Reikalinga pagalba?

Ekvadoras Su Galapagų Salomis Ir Didingasis Peru

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS – KITAS 
Skrydis į Ekvadoro sostinę Kitą. Atvykus Jus pasitiks ir į viešbutį palydės gidas. Vakarienė ir poilsis po kelionės. Nakvynė viešbutyje.

2 dienaKITAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje laukia ekskursija po Kitą. Miestas garsėja kolonijinio stiliaus architektūra ir spalvingu gatvės gyvenimu. Pradėsite turą nuo Guapulo bažnyčios, iš čia atsiveria puikūs slėnio vaizdai. Vėliau pasivaikščiosite Kito senamiesčiu, kuris yra saugomas UNESCO. Pamatysite Nepriklausomybės aikštęPrezidento rūmus ir Arkivyskupo rūmus. Aplankysite La Compania bažnyčią, žavinčią įmantriai išpuoštu fasadu ir įspūdingu auksiniu altoriumi. Užsuksite į San Francisco vienuolyną ir bažnyčią, saugančius neįkainojamus ispanų meno ir skulptūros kūrinius. Pamatysite Parlameto pastatą, kuriame užrašyta Ekvadoro istorija. Vėliau pakilsite į Panecillo kalvą, pasigėrėti miesto panorama. Jei spėsime – apsilankysime spalvingame amatininkų turguje.  Po pietų aplankysite Ekvatoriaus linijos monumentą. Čia galėsite atsistoji abiejose pusiaujo pusėse vienu metu – viena koja pietiniame pusrutulyje, kita – šiauriniame. Užsuksite į netoliese esantį Inti-Nan muziejų, kuriame susipažinsite vietine kultūra ir išmėginsite interaktyvias atrakcijas. Tuomet vyksite prie Teleferico gondolos – vieno aukščiausių oro liftų pasaulyje, kuria pakilsite į rytinę Pinchincha ugnikalnio pusę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 dienaKITAS – OTOVALO TURGUS – KITAS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien važiuosite Panamerican greitkeliu iki Guayllabamba kaimelio. Tuomet vyksime į ugnikalnio pašonėje įsikūrusį Cayambe miestelį, kurio apylinkės garsėja gėlių plantacijomis ir pieno fermomis. Aplankysite Plaza del Poncho aikštę, esančią Otovalo mieste,kur  šurmuliuoja įspūdingi indėnų turgūs. Otovalo indėnai yra geriausi Ekvadoro amatininkai ir prekybininkai, įsigyti jų spalvingų rankdarbių atvyksta žmonės iš viso pasaulio.  Čia galėsite išmėginti savo derybinius įgūdžius, pabendrauti su indėnais ir nusipirkti suvenyrų. Apsipirkę ir pasižmonėję vyksite prie Cuicocha – miegančio ugnikalnio vakariniuose Kordiljerų kalnuose, kurio krateris virtęs pilna vandens lagūna. Galiausiai pasieksite kalnų apsuptą Cotacachi miestelį, kuris garsėja puikiais odiniais dirbiniais. Pavakare grįšite į Kitą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 dienaKITAS – KOTOPAKSIS – KITAS (pusryčiai, pietūs)

Paliksime viešbutį 8 val. ryto – po pusryčių mūsų jau lauks transportas, kuriuo leisimės į šalies pietus. Pravažiuosime Ugnikalnių Aveniu (Avenue of the Volcanoes), kurią sudaro septynios viršukalnės, iškylančios į dangų daugiau nei 5 km. Pirmasis mūsų dienos tikslas – Kotopaksio Nacionalinis parkas (Cotopaxi National Park), o tiksliau – Kotopaksio ugnikalnio (Cotopaxi Volcano) papėdėje įsikūrusi bazė. Parkas kadaise buvo įsteigtas kaip ekologinė šventovė, prieinama visiems gamtos mylėtojams. Tad nepaisant šio vieno aukščiausių pasaulio ugnikalnių aktyvumo į jį dažnai kopia keliautojai iš visų kraštų. Gamtos darinys ypač įspūdingas, nes nepaisant to, kad yra netoli pusiaujo, beveik visa jo viršūnė padengta ledynais. Apsilankysime informaciniame centre, kur darbuotojai mus supažindins su parko istorija, papasakos apie specifines jo gamtos savybes, o tada keliausime link Limpiopungo lagūnos (Laguna Limpiopungo). Šis gana seklus, nendrėmis apaugęs ežeras laikomas vienais didžiausių vietinių ir migruojančių paukščių namų visoje šalyje. Keliaudami link ir aplink ežerą turėsime galimybę susipažinti su ypatinga Ekvadoro gamta – paramo pievomis, arktinėmis tundromis. Pasak mokslininkų, tai vienas sparčiausiai besikeičiančių žemės regionų, tačiau pagrindiniai jo motyvai išlieka – čia želia pussausiai žolynai ir krūmokšniai. Pasigrožėję ežeru ir gamta kilsime į aukštumas dar maždaug 5 km, kol pasieksime Padre Rivas alpinistų prieglaudą (Padre Rivas mountain climbing refuge). Nuo čia leisimės į pusantros valandos trukmės pasivaikščiojimą po snieguotus kalnynus. Pasakojama, kad tai viena lengviausių pasivaikščiojimo trasų, suteikianti galimybę pasigrožėti nepaprastais kalnynais, prisiliesti, o gal net prigulti ant ugnikalnio sniego. Vakarop grįšime į Kitą (Quito). Nakvynė viešbutyje.

5 dienaKITAS – GALAPAGAI: BALTROS SALA: VĖŽLIŲ PAPLŪDIMYS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausime į oro uostą, kur su TAME oro linijomis iš Kito keliausime į Galapagus (Galapagos), Baltros salą (Baltra Island). Atvykus į oro uostą mus pasitiks mūsų kelionių partneriai šioje šalyje ir palydės iki viešbučio. Sočiai papietavę ir trumpai pailsėję leisimės į pažintį su nuostabiąja Baltros sala. Pirmiausia keliausime į vietą gražiausių paplūdimių – Vėžlių įlanką (Tortuga Bay). 2,5 km pasivaikščiojimo takas link jos ves pro nepaprastą gamtos apsuptį – žaliuojančius medžius, įspūdingai nušviestus švelnios saulės spindulių.Vėžlių įlanka pavadinimą gavo ne šiaip – tūkstančiai jūros vėžlių kasmet suplaukia čia dėti savo kiaušinių baltame paplūdimio smėlyje. Žinoma, pamatysime ne tik šių roplių – įlankos krantai tiesiog švies nuo ryškiaspalvių pelikanų, o seklumose ir akmenuotose vietovėse pamatysime šimtus jūrinių iguanų. Nevalia pamiršti ir paukščių – daugybė skirtingų skraiduolių rūšių šią salą ir jos paplūdimius taip pat laiko namais, tad jei norite ir mėgstate stebėti paukščius – tam čia tikras rojus. Vakare grįšime į viešbutį.

SVARBU: Prieš skrydį iš Kito reikės pereiti specialią oro uosto patikrą ir įsigyti migracijos kortelę (20 dolerių, tik grynaisiais). Taip pat bus privaloma užpildyti kortelę, kurią gausite lėktuve. Būtina paminėti, kad į šalį negalima įsivežti gyvūnų ir vaisių. Atvykus į Galapagus dar kartą reikės pereiti tokią pačią patikrą. Įvažiavimas į Galapagų Nacionalinį parką mokamas – 100 dolerių, tik grynaisiais. Grynaisiais privaloma pasirūpinti iš anksto, nes saloje nėra bankomatų. Prašome saugoti visus dokumentus, nes išvykstant taip pat bus privaloma juos pateikti dar kartą.

6 dienaTURAS LAIVU Į BARTOLOMĖJAUS SALĄ (pusryčiai, pietūs)

Ryte dar prieš pusryčius keliausime prie Itabakos kanalo (Itabaca channel), kur sėdę į jachtą plauksime į Bartolomėjaus salą (Bartolome Island). Plaukdami ir papusryčiausime, tad rytinę kavą šiandien gersime grožėdamiesi iš laivo atsiveriančiomis vandens platybėmis. Nuostabūs panoraminiai gamtos vaizdai bei žvitrūs čia gyvenantys pingvinai traukia keliautojus iš viso pasaulio – sakoma, kad tai gražiausias viso archipelago kampelis. Pirmiausia atvykę suksime link žymiausio salos objekto – Smailės uolos (Pinnacle Rock), primenančios iš vandens išlindusį obeliską. Kad pasiektume pačią uolą ir galėtume mėgautis gražiausiais vaizdais teks kiek paėjėti, tad patartina pasirūpinti patogia avalyne. Vos užkopus į viršūnę aplink atsivers nepaprasti pakrančių vaidai. Įspūdingos lavos formacijos ir vulkaninės uolienos sukuria šiai vietai ypatingą aurą – atrodo, kad patekai į visai kitą pasaulį, vaikštai mėnulio žeme. Būtinai stabtelėsime susipažinti ir su Galapagų gyventojais – pingvinais, jūriniais vėžliais, rajomis. Šie vandens žinduoliai, kaip ir Galapagų rykliai bei daugelis kitų unikalių jūrinių rūšių čia gyvena jau daugelį šimtmečių. Popietę skirsime poilsiui ir nardymui Sulivano įlankoje (Sullivan Bay). Čia, deja, nerasime balto smėlio paplūdimių, tačiau aplink atsiveriantys uolienų plotai bei povandeninis gyvenimas nustebins net labai daug mačiusiuosius. Nakvynė viešbutyje Puerto Ajoroje (Puerto Ayora).

7 dienaPUERTO AJORA – ISABELOS SALA: TINTORERAS (pusryčiai, pietūs)

Ryte po ankstyvų pusryčių sėdę į jachtą dar kartą pasimėgausime pasiplaukiojimo – vyksime į Izabelos salą (Isabela Island). Vos atvykus važiuosime į viešbutį. Rytas bus skirtas poilsiui ir paplūdimio linksmybėms – galbūt norėsite pasimėgauti saulės voniomis, paplaukioti tropiniuose vandenyse, panardyti... Pasirinkimas tikrai platus! Apie vidurdienį pietausime, o po to keliausime į Tintorerą (Las Tintoreras) – nedidelį, tačiau įspūdingą salyną visai šalia Isabelos salos. Mažutė įlanka pilna įvairiausios vandens gyvūnijos: turkio spalvos vandenyse plaukioja jūrų liūtai, vėžliai, jūrinės iguanos, o kartais galima išvysti ir ryklių. Žinoma, nevalia pamiršti ir ryškiaspalvių rožinių flamingų, pelikanų, mėlynakojų padūkėlių (blue-footed boobies). Pažintį su sala pradėsime nuo pasivaikščiojimo po vulkaninėmis uolienomis nusėtą salą, besižvalgydami į nuostabiausius gamtos vaizdus ir klausydami tropinių gyvūnų klegesio. Stabtelėsime ir panardyti – juk tai viena puikiausių pasaulio vietų susipažinti su povandeniniu Ramiojo vandenyno pasauliu. Vakare grįšime į viešbutį, kur ir nakvosime.

8 dienaISABELOS SALA: TUNELIAI (pusryčiai, pietūs)

Papusryčiavę viešbutyje vyksime į Puerto Vilamilos (Puerto Villamil) prieplauką. Čia mūsų jau lauks laivas, nuplukdysiantis į Kabo Rosą (Cabo Rosa), kitaip žinomą tiesiog Tunelių (Los Tuneles) vardu. Tai nedidelė negyvenama salelė, kur tekančios lavos ir vandens akistata sukūrė nepaprastą „mėnulio žemės“ kraštovaizdį. Čia ne tik pasivaikščiosime, bet ir panardysime – laikui bėgant tunelių formos dariniai tapo endeminių Galapagų gyvūnų rūšių rojumi. Pietausime laive, kol aplink plaukios spalvingi jūrų gyvūnai, o vakarop grįšime į Puerto Vilamilą. Nakvynė viešbutyje. 

SVARBU: būtini patogūs, vandeniui atsparūs batai, maudymosi kostiumėlis. Nepatartina su savimi vežtis svarbių dokumentų ar kitų vandeniui neatsparių daiktų. Kiekvienas keleivis gaus nardymo įrangą, taip pat bus galimybė už papildomą mokestį išsinuomoti nardymo kostiumą.

9 dienaISABELOS SALA – SANTA KRUZO AUKŠTUMOS (pusryčiai, pietūs)

Ryte laivu grįšime į Puerto Ajorą, Santa Kruzo salą (Santa Cruz Island). Kadangi rytas tikrai bus ankstyvas, pusryčiausime čia, viešbutyje, o rytas po pusryčių bus laisvas – skirtas poilsiui, pasivaikščiojimams, lauktuvėms. Po pietų pradėsime pažintį su Santa Kruzu – leisimės į žymiąsias salos aukštumas. Važiuojant pasikeis net septynios gamtos vegetacijos zonos, tad mūsų kelionės vadovas primygtinai siūlys stebėti kraštovaizdį, kuris keisis, drąsu sakyti, drastiškai ir įspūdingai. Santa Kruzo aukštumose būtinai stabtelėsime vėžlių fermoje – stebėsime milžiniškus gyvūnus jų natūralioje aplinkoje. Nors gali pasirodyti, kad šioje kelionėje gyvūnų jau matėme net per daug, ši ferma stipriai nustebins, nes tokios gyvūnijos didybės, garantuojame, nematėte niekur kitur pasaulyje. Vėliau vyksime prie Kraterių dvynių (Los Gemelos) – dviejų vienodų, milžiniškų kriauklės formos kraterių, kur aplink zuja ryškiaspalviai Raudonieji tironai (Vermilion Flycatcher). Galiausiai užsuksime į garsiuosius Galapagų Lavos Tunelius (Lava Tunnels). Kietėjant tekančios lavos paviršiui, o vidinei daliai toliau tekant savo keliu susiformavo daugiau nei 1 km ilgio požeminiai keliai, kuriuose šiandien drąsiai galima pasivaikščioti. Vakare nakvynei grįšime į viešbutį.

10 diena GALAPAGAI – KITAS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į Baltros oro uostą ir skrisime į žemyninę dalį, į Kitą. Laisvas vakaras mieste paskutiniams pirkiniams ar vakarienei su naujais draugais. Nakvynė viešbutyje.

11 diena KITAS – VILNIUS (pusryčiai)

Po sočių pusryčių paliksime viešbutį – važiuosime į Kito oro uostą, iš kurio skrisime namo į Vilnių

ARBA KELIONĖS PRATĘSIMAS PERU:

10 diena GALAPAGAI – KITAS – LIMA (pusryčiai)

Pirma peruietiškosios kelionės dalies diena bus skirta ilgai kelionei. Pirmiausia anksti ryte vyksime į Baltros oro uostą ir skrisime į žemyninę dalį, į Kitą. Iš ten po kelių valandų persėsime į kitą lėktuvą ir keliausime į Peru sostinę Limą. Nusileisime apie 22 val., todėl keliausime tiesiai į viešbutį nakvynei ir poilsiui.

11 diena LIMA – KUSKAS (pusryčiai)

Po pusryčių  vyksime į oro uostą ir  pratęsime kelionę skrisdami į Kuską (Cusco) – kosmopolitišką ir kotraversišką Inkų sostinę. Turas po miestą. Kuskas žavi savo siauromis gatvelėmis. Nuo kalno miestą saugo akmeninė ir bronzinė inkų statulos, statytos inkų valdovo Pačakuteko garbei. Mieste gausu Inkų imperijos laikus menančių tvirtovių bei šventyklų. Ispanų konkistadorai, nors ir buvo sužavėti miesto architektūra, sugriovė ir išplėšė nemažą dalį auksu ir sidabru puoštų inkų pastatų, o jų vietoje iškilo bažnyčios ir vienuolynai. Taip pat vyksite už Kusko pamatyti įsimintinų inkų runų, pagrindinės kulto vietos Saskaihuamano, Kenko šventyklos, amfiteatro ir raudonosios Pukos Pukaro tvirtovės. Nakvynė Kuske. 

12 dienaKUSKAS – ŠVENTASIS SLĖNIS – AGUAS CALIENTES (pusryčiai, pietūs)

Papusryčiavę paliksime viešbutį ir trauksime link Šventojo Inkų slėnio (Sacred Valley of the Incas, Urubamba Valley), kuriame gyvena spalvingos bendruomenės, o įspūdingus gamtos plotus dengia gražios terasos ir daugybė svarbių architektūrinių palikimų. Slėnis, kurio kraštovaizdyje dominuoja Vilkanotos kalnų masyvas (Vilcanota mountain range), nuo seniausių laikų buvo puikiausia vieta vystyti žemdirbystę. Tad nenuostabu, kad ir šiandien čia dirbantys žemdirbiai garsėja ypatingais didžiulių grūdų kukurūzais. Žinoma, jei tik bus galimybė, stabtelėsime susipažinti ir su kuria nors senąja Inkų gentimi, kurių čia dar vis išlikę ne viena. Vakarop grįšime į Kuską, kur sėdę į trakinį važiuosime link Aguas Calientes arba kitaip Maču Pikču kaimo (Machu Picchu Pueblo). Žymiojo inkų palikimo papėdėje, tarpeklyje įkurtas kaimas apsuptas nepaprastai aukštų uolų, siena virstančio miško ir dviejų sraunių upių. Nakvynė viešbutyje.

13 dienaMAČU PIKČU – KUSKAS (pusryčiai, pietūs)

Šiandien leisimės į pažintį su plačiausiai visame pasaulyje žinomu Inkų palikimu – Maču Pikču (Machu Picchu). 1911 m. amerikiečių keliautojo Hiramo Binghamo atrasta citadelė laikoma vienu įspūdingiausių kraštovaizdžio architektūros palikimų ir pavyzdžių visame pasaulyje. 2300 m virš jūros lygio iškilusi tvirtovė įkurta pačioje kalno viršūnėje, tad nuo jos atsiveria nepaprasti Urubambos upės tarpeklio, smailiaviršūnių uolų ir tropinių džiunglių vaizdai. Sakoma, kad apie šią paslaptingos auros vietą galima kalbėti ir kalbėti, tačiau žodžiai niekada neatskleis tikrųjų jausmų čia patekus. Tad šiandien lankydami vieną didžiausių pasaulio stebuklų galėsime patys nuspręsti, ar keliautojų pasakojimai teisingi, o gal pradėsime kurti ir savas istorijas, kurias perduosime kitiems. Po pietų grįšime į Kuską, kur viešbutyje ir nakvosime.

14 dienaKUSKAS – LIMOS MIESTO TURAS (pusryčiai)

Po pusryčių grįšime į Peru sostinę Limą. Apsistoję viešbutyje leisimės į turą po miestą. Pirmiausia aplankysime svarbiausią 17 amžiaus architektūrinę konstrukciją – Šv. Francisko vienuolyną (Convent of Saint Francis). Šviesiai gelsvą barokinį pastatų kompleksą sudaro nedidelė aikštė, vienuolynas ir bažnyčia, tačiau žymiausia ši vieta dėl savo kaulais dekoruotų katakombų (sakoma, kad čia likę daugiau nei 70 tūkst. palaikų) ir nuostabios bibliotekos, kur saugoma daugiau nei 25 tūkst. antikinių tekstų. Toliau suksime į pagrindinę miesto aikštę – Didžiąją aikštę (Plaza Mayor), apsuptą svarbiausių kolonijinio laikotarpio pastatų: San Martino rūmų (Plaza San Martin)Prezidentūra, geriau žinoma Pizaro namų vardu (Palacio de Gobierno, House of Pizarro) ir miesto savivaldybės pastatas (Municipal Palace). Pirmieji, pavadinti Peru išvaduotojo Chosė de San Martino vardu, statyti dar 20 amžiuje, tačiau dabartinę savo vertę įgijo ir traukos objektu tapo visai neseniai – atnaujinus šalia esantį parką ir nepaprastai menišką architektūrą.

Šalia pirmojo pastato stūkso ir kitas – grandiozinė barokinio stiliaus Prezidentūra. Puikiausias laikas lankyti šią vietą – vidurdienis, kai keičiasi sargyba. Tai tarsi tikras teatro šou, kur kariai lėtai žygiuodami keičiasi vietomis, o aplink skamba karinis maršas. Viso trijų valandų turo metu susipažinsime su geriausia kolonijine ir moderniąja Limos architektūra. Pasivaikščiojimą baigsime moderniausiuose Limos rajonuose San Isidre (San Isidro) bei Miraflorose (Miraflores). Čia pamatysime nepaprastą šio miesto diversiškumą: San Isidre dangų remia naujos statybos dangoraižiai ir verslo pastatai, o antrasis atsiremia į žydrą Ramiojo vandenyno pakrantę. Nakvynė viešbutyje Limoje.

15 dienaLIMA – SKRYDIS NAMO

Po pusryčių paliksime Limą užnugaryje – vyksime į oro uostą, kur mūsų lauks skrydis namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vidinis skrydis Kitas – Galapagai – Kitas;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Apgyvendinimas su pusryčiais;
 • Ekskursijos anglų kalba;
 • Plaukimas laivu į Bartolomėjaus salą;
 • Nardymo įranga Sulivano įlankoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 990 EUR)
 • Kelionės pratęsimas Peru.  Kaina su kelionės pratęsimu Peru nuo 3807eur/asm
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 20 EUR BTA draudimas)
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje
 • Įėjimas į Galapagų nacionalinį parką (~ 100 USD)
 • Ingalos migracijos kortelė (~ 20 USD)
 • Doko mokestis Izabeloje (~ 10 USD)
 • Vandens taksi mokestis (1 USD)
 • Arbatpinigiai

Pastabos

 • kelionės tipas: kelionė su grupe su angliškai kalbančiu gidu
 • galima užsisakyti geresnės kategorijos viešbučius, kainos teirautis agentūroje

Pasirinkite kelionės datą

2020-05-17 – 05-30 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-06-14 – 06-27 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-06-28 – 07-11 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-07-12 – 07-25 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-07-26 – 08-08 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-08-09 – 08-22 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-08-16 – 08-29 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-09-13 – 09-26 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-09-27 – 10-10 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-10-11 – 10-24 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-10-25 – 11-06 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-11-01 – 11-14 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-11-15 – 11-28 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2020-12-06 – 12-19 vietų yra
NUO 2 380,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vidinis skrydis Kitas – Galapagai – Kitas;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Apgyvendinimas su pusryčiais;
 • Ekskursijos anglų kalba;
 • Plaukimas laivu į Bartolomėjaus salą;
 • Nardymo įranga Sulivano įlankoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Tarptautiniai skrydžiai (nuo 990 EUR)
 • Kelionės pratęsimas Peru.  Kaina su kelionės pratęsimu Peru nuo 3807eur/asm
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 20 EUR BTA draudimas)
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje
 • Įėjimas į Galapagų nacionalinį parką (~ 100 USD)
 • Ingalos migracijos kortelė (~ 20 USD)
 • Doko mokestis Izabeloje (~ 10 USD)
 • Vandens taksi mokestis (1 USD)
 • Arbatpinigiai

Pastabos

 • kelionės tipas: kelionė su grupe su angliškai kalbančiu gidu
 • galima užsisakyti geresnės kategorijos viešbučius, kainos teirautis agentūroje

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą