Reikalinga pagalba?

Kontrastingasis Tailandas Su Poilsiu Krabi Ir Puketo Saloje (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 760 €. Su skrydžiu nuo 2 040 €

Kelionės programa

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

Simona

 

Didžiausia gyvenimo kelionė po Tailandą tęsiasi jau trečius metus – trečius metus kolekcionuoju nuotykius, sutiktus žmones, patirtus įspūdžius, o ne daiktus. Šį laiką skyriau pažinti ir suprasti europiečiams tolimą kultūrą, aplankyti įdomiausias Tailando vietas, išskanauti visus patiekalus, pravaikščioti nemindžiotais takais, į kuriuos jokia kelionių knyga neveda. “Tailandietiškos” patirties prikaupta daug, tad ja būtina pasidalinti! Ši kelionė tiems, kieno akys pasiilgę gražių vaizdų, žydros jūros, šilumos žiemą, skanaus maisto ir kitokios kultūros, kas, žinoma, gali turėti ir mums ne visai suprantamą prieskonį. Būsimiems keliautojams palinkėčiau atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena kelionės minute, gerti į save įspūdžius ir parsivežti tik gražius atsiminimus.

 

1 diena VILNIUS – BANKOKAS

Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų.

2 diena BANKOKAS
Nusileidę Bankoko oro uoste važiuosime į viešbutį. Vakare lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku.  Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų.

Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nuostabiais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys paragauti egzotiškų vaisių, galės pasižvalgyti po naktinį Patpongo (Phat Phong) turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir, žinoma, turistai, apstulbę nuo  turgaus šurmulio ir spalvų. O tie, kurie svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti populiariuoju žuvų pėdų masažu*. Nakvynė Bankoke.

3 dienaBANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia aplankysime Karališkąją šventyklą ir įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi Tajų galybės ir dvasingumo simboliu.  

Išskirtinumo prabangių pastatų kompleksui, užimančiam daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos (Wat Phra Kaew), Auksinio Budos šventyklos (Wat Traimit). Abiejose saugomi išskirtiniai budistų reliktai – Smaragdinio Budos paveikslas ir 5,5 tonos sverianti Budos statula iš gryno aukso – stebina savo lankytojus neapsakomu grožiu. Apžiūrėsime ir Gulinčio Budos šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje Tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas Tajų masažas.

Vėliau pasiūlysime papietauti* greta Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę (Chao Phraya). Popiet leisimės į pasiplaukiojimą šiais kanalais ir pasižvalgysime po vietovę. Vakarėjant patarsime aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą Baiyoke Sky. Nuo šio statinio apžvalgos aikštelės išvysime nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsime ir pavakarieniauti*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena BANKOKAS – KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, važiuosime į Bankoko oro uostą ir skrisime į Tailando pietuose esančią Surat Thani provinciją. Vos atskridus trauksime į unikalųjį Khao Sok Nacionalinį parką, kurio gamtos grožis prikausto žvilgsnį nuo pirmos iki paskutinės viešnagės akimirkos.  Pirmiausia vyksime į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria neaprėpiamų tropinių džiunglių ir Čeolano ežero (Cheow Lan) panorama. Iš apžvalgos aikštelės galima aiškiai matyti Khao Sok Nacionalinį parką išvagojusias perėjas, lankomas itin retų rūšių gyvūnų.

Kelionę tęsime didžiule medine valtimi, kuria leisimės į ekskursiją ežeru. Kelią valtimi skinsimės per tankius tropinius miškus, už savęs palikdami ežero krantus puošiančias įspūdingas uolas. Pietausime šiandien taip pat ypatingai – ant vandens įrengtame restorane, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į kalnų masyvus. Po gardžių pietų apsistosime vandens paviršiuje plūduriuojančiame viešbutyje. Turėsime atskirus namelius su terasomis, nuo kurių panorus atsigaivinti galima šokti tiesiai į ramiai tyvuliuojantį ežerą (nemokamai bet kuriuo paros metu galėsime naudotis baidarėmis).

Įsikūrus ir trumpai pailsėjus mūsų lauks 30 minučių pasivaikščiojimas po džiungles. Jeigu pasiseks, gyvos gamtos apsuptyje išvysime erelių, beždžionių, gibonų, langūrų ar net didžiųjų ragasnapių. Pasivaikščiojimą vainikuos legendinė koralų ola, į kurios gelmes bambukiniais plaustais plauksime lydimi vietinio gido. Apžiūrėję olą grįšime į viešbutį. Likęs laikas – laisvas, skirtas poilsiui ir maudynėms. Dienos pabaigoje mūsų lauks vakarienė viešbučio restorane. Nakvynė nameliuose ant ežero Nacionaliniame Khao Sok parke.

5 diena KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS  KRABI (pusryčiai, pietūs)
Ankstyvas rytas Čeolano pakrantėje – pats įsimintiniausias laikas paroje. Tai unikali proga išvysti, kaip šiame rojaus kampelyje brėkšta aušra, sklaidosi debesys, palengva lyg kvėpuodamas prieš mūsų akis ežeras leidžia į viršų garo sroves, kurios virš pakrantėje esančių uolų sudaro lengvus debesis.  Po pusryčių viešbutyje, keliausime ežero krantinės link, mėgausimės nepaprasto grožio įlankos, kurią puošia karstinės uolos, atsispindinčios veidrodiniame ežero paviršiuje, vaizdais. 

Šios dienos tikslas – pasiplaukiojimas kanoja arba bambukiniu plaustu džiunglėse tekančia negilia upe Sok. Tai nuostabus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti išraizgytos upės pakrančių vaizdais. Po pasiplaukiojimo upe mūsų lauks pietūs – skanausime tradicinės pietų Tailando virtuvės šedevrų. Dienos kulminacija – pasijodinėjimas drambliais*. Sėdėdami drambliui ant nugaros valandą pramogausime nešiojami šio nepaprasto gyvūno po tankias džiungles, kirsime kalnų upes, užkopsime į kalvą ir apžiūrėsime cukrinių nendrių plantacijas.

6 diena POILSIS PRIE JŪROS KRABI (pusryčiai)
Diena bus skirta poilsiui. Krabi patiks gamtos mylėtojams, pirmenybę teikiantiems tiek ramiam ir idiliškam, tiek aktyviam poilsiui. Kvapą gniaužianti salos gamta nepalieka abejingų: uolos, džiunglės, kriokliai ir nekasdieniai vaizdai. Į Krabi vilioja ne tik išskirtinė gamta, bet ir nedideli turgeliai, suvenyrų parduotuvėlės, jaukios kavinukės, atpalaiduojantys tailandietiški masažai. Vakare galima apsilankyti „Ladyboys“ kabarete* (teirautis gido). Atostogų Krabi metu numatytos kelios papildomos ekskursijos su vadovu iš Lietuvos. Norėdami keliauti kitomis dienomis be vadovo galėsite užsisakyti ekskursijas vietoje.

7 diena KRABI (pusryčiai, pietūs)
Šią dieną mūsų lauks tailandietiško maisto gaminimo pamokėlė. Vietinis šefas pasidalins kulinarinėmis tajų paslaptimis ir mielai padės, kai patys gaminsime sau pietus iš egzotiškų ir tailandiečių virtuvėje nepamainomų ingredientų. Mūsų patiekaluose būtinai bus čili pipirų, imbiero, kvapniosios citrinžolės, kokosų pieno ar šviežių karališkų krevečių. Pasimėgavus savo gamybos pietumis lauks laisvas laikas, skirtas poilsiui ar pramogoms – Krabi išvystytos vandens pramogos (ypač nardymas), o ekstremalesnių pojūčių išsiilgę galės išmėginti alpinizmą.

8 diena IŠVYKA Į RAILAY PAPLŪDIMĮ (pusryčiai)
Šiandien keliausime į Railay paplūdimį (Railay), iki kurio motorine valtimi plauksime apie 20 min. Vien kelionės iki šios vietos metu mus užburs nuostabūs tropikų vaizdai – žydros Andamanų jūros, vešliais augalais apaugusių uolų bei ryškiomis vėliavomis išmargintų laivelių, kuriuose vietiniai leidžia savo saldžią kasdienybę, peizažas. Railay paplūdimys  vaizdingas pusiasalis tarp Krabi bei Ao Nang miestų. Įspūdingos vietos nardymui, ilgi pasivaikščiojimai balto smėlio paplūdimiu ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, puikiai tinkamos alpinizmui – tai ypač populiari vieta Tailande, į kurią turistai atvyksta dėl pasakiškų vaizdų ir atpalaiduojančios ramybės. 

9 diena KRABI (pusryčiai)

Pirmas sustojimas - Tigro uolos šventykla (Tiger Cave Temple). Viršūnės link veda 1237 laiptelių, bet juos įveikti tikrai verta, nes viršuje atsiveria žadą atimanti Krabi ir Andamanų jūros panorama. Vėliau pasimėgausite karštųjų versmių (Hot Springs) voniomis. Tai miniatiūrinės oazės, įsikūrusios įspūdingose Siono uolose. Maždaug +35-40 laipsnių upelio vanduo teka natūraliomis kaskadomis į didesnę ir vėsesnę upę. Apsilankymas karštosiose versmėse nebūtų užbaigtas be maudynių netoliese esančiame Smaragdiname tvenkinyje (Emerald pool). Tokį pavadinimą jis gavo ne šiaip sau – šis tvenkinys tikrai yra nuostabios smaragdinės spalvos. Jį pripildo natūralūs upeliai, tekantys iš gėlavandenių šaltinių, esančių aukščiau tūnančioje kalkakmenio kalvoje.

10 diena KRABI  PUKETAS (pusryčiai)
Papusryčiavus šiandien mūsų lauks kelionė į kitą poilsio vietą – Puketo salą (Phuket). Puketas tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti.Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai.

11 diena POILSIS PPRIE JŪROS PUKETO SALOJE/IŠVYKA Į PHANG NGA* (pusryčiai)
Šią dieną pasiūlysime  motorine valtimi vykti į Phang Nga įlanką*, kuri garsi adatos formos Ko Tapu salele, dar vadinama Džeimso Bondo sala. Savo vietą pasauliniame žemėlapyje ši sala rado, kai nuostabūs vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Kelionės metu plaukdami link Phang Nga grožėsimės mažomis įlankėlėmis, galėsime sustoti išsimaudyti slėptuvę primenančiuose paplūdimiuose bei klausytis vietinio gido istorijų ir legendų apie aplinkines vietas. 

12 diena POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE / IŠVYKA Į PHI PHI* (pusryčiai)
Šią dieną su vadovu iš Lietuvos galėsime nuplaukti iki Phi Phi salyno* ir pasigrožėti iš melsvo vandens gelmių kylančiomis stačiomis klintinėmis uolomis, salų pakrantėje tarp urvų nutįsusiais balto smėlio paplūdimiais bei juos atkakliai skalaujančia smaragdinio vandens jūra. Vanduo čia toks skaidrus, kad daugelyje vietų labai gerai įžiūrimas jūros dugnas ­– atsiveriantis povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams. Įdomu ir tai, kad būtent čia, aukštose Phi Phi salos uolose renkami kregždžių lizdai, iš kurių gaminamas vienas kiniškas delikatesas – kregždžių lizdų sriuba. Koh Phi Phi salas ypač išgarsino filmas „Paplūdimys"("The Beach") su amerikiečių aktoriumi Leonardo Di Caprio, kuris buvo filmuojamas būtent čia.

13 diena POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE  (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Puketo saloje. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga.

14 diena PUKETAS  VILNIUS
Ankstyvas pervežimas į Puketo oro uostą, atsisveikinsime su spalvinguoju Tailandu ir skrisime į Vilnių. Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vidiniai skrydžiai Bankokas - Surat Thani;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė nameliuose ant ežero Khao Sok; 5 nakvynės Krabi, 4 nakvynės Pukete;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 760 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas Vilnius (apie 760 EUR);
 • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos

 • Priemoka už vienvietį kambarį: 1variantas -  645 EUR, 2 variantas - 520 EUR.
 • Vadovas iš Lietuvos lydės į ekskursijas po Phang Nga, Koh Phi Phi ar pasiplaukiojimą raftingais tik tuomet, jei norinčiųjų vykti skaičius bus ne mažesnis nei 6 asm.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. Visa on arrival kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas - viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
 • Skrydžių informacija:

                 Vilnius - Stambulas 13:00 - 16:50

                 Stambulas - Bankokas 20:40 - 09:45

                 Puketas - Stambulas 05:30 - 12:35

                 Stambulas - Vilnius 16:15 - 18:00

 

 

Pasirinkite kelionės datą

2019-01-26 – 02-08 vietų yra
NUO 1 280,00 €
2019-02-23 – 03-08 vietų yra
NUO 1 280,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Vidiniai skrydžiai Bankokas - Surat Thani;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė nameliuose ant ežero Khao Sok; 5 nakvynės Krabi, 4 nakvynės Pukete;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 760 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas Vilnius (apie 760 EUR);
 • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos

 • Priemoka už vienvietį kambarį: 1variantas -  645 EUR, 2 variantas - 520 EUR.
 • Vadovas iš Lietuvos lydės į ekskursijas po Phang Nga, Koh Phi Phi ar pasiplaukiojimą raftingais tik tuomet, jei norinčiųjų vykti skaičius bus ne mažesnis nei 6 asm.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. Visa on arrival kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas - viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
 • Skrydžių informacija:

                 Vilnius - Stambulas 13:00 - 16:50

                 Stambulas - Bankokas 20:40 - 09:45

                 Puketas - Stambulas 05:30 - 12:35

                 Stambulas - Vilnius 16:15 - 18:00

 

 

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą