Reikalinga pagalba?

Neatrastas Mianmaras Su Poilsiu Ngapalyje (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

+ skrydis nuo 850 €. Su skrydžiu nuo 2 440 €

Kelionės programa

Iš lotoso žiedų audžiamas šilkas, saldus palmių vynas, turguose parduodami safyrai ir rubinai, plaukiojantys vaismedžių sodai, didžiausia pasaulyje knyga, auksinio popieriaus dirbtuvės, ant polių įsikūrę Inlė ežero kaimeliai – kerintys Mianmaro šalies burtažodžiai lydėsiantys įspūdžių kupinos kelionės metu. Šioje, iš pirmo žvilgsnio tolimoje Pietryčių Azijos valstybėje, nustebins ne tik broliškai nusiteikę gyventojai, bet ir valstybinės Mianmaro vėliavos spalvos: geltonos, žalios ir raudonos spalvos juostos simbolizuoja vienybę, taiką ir drąsą. 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

ASTRA PETKŪNAITĖ

 

Mianmaras jau daugelį metų buvo mano svajonė. Šalis, kurioje autentika dar nesudrumsta turistų, fotoaparatų blyksčių ir nepasotinamo pinigų troškimo. Vos prieš kelerius metus pasauliui duris atvėręs Mianmaras mane pakerėjo, žmonių istorijos privertė susimąstyti apie pasaulį, kuriame gyvename. Šią kelionę rekomenduoju tiems, kurie pasiilgo nepaliestos egzotikos, nuoširdžių žmonių ir tikro gyvenimo. Pamatykite Mianmarą anksčiau, nei čia suplūs visas pasaulis.

Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo gyventi į Tailandą. Kaip pati sako, metai, kuriuos praleido Pietryčių Azijoje, buvo naudingiausia gyvenimo pamoka, apvertusi gyvenimą ir pasaulio supratimą aukštyn kojom. Dirbdama kelionių vadove Tailande, Kambodžoje ir Mianmare Astra taip pamilo Aziją, jog po penkerių metų gyvenimo svetur grįžo į Lietuvą, kur šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre. Laisvu laiku Astra rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į Butaną, Nepalą, Pietų Korėją, Kambodžą ir Mianmarą

Skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Bankokas 20:55 – 10:05 (+1)

Bankokas – Stambulas 23:25 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 

1 diena VILNIUS – STAMBULAS – BANKOKAS

Skrisite iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.

2 diena BANKOKAS – JANGONAS

Bankoke lauks persėdimas ir skrydis iki Jangono. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, kuris anksčiau buvo žinomas Rangūno vardu. Čia klesti religijų įvairovė: budistinės ir hinduistinės šventyklos, mečetės bei bažnyčios stovi viena šalia kitos. Jangone gausios atvykėlių iš Indijos ir Kinijos bendruomenės. Šalia Jangono ir Bago upių įsikūrusiam miestui didelę įtaką padarė kolonijinis laikotarpis, kuris atsispindi ir miesto išplanavime. Atvykusius į Jangono oro uostą mus pasitiks kelionės vadovė ir vietiniai partneriai. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Jangone.

3 diena JANGONAS – MANDALĖJUS (pusryčiai)

Šiandien laukia įdomi pažintis su Jangono miestu. Lankysimės Švedagono pagodoje, laikomoje vienu iš pagrindinių Mianmaro religinių centrų. Šios šventyklos įkūrimo legenda byloja, jog ji buvo pastatyta ant aštuonių garbingiems vietos vienuoliams padovanotų paties Budos plaukų. Vėliau lankysimės Sulė pagodoje, esančioje pačiame miesto centre. Manoma, jog šios šventovės amžius siekia daugiau nei 2000 metų. Dėl patogios padėties, joje nuolat gausu vietinių gyventojų. Apsilankę Sulė pagodoje galėsime trumpai pasivaikščioti netoliese esančiame generolo Maha Bandulos parke, kurį puošia Nepriklausomybės monumentas – milžiniškas obeliskas saugomas dviejų mitinių liūtų statulų. Po to vyksite prie Nantidos molo. Mianmare yra daugybė turgų, kuriuose daugiausiai prekiaujama tekstilės gaminiais ir prieskoniais, tačiau didžiausias šalyje yra Bogjokė Aung San turgus. Tai ideali vieta įsigyti vietinių rankdarbių bei brangiųjų akmenų, atvežtų iš šiaurinės šalies dalies. Vėliau laukia pervežimas į Jangono oro uostą ir skrydis į Mandalėjų. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

4 diena MANDALĖJUS – SAGAINGAS – AMARAPURA – MANDALĖJUS (pusryčiai)

Mandalėjus, karališkoji Mianmaro kultūros sostinė, yra ganėtinai jaunas miestas, plytintis šalia to paties pavadinimo kalno. Lankysimės žymiausioje Mandalėjuje Mahamunio pagodoje. Čia saugoma Budos statula, manoma, buvo sukurta dar Budai esant gyvam. Vėliau vyksime į netoliese esantį Sagaingo miestelį, garsėjantį budistinių šventyklų gausa. Lankysimės Kaungmudavo pagodoje, iš kitų išsiskiriančioje mianmarietiškam stiliui nebūdingu kiaušinio formos kupolu. Taip pat lankysimės ir Sun U Ponja Šino pagodoje, stovinčioje ant „Varlių kalno“. Po to vyksime į Umin Thonzė pagodą, esančią ant Sagaingo kalno. Čia išsirikiavusi 34 Budos statulų kolona. Vėliau važiuosime į buvusią šalies sostinę Amarapurą, šiandien tapusią Mandalėjaus miesto dalimi. Pravažiuosime pro Amarapuroje esantį Maha Gandajono vienuolyno kompleksą, kuriame gyvena seniausios budistinės mokyklos – Theravados –  filosofija sekantys vienuoliai. Įspūdžių kupiną dieną užbaigsime iš valties stebėdami saulėlydį prie U Peno tilto. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

5 diena MANDALĖJUS – MINGŪNAS – MANDALĖJUS (pusryčiai)

Šiandien lankysimės Švečiaungo šventykloje – tai unikalus medinės mianmarietiškos architektūros pavyzdys, sukurtas karaliaus Mindono valdymo metu. Ši šventykla – buvusi karališkųjų apartamentų dalis bei paties valdovo Mindono mirties vieta. Po to vyksime į Kutodavo pagodą, kurioje saugoma didžiausia pasaulyje knyga – budistinis Tripitakos kanonas birmiečių kalba. Vėliau laukia pažintis su auksinio popieriaus, kurį taip mėgsta piligrimai, gamyba ir plaukimas laivu Ajejarvadės upe į Mingūną. Lankysimės Mingūno šventykloje. Išvysime didžiausią pasaulyje skambantį varpą, žinomą Mingūno varpo vardu. Jis sveria daugiau nei 90 tūkst. tonų. Lankysimės netoliese esančioje Sinbjumė pagodoje, suprojektuotoje pagal švento budistams kalno – Meru – modelį. Grįžimas į Mandalėjų. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

6 diena MANDALĖJUS – POPOS KALNAS – BAGANAS (pusryčiai)

Šiandien laukia pervežimas į Baganą (~ 5 val.), pakeliui sustojant prie Popos kalno. Norintys turės galimybę užkilti laiptais į kalno viršūnę. Vėliau tęsime šiandienos kelionę į Baganą. Pakeliui sustosime palmių vyno gamykloje. Šis vynas gaunamas iš fermentuotų palmių žiedų sulčių. Norėdami juos pasiekti, žiedų rinkėjai turi užkilti net į 40–50 m aukštį. Palmių vynui būdingas saldus skonis ir intensyvus kvapas. Nakvynė viešbutyje Bagane.

7 diena BAGANAS (pusryčiai)

Baganas – nuostabaus grožio griuvėsių miestas, pirmoji karališkoji Mianmaro sostinė, kur 11 a. klestėjo Theravados budizmas. Šią dieną pradėsime lankydamiesi Njaung U turguje, įsikūrusiame Bagano prieigose esančiame kaimelyje. Vėliau lankysimės netoliese esančioje Švezigono pagodoje, po to vyksime į Gubjauki šventyklą, kurios architektūroje vyrauja indiško stiliaus bruožai. Po to vyksime į raudonaplytę Sulamunio pagodą bei į Dhamanjangji šventyklą, kuri yra pati didžiausia visame Bagane. Po to lankysimės Anandos šventykloje, kurioje išvysime keturias stovinčių Budų statulas, atsisukusias į visas pasaulio šalis. Vėliau vyksime į Tatbjinju šventyklą – aukščiausią Bagano monumentą. Dieną užbaigsite grožėdamiesi saulėlydžiu iš Bagano apžvalgos bokšto. Nakvynė viešbutyje Bagane. 

8 diena BAGANAS – HEHAS – INLĖ (pusryčiai)

Pervežimas į netoliese esantį oro uostą, iš kur laukia skrydis į Hehą. Nusileidę oro uoste, sėsime į autobusą ir keliausime link Inlės ežero, ant kurios praleisime dvi naktis. Aplink ežerą įsikūrę apie 70 tūkst. žmonių, susitelkusių keturiose pagrindinėse gyvenvietėse. Dauguma jų verčiasi ūkininkaudami ir gyvena ant polių iškeltuose mediniuose/bambukiniuose nameliuose. Lankysimės Ngapečungo vienuolyne, pastatytame ant Inlė ežero prieš daugiau nei 200 metų, bei didžiausiame Inlė ežere Ivamos kaimelyje, esančiame vakarinėje ežero pusėje. Po to lankysimės Phaungdav U pagodoje, kurioje kiekvienais metais vyksta iškilmingas 18 dienų trukmės budistinis festivalis. Jo metu po visą ežerą plukdomi keturi šventykloje saugomi Budos atvaizdai. Vyksime į Inpavkono kaimelį, kuris garsėja šilko audimu. Nakvynė viešbutyje Inlė.

9 diena INLĖ (pusryčiai)

Ryte lankysimės vietiniame turguje, kur galėsime pajusti vietinę dvasią bei išvysti kasdienį gyvenimą. Po apsilankymo turguje vyksime į Indeino kaimelį, esantį į Vakarus nuo Inlės ežero. Lankysimės kaimelį garsinančiose budistinėse šventyklose, o vėliau plauksime kanojomis į Minetauko kaimelį ir lankysimės plūduriuojančių sodų plantacijoje. Nakvynė viešbutyje Inlė. 

10 diena INLĖ – HEHAS – NGAPALIO PAPLŪDIMYS (pusryčiai)

Pervežimas į Heho oro uostą. Skrydis į Ngapali paplūdimį, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje, Rachinų valstijoje. Sakoma, jog šiam paplūdimiui vardą davė vienas italas, kuris, pasiilgęs namų, dalinosi prisiminimais apie gimtąjį Neapolio miestą. Tai viena gražiausių Rachinų valstijos pakrantės vietų. Pietinėje 7 km ilgio paplūdimio dalyje įsikūręs nedidelis žvejų kaimelis, o šiaurinę dalį puošia įmantrių formų uolos. Vienas gražiausių Azijoje, šis paplūdimys puikiai išlaikęs ramią atmosferą. Galėsime mėgautis šviežiomis jūros gėrybėmis, saulėlydžiais ir draugiškomis vietinių gyventojų šypsenomis, o palmių apsuptoje balto smėlio juostoje tikrai rasite jaukų kampelį geram poilsiui ir saulės vonioms. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

11 – 13 dienos POILSIS NGAPALIO PAPLŪDIMYJE (pusryčiai)

Poilsis paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

14 diena NGAPALIO PAPLŪDIMYS – JANGONAS – BANKOKAS (pusryčiai)

Skrydis į Jangoną, iš kur lauks skrydis į Jangoną. 

15 diena BANKOKAS – STAMBULAS - VILNIUS

Grįžimas į namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Jangone, 2 nakvynės Mandalėjuje, 2 nakvynės Bagane, 2 nakvynės ant Inlės ežero, 4 nakvynės Ngapalyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 850 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas, Bankokas – Jangonas, Jangonas – Bankokas, Bankokas – Vilnius (kaina nuo 850 EUR);
 • Mianmaro viza (~ 50 EUR);
 • „Reentry“ viza (sugrįžimo į Tailandą viza) (~ 40 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 19 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~ 65 USD);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 500 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir nešikams (25 EUR), kuriuos surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Astra. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kovo 14 d. išvykimai yra vykdomi su „Finnair“ avialinijomis.

Skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Bankokas 16:50 – 07:25 (+1)

Bankokas – Helsinkis 23:05 – 05:20 (+1) Helsinkis – Vilnius 07:40 – 09:20

Pasirinkite kelionės datą

2020-02-15 – 02-29 vietų yra
NUO 1 590,00 €
2020-03-14 – 03-28 vietų yra
NUO 1 590,00 €
2020-11-07 – 11-21 vietų yra
NUO 1 590,00 €
2021-02-20 – 03-06 vietų yra
NUO 1 590,00 €
2021-03-20 – 04-03 vietų yra
NUO 1 590,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Jangone, 2 nakvynės Mandalėjuje, 2 nakvynės Bagane, 2 nakvynės ant Inlės ežero, 4 nakvynės Ngapalyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 850 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas, Bankokas – Jangonas, Jangonas – Bankokas, Bankokas – Vilnius (kaina nuo 850 EUR);
 • Mianmaro viza (~ 50 EUR);
 • „Reentry“ viza (sugrįžimo į Tailandą viza) (~ 40 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 19 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~ 65 USD);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 500 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir nešikams (25 EUR), kuriuos surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Astra. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kovo 14 d. išvykimai yra vykdomi su „Finnair“ avialinijomis.

Skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Bankokas 16:50 – 07:25 (+1)

Bankokas – Helsinkis 23:05 – 05:20 (+1) Helsinkis – Vilnius 07:40 – 09:20

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą