pavaizduotos scenos iš jo gyvenimo. Aplankysite Candi Mendut šventyklą, kuri įsikūrusi maždaug 3 km nuo Borobuduro šventyklos bei Candi Pawon šventyklą, kuri yra tarp Borobuduro ir Mendut šventyklos. Po ilgos ekskursijų dienos Jūsų laukia nakvynė viešbutyje Džogjakartoje, Jayakarta 4* viešbutyje.

5 diena SOLO - KEDIRI (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite apie 1,5 val. iki Solo miesto. 1745 m., kai miestas buvo įkurtas, jis buvo paskelbtas Mataramo karalystės sostine, esą taip nusprendė pats karalius, išgirdęs šioje vietovėje paslaptingus balsus. Solo mieste pirmiausia lankysitės Sesuhunan Mangkunegaran dvare, kuriame akylai saugomas javiečių kultūros ir meno palikimas. Šiame dvare prižiūrimos brangenybės, išlikusios iš Majapahit valdymo laikų. Netrukus po to aplankysite unikalią vietą – Sukuh šventyklą. Ši šventykla atokioje vietoje buvo pastatyta XV a. 910 m aukščio šventykla, įkurta ant kalno šlaito, yra apsupta nuostabių akiai vaizdų. Tačiau didžiausias jos išskirtinumas yra šventykloje randami erotikos elementai. Tai vienintelė tokia šventovė visoje Javos saloje.  Nakvynė Kediri mieste, esančiame Javos salos Rytuose.

6 diena BROMO (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną, iškart po pusryčių, Jūsų pirmasis sustojimas bus šalia Gunung Kelud vulkano. Pakeliui atsiveria gražus vaizdas pro kalnų apylinkes. Kelud vulkanas (dar vadinamas Kelut vulkanu) yra vienas iš Rytų Javos labiausiai aktyvių vulkanų. Ugnikalnis yra įspūdingas savo dideliu krateriu. Jame yra ežeras, kuris buvo ne tik populiari paskyrimo vieta, bet ir kaip šaltinis, niokojantis purvo srautais.  Po pietų vyksite į Bromo miestą. Nakynė Lavos vaizdų nameliuose.


7 diena BROMO KRATERIS – IDŽEN (pusryčiai)
Anksti ryte išvykstate į Bromo ugnikalnį (jei švarus oras). Pasigrožėsite saulėtekiu. Bromo turi įspūdingus vaizdus į patrauklų Mėnulio peizažą. Taip pat galėsite pamatyti aktyvų vulkaną Semeru, tai aukščiausias kalnas Javoje. Temperatūra ant kalno gali nukristi iki 5 laipsnių žemiau nulio.

Po įspūdingų patyrimų grįžtame į viešbutį pusryčiams. Skaniai papusryčiavę, vykstame į Ketapangą (Rytų Java) link Kaliklatak plantacijų, kur turėsime pietus geriausiose kavos plantacijose Rytų Javoje Galėsite pamatyti kaip auginama kava ir guma. Nakvynė Ketapang Indah viešbutyje. 


8 diena IDŽEN - BALIO SALA (pusryčiai)
Ryte vyksite į IDŽEN vulkano kraterį, kur išvysite milžinišką tyvuliuojantį sieros rūgšties ežerą. Idžen krateris yra vienas didžiausių kraterio ežerų Javoje. Jis yra 200 metrų gylio ir apie 36 milijonų kubinių metrų garų rūgšties vandens. Trumpai stabtelėsite, kad galėtumėte pailsėti ir pasimėgauti kone nežemiško grožio vaizdais, nefrito spalvos ežeru ir sodriai geltonais sieros šaltiniais. Po puikių įspūdžių grįšite į Ketapangą, kur keltu kelsitės iš Javos iki Balio salos, kur Jus perveš į viešbutį. Balis – tai dar viena Indonezijos sala, primenanti rojaus kampelį, kuriame gausu šventyklų, kalnų ežerų, ugnikalnių, paplūdimių, magija prisodrinto oro ir paslaptingos indonezietiškos kultūros. Nakvynė viešbutyje Balio saloje Ubudo miestelyje.

9 diena UBUDAS (pusryčiai)

Šią dieną Jūsų laukia poilsis džiunglių apsuptame Ubudo miestelyje, esančiame salos viduryje. Miestelis įsikūręs patogioje vietoje, todėl iš čia siūloma nemažai įdomių ekskursijų. Ypač rekomenduojame nuvykti iki žymiųjų Ubudo ir Tegallalang ryžių terasų, kur gerdami gaivinantį tropinį gėrimą ar puodelį popiečio kavos galėsite žavėtis užburiančiu vaizdu. 

Ilsėdamiesi Ubude nepraleiskite progos aplankyti ir Šventojo beždžionių miško, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias induistų šventyklas bei pajausite neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebukų.

10 dienaUBUDAS – PAKRANTĖS VIEŠBUTIS (pusryčiai)

Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą kurortą prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

11-13 dienos POILSIS PAKRANTĖS VIEŠBUTYJE BALIO SALOJE (pusryčiai)
Atostogaujantiems bet kuriame iš šių kurortų būtinai siūlome nuvykti iki Jimbaran kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuomet valgant Jums iš visų pusių švies daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis, nardymo galimybėmis bei balinezietiškais masažais. 

14 diena BALIS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Šią dieną, po pusryčių, keliausite link Balio salos oro uosto, kur Jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą (su dviem persėdimais).

15 diena GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ
Grižtate į Vilnių/Rygą parsivežę nepamirštamų įspūdžių!


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis Singapūras - Džodžokarta;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose;
 • Programoje nurodytas maitinimas - pusryčiai;
 • Skrydis Balis - Singapūras;
 • Nurodyta ekskursinė programa;
 • Rusiakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius/Ryga - Singapūras, Denpasaras - Vilnius/Ryga ~670 EUR;
 • Papildomos ekskursijos;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Sveikatos draudimas;

Pastabos

 • Poilsį Balio saloje galima pailginti arba sutrumpinti keliomis dienomis.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
 • Už papildomą priemoką galima užsisakyti kelionės vadovės iš Lietuvos paslaugas.

Jūsų užklausa