Reikalinga pagalba?

Egzotiškasis Tailandas Su Poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo Saloje Arba Patajoje (anglų Kalba)

+ skrydis nuo 600 €. Su skrydžiu nuo 1 613 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS/RYGA – BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką su 1 persėdimu.

2 diena BANKOKAS

Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos (Chao Phraya) upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pongo turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

3 diena BANKOKAS (pusryčiai)

Po pusryčių jūsų laukia pažintinė ekskursiją po Bankoką. ją pradėsite nuo pažinties su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais (Grand Palace). Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos šventykla. 

egzotiktailand1

Toliau lankysitės Po šventykloje (Wat Pho), kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio Rymančio Budos statula. Po pietų jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čau Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai.

Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

4 diena BANKOKAS – AJUTAJA – BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

Šiandien keliausite į Ajutają – senąją tajų imperijos sostinę, garsėjančią įspūdingais kultūros paminklais. Pakeliui link šio senovinio miesto aplankysite Bang Pa vasaros rūmus, kuriais anksčiau naudojosi tajų karališkosios šeimos nariai. Prabangūs rūmai įsikūrę Ajutajos provincijoje šalia Čau Prajos upės. Šis rūmų kompleksas, pasižymintis tajų, kinų bei gotikiniais architektūros stiliais, buvo pradėtas statyti 17 a., o dabar – tai ypač turistų lankomas objektas, žavintis savo įspūdinga architektūra, puošniais sodais bei prabanga. Toliau keliausite į pačią Ajutają, kuri buvo vienu svarbiausiu miestu visoje Pietryčių Azijoje ir net 400 metų tarnavo kaip šalies sostinė. Dabar Ajutaja labiausiai traukia dėl savo griūvėsių, kurie vis dar svarbūs Tailando istorijai.

Čia pamatysite kelis šimtus įmantrių šventyklų, rūmų kompleksus, kurie primena žymiausią Kambodžos lankytiną vietą – Angkoro miesto šventyklų kompleksą. Beje, Ajutajos architektūriniame stiliuje dominuoja khmerų (Kambodžos gyventojų protėvių) stilius. Ajutajos miestą 1351 m. įkūrė karalius U-tongas. Po maždaug 400 metų Ajutają sugriovė mianmariečiai, todėl sostinė buvo perkelta į Bankoką. Pirmasis jūsų aplankytas paminklas – Wat Yai Chaimongkhol, o vėliau – ir kiti svarbiausi Ajutajos objektai. Vakare, grįžus į Bankoką, važiuosite į vietinį oro uostą ir skrisite į Tailando šiaurę dar artimiau susipažinti su Tailando autentiškumu. Apgyvendinimas viešbutyje Čiang Majuje. 

5 diena ČIANG MAJUS – AUKSINIS TRIKAMPIS – VIETINIAI KAIMELIAI (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje jūsų laukia įspūdinga ekskursija po Čiang Rai provinciją bei Auksinį trikampį. Turą pradėsite sustojimu puodeliui rytinės kavos Maekhajan vietovėje, kur galima pamatyti karštąsias versmes bei jų baseinėliuose verdančius kiaušinius. Toliau keliausite aplankyti vieną žinomiausių šio regiono objektų – Wat Rong Khun, vietinių vadinamą tiesiog Baltąja šventykla. Šis stulbinančio grožio šventyklų kompleksas buvo suprojektuotas tik 1997 m., tačiau jau spėjo įgyti žinomumą dėl savo ypatingos mistinės architektūros. Čia atvaizduojami ne tipiniai budistų fragmentai, o šiuolaikinio gyvenimo gėrio bei blogio koncepcijos. Šventykla padengta mažomis veidrodžio dalelytėmis, kuriose lūžta saulės spinduliai, sukeldami tokį žaižaruojantį vaizdą, kurio dauguma ilgai nepamiršta.

Susipažinę su šia unikalia šventove trauksite iki Auksinio trikampio, kuris tokį pavadinimą įgavo dėl to, kad čia ribojasi trys valstybės – Tailandas, Mianmaras bei Laosas. Čia turėsite galimybę (už papildomą mokestį apie 300 THB) sėsti į tradicinį laivelį ir leistis į įspūdingą kelionę Mekongo upe, aplankydami Laoso dalį. Toliau keliausite link Tailando bei Mianmaro pasienyje esančio miestelio Mae Sai, nuo kurio (pagal pageidavimas bei esant galimybei) galėsite nuvykti į Mianmarą. Pačiame Mai Sai miestelyje galėsite nusipirkti egzotiškų gėrybių, vietinio džiovinto maisto ir kt. azijietiškų prekių. Grįžtant į Čiang Majų sustosite artimiau susipažinti su vietinėmis šiaurinio Tailando gentimis – Akha/Meo ir Karen. Pastaroji garsėja dėl sunkius žiedus iš vielos aplink savo kaklą nešiojančių ilgakaklių moterų, kartais dar vadinamų „moterimis – žirafomis“.

Nors tai joms sukelia nemažai problemų, tačiau dėl grožio tradicija tęsiama. Pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis – gauti pinigėliai iš savo parduotų rankdarbių, todėl viešėdami tarp Karen genties atstovų galėsite įsigyti siuvenyrų ar austų margų audinių. Vakare grįžtate į Čiang Majų. Nakvynė viešbutyje.

6 diena ČIANG MAJUS (pusryčiai, vakarienė)

Šiandien po pusryčių lankysite ypač svarbų šiaurinio Tailando objektą – Doi Sutep šventyklą, kurioje saugomos šventos Budos relikvijos bei dalis jo pelenų. Tai kone labiausiai gerbiama šventykla Šiauriniame Tailande. Norint ją pasiekti teks užlipti net 306 laipteliais (yra ir specialus keltuvas). Nuo Doi Sutep kalno atsiveria užburiantys Čiang Majaus miesto bei apylinkių vaizdai. Sakoma, jeigu nesilankei Doi Sutep šventykloje, nesilankei ir Čiang Majuje! Po šio kerinčio vaizdo trumpam stabtelsite Baltųjų hmong genties kaimelyje ir išvysite vietinius gyventojus iš arčiau.

Vakare mėgausitės tradiciniu tailandietišku maistu bei šokiais Čiang Majaus mieste esančiame kultūros centre. Atsitūpę valgysite šalia žemų khantoke stalų, o šalia jus linksmins tradicinių kalnų genčių šokėjos. Turėsite galimybę paragauti tokių šiaurės Tailando gėrybių kaip tailandietiškas kiaulienos karis, keptas tailandietiškas viščiukas, kepas kopūstas, lipnūs ryžiai ar kepti bananai bei dar daugiau. Nakvynė viešbutyje Čiang Majuje.

7 diena  ČIANG MAI – DOI INTHANON NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausite ant aukščiausios Tailando viršūnės atsivėsinti ir pasigrožėti žemiau esančio Doi Inthanon nacionalinio parko vaizdais. Prieš kelionę būtinai pasiimkite keletą šiltesnių drabužių, megztuką su ilgomis rankovėmis. Naktimis šioje viršūnėje temperatūra nukrenta iki 8 laipsnių šalčio, o šaltuoju bei sausuoju laikotarpiu čia oras labiau primena Kanadą nei Tailandą. Keliaudami aukštyn aplankysite Wachiritharn ir Siritharn krioklius bei karališkają tyrimų stotį, kurioje siekiama pagerinti vietinių genčių gyvenimo sąlygas. Pamatysite karaliaus ir karalienės stupas, nuo kurių atsiveria kone geriausi šio nacionalinio parko vaizdai. Vėliau pakilsite į Doi Inthanon – aukščiausią Tailando kalną. Šalia jo viršūnės laukia pasisvaikščiojimas, kurio metu grožėsitės unikalia flora ir miškais. Čia yra Karen ir Hmong kaimeliai, kuriuos jūs ir aplankysite. Grįžimas į viešbutį Čiang Majuje ir nakvynė.

8 diena ČIANG MAI – PASIRINKTAS KURORTAS (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į pasirinktą kurortą: Puketą, Krabį, Patają. Pervežimas į viešbutį.

9-14 dienos POILSIS KURORTE (pusryčiai)

Puketas (Phuket) – Hedonistinis sala vilioja visus: jaunavedžius, kopinėjančius medų, turtingus paveldėtojus, banglentininkes ir vidutinio amžiaus žmones. Tailando didžiausia ir populiariausia sala Puketas, garsėjanti savo spalvingumu taip pat kaip ir kosmopolitiška atmosfera, yra žinomiausia išsvajotų atostogų vieta visame pasaulyje. Puketas gali didžiuotis prabangiais apylinkių peizažais, vakarine pakrante, kur tamsiai žalia lapija susilieja su Andamanų jūros turkio spalvos vandeniu, prašmatniais „Lagūna“ kurorto kompleksais. Tai sala, kuri gali patenkinti pačius išskirtiniausius keliautojų norus.

Krabis (Krabi) – nemažai keliautojų lieka pakerėti žmonių draugiškumo, nepaprastai skanaus maisto ir nedidelės turistų masės, tad nusprendžia čia praleisti savas atostogas. Miestas, įsikūręs ant vakarinio Krabio kranto, yra nutolęs apie 1 000 kilometrų nuo Bankoko ir 180 kilometrų nuo Puketo. Rytinis upės krantas nuklotas tankiomis mangrovėmis, o vakarinę miesto pusę užstoja dvigubi Khao Khanap Nam klinties kalnų masyvai, kurie kyla iš jūros tarsi du iš vandens iššokantys banginiai.

Pataja (Pattaya) – vienas didžiausių kurortų, masinio turizmo centrų. Kurortas labiausiai sužavės tuos, kuriems poilsiaujant svarbiausia – linksmybės, šou bei naktinio gyvenimo triukšmas ir veiksmas. Patajos egzotikos sąvoka skiriasi nuo daugumos kitų Tailando kurortų. Čia vietoj tropinės gamtos, būdingos Tailando saloms, vyrauja savotiška gatvės gyvenimo egzotika: azijietiško miesto šurmulys, „Alcazaro“ (transvestitų) šou, barai ir naktiniai klubai, perpildyti šėlsmo išsiilgusių turistų. Visgi, ilsėdamiesi Patajoje galėsite pajusti ir tikros, gamtos suteikiamos, egzotikos. Rekomenduojama nuplaukti iki šalia esančios Larno (Koh Larn) salelės, nutapytos jaukiais paplūdimiais, kuriuose rasite hamakus, tarp medžių kabančias supynes, šalia besišvartuojančius margomis vėlėvėlėmis puoštus žvejų laivelius. Įsimintina ir išvyka į krokodilų fermą, kurioje galėsite stebėti nuotaikingą šių gyvūnų bei jų dresiruotojų pasirodymą.

Samujis (Koh Samui) – Samujo sala, beveik perpus mažesnė už Puketą, anksčiau be galo traukė keliautojus su kuprine, o paskutiniu metu tapo gana prašmatniu tropiniu rojumi romantiką mėgstantiems turistams. Čia aplinka be galo autentiška, egzotiška ir natūrali: kvapniųjų plumerijų vonios terasose, vakarais degantys fakelai, tolumoje skambantys rytietiški varpeliai ar karts nuo karto tobulą ramybę sudrumsiantis tuk-tuko riedėjimas. Gamtos mylėtojams rekomenduojama išvyka laiveliu į Ang Thong jūrinį parką, susidedantį iš 42 salelių, nutapytų užslėptomis įlankėlėmis, nepaliestais laukiniais paplūdimiais bei vešliais augalais apaugusiais skardžiais. Besižavintys rytietiškos architektūros elementais turėtų pamatyti 12 m aukščio Didįjį Budą, esantį Wat Phra Yai šventykloje. Norintiems atsipalaiduoti ir pajusti bohemišką salos dvasią rekomenduojama nuvykti iki turistų nenutrypto Bophut kaimelio, o apsipirkti bei susidraugauti su vietiniais gyventojais patariama apsilankyti šalia Chaweng paplūdimio, kur rasite daug kavinių, barų bei parduotuvėlių.

15 diena KURORTAS – BANKOKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Puketas/Krabis – Bankoko oro uostas. Pervežimas tarp oro uostų. Skrydis į Rygą arba Vilnių su 1 persėdimu.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Visi oro uosto ir aptarnavimo mokesčiai;
 • 13 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • Vietiniai aviabilietai Bankokas – Čiang Majus, Čiang Majus – Puketas, Puketas/Krabis – Bankokas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Ekskursijos su angliškai kalbančiu gidų kelionės Šiauriniame Tailande metu;
 • Visi pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 600 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Bankokas – Vilnius/Ryga (nuo 600 EUR)
 • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR);
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas. Reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
 • Ekskursijų metu prijungiama prie angliakalbės grupės.
 • Garantuojami išvykimai visomis datomis net ir vienam keliautojui.
 • Jeigu kelionės pabaigoje skrydis iš Bankoko į Vilnių bus ryte, tuomet paskutinę nakvynę perkelsime į Bankoką.

Pasirinkite kelionės datą

2019-11-16 – 11-30 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-11-23 – 12-07 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-11-30 – 12-14 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-12-07 – 12-21 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-12-14 – 12-28 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-12-21 – 01-04 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2019-12-28 – 01-11 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-01-04 – 01-18 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-01-11 – 01-25 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-01-18 – 02-01 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-01-25 – 02-08 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-02-01 – 02-15 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-02-08 – 02-22 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-02-15 – 02-29 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-02-22 – 03-07 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-02-29 – 03-14 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-03-07 – 03-21 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-03-14 – 03-28 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-03-21 – 04-04 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-03-28 – 04-11 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-04-04 – 04-18 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-04-11 – 04-25 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-04-18 – 05-02 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-04-25 – 05-09 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-05-02 – 05-16 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-05-09 – 05-23 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-05-16 – 05-30 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-05-23 – 06-06 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-05-30 – 06-13 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-06-06 – 06-20 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-06-13 – 06-27 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-06-20 – 07-04 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-06-27 – 07-11 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-07-04 – 07-18 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-07-11 – 07-25 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-07-18 – 08-01 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-07-25 – 08-08 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-08-01 – 08-15 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-08-08 – 08-22 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-08-15 – 08-29 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-08-22 – 09-05 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-08-29 – 09-12 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-09-05 – 09-19 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-09-12 – 09-26 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-09-19 – 10-03 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-09-26 – 10-10 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-10-03 – 10-17 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-10-10 – 10-24 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-10-17 – 10-30 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-10-24 – 11-06 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-10-31 – 11-14 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-11-07 – 11-21 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-11-14 – 11-28 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-11-21 – 12-05 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-11-28 – 12-12 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-12-05 – 12-19 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-12-12 – 12-26 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-12-19 – 01-02 vietų yra
NUO 1 013,00 €
2020-12-26 – 01-09 vietų yra
NUO 1 013,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Visi oro uosto ir aptarnavimo mokesčiai;
 • 13 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • Vietiniai aviabilietai Bankokas – Čiang Majus, Čiang Majus – Puketas, Puketas/Krabis – Bankokas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Ekskursijos su angliškai kalbančiu gidų kelionės Šiauriniame Tailande metu;
 • Visi pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 600 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Bankokas – Vilnius/Ryga (nuo 600 EUR)
 • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR);
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas. Reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
 • Ekskursijų metu prijungiama prie angliakalbės grupės.
 • Garantuojami išvykimai visomis datomis net ir vienam keliautojui.
 • Jeigu kelionės pabaigoje skrydis iš Bankoko į Vilnių bus ryte, tuomet paskutinę nakvynę perkelsime į Bankoką.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą