Reikalinga pagalba?

Meksika Su šypsena: Majų Takais

+ skrydis nuo 956 €. Su skrydžiu nuo 2 579 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS - MEKSIKAS
Skrydis iš Vilniaus į Meksiką su persėdimu Europos mieste. 
 Atvykimas į vieną ryškiausių ir didžiausių pasaulio miestų, šalies sostinę Meksiką. Meksiko miestas – dinamiškas ir niekad nemiegantis civilizacijų istorijos muziejus, turtingas architektūros ir istorijos paminklų, archeologinių zonų pačiame mieste ir jo apylinkėse, muziejų bei tautinių kūrybos centrų. Neretai sakoma, kad šiam milžiniškam miestui pasisekė labiau nei kitiems Amerikoms miestams, nes jis gali pasigirti ne tik kultūriniu paveldu, bet ir neįtikėtino grožio ir pločio bulvarais, padabintais sodriai žaliuojančiais medžiais, išpuoselėtais parkais, išdidžiai pūpsančiais prabangiais moderniais pastatais, rūmais, jaukiomis kavinaitėmis.  Tik nusileidusius oro uoste Jus pasitiks angliakalbis gidas, kuris iš oro uosto palydės iki viešbučio.

2 dienaMEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pradėsite pažintį su sostine. Pradėsite nuo istorinio centro. Tai seniausia Meksiko miesto dalis, kurioje išvysite visos šalies mastu svarbiausią kultūrinį paveldą. Centras yra lyg mažų gatvelių raizginys, kviečiantis atvykėlius sugrįžti į praeitį ir prisiminti senųjų laikų dvasią. Nesunku įsivaizduoti, kaip miesto turtuoliai važinėdavo prabangiomis karietomis, o pirkliai ar amatininkai, siūlydami miestelėnams visokias gėrybes, pėsčiomis slampinėdavo po žymias senojo miesto gatves. Šioje miesto dalyje galima rasti tikrąsias architektūrines vertybes, tokias kaip Metropolijos katedra, kuri buvo pastatyta prieš tris amžius ir apima įvairiausius meno stilius, egzistavusius karališkosios eros metais. Netoli katedros išdidžiai stūkso Nacionaliniai rūmai, kuriuose įsikūrusi Meksikos vyriausybė. Čia pat ir Meksiko miesto Rotušė, pastatyta fasadu į pagrindinę Zócalo aikštę.

Po pažinties su istoriniu miestu, laukia ekskursija Nacionaliniame antropologijos muziejuje. Jis įsikūręs tarp Reformų prospekto ir vaizdingo Čaputlepeko parko. Muziejus sudarytas iš 23 kambarių, apima net 8 ha teritoriją. Čia saugoma gausiausia ir vertingiausia ikikolumbinių Meksikos kultūrų artefaktų kolekcija. Taip pat eksponuojami kitų senovinių kultūrų (Persijos, Graikijos, Kinijos, Egipto) radiniai, actekų ir majų kultūrų freskos, keramikos dirbiniai. Dienos įspūdžius vainikuos apsilankymas Xochimilco rajone.

3 dienaMEKSIKAS - TEOTIUAKANAS - MEKSIKAS (pusryčiai) 
Dienos turas į Gvadelupės baziliką, pritraukiančią minias piligrimų iš viso pasaulio. Bazilikoje išvysite stebuklingą Mergelės Marijos paveikslą. Istorija pasakoja, kad šis ant vieno indėno apsiausto atsiradęs stebuklingas šv. Mergelės atvaizdas šiandien yra laikomas mįslingiausiu atvaizdu pasaulio istorijoje. Juo kruopščiau jis tyrinėjamas, tuo didesnės paslaptys jį gaubia. Ant paveikslo audinio nerasta jokių dažų ar teptuko pėdsakų. Po to laukia apsilankymas senajame actekų mieste Teotiuakanoje. Tai vienas žymiausių archeologinių vietovių Meksikoje. Šiame mieste gyveno 120 000 žmonių, kadaise virė tikras gyvenimas. Yra išlikę priešactekinių laikų paminklai: Saulės piramidė, Mėnulio piramidė, Ketcalkoatlio šventykla.

4 diena MEKSIKAS - PUEBLA - OACHAKA (pusryčiai) 
Anksti ryte išvyksite į Oachakos miestą. Pakeliui sustosite spalvingame kolonijinių laikų mieste Puebloje, išsiskiriančiu savo kraštovaizdžiu. Jį supa ugnikalniai, o miesto centras dėl ryškių kultūrinių vertybių įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

 

5 dienaOACHAKA - MONTE ALBANAS - OACHAKA (pusryčiai) 
Aplankysite Monte Albaną – ikikolumbinę archeologinę vietovę Oachakos valstijoje, centriniame Oachakos slėnyje, 9 km į vakarus nuo Oachakos miesto. Ši vietovė laikoma pirmu tikru Mezoamerikos miestu. Jis beveik tūkstantmetį buvo svarbus regiono centras, sociopolitinė ir ekonominė Sapotekų civilizacijos sostinė. Monte Albano centras buvo išdėstytas ant dirbtinės kalvos, iškylančios beveik 2 000m virš jūros lygio). Religinį kompleksą sudaro centrinė aikštė, aplink kurią išdėstytos platformos, ant kurių stovėjusios šventyklos (į jas veda platūs laiptai). Čia pat galybė akmenų su išraižytais piešiniais, dievų skulptūromis bei ankstyvojo Mezoamerikos rašto užuomazgomis. Taip vyksite į Oachaka miesto centrą, kur aplankysite Šv. Domingo bažnyčią ir muziejų.

6 dienaOACHAKA - MITLA - TEOTITLAN DEL VALLE - SANTA MARIA - OACHAKA (pusryčiai)
Aplankysite Mitlą, savo kultūriniu palikimu svarbią archeologinę vietovę, taip pat mažą, tačiau spalvingą ir turtingą savo kultūriniu paveldu išsiskiriantį Teotitlan del Valle kaimelį. Savo ekskursiją tęsite Santa Maria miestelyje, kuris garsėja centre augančiu medžiu Arbol del Tule. Šis medis laikomas vienu seniausiu medžiu pasaulyje.7 diena OACHAKA – TEHUANTEPEKAS (pusryčiai)
Laukia dienos nepamirštama kelionė per vaizdingą Pietų Siera Madrės vietovę. Tai kalnų grandinė pietvakarių Meksikoje, Ramiojo vandenyno pakrantėje, Šiaurės Amerikos Kordiljerų dalyje. Ši kalnų grandinė driekiasi apie 1000 km, per Mičoakano, Gerero ir Oachakos valstijas. Trumpam sustosite eskalino, Meksikoje gaminamo distiliuoti alkoholio iš agavos sulčių, darykloje.

8 dienaTEHUANTEPEKAS - SUMIDERO KANJONAS - SAN CRISTOBAL DE LAS CASAS (pusryčiai)
Iš pat ankstyvo ryto leisite maršrutui (valtimi) po Sumidero kanjoną, kurio gylis siekia net 200 m. Tad atsiveriantys vaizdai privers ne tik plačiai atmerkti akis, bet ir kaip įmanoma labiau ištiesti kaklo raumenis. Šis kanjonas yra nepaprastai vaizdingas, todėl ne nuostabu, kad jis laikomas vienas labiausiai lankomų visoje Meksikoje.Po įspūdingų vaizdų laukia majų regionas ir San Cristobalio de las Caso miestas.
 

9 dienaSAN CRISTOBAL DE LAS CASAS (pusryčiai)
Aplankysite nedidelius majų miestelius San Chuan Chamula ir Zinacantan.

10 diena SAN CRISTOBAL DE LAS CASAS - PALENKĖ 
Pervažiavimas į Palenkę, laisvas laikas. 

11 dienaPALENKĖ - KAMPEČĖ (pusryčiai)
Anksti ryte vyksite į sugriautą majų miestą Palenkę. Tai viena didžiausių ir svarbiausių majų gyvenviečių. Palenkėje buvo daug įspūdingų pastatų, iš kurių bene geriausiai išlikusi šventykla su hieroglifų įrašais. XX a. atrasta kripta, kurioje yra, manoma, valdovo-šventiko palaikai iš VII a. 

Neaplenksite ir Kampečės – barokinio stiliaus miesto prie Kampečės įlankos. Mieste yra išlikusios XVII a. pastatytos tvirtovės liekanos, Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo katedra (XVI a.), Gubernatoriaus rūmai (XIX a.). Kampečės fortas ir senamiestis įtraukti į UNESCO pasaulio pavedo sąrašą.

12 dienaKAMPEČĖ - MERIDA (pusryčiai)
Savo pažintį su Meksikos įžymybėmis tęsite ekskursija į Ušmalį – senovinio majų miesto liekanos, beveik 70 km į pietus nuo Meridos. Tarp gausybės monumentaliosios architektūros paminklų Ušmalio liekanos skirstomos į Valdovo rūmus, kurie dekoruoti skulptūromis ir mozaikiniu frizu iš 20 tūkst. atskirų figūrų; žynio rūmua – 30 m aukščio piramidė su šventykla viršuje, taip pat Balandinė, Moterų vienuolynas – kompleksas iš 4 pastatų, juosiančių vidinį kiemą, su arka pietuose, Vėžlių namas, Nykštuko namas.

Antros dienos pusėje aplankysite Meridos miestą. Miestas išsidėstęs Jukatano pusiasalio pietvakariuose. Yra XVI a. katedra, majų kultūros griuvėsiai. XVII a. čia įkurtas Jukatano autonominis universiteta, veikia archeologijos muziejus.

13 dienaMERIDA - KANKUNAS (pusryčiai)
Ankstyvą rytą keliausite į Čičen Itsą – vėlyvojų majų gyvenvietę. Po turo turėsite laisvo laiko įsigyti suvenyrų, galėsite čia pat apsipirkti ir pailsėti.

Po pietų atvyksite į Kankuną – kurortinį miestą šalies pietryčiuose. Miestą skalauja Karibų jūra, juosia neįtikėtino balto smėlio paplūdimiai. Neįtikėtina, kad čia nėra lietaus sezono, tad kaitria saule ir ryškia dangaus žydryne galima mėgautis ištisus metus. Paplūdimiai apstatyti prabangiai viešbučiais, pramogų centrais, jaukiais restoranais ir kavinėje, tad ne nuostabu, kad ši vieta itin mėgstama turistų.

14-16 dienosPOILSIS PRIE JŪROS KANKUNE (pusryčiai)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis prie jūros Kankuno kurorte.

17 diena KANKUNAS - VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių būsite pervežti į Kankuno oro uostą skrydžiui į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • nurodyta ekskursinė programa;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • pusryčiai;
 • anglakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 956 EUR
 • taprtautiniai skrydžiai;
 • papildomos ekskursijos ar pramogos;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

 

Pastabos

 • Kaina žmogui, pasirinkus vienvietį kambarį 2024 EUR + skrydis.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-24 – 12-11 vietų yra
NUO 1 623,00 €
2018-11-24 – 12-11 vietų yra
NUO 1 623,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • nurodyta ekskursinė programa;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • pusryčiai;
 • anglakalbio gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 956 EUR
 • taprtautiniai skrydžiai;
 • papildomos ekskursijos ar pramogos;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

 

Pastabos

 • Kaina žmogui, pasirinkus vienvietį kambarį 2024 EUR + skrydis.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą