Reikalinga pagalba?

Italija - Prancūzija

Kelionės programa

1 diena VILNIUS - ROMA

Sveiki atvykę į Romą! Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. Romos oro uoste jus pasitiks rusiškai kalbantis mūsų atstovas. Registracija viešbutyje. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena ROMA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Romoje. Šis miestas garsėja tiek savo antikiniu palikimu, žymiuoju koliziejum, Berninio „Keturių upių“ fontanu ir šalia stūksančia šventykla dievams – panteonu, tiek krikščioniška kultūra. Kviečiame savarankiškai susipažinti  su šiuo miestu ir jo įžymybėmis. Už papildomą mokestį siūlome susipažinti su krikščioniškąja Roma* ir jos monumentais. Nakvynė Romos viešbutyje.

3 diena ROMA - BOLONIJA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių traukiniu važiuosime į Boloniją, esančią viename mažiausių Italijos regionų Emilijoje – Romanijoje. Muzikoje Bolonija vadinama “sena dama” ir tai visiška teisybė. Tačiau Italijoje Bolonija sugeba išlikti amžinai jauna. Čia 1088 m. įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tokios aplinkybės nuo pat viduramžių formavo savitą miesto gyvenimą ir užtarnavo jam „išsilavinusios Bolonijos” vardą. Šis miestas - tai atversta knyga, kurios gatvės, bokštai ir arkados mums pasakoja turtingą miesto istoriją. Pasivaikščiosime su gidu po Boloniją, kuri garsėja savo svyrančiais Garisenda ir Asinelli bokštais, kurie yra paminėti net Dantės “Dieviškojoje komedijoje”. Vakare - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bolonijoje arba Riminyje.

4 diena BOLONIJA - VENECIJA* (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, norintiesiems organizuojama papildoma ekskursija į vieną gražiausių pasaulio miestų – Veneciją*. Ekskursijos po miestą su gidu metu aplankysime Šv. Morkaus aikštę, kurioje stovi bizantiško stiliaus Morkaus bazilika su garsiuoju aukso altoriumi ir arklių galerija. Šios didžiulės bažnyčios struktūra atitinka kryžiaus formą. Fasadus, kupolus ir sienos puošia spalvingos mozaikos. Aplankysime stiklo dirbtuves, kur galėsite stebėti meistro-stiklapūčio darbą ir įsigyti autentiško Venecijos stiklo. O jei norite pasijusti kaip viduramžiais, pasinaudokite proga paplaukioti gondola*, egzotiškiausia Venecijos transporto priemone, leidžianti pasinerti į amžius menančios Venecijos Respublikos praeitį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena FLORENCIJA - GENUJA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių pervežimas į Florenciją. Florencija – vienas didžiausių ir gražiausių Italijos miestų, Renesanso gimtinė. Čia gyveno ir kūrė tokie garsūs veikėjai, kaip Leonardas da Vinčis, Dantė, Mikelandželas ir daugelis kitų. Ekskursija pėsčiomis po istorinį Florencijos centrą su rusiškai kalbančiu gidu. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, kurioje stūkso senieji Vekjo rūmai, buvę Florencijos valstybės rūmai, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių kaip Mikelandželo, Nikolo Makiavelio ir Galilėjus palaikai. Nakvynė viešbutyje.

6 diena GENUJA - NICA - MONTE KARLAS* (pusryčiai)

Po pusryčių išvykisme į Nicą, pakeliui aplankysime Fragonardo kvepalų fabriką. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas. Norintiesiems siūloma ekskursija po Monte Karlą* (Monako Kunigaikštystę), kuri garsėja savo Senąja Monako tvirtove. Ji tarsi istorinio filmo dekoracija su tikru kunigaikščiu ir sargybiniais, puošia Monaką. Azarto mėgėjai galės atlikti nedidelį statymą žinomiausiame pasaulio kazino ir pasijusti tikru Rokfeleriu. Nakvynė Nicos viešbutyje.

7 diena DIŽONAS (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į Dižoną. Burgundijos sostinė Dižonas, įkurtas ant Ušo upės krantų – tikriausiai vienas gražiausių Prancūzijos miestų, garsėjantis menu ir pasakiška architektūra, skulptūromis. Šis miestas tiesiog alsuoja sena istorija. Pasivaikščiojimas Dižmonu istoriniu centru su kelionės vadovu. Susipažinimas su Burgundijos kunigaikščio rūmaisDižono katedra ir Sen Mišelio Dievo Motinos bažnyčia. Po registracijos viešbutyje – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena PARYŽIUS (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į Paryžių. Paryžius dažnai vadinamas „pasaulio sostine“. Nuo jo įkūrimo praėjo 23 amžiai: galų gyvenvietės, Cezario legionai, barbarų užpuolimai, dinastijos ir režimai, sąmokslai ir revoliucijos, didikai ir milijonai niekam nežinomų žmonių įkūrė gražiausią miestą pasaulyje ant Senos krantų. Savo akimis išvysite Site salą, Lotynų kvartalą, Eifelio bokštą, Invalidų rūmus, Trokadero, Paryžiaus kavinukes, kepyklėles, teatrus ir muziejus... Ekskursija po miestą autobusu, kurios metu galėsite išvysti Didžiąją operą, pravažiuosime garsųjį Luvro muziejųRespublikos aikštęDievo Motinos katedrąPanteonąAsamblėjąOrsė muziejųKonkordijos aikštęMadleną. Vakare laisvas laikas, norintiesiems siūloma papildoma ekskursija į Versalį* ir po naktinį Paryžių*. Apgyvendinimas viešbutyje.

9 diena PARYŽIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien – laisvas laikas. Norintiems siūlome papildomą siūlomą ekskursiją į visame pasaulyje žinomą Luvro muziejų*. Taip pat siūlomos papildomos ekskursijos į garsiąją Paryžiaus Dievo Motinos katedrą* ir Lotynų kvartale*. Taip pat už papildomą mokestį siūlome  Mulen Ružo klubo vakarinę programą*. Nakvynė viešbutyje.

10 diena PARYŽIUS - LUAROS SLĖNIO PILYS - BURŽAS (pusryčiai)

Po pusryčių išvyksime į Luaros slėnį. Šio regiono gyventojai įsitikinę, kad Luaros slėnis yra  Prancūzijos centras, o kartu ir istorijos centras. Ne visi prancūzai su tuo sutinka, tačiau patvirtina, kad Luaros pilys – tai Prancūzijos puošmena. Luaros slėnis garsėja savo senovinėmis pilimis ir istoriniais miesteliais: Amboise, Chambord, Chartres, Chaumont, Blois ir kt. Visus vardinti būtų beprasmiška – jų virš 70! Būtina aplankyti bent keletą iš jų, kad, pajustumėte viduramžių ir renesanso dvasią. Pakeliui aplankysime porą iš šių pilių. Apgyvendinimas viešbutyje Buržo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

11 diena BURŽAS - ŽENEVA (pusryčiai)

Po pusryčių išvyksime į Ženevą, Žano Žako Ruso gimtąjį miestą. Dabar miestas garsus visame pasaulyje, kadangi Ženevoje įsikūrusi viena iš JTO būstinių. Ženevoje - laisvas laikas. Siūlome savarankiškai susipažinti su miestu ir aplankyti garsiausius šio miesto simbolius: Monblano tiltą, didįjį fontaną, gėlių laikrodį, švento Petro katedrą.  Nakvynė viešbutyje Ženevos apylinkėse.

12 diena ŽENEVA - MILANAS (pusryčiai)

Po pusryčių viešbutyje pervežimas į Milaną – Italijos ekonominę ir mados sostinę. Taip, šis miestas garsėja savo virtuve, futbolo klubais, architektūra ir menu. Ekskursija pėsčiomis su rusiškai kalbančiu gidu po istorinį Milano centrą. Aplankysime Milano katedrąSforcų pilisgarsujį „La Scala“ teatrą, visame pasaulyje žinomą Viktoro Emanuelio II galeriją. Po ekskursijos - laisvas laikas. Nakvynė Milano viešbutyje.

13 diena MILANAS - RIMINIS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Kas norės galės pasidžiaugti laisvu laiku Milano mieste arba už papildomą mokestį siūlome ekskursiją į romantišką miestą Alpių papėdėje, Veroną*. Verona žavi keliautojus savo senamiesčiu, siauromis gatvelėmis, viduramžius menančiomis aikštėmis ir nuostabiais fontanais. Po pietų važiuosime į Riminį. Vakare - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

14 diena RIMINIS - ROMA (pusryčiai)

Po pusryčių traukiniu važiuosime ten, kur ir pradėjome kelionę, Romą. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Galėsite aplankyti Romos monumentus, kurių dar nespėjote apžiūrėti pirmąją dieną. Pasivaikščiokite siauromis Romos senamiesčio gatvėmis ir pasirūpinkite paskutinėmis lauktuvėmis artimiesiems ir draugams. Nakvynė viešbutyje.

15 diena ROMA - VILNIUS (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pusryčiai
 • Apgyvendinimas 3-4 žvaigždučių viešbučiuose
 • Grupės pervežimas iš oro uosto į viešbutį/iš viešbučio į oro uostą visiems skrydžiams
 • Kelionė patogiu autobusu pagal programą
 • Ekskursijos su rusiškai kalbančiu licencijuotu gidu Romoje, Florencijoje, Paryžiuje, Milane
 • Pasivaikščiojimas su lydinčiuoju asmeniu: San Marinas (tik atvykstantiems į Riminį), Genuja, Dižonas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Bilietai į muziejus
 • Kurorto mokestis viešbučiuose
 • Bilietai į Luaros slėnio pilis (11-13 EUR)
 • Ekskursija į Veneciją (65 EUR)
 • Pasiplaukiojimas valtimi Venecijoje Giudecca kanalu (15 EUR) arba didžiuoju kanalu (25 EUR)
 • Ekskursija į Versalį (50 EUR+ 18 EUR už bilietą)
 • Turas  Dievo Motinos katedrą ir Lotynų kvartalas Paryžiuje (35 EUR)
 • Ekskursija po naktinį Paryžių (35 EUR)
 • Vakarienė ir vakarinė programa Mulen Ruže arba Lido (kaina priklauso nuo pasirinktos vakarinės programos)
 • Ekskursija į Veroną (45 EUR)
 • Ekskursija į Monte Karlą (60 EUR)
 • Ekskursija į Luvrą su gidu (ekskursija 40 EUR ir 15 EUR už bilietą)
 • Ekskursija po Krikščioniškąją Romą (30 EUR)
 • Ausinės visam laikotarpiui (20 EUR)

Pastabos

 • Viešbučiai ekonominės klasės.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir rusakalbiu kelionės vadovu.

Jūsų užklausa