Reikalinga pagalba?

Filipinai Su Poilsiu Bohol Saloje (14d)

+ skrydis nuo 750 €. Su skrydžiu nuo 750 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS/RYGA/VARŠUVA – MANILA
Skrydis į tarptautinį Manilos oro uostą  (su tarpiniu persėdimu).

2 diena MANILA
Atvykusius į Manilą Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

3 diena MANILA – BANAUE (pusryčiai)
Po pusryčių leisitės į beveik visos dienos kelionę Luzono salos šiaurės link, į Banaue gyvenvietes, esančias Ifugao provincijoje ir garsėjančias vaizdingomis ryžių terasomis. Kelionė neprailgs, nes kelias Jus ves per amžinai žaliuojančias Ecijos bei Vizkajos provincijas, galinčias pasigirti užburiančiu gamtovaizdžiu, nuspalvintu ryžių terasomis, vietiniais kaimeliais ir miesteliais, kurie atspindi filipiniečių gyvenimo paprastumą. Pirmojo sustojimo metu pietausite San Jose mieste, Sekanti stotelė - Daltono perėja, esanti apie 900 m virš jūros lygio ir jungianti Ecijos bei Vizkajos provincijas. Vakare atvyksite į viešbutį Banaue gyvenvietėje, kur Jūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Banaue gyvenvietėje.

4 diena BANAUE (pusryčiai)
Ryte, iškart po pusryčių, Jūsų laukia išvyka į Banaue ryžių terasas ir vietinius kaimelius tradicine Filipinų transporto priemone - "Jeepney". Pirmiausia aplankysite Banga-an kaimelį, kuris įsikūręs vaizdingame terasų slėnyje. Čia sutiksite draugiškus vietinius gyventojus ir pamatysite jų namelius, taip artimiau susipažindimi su jų kasdienybe. Po to stabtelėsite apžvalgos taške, kuris dažnai įvardijamas kaip "Aštuntasis pasaulio stebuklas" ir nuo kurio atsiveria patys geriausi 2000 metų senumo ryžių terasų vaizdai.   Po šios ekskursijos Jūsų lauks laisva popietė ir vakaras poilsiui. Nakvynė viešbutyje Banaue gyvenvietėje.

 

5 diena SAGADA - BONTOC (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite vaizdingą Sagada miestelį, kuriame galėsite apžiūrėti jo senovės gyventojų laidojimo urvus. Toliau Jūsų lauks pažintis su Bontoc muziejumi, kurį įkūrė Sesuo Belgė. Čia eksponuojama didelė kolekcija autentiškų kalnų genčių nuotraukų, ginklų, krepšių, keramikos dirbinių, darbo įrankių bei kitų artefaktų. Po to grįšite į Banaue, kur stebėsite genčių pasirodymą, pamatysite kaip per dainas ir šokius yra išreiškiamos tradicijos ir papročiai, kurie dar iki šių dienų yra praktikuojami kai kuriose vietovėse. Nakvynė viešbutyje Banaue Hotel.

6 diena BANAUE – MANILA (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite iš Banaue atgal į Manilą. Pakeliui galėsite sustoti papietauti vietiniame restoranėlyje. Vakare būsite Maniloje, kur Jūsų lauks laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

7 diena MANILA - BOHOL (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia skrydis iš Manilos į Bohol salą. Atskridusius Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Bohol sala yra viena įspūdingiausių Filipinuose, taip pat vienas iš svarbiausių turistinių centrų. Pagrindinė tokio populiarumo priežastis yra Šokoladinės kalvos – šimtai piltuvėlio formos kalkakmenio kalvų – suteikia salai dramatišką panoramą. Vienos kalvos primena rankų darbo prancūziškus triufelius – lengvai nurudusios, atsargiai išdėliotos lygumoje. Kitos gi, dar gaiviai žalios, nespėjusios ištrokšti prieš visai jau neužilgo užeisiančią sausrą. Iš viso tokių kalvų yra net 1268.

Netoliese galėsite pamatyti tarsyrą - vos delno dydžio gyvūną – mažiausią primatą pasaulyje (10-15 cm), kurio akys didesnės už jo paties smegenis ar skrandį. Artėjant nepageidaujamam grobuoniui, tarsyras visiškai užsimerkia ir taip rymo iki pat tos akimirkos, kol priešas visiškai prislenka. Kai juos skiria vos keli centimetrai, plačiai atmerkia savo didžiules akis ir iššiepia aštrius dantis. Šie gyviai sugeba nušokti net apie du metrus. Kol priešas atsipeikės, beliks gaudyti vėją miškuose.

Saloje yra daug bei įvairių apgyvendinimo galimybių, nuo nebrangių paprastučių kambarių iki aukščiausios klasės prabangių apartamentų ir poilsiaviečių. Taip pat Tagbilarane miestelyje rasite daugybę užeigų ir restoranų, puikių vietų apsipirkimui. O audėjų dirbtuvėse galėsite rinktis rankines ir kitus rankų darbo gaminius. Salos krantus puošia balto smėlio paplūdimiai įsirėžę romantiškose įlankėlėse. Populiari turistų atrakcija – delfinų ir banginių stebėjimas. Labai žymus „Alona Beach“ pliažas, kuris garsėja savo koralais, pusantro kilometro besidriekiančiu baltutėlio smėlio paplūdimiu, kuris baigiasi uolomis. 


Bohol sala labai populiari tarp nardytojų. Koralų sodai, urvai, sienų nuolaužos - visą tai Jūs rasite būtent čia. Dar viena lankytina vieta - Panglao sala, tiltu sujungta su Boholiu. Čia plyti jūros rezervatas – Balikasang – kūjaryklių, tuno bei delfinų susirinkimo dideliais kiekiais vieta, sala puikiai tinka nardymui. 7 km atstumu nuo Tagbilarane (administracinis provincijos centras) įsikūrusi senovinė  katalikiška bažnyčia Baklajon (1595 m) - tai seniausia iš akmens pastatyta bažnyčia šalyje. Čia  galima išvysti įdomią religinių relikvijų, drabužių, piktogramų bei senovinių  Lotyniškų giesmių, surašytų ant pergamento, parodą. Visai netoli Tagbilarane miestelio yra Mag – Aso krioklys. Taip pat, didelį įspūdį paliks kelionė plaukiojančiu restoranu: maršrutas veda upe Lobok vinguriuojančia atogrąžų džiunglėse. (kaina nuo 20 lt/asm)

.

8–13 dienos POILSIS BOHOL KURORTE (pusryčiai)
Poilsis pasirinktame viešbutyje.  Galite rinktis papildomas ekskursijas.

14 diena BOHOL– MANILA - VILNIUS/RYGA/VARŠUVA
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Manilą Po to Jūsų lauks skrydis Manila - Vilnius/Ryga/Minksas su persėdimu.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pasitikimas oro uostuose;
 • Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 4 dienų turas į Banaue su nakvynėmis ir pusryčiais;
 • Ekskursija ir pietūs Bontoc/Sagada;
 • Genčių pasirodymas Banaue viesšutyje;
 • Angliškai kalbantis gidas turo po Banaue metu;
 • 8 nakvynių poilsis viešbutyje su pusryčiais;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Maniloje;
 • Vietinis skrydis Manila - Bohol - Manila su 20 kg bagažu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 750 EUR
 • Tarptautinis skrydis su persėdimu (~ 750 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~ 11 EUR);
 • Važiuojant keturiese, priemoka už rusakalbį gidą 115 EUR/asm. ; važiuojant dviese - 333 EUR/asm.;
 • Arbatpinigiai;
 • Maitinimas (vakarienė vietiniame restorane ~10-15 USD, pietūs ~8-15 USD);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Papildomų nakvynių poilsio metu kaina nuo 43 EUR/asm už naktį;
 • Išvykimo iš šalies mokestis (12.81 EUR/17 USD);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos.

Jūsų užklausa