Reikalinga pagalba?

Didingoji Meksika (Gran Mexico)

+ skrydis nuo 956 €. Su skrydžiu nuo 956 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS/RYGA–MEKSIKAS

Ryte išskrisite iš Vilniaus/Rygos. Persėdimas Amsterdame. Vakare atskrisite į Meksiko oro uostą, kur Jus pasitiks kelionės organizatoriaus partneriai. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje miesto centre.

2 diena MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS–MEKSIKAS (pusryčiai)
Po pusryčių dalyvausite ekskursijoje po Meksikos sostinę: apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir senąją Katedrą, išvysite Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes) bei actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, pamatysite Bella Artes rūmus. Apsilankysite nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje.Vėliau keliausite į Dievų miestą Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides. Grįždami į viešbutį, užsuksite į suvenyrų parduotuvę, kur taip pat paragausite tekilos ir meckalio. Vakare rekomenduojame pasiklausyti mariačių – muzikantų Garibaldžio aikštėje.

3 diena MEKSIKAS–PUEBLAS-OACHAKA (pusryčiai)
Išvykę iš Meksiko, grožėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažais Siera Madre kalnų panoramoje. Apsilankysite kolonijiniame angelų mieste Pueble ir išvysite nuostabiausią šalyje Katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus.Vėliau keliausite į - Oachaką ir vakare dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena OACHAKA–MONTE ALBANAS–TEUANTEPEKAS (pusryčiai)
Išvykimas į Monte Albaną – senosios Sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą. Tai viena iš įspūdingiausių šalies archeologinių zonų. Jus tiesiog užburs Oksakos slėnio panorama nuo aukštikalnių. Po pietų Tulėje apžiūrėsite storiausio diametro medį pasaulyje. Vėliau atvyksite į Teuantepeką. Nakvynė viešbutyje.

5 diena TEUANTEPEKAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS (pusryčiai)
Ryte išvykimas iš viešbučio. Po to plauksite kateriais po Sumidero kanjoną, kur sutiksite krokodilų, ir, jei pasiseks, beždžionių. Įspūdingo kanjono uolos kyla į 1000 metrų aukštį. Po pietų keliausite į senove dvelkiantį kolonijinį miestą San Kristobal de las Kasas, išsaugojusį senųjų laikų žavesį. Apsistoję viešbutyje, savarankiškai pasižvalgysite po miestą.

6 diena SAN KRISTOBAL DE LAS KASAS–SAN JUAN CHAMULA–PALENKĖ (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite San Juan Chamula kaimelį, kuriame mistika persipynusi su senosiomis indėnų religijomis ir šiuolaikiniu katalikišku tikėjimu. Bažnyčioje vyksta įspūdingos mistiškos apeigos.Po pietų nusileisite nuo šaltų Lakandono viršukalnių ir išsimaudysite vaizdinguose Misol Ha kriokliuose. Vakare atvyksite į Palenkę ir ilsėsitės viešbutyje.

7 diena PALENKĖ–KAMPEČĖ (pusryčiai)
Palenkė (UNESCO sąraše) -  žymiausia majų archeologinė vietovė. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse.

Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

8 diena KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (pusryčiai)
Keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite vietines istorines ir architektūrines įžymybes: Pranašo piramidę, Lietaus dievo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Po pietų atvyksite į Jukatano sostinę Meridą ir apsistosite viešbutyje. Laisvalaikis.

DĖMESIO! Tik nuo sausio iki kovo prie standartinio maršruto mes pridedame  rožinių flamingų draustinio  Selestane lankymą. (be papildomo mokesčio!) Pokeliui iš Ušmalio iki Meridos  turėsite sustojimą Selestane - mažame Jukatano pusiasalio kaimelyje, Persijos įlankos pakrantėje. Čia jūs rasite puikų rožinių flamingų rezervatą, kur galėsite grožėtis nuostabiais paukščiais iš arti.

9 diena MERIDA–ČIČEN ITSA–KANKUNAS (pusryčiai)
Ekskursija po baltąjį miestą Meridą, kurios metu apžiūrėsite Pranciškonų katedrą ir Monteko rūmus.

Vidurdienį išvyksite į įžymiąją Čičen Itsos archeologinę vietovę, kur galėsite pasigrožėti sparnuotosios gyvatės KUKULKAN piramide, senovine observatorija, ritualinių žaidimų aikšte, šventyklomis. Pavakarę atvyksite į viešbutį Kankune.

10–12 dienos POILSIS prie Karibų jūros Kankune
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

13 diena KANKUNAS–AMSTERDAMAS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas–Meksikas–Amsterdamas.

14 diena AMSTERDAMAS–VILNIUS/RYGA
Grįžimas į Vilnių/Rygą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • oro uostų mokesčiai;
 • pasitikimas oro uoste;
 • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu ir viskas įskaičiuota Kankune;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 956 EUR
 • lėktuvo bilietai Vilnius arba Ryga–Meksikas–Vilnius arba Ryga (su vienu persėdimu) ir vietinis skrydis iš Kankuno į Meksiką;
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (25 EUR);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.
 • Nuolaida vaikui iki 12 m. – 405 EUR, nuolaida trečiam asmeniui kambaryje –130 EUR (Meksikoje trivietis kambarys yra su 2 didelėmis (Queen size) lovomis).
 • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
  • 4* viešbutyje: ~73 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~122 EUR asm. – vienviečiame;
  • 5* viešbutyje: ~ 122 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~162 EUR asm. – vienviečiame.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje. 
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie rusakalbės grupės. 

Jūsų užklausa