Reikalinga pagalba?

Izraelis - Šventoji žemė (8d/7n)

+ skrydis nuo 160 €. Su skrydžiu nuo 922 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – TEL AVIVAS - JERUZALĖ
Skrydis Vilnius - Tel Avivas. Atskridusius Jus pasitiks oro uoste ir perveš į Jeruzalę.Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

2 diena JERUZALĖ - NEGYVOJI JŪRA - JERUZALĖ (pusryčiai)

Šią dieną po pusryčių keliausite prie Negyvosios jūros. Nors šis sūraus vandens telkinys vadinamas jūra, tačiau iš tiesų tai – ežeras, esantis žemiausiame Žemės taške.

Negyvosios jūros druska,  purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

3 diena JERUZALĖ (pusryčiai)
Šią dieną Jūsų laukia laisva diena Jeruzalėje. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

4 diena JERUZALĖ (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija „Krikščioniškoji Jeruzalė”.  Jos metu pasigrožėsite senosios ir dabartinės Jeruzalės panorama, aplankysite Siono kalną, kuriame yra senovės Izraelio karaliaus Dovydo rezidencija bei kapavietėPaskutinės vakarienės menė. Po paskutinės vakarienės Jėzus kartu su savo mokiniais ėjo į Alyvų kalną, o šio kalno šlaite, Getsemanės sode, jis buvo negailestingai suimtas. Iš tiesų kalno pavadinimas susijęs ne su alyvomis, o su alyvmedžiais. Getsemanės sodą puošia nuostabūs šimtmečius skaičiuojantys europiniai alyvmedžiai, pritraukiantys daugelio čia atvykusių dėmesį ir pasigėrėjimą.

Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu. Aplankysite Jeruzalės senamiestį, kur pamatysite judėjams švenčiausiąją vietą – Raudų sieną, pastatytą VI a. pr. Kr. Sienos plyšeliuose prikaišiota raštelių su įvairiausiais žmonių troškimais. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

5 dienaJERUZALĖ - BETLIEJUS - NETANIJA (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia išvyka į Betliejų. Ein Karemas: Betliejus - Jėzaus Kristaus gimimo bazilika. Ein Karemas - Jono Krikštytojo gimimo vieta, provoslavių moterų vienuolynas. Šventasis šaltinis - Marijos ir Elžbietos susitikimo vieta.

Po to keliausite į Netaniją - kurortinį miestą Izraelio vakaruose, kur Jus pasitiks švelnus pajūrio klimatas. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

6 diena NETANIJA - TEL AVIVAS – JAFA - NETANIJA (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks apžvalginė ekskursija po Tel Avivą* - antrą pagal dydį šalies miestą. Tel Avivas – tai didelis ir modernus šalies metropolis, svarbiausias šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centras, išsidėstęs šalies vakarinėje dalyje. Tai – jaunas, dar 100 metų neturintis miestas, kuriame dominuoja XX a. moderno stiliaus pastatai ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Tel Avive gausu sodų ir parkų, prabangių apsipirkimo, laisvalaikio praleidimo vietų.

Kelionės metu, esant galimybei, aplankysite vieną iš nedaugelio pasaulyje Deimantų muziejų. Antroji ekskursijos dalis – senosios Jafos kvartalai. Jafa – vienas seniausių pasaulio miestų, jau skaičiuojantis 5000 savo egzistavimo metų.

Šis neišaugo iki didmiesčio, tačiau tapo neatskiriama Tel Avivo dalimi. Kelionės po Jafa metu pamatysite senuosius miesto kvartalusmiesto įtvirtinimų liekanassenąsias bažnyčiasmečetesmiesto simbolį – senąjį laikrodžio bokštą. Nakvynė viešbutyje prie Netanijoje.

7 diena NETANIJA– GALILĖJA – NETANIJA (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Izraelio šiaurėje esantį derlingiausią šalies kraštą – Galilėją. Ši Izraelio dalis nuo seno buvo garsi savo išdžiūvusiomis kalvomis ir derlingais slėniais, klestėjusiais grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. O aukštutinė Galilėja, šiaurėje susiliejanti su Libano kalnais, iki šių dienų mena vietinių krauju aplietas kovas su svetimtaučiais. Čia duota pradžia ir didiesiems prekybos keliams, kurie plito po visą pasaulį. Tačiau šis kraštas ypatingas ne tik gamta ar ekonomine reikšme. Jis kviečia pažinti žymiausias krikščioniškosios religijos vietas. Kelionė prasidės bibline lemiamos gėrio ir blogio kovos vieta – Armagedono slėniu.

Šioje vietoje įvyko daugybė įvairiausių kautynių. Be to, manoma, kad iš čia kilo ir krikščioniškoji tradicija, kad Armagedonas – tai paskutinės kovos vieta prieš pasaulio pabaigą. Po to apžiūrėsite biblinį Nazareto miestą, kuriame ilgus metus gyveno Kristus, pamatysite Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčią – didžiausią tokio tipo statinį Artimuosiuose Rytuose. Taip pat užsuksite į biblinį Kanos kaimelį, kuriame įvyko pirmasis Kristaus stebuklas – vandens pavertimas vynu.

Vėliau vyksite į piligrimų krikštijimo vietą Jordano upėje – Jardenitąprie Kinereto ežero, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Dabar krikščionys iš viso pasaulio plūsta į šią vietą norėdami praeiti šias Krikšto apeigas. Šalia Kinereto ežero vaizdingai išsidėstęs Tiberiados miestas, kuris buvo pastatytas ant vakarinio ežero kranto apie 20 m. prieš Kr. imperatoriaus Tiberijaus garbei. Taip pat aplankysite Palaiminimų kalną – Jėzaus pamokslo vietą, kuri iškyla apie 175 m virš Galilėjos ežero. Dabar ant kalno veikia katalikiška pranciškonų bažnyčia bei vienuolynas, auginami nepakartojamo grožio sodai. Ant Palaiminimų kalno viršūnės taip pat pastatytas modernus XXI a. pastatas, kuriame įvairių denominacijų krikščionys rengia seminarus, konferencijas.Išvysite mozaikomis dekoruotą Duonos ir žuvies padauginimo bažnyčią Tabhoje. Bažnyčia buvo persų sugriauta, bet 1982 m. perstatyta iš naujo ant išlikusių pamatų. Bažnyčioje yra išsaugotas pirminis paprastumas ir kai kurios autentiškos detalės: mozaikinės grindys iš įvairių spalvų akmenų, uola po altoriumi, ant kurios, manoma, vyko duonos ir žuvies padauginimo stebuklas. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

8 dienaNETANIJA - TEL AVIVAS - VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių būsite pervežti į Tel Avivo oro uostą, iš kurio skrisite atgal į Vilnių.]


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas 2*+/3* kategorijos viešbučiuose;
 • pusryčiai turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • medicininių išlaidų draudimas; 
 • vakarienės turo metu;
 • gėrimai pusryčių ir vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • *Tel Avivas - Jafa ekskursiją vykdo deimantų birža. Izraelio religinių švenčių dienomis ekskursija nevykdoma.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-17 – 11-24 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-11-24 – 12-01 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-12-01 – 12-08 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-12-08 – 12-15 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-12-15 – 12-22 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-12-22 – 12-29 vietų yra
NUO 762,00 €
2018-12-29 – 01-05 vietų yra
NUO 762,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai programos metu;
 • apgyvendinimas 2*+/3* kategorijos viešbučiuose;
 • pusryčiai turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 160 EUR
 • skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • medicininių išlaidų draudimas; 
 • vakarienės turo metu;
 • gėrimai pusryčių ir vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 • *Tel Avivas - Jafa ekskursiją vykdo deimantų birža. Izraelio religinių švenčių dienomis ekskursija nevykdoma.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą