Reikalinga pagalba?

Nepakartojamas Izraelis (15d/14n)

+ skrydis nuo 188 €. Su skrydžiu nuo 188 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS - TEL AVIVAS - NETANIJA
Atvykę į Tel Avivo Ben Guriono oro uostą būsite sutikti ir pervežti į šiaurėje nuo Tel Avivo esantį didžiausią šalies kurortą - Netaniją. Apgyvendinimas viešbutyje (iš karto atvykus).  Laisvas laikas mieste, poilsis. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.


2 dienaPOILSIS PRIE VIDURŽEMIO JŪROS NETANIJOJE (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui prie jūros Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.

3 diena NETANIJA - TEL AVIVAS – JAFA - NETANIJA (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks apžvalginė ekskursija po Tel Avivą - antrą pagal dydį šalies miestą. Tel Avivas – tai didelis ir modernus šalies metropolis, svarbiausias šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centras, išsidėstęs šalies vakarinėje dalyje. Tai – jaunas, dar 100 metų neturintis miestas, kuriame dominuoja XX a. moderno stiliaus pastatai ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Tel Avive gausu sodų ir parkų, prabangių apsipirkimo, laisvalaikio praleidimo vietų.

Kelionės metu, esant galimybei, aplankysite vieną iš nedaugelio pasaulyje Deimantų muziejų. Antroji ekskursijos dalis – senosios Jafos kvartalai. Jafa – vienas seniausių pasaulio miestų, jau skaičiuojantis 5000 savo egzistavimo metų.

Šis neišaugo iki didmiesčio, tačiau tapo neatskiriama Tel Avivo dalimi. Kelionės po Jafa metu pamatysite senuosius miesto kvartalusmiesto įtvirtinimų liekanassenąsias bažnyčiasmečetesmiesto simbolį – senąjį laikrodžio bokštą. Nakvynė viešbutyje prie Netanijoje.

3 diena NETANIJA - TEL AVIVAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks apžvalginė ekskursija po Tel Avivą - antrą pagal dydį šalies miestą. Tel Avivas – tai didelis ir modernus šalies metropolis, svarbiausias šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centras, išsidėstęs šalies vakarinėje dalyje. Tai – jaunas, dar 100 metų neturintis miestas, kuriame dominuoja XX a. moderno stiliaus pastatai ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Tel Avive gausu sodų ir parkų, prabangių apsipirkimo, laisvalaikio praleidimo vietų.

 

 

Kelionės metu, esant galimybei, aplankysite vieną iš nedaugelio pasaulyje Deimantų muziejų. Antroji ekskursijos dalis – senosios Jafos kvartalai. Jafa – vienas seniausių pasaulio miestų, jau skaičiuojantis 5000 savo egzistavimo metų.Šis neišaugo iki didmiesčio, tačiau tapo neatskiriama Tel Avivo dalimi. Kelionės po Jafa metu pamatysite senuosius miesto kvartalusmiesto įtvirtinimų liekanassenąsias bažnyčiasmečetesmiesto simbolį – senąjį laikrodžio bokštą.Po ekskursijos grįšite į viešbutį Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.

 

 

 

4 dienaNETANIJA - GALILĖJA - NETANIJA (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių Jūsų lauks viena iš ekskursijų (priklausomai nuo atvykimo datos į Izraelį): išvyka į Galilėją arba kelionė iki Negyvosios jūros.

GALILĖJA

Galilėja - derlingiausia Izraelio dalis, kuri nuo seno buvo garsi savo išdžiūvusiomis kalvomis ir derlingais slėniais, klestėjusiais grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. O aukštutinė Galilėja, šiaurėje susiliejanti su Libano kalnais, iki šių dienų mena vietinių krauju aplietas kovas su svetimtaučiais. Čia duota pradžia ir didiesiems prekybos keliams, kurie plito po visą pasaulį. Tačiau šis kraštas ypatingas ne tik gamta ar ekonomine reikšme. Jis kviečia pažinti žymiausias krikščioniškosios religijos vietas. Kelionė prasidės bibline lemiamos gėrio ir blogio kovos vieta – Armagedono slėniu. Šioje vietoje įvyko daugybė įvairiausių kautynių. Be to, manoma, kad iš čia kilo ir krikščioniškoji tradicija, kad Armagedonas – tai paskutinės kovos vieta prieš pasaulio pabaigą.

Po to apžiūrėsite biblinį Nazareto miestą, kuriame ilgus metus gyveno Kristus, pamatysite Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčią – didžiausią tokio tipo statinį Artimuosiuose Rytuose. Taip pat užsuksite į biblinį Kanos kaimelį, kuriame įvyko pirmasis Kristaus stebuklas – vandens pavertimas vynu.

Vėliau vyksite į piligrimų krikštijimo vietą Jordano upėje – Jardenitąprie Kinereto ežero, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Dabar krikščionys iš viso pasaulio plūsta į šią vietą norėdami praeiti šias Krikšto apeigas. Šalia Kinereto ežero vaizdingai išsidėstęs Tiberiados miestas, kuris buvo pastatytas ant vakarinio ežero kranto apie 20 m. prieš Kr. imperatoriaus Tiberijaus garbei. Taip pat aplankysite Palaiminimų kalną – Jėzaus pamokslo vietą, kuri iškyla apie 175 m virš Galilėjos ežero. Dabar ant kalno veikia katalikiška pranciškonų bažnyčia bei vienuolynas, auginami nepakartojamo grožio sodai. Ant Palaiminimų kalno viršūnės taip pat pastatytas modernus XXI a. pastatas, kuriame įvairių denominacijų krikščionys rengia seminarus, konferencijas. Išvysite mozaikomis dekoruotą Duonos ir žuvies padauginimo bažnyčią Tabhoje. Bažnyčia buvo persų sugriauta, bet 1982 m. perstatyta iš naujo ant išlikusių pamatų. Bažnyčioje yra išsaugotas pirminis paprastumas ir kai kurios autentiškos detalės: mozaikinės grindys iš įvairių spalvų akmenų, uola po altoriumi, ant kurios, manoma, vyko duonos ir žuvies padauginimo stebuklas. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

5 diena NETANIJA – JERUZALĖ (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija „Krikščioniškoji Jeruzalė”. Jos metu pasigrožėsite senosios ir dabartinės Jeruzalės panorama, aplankysite Siono kalną, kuriame yra senovės Izraelio karaliaus Dovydo rezidencija bei kapavietėPaskutinės vakarienės menė. Po paskutinės vakarienės Jėzus kartu su savo mokiniais ėjo į Alyvų kalną, o šio kalno šlaite, Getsemanės sode, jis buvo negailestingai suimtas. Iš tiesų kalno pavadinimas susijęs ne su alyvomis, o su alyvmedžiais. Getsemanės sodą puošia nuostabūs šimtmečius skaičiuojantys europiniai alyvmedžiai, pritraukiantys daugelio čia atvykusių dėmesį ir pasigėrėjimą. Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu. Aplankysite Jeruzalės senamiestį, kur pamatysite judėjams švenčiausiąją vietą – Raudų sieną, pastatytą VI a. pr. Kr. Sienos plyšeliuose prikaišiota raštelių su įvairiausiais žmonių troškimais.

 

6 diena [pavJERUZALĖ - EILATAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į piečiausią Izraelio miestą - Eilatą. Vyksite per žavingą Judėjos dykumą ir galėsite mėgautis atsiveriančiu saulės nuskrudintų bei smėlio apibarstytų kalvagubrių peizažu.

 

 

Atvykus į pietinį Izraelio kurortą Eilatą, rengiama apžvalginė ekskursija po vakarėjantį Raudonosios jūros pakrantės miestą (autobusu). Pasienio su Jordanija, Egiptu ir Saudo Arabija panorama. Nakvynė viešbutyje Eilate.

7-12 diena EILATAS (pusryčiai, vakarienė)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis Eilate prie Raudonosios jūros (Akabos įlankos) pakrantės. Turint laisvo laiko, galima aplankyti Eilate ir jo apylinkėse esančias įdomybes, tokias kaip Timnos slėnio parke esančias seniausias pasaulio vario kasyklasBiblijos parką, kaimyninį Jordanijos Akabos uostą.(Papildomai: ekskursija į unikalų povandeninį Eilato jūrų muziejų ir okeanariumąRomantiškas pasiplaukiojimas jachta vaizdingoje Akabos įlankoje, apsuptoje nuostabių, raudonos spalvos kalnų (įskaitant pietus ir vyną kelionės metu). Vienos dienos ekskursija į Nabatėjų karalystės miestą - Petrą (Jordanija). Nakvynė viešbutyje Eilate.

 

13 diena EILATAS – TEL AVIVAS (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia laisvas laikas Eilate. Po to būsite pervežti į Tel Avivą ir apgyvendinti viešbutyje.  Nakvynė viešbutyje Tel Avive.

14 diena TEL AVIVAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia laisvas laikas Tel Avive. Nakvynė viešbutyje.  

15 diena TEL AVIVAS - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Ben Guriono oro uostą, iš kurio skrisite į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodytas ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose;
 • pusryčiai turo metu,  7 vakarienės Eilate

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 188 EUR
 • skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • medicinos išlaidų užsienyje draudimas kelionės metu;
 • vakarienės pažintinio turo metu;
 • gėrimai pusryčių ir vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • Papildomai galima užsisakyti vakarienes turo metu, kaina 142 EUR.

Jūsų užklausa