Reikalinga pagalba?

Japonija: Auksinis Turas

+ skrydis nuo 600 €. Su skrydžiu nuo 600 €

Kelionės programa

1 diena Vilnius/Ryga - Tokijas

Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Tokiją su persėdimu.

2 diena Tokijas

Atvykimas į Tokiją, Naritos tarptautinį oro uostą. Atvykimo salėje susitiksite su anglakalbiu gidu. Kartu su grupe būsite nugabenti į viešbutį, esantį Tokijuje (kelionės trukmė apie 90 min.) Registracija viešbutyje po 15 val. Laisvas laikas poilsiui ar savarankiškai pažinčiai su miestu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Tokijas (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien laukia visos dienos apžvalginė ekskursija po Tokiją – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower – iš jo aukštybių apžvelgsite miesto panoramą, Imperatoriaus rūmų sodus, Meidži šventyklą. Keliausite į didelį japoniško kraštovaizdžio parką Hama Rikyu, įkurtą buvusių feodalų rezidencijų žemėse, ančių medžiojimo vietose. Sodo tvenkiniai užpildyti jūros vandeniu, kurio lygiui įtakos turi potvyniai ir atoslūgiai. Vėliau plauksite į kruizą Sumida upe. Po kruizo aplankysite seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metai, joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Nakvynė viešbutyje.

4 dienaTokijas (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Tokijuje. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti dieną mieste, o vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone.

5 diena Tokijas– Fudzijama – Hakonė (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien vyksite į Hakonę, pakeliui aplankydami Fudzijamos kalną. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į Fudzijamos kalno pusiaukelėje esančią aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. 

Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakonė. Lyno keltuvais kelsitės virš Owakudani – geizerių šlaito, susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plauksite laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA viešbutyje. Nakvynė Hakonėje.

6 diena Hakonė - Takajama (pusryčiai)

Po pusryčių traukiniu vyksite iš Hakonės į Takajamą. Atvykę leisitės į apžvalginę kelionę. Aplankysite Yaitai Kaikan muziejų, kuriame eksponuojami vienuolika Rudens Festivaliui skirtų plaustų, bei Kusakabe liaudies meno muziejų. Pasivaikščiosite Kami Sannomachi gatvele, kuri yra gana autentiškai išsilaikiusi nuo Edo periodo. Čia išlikę daug senų pastatų su veikiančiomis parduotuvėlėmis, kavinukėmis ir net sakės varyklomis. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Takajama – Shirakawa – Kanazawa (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į rytinį Mijagavos turgų. Apsipirkę ir pasižmonėję turguje keliausite į Shirakawa kaimą, garsėjantį tradiciniais statiniais – namais su stačiais stogo šlaitais. Šis kaimas – tarsi japoniškos Rumšiškės. Tik čia - ne muziejus, o tikras kaimas su realiais gyventojais. Įsikūręs kalno papėdėje, apsuptas ryžių laukų, šis tylus kaimelis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Vakare atvyksite į Kanzawą.

8 diena Kanazawa – Kiotas (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Kanazawą.  Užsuksite į Higashi-chaya - geišų kvartalą. Kvartalas įkurtas 1820 m. ir yra vienas iš nedaugelio iki šiol šalyje veikiančių geišų kvartalų. Vėliau išvysite Tentoku-in šventyklą, kuri buvo naudojama ne kaip šventa vieta, o princesės reikmėms. Aplankysite vieną iš gražiausių kraštovaizdžio parkų – Kenrokuen sodą. Kenrokuen sode gausu tvenkinių, tekančių srovių, krioklių, tiltų, arbatos namelių, medžių, akmenų ir gėlių. Beje, vanduo, naudojamas sode, atvestas iš gana toli esančios upės, naudojant įmantrią vandens tiekimo sistemą, sukonstruotą dar 1632 m. Aplankysite Nagamachi Samurajų rajoną, kuriame reziduodavo patys samurajai ir jų šeimų nariai. Vienas svarbiausių objektų – pačiame centre esanti Nomura-ke, ypač puikiai restauruota samurajaus rezidencija, kurioje eksponuojami jų kasdieniniai įrankiai ir artefaktai. Kelionė traukiniu į Kiotą. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena Kiotas – Nara - Kiotas (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ryte apžiūrimos Kijoto įžymybės: Kinkakuji šventykla (Auksinis paviljonas), Nijo pilis, įstabi savo puošniu interjeru (kai Nijo pilis uždaryta, vietoj jos lankoma Ryoanji šventykla).
Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu.

Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Grįžimas į Kiotą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Kiotas – Vilnius/Ryga (pusryčiai)

Pusryčiai. Pervežimas į Kansai tarptautinį oro uostą (Osaka). Skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • nurodyta pažintinė ekskursinė programa su anglakalbiu gidu; 
 • apgyvendinimas 3-5* viešbučiuose su pusryčiais; 
 • programoje nurodytas maitinimas (8 pusryčiai, 4 pietūs ); 
 • visi pervežimai (kaip nurodyta programoje); 
 • įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus. 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 600 EUR
 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga - Tokijas – Osaka -  Vilnius/Ryga; 
 • papildomos ekskursijos; 
 • programoje nenurodytas maitinimas; 
 • asmeninės išlaidos; 
 • kelionės draudimas.

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 250 EUR.

Jūsų užklausa