Reikalinga pagalba?

Kruizas Po Singapūrą, Malaiziją Ir Tailandą

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – SINGAPŪRAS

Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

2 diena SINGAPŪRAS

Apie 17 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia.

Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių. Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

3 diena   SINGAPŪRAS (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Vos per 30 metų iš vargingo bei nuobodaus Azijos miesto Singapūras tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Čia šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti vieną geriausių pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, išvysite ilganosius tapyrus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

 4 diena  SINGAPŪRAS – KRUIZAS (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių vyksite į Singapūro uostą, kur pradėsite savo kruizinę kelionę po Malaiziją ir Tailandą su Costa Fortuna laivu.

5 diena JŪROJE (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) 

Visa diena skirta pramogoms ir poilsiui kruiziniame laive.

6 dienaLANGKAWI (pusryčiai, vakarienė) 

Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. Grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

7-8 dienos PUKETAS (pusryčiai, vakarienė)

Atplaukiame į Puketo salą. Puketas – tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala. Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai. Rekomenduojame patinginiauti viename geriausių salos paplūdimių - Laem Singh, kuris dar nėra gausiai apstatytas naujais viešbučiais. Besidomintys Rytų religija bei kultūra turėtų aplankyti Wat Chalong - puošniausią Puketo vienuolyną, kur galės ne tik grožėtis įmantria architektūra, bet ir sužinoti ateitį iš Mor Doo (vietinės būrėjos). Na, o mėgstantys ilsėtis ir tuo pačiu metu bendrauti su žmonėmis susižavės Patong paplūdimiu, kuriame veiksmas vyksta nuo ankstaus ryto iki pat vėlyvo vakaro.

 

Ne ką mažiau dėmesio verta Phang Nga įlanka, kuri garsi adatos formos mažytės Ko Tapu salelės, dar vadinamos Džeimso Bondo sala, kurios vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Phang Nga provincijoje rengiamos ir ekskursijos raftingais srauniomis džiunglių upėmis, kurios paliks įspūdžių aktyvaus sporto gerbėjams. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

9 dienaPENANGAS (pusryčiai, vakarienė)

Ryte atplaukiame į Penango salą – pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą. Ši sala – viena Azijos brangenybių, kurias drąsiai galima vadinti rojumi žemėje: minkštas smėlis, palmės, skaidri jūra. Visa diena skirta savarankiškam salos pažinimui. Siūlome išmėginti indiškus valgius, kadangi būtent jie miestui padėjo pelnyti Malaizijos kulinarijos sostinės titulą. Galite papietauti restorane, garsėjančiame patiekalais su bananų lapais. Vienas tradicinių būdų – ant banano lapų patiekti ryžius su šviežiomis bei marinuotomis daržovėmis, paplotėliu papadamu ir įvairiais padažais, pagardintais aštriais prieskoniais. Po nuostabių pietų siūlome aplankyti Penango salos sostinę – Džordžtauną (George Town) ir jo apylinkes.

Pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera) viršūnę. Čia Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje. Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Tačiau tie, kurie lankėsi Rytų Azijoje, pastebės, kad šios šventyklos stilius kitoks. Jame susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai. Šventovės grožis mumyse sužadins smalsumą apie budizmo sklaidą bei tradicijų skirtumus Rytų ir Pietryčių Azijos regionuose.

Galiausiai siūlome pasukti prie senovinių Khokongsi (Khoo-Kongsi) klano namų – prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

10 dienaKUALA LUMPURAS (pusryčiai, vakarienė)

Kvala Lumpūras. Savarankiška pažintis su miestu. (Norintys gali užsisakyti ekskursijas už papildomą kainą). Siūlome stabtelėti apžiūrėti jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusių Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais.

Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. Sakoma, kad šiame postmodernios architektūros kūrinyje atrandama islamo architektūrai būdingų motyvų, tad šiandien jų paieškoti galėsime ir mes. Taip pat siūlome keliauti pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose gyvena Malaizijos karalius. Beveik 100 ha teritoriją užimančiame pastatų komplekse susijungia islamiška ir malajų architektūros, tačiau akį iš tolo labiausiai traukia 22 auksu puošti įspūdingi kupolai.
Rekomenduojame pamatyti Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), kurioje 1957 m. rugpjūčio 31 d. vidurnaktį pirmą kartą buvo iškelta nacionalinė Malaizijos vėliava. Galėsite apžiūrėti priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad), kuriame įsikūrusi aukščiausia šalies valdžia. Galėsite stabtelėti ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Ji iškilo 1965 m., praėjus aštuoneriems metams po atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos. Ne ką mažiau įspūdinga Džameko mečetė (Masjid Jamek). Tai viena seniausių šventovių mieste, atidaryta dar 1909 metais. Prie Klango ir Gombako upių santakos esantys Alacho kulto namai specialiai kurti pagal tą patį stilių kaip ir Abdulo Samado rūmai. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

11 diena SINGAPŪRAS

Anksti ryte parplaukiate atgal į Singapūrą. Laisva diena mieste. Lagaminus patariame pasidėti oro uosto saugykloje ir dieną praleisti mieste. Vėlai vakare skrydis namo.

12 diena SINGAPŪRAS – VILNIUS

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Sinapūras - Vilnius (su persėdimu Europos mieste);
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į uostą;
 • 2 nakvynės Singapūre 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • 4 val. ekskursija po Singapūrą su anglakalbiu ar rusakalbiu gidu;
 • 7 nakvynės kruize su pilnu maitinimu (gėrimai tik pusryčių metu);

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tailando tranzitinė viza (30 EUR);
 • Ekskursijos kruizo metu;
 • Gėrimų paketai;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai laive ~88 usd/.asm;

Pastabos

 • Jums pageidaujant galime kelionę pratęsti poilsiu pvz.; Balio saloje.

Pasirinkite kelionės datą

2020-02-15 – 02-24 vietų yra
NUO 1 749,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Sinapūras - Vilnius (su persėdimu Europos mieste);
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į uostą;
 • 2 nakvynės Singapūre 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • 4 val. ekskursija po Singapūrą su anglakalbiu ar rusakalbiu gidu;
 • 7 nakvynės kruize su pilnu maitinimu (gėrimai tik pusryčių metu);

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tailando tranzitinė viza (30 EUR);
 • Ekskursijos kruizo metu;
 • Gėrimų paketai;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai laive ~88 usd/.asm;

Pastabos

 • Jums pageidaujant galime kelionę pratęsti poilsiu pvz.; Balio saloje.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą