Reikalinga pagalba?

Lantangas. Tikras Nepalas (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 870 €. Su skrydžiu nuo 870 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS - KATMANDU

Skrydis iš Vilniaus į Katmandu su trumpu persėdimu Stambule.

2 diena KATMANDU

Atskridus į Katmandu oro uostą, Jus pasitiks kelionės vadovė iš Lietuvos ir palydės į viešbutį, esantį turistų rajone Thamel. Įsikūrus ir šiek tiek pailsėjus po skrydžio, pasivaikščiosite po miestą, aplankysite jo žymiąsias vietas (iki Durbar aikštės vos 15 minučių pėsčiomis), įsigysite trūkstamų daiktų tolesnei kelionei. Vakare visi susitiksite, geriau susipažinsite vieni su kitais ir gide, išklausysite trumpą instruktažą apie artėjantį žygį. Nakvynė Katmandu.

3 dienaKATMANDU

Po ankstyvų pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Katmandu - didžiausią šalies miestą prie Bagmati upės. Miestas išsiskiria šventyklų, skirtų įvairioms dievybėms, gausa, kurių daugiausia atsirado XIII-XVIII a., Katmandu klestėjimo laikotarpiu. Pirmiausiai, keliausite į Pataną, esantį pietiniame Bagmati upės krante. Anksčiau Patanas buvo atskiras miestas, o dabar tai vienas iš Katmandu priemiesčių. Patanas žymus savo budizmo paminklais ir hinduistų šventyklomis. Antrasis jo vardas yra Lalitpūra, reiškiantis „Grožio miestas“. Patane išties daug grožio, mat čia itin gausu menininkų, čionykščių amatininkų, kuriančių iš medžio, akmens ir metalo. Patane taip pat yra garsioji XVII a. Krišnos Mandiros šventykla, skirta hinduistų dievui Krišnai. Šventykla pastatyta vien iš akmens, išpuošto epinių siužetų raižiniais. Taip pat pasivaikščiosite po Durbar aikštę, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Aikštė pribloškia šventyklų, rūmų, kiemelių gausa, kai kurie iš pastatų išlikę net nuo XII a. Šiandien tai religinis ir kultūrinis Katmandu centras. Vėliau galėsite papietauti vietinėje kavinėje ant stogo su vaizdu į Durbar aikštę. Po pietų aplankysite Svajambhunato šventovę. Tai 2000 metų skaičiuojanti šventykla ant Beždžionių kalvos, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti Katmandu panorama. Nakvynė Katmandu.

4 diena KATMANDU (1330 M.) – DUNČE (1960 M.) (2170)

Anksti ryte pradedam kelionę iš Katmandu į Himalajus. Vaizdingas maršrutas drieksis palei Trisuli upės vagą. Užtruksime apie 5 - 6 valandas. Nakvynė Dunče kaimo viešbutyje.

5 diena DUNČE (1960 M.) – SING GOMPA (3300 M.)

Papusryčiavus, paliksim svetingą Dunče kaimą ir pradėsim žygį per pasakišką mišką, kalnagūbrius. Šios dienos žygis truks apie 7 val., įskaitant poilsio ir pietų sustojimus. Vakare turėsime trumpą aklimatizacinį žygį, aplankant senąjį vienuolyną. Nakvynė Sing Gompa lodžijose.

6 diena SING GOMPA (3300 M.) – LAUREBINA (3910 M.)

Šiandien mes taupysim jėgas. Užkandus anksti ryte, neskubėdami pajudėsim į viršų. Pagrindinis šios dienos tikslas eiti kuo lėčiau, aklimatizuotis. Pakeliui sustosime 3 val. Čolangpati kaime, kur galėsime papietauti, nusipirkti suvenyrų. Keliaujant 2 - 3 val. link Lauberinos, praeisime įspūdingus rododendrų krūmynus, o vakare mūsų lauks įspūdingi vaizdai į Ganėš Himalo, Lantango ir Tibeto viršūnes. Nakvynė lodžijose.

7 diena LAUREBINA (3910 M.) – GOSAINKUND (4380 M.)

Su kavos puodeliu rankose pasitiksime pirmuosius saulės spindulius. Pirmoji šios dienos žygio dalis užims apie 3 val. Savo kelyje sutiksim nemažai „pasimetusių“ kalnuose šventų ežerų, vienas iš kurių Gosainkund, ypač garbinamas Induistų piligrimų iš Indijos ir Nepalo. Legenda byloja, kad ežeras atsirado toje vietoje, kur pats Šiva įsmeigė savo trišakį. Nakvynė lodžijose.

8 diena GOSAINKUND (4380 M.) – LAURIBINA PASS (4610 M.) – PHEDI (3780 M.)

Šiandien mes pasieksim mūsų kelionės viršūnę – Lauribinos perėją. Užsnigtos viršūnės ir jų vaizdai ežeruose lydės mus visas 6 žygio valandas. Nakvynė Phedi kaimo lodžijose.

9 diena PHEDI (3780 M.) – THADEPATI PASS (3690 M.)

Šiandien visas 4 valandas mes tai kilsim, tai leisimės, bet visą kelią mus lydės Thadi Khola upė ir keletas krioklių. Kelionė drieksis per miškus, kuriuose gausu įvairių paukščių. Nakvynė lodžijose.

10 diena  THADEPATI PASS (3960 M.) – KUTUMSANG (2470 M.)

Rytinė kava suteiks mums papildomos energijos, nes mūsų laukia ilgas (5 val.) status nusileidimas. Pasibaigus nacionalinio parko Lantang zonai ir praėjus Nepalo kariuomenės postą, prasidės Kutumsang provincija, stipriai nukentėjusi nuo žemės drebėjimo. Vakare jaukiai įsikursim senojoje Tibeto troboje. Karštas dušas ir svetingi šeimininkai tikrai neleis mums liūdėti.

11 dienaKUTUMSANG (2740 M.) – ČIPLING (2170 M.) - KATMANDU

Kaip įprasta, pradėsim dieną nuo kavos puodelio. Šiandien mes aplankysime vienuolyną, iš arti susipažinsime su Nepalo provincijos gyventojų gyvenimo būdu. Pietausime Čiplinge su vaizdais į žemės ūkiui pritaikytas teritorijas. Autobusu grįšime į Katmandu, kur mūsų lauks vakarinė ekskursija po senamiestį. Nakvynė viešbutyje.

12 diena KATMANDU

Papusryčiavę, apžiūrėsite Buddhanatą – vieną didžiausių stupų Nepale. Tūkstančiai piligrimų, išpažįstančių budizmą, veržiasi į šią vietą dėl stiprios dvasinės energetikos. Vėliau lankysitės hinduizmo šventyklų komplekse Pašupatinath, įsikūrusiame abiejuose Bagmati upės krantuose. Aplankysite Šivos šventyklą, kuri laikoma svarbiausia Šivos garbinimo vieta visame pasaulyje. Šventykla yra tarsi indiškojo Varanasio analogas, išsiskiriantis savita nepalietiška architektūra. Po ekskursijos turėsite laisvą laiką suvenyrams, pramogoms. Nakvynė Katmandu.

13 diena KATMANDU

Laisvas laikas, važiavimas į oro uostą ir skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas viešbučiuose/svečių namuose/lodžijose/kempinguose;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Kelionės vadovė iš Lietuvos;
 • Visi lankytini objektai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 870 EUR
 • Skrydžio bilietai Vilnius - Katmandu - Vilnius (padedame įsigyti pigiausius bilietus, kaina nuo 870 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai gidams bei vairuotojams;
 • Nepalo viza (25 USD; forminama atvykus);
 • Pietūs, vakarienės (nepaminėti „Į kelionės kainą įskaičiuota“);
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Žygio metu gyvenama tvarkinguose, bet paprastuose namukuose (lodžijose), tipiškuose Himalajų kaimeliams, be patogumų (dušas, WC lauke);
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Nepale kainoms, kėlionės kaina gali kisti.
 • Keliausite su rusų grupe, kurią ves vadovė iš Lietuvos.

Jūsų užklausa