Reikalinga pagalba?

Filipinai: Gražiausi Paplūdimiai Ir Salos (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 1 050 €. Su skrydžiu nuo 2 644 €

Kelionės programa

Balto smėlio paplūdimiai, neapsakomai skaidrus vanduo, ypatingai žalia gamta ir jaukios istorinės bažnytėlės – visa tai Jums gali pasiūlyti tik gražieji Filipinai. Drąsiai leiskimės į kelionę, kurioje ramų poilsį puikiai galima suderinti su turiningu nuostabiojo Azijos perlo istorijos ir kultūros pažinimu.

1 diena VILNIUS – MANILA
Skrydis iš Vilniaus į tarptautinį Manilos oro uostą su tarpiniu persėdimu Stambule.

2 diena MANILA

Pavakary atvyksime į didžiausią Filipinų miestą – sostinę Manilą. Iš oro uosto keliausime į viešbutį, kur galėsime atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, pailsėti po skrydžio ir pasimėgauti pirmuoju vakaru egzotiškoje Azijos šalyje. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

3 diena MANILA - EL NIDO (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į El Nido. Atvykus pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvybė viešbutyje

4 diena  EL NIDO - SALŲ TURAS (pusryčiai, pietūs)

 Šiandien po pusryčių sėsime į filipinietišką laivelį ir keliausime apžiūrėti nuostabių Palavano archipelago salų. Aplankysime net kelis slaptuosius paplūdimius (Hidden Beach, Secret Beach), kuriuos mums parodys vietiniai, gerai salas pažįstantys gidai. Stabtelėsime prie Matinloko salos šventyklos (Matinloc Shrine) – apleisto, tačiau savo nuostabiu paprastumu žavinčių statinių komplekso, kurio prieigose ir viduryje mus sutiks Šventųjų skulptūros. 

Pasigrožėję balto smėlio juosta ir įspūdingomis uolomis, plauksime į Talisėjaus salą (Talisay Island), kur mūsų lauks puikūs pietūs. Kelionės pabaigoje užsuksime į Sraigtasparnio salą (Helicopter Island) – salą mums neįprastu, švelniai akmenuotu paplūdimiu. Neįtikėtinai skaidrus vanduo ir pasakiškas vaizdas nepaliks abejingų. Programos metu galėsime maudytis, plaukioti, užsiimti paviršiniu nardymu ir, esame tikri, užfiksuosime ne vieną nuostabaus kraštovaizdžio ir neprilygstamų emocijų kupiną fotoaparato kadrą. Vakare grįšime į El Nido salą.

5 dienaEl NIDO – PUERTO PRINCESO (pusryčiai)

Po pusryčių lauks 5-6 valandų kelionė į Puerto Priceso, miestelį kuris jau ne kartą buvo paskelbtas švariausiu ir žaliausiu Filipinų miestu. Ši sala pritraukia keliautojus savo paplūdimiais ir restoranais, kurie siūlo skaniausius jūrų gėrybių patiekalus. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena TURAS POŽEMINE UPE (pusryčiai, pietūs)

Tikėsite tuo ar ne, bet šiandien laukia jūsų vienas įspūdingiausių reginių jūsų gyvenime – turas požemine upe. Po pusryčių važiuosime į nacionalinį parką prie Šv Paulo urvo, nuo kur ir pradėsime šį turą. Sėsime į valtis ir pasileisime pasroviui upe, kuri teka po ilgu uolų tuneliu. Ši upė yra 7 pasaulių gamtos stebuklų sąraše. Šiandien patys galėsite įsitikinti kodėl. Patogiai įsitaisykite ir grožėkites įvairių formų uolų raižiniais, kurie primins prabangias šventyklų ar pobūvių salių lubas. Papietausime turo metu. Vakarop grįšime į Puerto Princesą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena PUERTO PRINCESO - CEBU (pusryčiai)

Pusryčiai. Vėliau pervežimas į Puerto Princeso oro uostą. Skrydis į Filipinų salą Cebu. Registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena CEBU (pusryčiai)

Šiandien - laisvas laikas. Norintys už papildomą priemoką galės pasirinkti ekskursiją pasiplaukiojimas bangininiais rykliais*. Pasirinkusiems ekskursiją reikės keltis anksti ryte ir važiuoti į Oslob per Carcar. Iš ten laivu plauksime gilyn į jūrą stebėti bangininių ryklių, vienos didžiausių pasaulyje žuvų rūšies. Papietausite pasibaigus turi. Vėliau pervežimas į Cebu. Nakvybė viešbutyje.

9 diena  CEBU - BOHOLIS (pusryčiai)

Pusryčiai. Po pusryčių lauks ekskursija Cebu miestelyje. Nors Cebu yra vienas mažiausių Filipinų miestelių, jis turi ką parodyti. Ekskursijos metu pamatysite Pedro uostąMagelano kryžiųSanto Nino bažnyčią, kurioje pamatysite garsų Mažojo Jėzaus piešinį. Vėliau keltu kelsimės į Boholį. Atvykus - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

 

10 diena BOHOLIS (pusryčiai, pietūs)

Sakoma, kad atvykus į Boholį, kiekvienas žūt būt turi pamatyti šventąją turistinę šios salos trejybę: Šokoladines kalvas, tarsyrus ir labai žavias senąsias Filipinų bažnyčias. Tad šią dieną tam ir skirsime. Papusryčiavę pirmiausia aplankysime istorinį monumentą, skirtą atminti ispanų ir filipiniečių taikos sutartį. Apžiūrėsime seniausią, dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir muziejų (Baclayon Church and Museum). Nublukusios, apsamanojusios Romos katalikų bažnytėlės sienos rodo, kad ji mena itin senus laikus, tačiau lankytojų čia netrūksta ir šiandien.  

Prieš keliaudami į mistiškąsias Šokoladines kalvas, stabtelėsime susipažinti su tarsyrais (tarsiers) – mažiausiais pasaulyje, į mielas ir pūkuotas beždžionėles panašiais primatais. Dėl savo patrauklumo ir išskirtinumo juodojoje rinkoje itin populiarūs gyvūnai – apsukrūs gudruoliai. Dienomis jie tūno lapų pavėsyje ir snaudžia įsikibę į liaunas medžių šakas. Supratę, kad juos stebi, tarsyrai atmerkia nerealaus dydžio geltonas akis ir trūkčioja ausimis į tą pusę, iš kurios ateina garsas. Galvą padarėliai gali pasukti net 360 laipsnių kampu. Nors jie atrodo kaip nepaslankūs tinginiai – šokinėja įspūdingai greitai ir mikliai. Kaip tikri vienišiai gyvena po vieną, susiporuoja tik tada, kai metas tęsti giminę. Dėl galimybės atsivesti tik po vieną jauniklį kiekvieno gimdymo metu, tarsyrai yra pasmerkti kovoti už išgyvenimą. Iš pažiūros nekalti padarėliai yra vieni plėšriausių sutvėrimų – be gailesčio ir žibančiomis akimis doroja ne tik žiogus ir panašius vabzdžius, bet sumedžioja ir panašaus į save dydžio graužikų, driežų, kirminų, paukščių, šikšnosparnių ir netgi nedidelių gyvačių.

Praėjus vešlias džiungles, kur gigantiški bananų lapai teikia pavėsį nuo karštos saulės, mums atsivers nuostabus vaizdas – kiek akis užmato tęsis beveik vienodų, simetriškų kūgio pavidalo kalvų laukas – legendomis apipintos Šokoladinės kalvos (Chocolate Hills). Prieš milijonus metų atsiradusios, geologiniu paminklu laikomos kalvos sausuoju metų laikotarpiu pasidengia rusva spalva, primenančia šokoladą. Geologai vis dar neatrado vieningo paaiškinimo, kaip susiformavo šie netradiciniai kalneliai. Populiariausia versija teigia, kad kalvos – nusistovėję jūrinių klinčių dariniai ant nelaidaus molio sluoksnio, tačiau žmonės daug mieliau tiki gražiomis legendomis, kurias papasakoti gali kiekvienas vietinis gyventojas. Viena legenda pasakoja, kad Šokolado kalvos iškilo kaunantis dviems milžinams. Įniršę galiūnai ilgą laiką vienas į kitą svaidę uolas, tačiau nieko nepešę, nes jėgos buvo apylygės, pavargo ir susitaikė, o išmėtytos uolos taip ir liko drybsoti. Išsiilgusiems romantiškesnių istorijos vingių vietiniai tuoj pat papasakotų ir kitą: apie Milžino Aragoro meilę mirtingajai merginai, vardu Aloja. Milžinas taip įsimylėjo mergelę, kad jai mirus verkė graudžiomis ašaromis, kurios sustingusios virto po apylinkes išsibarsčiusiomis kalvomis. Nepaisant to, kuria istorija norėsime tikėti, Šokoladinės kalvos paliks neišdildomą įspūdį - 50 kv. km teritorijoje plytintys dariniai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi dirbtiniai, suformuoti ne gamtos, o žmogaus rankų ir tokį įspūdį stiprina dar ir tai, jog šių kalvų išties labai daug – priskaičiuojama net iki 1776 kalnelių. Po pažinties su salos paviršiaus stebuklais perskelsime ant vandens – mūsų lauks vaizdingas ir nepamirštamas kruizas upe, kurio metu papietausime. Pageidaujantiems daugiau įspūdžių rekomenduojame 2 valandų pasivažinėjimą keturračiais kaimo keliukais aplink šokoladines kalvas*. Vakare Alona paplūdimio kavinės paplūdimyje paruošiami stalai ir visi kviečiami paragauti jūros gėrybių. Čia taip pat beveik kasdien vyksta įspūdingi ugnies šou. Po dienos įspūdžių grįšime į viešbutį poilsiui ir nakvynei.

11 - 13 diena BOHOLIS (pusryčiai)

Dienos skirtos jūsų poilsiui. Džiaukitės Filipinų saule Panglao paplūdimiuose. Galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti salos teikiamais malonumais: poilsiu balto smėlio paplūdimiuose, maudynėmis žydrame vandenyje ar vakariniais pasivaikščiojimais, stebint nuostabaus grožio saulėlydžius. Linkime puikaus poilsio! Nakvynė viešbutyje.

14 dienA BAHOLIS - MANILA (pusryčiai)

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Manilą. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas.

15 diena MANILA – VILNIUS (pusryčiai)

Po pusryčių jūsų laukia pažintinis turas Maniloje, kontrastų mieste, kuriame šalies istorija neatsiejamai susijungia su turtinga jos kultūra. „Rytų perlu“ vadinamame uoste kvapą gniaužiantis ispaniškų pastatų didingumas puikiai dera su krikščioniškų bažnyčių pompastiškumu, o verslo centrų modernumas neužgožia mažučių kavinukių, traukiančių lankytojus gardžios kavos kvapais. Komerciniu, administraciniu ir kultūriniu šalies centru laikoma Manila džiugins mus vietomis, kurias privalu pamatyti kiekvienam keliautojui. Pažintį su sena Filipinų kultūra pradėsime aplankydami įstabaus grožio Švento Augustino bažnyčią (San Agustin Church), globojamą Romos katalikų ordino. Pastatas, kurio gyvavimo istoriją paženklino du gaisrai ir net septyni žemės drebėjimai, sužavės savo didingumu ir puošnumu. Galėsime pasigrožėti Ispanijos aukso erą menančio pastatų komplekso (bažnyčia ir vienuolynas) puošybos elementais – bažnyčios chorui skirtu balkonu, dekoruotu šešiolikto amžiaus kryžiumi ir įspūdingais paryžietiškais sietynais, kabančiais pačiame bažnyčios viršuje. Pasisėmę ramybės ir istorinių žinių, keliausime šiek tiek atsipalaiduoti – pasivaikščiosime po bene šiuolaikiškiausią Manilos rajoną Makati (City of Makati). Finansinis miesto centras, kuriame gausu dangoraižių, bankų bei didžiausių korporacijų pastatų, lankytojus traukia dėl nesibaigiančių pramogų gausos – gatvės pilnos viena šalia kitos išsidėsčiusių vietinių parduotuvėlių, aukštosios mados boutique, restoranų. Sakoma, kad Manila – visos regioninės virtuvės židinys, tad bus proga stabtelėti ir paragauti tikrų egzotiškų filipinietiškų patiekalų, kurių pasirinkimas vietiniuose restoranėliuose sužavės net išrankiausius. Žaliosios erdvės žavi norinčius atsipalaiduoti ar pabėgti nuo triukšmingo miesto ritmo. Nepamirštami ir meno mylėtojai – įvairiems Filipinų istorijos ar kultūros siužetams atminti skirtos unikalios skulptūros išsibarsčiusios po visą parko teritoriją. Galbūt keliaudami parko takais pastebėsime Ang Pagbabago Mozaikinę freską (Ang Pagbabago Mosaic Murals), simbolizuojančią keturis Filipinų idealus – taiką, meilę, vienybę ir klestėjimą, ar iš spalvingų gėlių susodintą Gėlių laikrodį (Flower Clock). Būtinai apsilankysime ir Intramuroje (Intramuros) – gynybinių sienų saugomame Manilos senamiestyje, kurio dalis – Santjago tvirtovė (Fort Santiago) – viena svarbiausių istorinių vietų mieste. Pasakojama, kad šioje ispanų konkistadorų statytoje tvirtovėje Antrojo pasaulinio karo metais buvo paslėpti milžiniški aukso ir brangakmenių lobiai. Amerikiečių aukso karštinės metu ne kartą vykdyti kasinėjimai neatnešė jokios naudos, tik pridarė daug žalos istoriniams pastatams: sargybos barakams, koplyčiai, parako sandėliui. Vis dėlto, lobių legenda gyva iki šiol, tad pasižvalgyti po ilgą laiką kalėjimu buvusią teritoriją norėsis atidžiai – gal kur ant žemės ar forto sienoje pamatysime spindint įstrigusį aukso gabalėlį. Vakarop pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių. 

16 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu;
 • 3*- 4* viešbučiai kelionės metu;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Apgyvendinimas: 2 nakvynės Maniloje; 2 nakvynės El Nido; 2 nakvynės Puerto Princesa, 2 nakvynės Cebu, 5 nakvynės Bohol saloje; 
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 3 pietūs;

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 1050 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Manila - Vilnius ir tik su vienu persėdimu Stambule (apie 700 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai (apie 350 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, išvykos ir pramogos programoje pažymėtos *.
 • Išvykimo iš šalies mokestis (17USD);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Vakarienės vietiniame restorane kaina 10-20 USD, pietūs 8-15 USD.
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos vyks tuo atveju, jeigu susidarys 10 asmenų grupė.
 • Vienviečio priemoka 650 EUR.  

Pasirinkite kelionės datą

2019-01-19 – 02-03 vietų yra
NUO 1 594,00 €
2019-03-15 – 03-30 vietų yra
NUO 1 594,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu;
 • 3*- 4* viešbučiai kelionės metu;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Apgyvendinimas: 2 nakvynės Maniloje; 2 nakvynės El Nido; 2 nakvynės Puerto Princesa, 2 nakvynės Cebu, 5 nakvynės Bohol saloje; 
 • Maitinimas: 13 pusryčių, 3 pietūs;

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 1050 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Manila - Vilnius ir tik su vienu persėdimu Stambule (apie 700 EUR);
 • Vietiniai skrydžiai (apie 350 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, išvykos ir pramogos programoje pažymėtos *.
 • Išvykimo iš šalies mokestis (17USD);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Vakarienės vietiniame restorane kaina 10-20 USD, pietūs 8-15 USD.
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos vyks tuo atveju, jeigu susidarys 10 asmenų grupė.
 • Vienviečio priemoka 650 EUR.  

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą