Reikalinga pagalba?

Klasikinė Indija Su Poilsiu Goa / Kerala

+ skrydis nuo 560 €. Su skrydžiu nuo 1 759 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS / RYGA–DELIS
Tarptautinis skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Delį (tik su vienu persėdimu viename iš Europos miestų). Delis – Indijos sostinė, senovėje buvo pagrindiniai vartai į šalį. Šiandieninis Delis tai judantis ir skubantis miestas, kuriame darniai gyvuoja senovės palikimas su moderniausiais techniniais sprendimais. Šio miesto  gudriai parinkta strateginė vieta buvo viena svarbiausių priežasčių, dėl ko šį miestą vėl ir vėl rinkdavosi dauguma valdovų ir imperatorių.

2 diena DELIS - DŽAIPURAS (pusryčiai)
Atskridus į Delį, oro uoste pasitiks angliškai kalbantis kelionių organizatoriaus atstovas, kuris Jus nugabens į viešbutį. Nusimaudžius duše ir pailsėjus, prasideda senojo ir naujojo Delio apžvalga: pravažiuosite pro Indijos vartus ir didingą Indijos prezidentūrą. Ekskursijos metu aplankysime įspūdingą Kutub Minarą ir jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Pabaigoje aplankoma Bahai dar kitaip vadinama Lotoso šventykla. Vėliau išvykstama į Džaipurą. Džaipuras iš visų pusių apsuptas kalvų su fortais ir gynybinėmis sienomis. Nakvynė viešbutyje.


3 diena DŽAIPŪRAS
 (pusryčiai)
Ekskursija į Amber fortą, stūksantį už 11 km nuo Džaipuro tarp miškingų kalvų. Pagal galimybę į fortą pateksite ant (pagelbėti Jums nusiteikusio) dramblio nugaros, arba džipais. Tai vienas iš gražiausių Radžputo architektūros pavyzdžių, senovėje buvęs valstijos sostine. Taip pat čia yra Džai Mandir, arba Pergalės šventykla, su žymiuoju Šiš Mahalu bei Veidrodžių sale. Vėliau aplankysite miesto rūmus Hava Mahala ir Jantar Mantar observatoriją. Miesto rūmuose dabar įrengtas muziejus, išskyrus mažą jų dalį, kuria vis dar naudojasi karališkoji šeima. Rūmai užima beveik septintadalį miesto. Viena iš įdomiausių muziejaus vietų, paskirta ginklams ir karo įrangai, kuria naudojasi karališkoji šeima.

Kiti svarbūs ekskursijos objektai: audeklų ir kostiumų muziejus, paveikslų galerija, Čandra Mahal, Mubarak Mahal. Popiet vizitas į Maharaja's City Palace muziejų, kuriame stebina architektūra, įvairūs maharadžų rūbai, daiktai, kurie buvo naudojami jų buityje. Maža dalis rūmų vis dar naudojama pačių šiuolaikinių Maharadžų. Aplankysite didžiausią pasaulyje iš akmens ir marmuro pastatytą observatoriją Jantar Mantar. Džai Singhom – jos įkūrėjas buvo didelis meno ir mokslo, ypač astrologijos, gerbėjas. Pastatytoje prieš miesto rūmus observatorijoje yra 18 didelių prietaisų. Dauguma vis dar puikiai veikia. Vakarienė restorane, kur šokio judesiais pasakojamos gražiausios indiškos istorijos... Nakvynė viešbutyje.


4 diena DŽAIPURAS–FATEHPUR SIKRI–AGRA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime link Agros miesto. Pakeliui susipažinsime su indoislamiško stiliaus mirusiu miestu - Fatehpur Sikri. Jis buvo pastatytas dar prieš 400 m. 37 km į pietus nuo Agros nutolusioje kalvos viršūnėje. Praėjus dešimtmečiui po miesto apgyvendinimo dėl nepakeliamos sausros žmonės jį paliko amžiams. Mirusio miesto grožį ir vandens stygių primena smėliu glostomi tušti kanalai, baseinai ir fontanai.  Miesto centre dūmoja Penktadienio mečetė – Mekos mečetės kopija, kurioje subtiliai suderinti persų ir indų meno elementai. Toliau ekskursijos kelias vingiuoja į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena AGRA-TADŽ MAHALAS (pusryčiai)
Ekskursiją pradėsime aplankydami XVI amžiaus statinių kompleksą, UNESCO paveldo apsaugos objektą -  Agros fortą, kuris stovi priešais Tadž Mahalą kitoje Jamunos upės pusėje. Didingą  Agros fortą statyti pradėjo Mogolų imperijos valdomas Akbaras didysis, o užbaigė tik jo anūkas.  Šis architektūros šedevras reikšmingas tuo, jog jame dera islamo ir induizmo elementai. Musulmoniškose dekoracijose vietoje tradicinės kaligrafijos įkomponuoti drakonų, paukščių, dramblių atvaizdai. Gražiausiame forto bokšte  sūnus įkalino savo tėvą Mogolų imperatorių Šahdžachaną. Iš šio bokšto ilgesingai žiūrėdamas į brangiausią ir tyriausią dovaną savo mylimiausiai žmonai - Tadž Mahalo mauzoliejų – imperatorius praleido paskutinius savo gyvenimo metus.

Tadž Mahalas - garsiausias pasaulyje paminklas meilei, tobulos architektūros kompleksas – kitas mūsų ekskursijos sustojimas. Komplekso statyba truko daugiau, kaip 20 metų, baltas marmuras ir brangieji akmenys buvo vežami iš tolmiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai, vilioja meninkus iš viso pasaulio. Saulėlydžiui nykstant horizonte, Tadž Mahalas nusidažo aukso spalva. Tai idealus momentas jį meniškai įamžinti fotografijose ar pasvajoti sėdint  prie fontano. Taipogi, aplankomas Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž'u, lyg didžiojo Tadž Mahalo projektas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AGRA-JHANSI-ORCHA-KHAJURAHO (pusryčiai)
Po pusryčių traukiniu išvykstate į Jhansi. Stotyje Jus pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki autobuso. Pakeliui į Khajuraho aplankysite viduramžių miestą Orchhą, bet viduramžių jis tikrai neprimena. Grakščios arkos, 8 į dangų besistiebiantys smailūs bokštai labiau primins tūkstančio ir vienos nakties sceną, nei viduramžių pilį. Apsigyvensite Khajuraho viešbutyje, o vėliau laukia laisvas laikas ir nakvynė.

7 diena KHAJURAHO-VARANASIS (pusryčiai)
Indai tiki, kad gabėjimas mylėti yra išmokstamas. To įrodymas - Kamasutra. Pasinersime ir mes į indiškos meilės suvokimą, aplankydami rytų ir vakarų šventyklų grupes. Rytinis jų kompleksas žymus šventyklomis, kurių sienos dekoruotos kamasutros istorijas vaizduojančiomis skulptūromis. Vėliau mūsų kelias vingiuoja į Varanasį. Jis yra Indijos kultūrinis ir religinis lopšys.  Per Varanasio miestą teka indams šventa Gango upė. Ją indai pagarbiai vadina savo motina. Jie tiki, kad Gangas yra visa ko pradžia ir pabaiga. Šioje upėje indai meldžiasi, atlieka religines ceremonijas, rytą ir vakarą maudosi,  skalbia rūbus, o vandenį naudoja gaminant maistą. Daugelis vakariečių Varanasyje ieško dvasinės ramybės, mokosi groti tradiciniais instrumentais, praktikuoja jogą ar meditaciją. Mūsų kelionė tęsis aplankant Sarnath. Tai legendinė vietovė pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie Budizmo principus. Po ekskursijos nuvešime Jus į viešbutį. O įsikūrę jame galėsite stebėti Ganga aarti ceremonija - motulės Gangos užmigdymą ant upės kranto.

8 diena VARANASIS-GOA/KERALA (pusryčiai)
Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5val.) ,,ghatomis"(visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisitės prie Gango upės. Plaukiosite Gango upe, stebėsite apeigas ir grožėsitės prabundančiu miestu. Pamatysite ištisą parą veikančius kremavimo „ghatus“.Po pietų - pervežimas į oro uostą, skrydis į pasirinktą kurortą su persėdimu Delyje ar Mumbajuje. Oro uoste pasitiks kelionės atstovas ir palydės iki Jūsų išsirinkto viešbučio. Čia prasideda Jūsų poilsis Goa arba Keraloje!

Goa – malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra, unikali kultūra ir modernios pramogos. Pietų Goa rekomenduojame tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems linksmybių patariama ilsėtis Šiaurinėje Goa dalyje.

Kerala – turistinis regionas, vyliojantis ilgais (dažnai laukiniais pliažais), didžiulėmis plantacijomis ir raminančiais ajurvedinaiis SPA centrais. Dėl pakrantės kanalų, pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi 44 upės, Kerala dažnai vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais galima po plačių palmių lapų šešėliais nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama namuose-laivuose.


9 – 14 dienos GOA / KERALA (pagal pasirinkimą)
Poilsis pasirinktame kurorte.


15 diena GOA/KERALA-DELIS (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį ar Mumbajų. Vėliau skrydis namo. (Jeigu reikalinga papildoma nakvynė, priemoka nuo 45 USD/33.93 EUR/asm).

16 diena DELIS-VILNIUS/RYGA
Parskridimas į Vilnių/Rygą (tik su vienu persėdimu Europoje).


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • pasitikimas ir asistavimas atvykstant/išvykstant;
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • visi vietiniai pervežimai pagal programą;
 • skrydžio bilietai Khadžiuraho - Varanasis;
 • traukinio bilietai Agra - Jhansi;
 • jojimas drambliais į Amber forto kalną;
 • plaukimas valtimi Gangos upe;
 • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
 • 6 nakvynės 3* ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 560 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
 • Aviabilietai Varanasis - Goa/Kerala - Delis (nuo 250 EUR);
 • Indijos viza (75 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 126 EUR/asm.).
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kėlionės kaina gali keistis;
 • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
  Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą;
 • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo.
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje su oro uosto mokesčiais, tik be vizų (75 EUR).
 • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-17 – 12-02 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-11-24 – 12-09 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-12-01 – 12-16 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-12-08 – 12-23 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-12-15 – 12-30 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-12-22 – 01-06 vietų yra
NUO 1 199,00 €
2018-12-29 – 01-13 vietų yra
NUO 1 199,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • pasitikimas ir asistavimas atvykstant/išvykstant;
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • visi vietiniai pervežimai pagal programą;
 • skrydžio bilietai Khadžiuraho - Varanasis;
 • traukinio bilietai Agra - Jhansi;
 • jojimas drambliais į Amber forto kalną;
 • plaukimas valtimi Gangos upe;
 • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
 • 6 nakvynės 3* ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 560 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
 • Aviabilietai Varanasis - Goa/Kerala - Delis (nuo 250 EUR);
 • Indijos viza (75 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 126 EUR/asm.).
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kėlionės kaina gali keistis;
 • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
  Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą;
 • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo.
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje su oro uosto mokesčiais, tik be vizų (75 EUR).
 • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą