Reikalinga pagalba?

Jungtiniai Arabų Emyratai. Į Svečius Pas šeichus

+ skrydis nuo 348 €. Su skrydžiu nuo 2 013 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS - DUBAJUS
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų (su vienu persėdimu).

2 dienaDUBAJUS
Atvykimas į Dubajaus oro uostą, kuriame Jus pasitiks privatus gidas. Būsite pervežti į viešbutį, kuriame vos atvykus gidas Jus trumpai supažindins su svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti svečiuojantis šiame mieste. Apsistoję viešbutyje ir trumpai pailsėję keliausite į žinomą prabangų 5 * viešbutį bei pramogų kompleksą - "Atlantis, The Palm". Tai - vienas žinomiausių Dubajaus objektų, įsikūręs garsiosios Džumeiros palmės tolimiausiame nuo kranto ruože. Kitas Atlantis viešbutis įkurtas Bahamų salyne, žymiojoje Rojaus saloje (Paradise Island). Tiek viešbutis, tiek visas pramogų centras didžiulis. Čia rasite virš 20 restoranų, kokybiškos juvelyrikos bei drabužių parduotuvių, ilgą smėlio paplūdimį su daugiau nei 700 gultų. Tačiau ne viešbučio svečiai čia dažniausiai atvyksta dėl garsiojo Vandens parko. Todėl ir Jūsų lauks apsilankymas jame. Tai - vienas geriausių vandens parkų Artimuosiuose Rytuose bei Europoje, kuris užima net 17 ha plotą, prisodrintą juoko bei linksmybių! Čia Jūsų lauks nusileidimas įvairiausių formų bei aukščių vandens kalneliais, upes imituojančiais vandens takeliais bei kiti adrenalino įgyti padėsiantys potyriai. Galėsite maitinti rajas ar pasimėgauti ryklių safari! Tiems, kam mielesnis jūros teikiamas  malonumas, galės tingiai bei apie nieką negalvojant ilsėtis bei degintis paplūdimyje, skalaujamame šilto, bet gaivaus Persijos įlankos vandens. Vakare būsite nuvežti atgal į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

3 dienaDUBAJUS - VAKARINIS KRUIZAS (pusryčiai, vakarienė)
Po sočių ir rytietiškų skonių prisodrintų pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po moderniąją Dubajaus miesto dalį. Jos metu išsamiau susipažinsite su Džumeiros palme, kurioje esančiame "Atlantis, The Palm" poilsio ir pramogų komplekse svečiavotės vakar. Džumeiros palmė - tai dirbtinė iš viršaus palmės formą primenanti sala, kurios "statybos" darbai prasidėjo 2001 m., o 2006 m. čia jau buvo pastatyti pirmieji prabangūs gyvenamieji namai bei vilos. Tai viena iš trijų bei pati pirmoji Dubajaus salų-palmių, kuri puošia Džumeiros rajono, esančio Dubajaus emyrate, krantus. Vėliau laukia įsimintinas apsilankymas aukščiausiame pasaulyje pastate - Burj Khalifa dangoraižyje, turinčiame 160 aukštų ir matomame net iš 95 km atstumo. Žemiausiuose šio smailėjančio pastato aukštuose įsikūrę viešbučiai, prekybos centrai, o aukščiau - gyvenamieji prabangūs butai bei biurai. Jūsų laukia pakilimas į aukštai esantį apžvalgos tašką stikliniu liftu, kuris išvysto net iki 10 m/sek. greitį. Pakilus prieš Jus 360 laipsniu kampu pro visapusiškai stiklinį interjerą (nuo grindų iki lubų) atsivers kerintys miesto vaizdai.

Nepraleisite ir apsilankymo prie šalia tyvuliuojančiame tokio paties pavadinimo Burj Khalifa dirbtiniame ežere esančio didžiausio pasaulyje dainuojančio Dubajaus fontano. Jo vandens srovė gali iššokti net iki 10 metrų aukščio, taip sukuriant neapsakomą meniško grožio šedevrą.  Apsižvalgius po Dubajaus miestą Jūsų lauks 2 val. trukmės kruizas po Dubajaus įlanką tradiciniu vienstiebiu kabotažiniu laivu. Jo metu praplauksite pro Paveldo kaimelį, kuriame atsispindi tradicinis vietinių gyventojų gyvenimo būdas bei kultūra, Dubajaus Bokštus-Dvynius, Nacionalinį banką, modernius Prekybos rūmus, Deiros salą-palmę. Kruizo metu Jūsų lauks vakarienė bufeto stiliumi su tarptautiniais patiekalais fone skambant atpalaiduojančiai muzikai. Po nepamirštamo kruizo būsite nuvežti į savo viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dubajuje. 

4 dienaDUBAJUS - SAFARI EKSKURSIJA PO ARABIJOS DYKUMĄ (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių turėsite laisvo laiko poilsiui ar savarankiškom ekskursijom. Popietę (apie 15:30 - 16:00 val.) Jūsų laukia safari ekskursija po Arabijos dykumą. Vietinis gidas Jus sutiks ir veš pro smėlingas dykumos kopas, stengdamasis Jums pademontruoti jaudinantį važiavimo per dykumas būdą, vadinamą "kopos pliekimu".

Trumpam sustosite vietoje, kur stebimi įspūdingi saulėlydžiai virš dykumos, ypatingai gražiai atrodantys ne tik realybėje, bet ir fotografijose, todėl nepamirškite pasiimti su savimi fotoaparato. Vėliau lankysite Kupranugarių fermą. Saulei nusileidus atvyksite į tradicinę dykumų stovyklavietę, kur turėsite galimybę pajodinėti kupranugariais. Bet tai dar ne viskas. Čia Jūsų laukia aibė neapsakytų potyrių: slidinėjimas slidėmis ar snieglente nuo kopųtradicinis rytiečių rankų tatuiruočių menas su chna dažais, vietinių suvenyrų parduotuvėlės. Atvykę būsite vaišinami kvapnia arabiška kava bei datulėmis. Vėliau Jūsų laukia barbekiu stiliaus vakarienė ir pilvo šokio pasirodymas. Vėlai vakare, apie 9:30 - 10:00 val., grįšite į viešbutį Dubajuje, kuriame lauks paskutinė nakvynė šiame mieste.

5 dienaDUBAJUS - SIR BANI YAS (pusryčiai)
Anksti ryte, po pusryčių, būsite pervežti į Dubajaus oro uostą skrydžiui į Sir Bani Yas salą. Atskridę būsite pervežti į prabangų 5* viešbutį "Desert Island Resort & Spa by Anantara", kuriame ir įsikursite. Sir Bani Yas - tai didžiausia natūrali JAE sala, užimanti apie 87 kv.km. Sala garsi tuom, kad ji tarsi paversta į Afriką. Istorija byloja, kad pirmasis JAE prezidentas, vienas svarbiausių asmenų Arabų emyratų jungimo procese bei Abu Dabio šeichas Zaidas, sužavėtas laukinės Afrikos gamtos, nusprendė įkurti panašią vietą dykumoje. Jo planas "sužalinti dykumą" prasidėjo 1971 m., kai čia buvo atvežti ir pasodinti keli milijonai medžių, daugybė gyvūnų, įskaitant gazeles, oriksus, lamas, Pietų Amerikos bei paprastuosius stručius, žirafas. Tačiau sala visą laiką buvo privati, iki kol 2007 m. pagaliau tapo atvira lankytojams. Dabar šis natūralios gamtos rezervatas užima apie pusę salos, o čia laisvai gyvena tokie gyvūnai kaip arabiškos antilopės, elniai, delfinai, jūrų vėžliai, geopardai, hienos, įvairiausi paukščiai. Saloje viskas atsargiai vystoma gerbiant aplinką bei subtilią ekosistemą.Šiek tiek pailsėję po skrydžio, keliausite į safari kelionę, savo akimis išvysti laukinės Afrikos gamtos, neįtikėtinai puošiančios Arabijos dykumą. Lydimi gido bei keliaudami specialia safari kelionėms skirta mašina iš arčiau išvysite, kaip gamtoje laisvai gyvena laukiniai gyvūnai. Po kelių valandos jaudinančios ekskursijos būsite pervežti atgal į viešbutį poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

6 dienaSIR BANI YAS - ABU DABIS (pusryčiai)
Po pusryčių turėsite laisvo laiko iki vidurdienio. Vėliau būsite pervežti į Sir Bani Yas oro uostą skrydžiui į Abu Dabį. Atskridę į JAE sostinę būsite nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Abu Dabyje.

7 dienaABU DABIS (pusryčiai)
Po pusryčių iki 12:00 val. turėsite laisvo laiko. Vėliau Jūsų lauks ekskursija "Ferrari pasaulis". Tai pramogų parkas, įkurtas Abu Dabio emyratui priklausančioje Yas saloje, ir, užimdamas beveik 200 000 kv.km. plotą, yra didžiausias pasaulyje dengtas atrakcionų parkas. Jame pramogų netrūks niekam. Tikra parko žvaigždė - greičiausias pasaulyje amerikietiškas kalnelis, pavadinimu "Formula Rossa". Tie, kurie nemėgsta velniško greičio, galės pasivaikščioti po šių itališkų automobilių gamyklą ir susipažinti su Ferrari kūrimo etapais nuo pirmųjų dizaino maketų sukūrimų iki variklio įmontavimo ir netgi galutinio testavimo. Taip pat turėsite puikią progą sužinoti daug informacijos apie Ferrari istoriją ir, žinoma, prie Ferrari vardo sustiprinimo prisidėjusius lenktynininkus kaip Niki Lauda ar Michaelis Šumacheris. Dėmesio verta ir Ferrari galerija, kurioje eksponuojami Ferrari modeliai nuo pat įmonės įkūrimo 1947 m. iki pat naujausių dienų. Be čia paminėtų pramogų, "Ferrari pasaulis" parke rasite ir dar daugiau įdomios veiklos. Vakare, apie 18:00 - 19:00 val., grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Abu Dabyje.

8 dienaABU DABIS (pusryčiai)
Šiandien jūsų laukia pažintinė ekskursija po Abu Dabio miestą. Jos laiką galėsite pasirinkti patys (9:00-13:00 arba 16:00-19:00 val.). Ekskursijos metu lankysite svarbiausią religinį bei kone įsimintiniausią Jungtinių Arabų Emyratų objektą - Šeicho Zaido Didžiąją mečetę. Tai didžiausia šalies mečetė ir aštunta pagal dydį visame pasaulyje, kurios dydis prilygsta maždaug 5 futbolo stadionams ir gali sutalpinti apie 40 000 maldininkų. Mečetės statybos iniciatorius buvo pats Šeichas Zaidas, norėjęs įkurti tokią vietą, kurioje persipintų senojo bei naujojo pasaulių architektūrų stiliai bei menai. Jis taip pat siekė, kad mečetė "suvienytų" pasaulį.

Ją puošia interjero detalės iš įvairiausių šalių: Italijos, Vokietijos, Maroko, Pakistano, Indijos, Turkijos, Malaizijos, Irano, Kinijos, Jungtinės Karalystės, Naujosios Zelandijos, Graikijos ir, žinoma, pačių Jungtinių Arabų Emyratų. Mečetės statybai buvo naudojamos tokios medžiagos kaip marmuras, auksas, pusbrangakmeniai, krištolas ir kt. Mečetės interjerą puošia didžiausi pasaulyje prabangūs šviestuvai. Pamatę šį įspūdingą reginį taip pat pravažiuosite pro Prezidento rezidenciją, prestižinius rajonus, Simbolių aikštę, seniausią šalyje "Baltąjį" fortą. Grįšite į viešbutį. Nakvynė Abu Dabyje.

9 dienaABU DABIS - DUBAJUS - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Dubajų, iš kurio skrisite į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • vidiniai skrydžiai;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • pasitikimai/išlydėjimai oro uostuose;
 • nurodyta ekskursinė programa su rusakalbiu/anglakalbiu gidu;
 • programoje nurodytas maitinimas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 348 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius - Dubajus - Vilnius (nuo 348 EUR);
 • papildomos ekskursijos;
 • papildomas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • sveikatos draudimas.

Pastabos

 • LR piliečiams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, viza nereikalinga.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-22 – 11-30 vietų yra
NUO 1 665,00 €
2018-11-29 – 12-07 vietų yra
NUO 1 665,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • vidiniai skrydžiai;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • pasitikimai/išlydėjimai oro uostuose;
 • nurodyta ekskursinė programa su rusakalbiu/anglakalbiu gidu;
 • programoje nurodytas maitinimas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 348 EUR
 • tarptautinis skrydis Vilnius - Dubajus - Vilnius (nuo 348 EUR);
 • papildomos ekskursijos;
 • papildomas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • sveikatos draudimas.

Pastabos

 • LR piliečiams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, viza nereikalinga.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą