Reikalinga pagalba?

Balio Sala Ir Singapūras (su Vadovu Iš Lietuvos)

+ skrydis nuo 850 €. Su skrydžiu nuo 2 038 €

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas?.. Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir žaismingas Balis – mūsų jau laukia!

1 diena VILNIUS – SINGAPŪRAS

Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

2 diena SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

Pavakary (apie 16 val.), lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti!

Sveiki atvykę į margąjį Singapūrą, kuris per vos 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas - ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni - tik 1% visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Nenorinčius ilsėtis kelionės vadovė pakvies kartu pasivaikščioti po mažąją Indiją. Pasigrožėsime keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite ir paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

3 diena  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Po pusryčių pradėsime pažintinę ekskursiją po Singapūrą. Pradėsime nuo įspūdingo Singapūro  nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Suskaičiuokite, kiek orchidėjų yra šiame sode? Po sodo mūsų laukia pažintis su moderniuoju miestu. Aplankysime Singapūro modernumo simbolį "Marina Bay Sands" dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio, Singapūro įkūrėjo, išsilaipinimo vietą. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki Singapūro simbolio - mitinės jūros liūto skulptūros. Pasigrožėsime įspūdinga prieplaukos panorama.

Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Pasibaigus ekskursijai - laisvas laikas.

Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką glima nuveikti. Siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m. aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Čia galite pasivaikščioti ir pavalgyti, jeigu jau būsite alkani. vakare siūlome visiems katu susiburti ant pievelės, iš kur galėsite stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai) 

Po pusryčių atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru, važiuosime į oro uostą ir skrisime į Balį (Bali), neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą. Atskridus mus pasitiks profesionalūs partneriai šioje šalyje ir nuveš į viešbutį Legiane (Legian). Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, Jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“).

Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus, bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Nakvynė viešbutyje Legiane.

5 diena SEMIYAK - LOVINA (pusryčiai) 

Penktąją savo kelionės dieną pradėsime nuo pažinties su religine Balio praeitimi. Į poetišką salos kraštovaizdį darniai įsilieja palmių ir gėlių apsuptos šventyklos. Susidaro įspūdis, tarsi jos būtų natūrali vešlios gamtos dalis. Senais laikais į Balį buvo atneštas budizmas ir hinduizmas, vėliau mėgino įsitvirtinti islamas, o kolonistai olandai paliko krikščionybės smiltelių. Dabar dauguma salos gyventojų – hinduistai, tačiau čia puikiai sutaria įvairių religijų išpažinėjai. Kai kuriose šventose vietose susijungia net keli tikėjimai.Po pusryčių pirmiausia vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui TanahLot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

Stabtelsime prie įspūdingų Jatiluwih ryžių terasų. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Pakeliui sustosime vietiniame turgelyje, kur kelionės vadovas ir gidas supažindins su Balio salos vaisių įvairove. Bratan ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventyklaEžero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.  

Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui užsuksime pasigrožėti dar vienu gausiai lankomu objektu – Gitgito kriokliu (Gitgit). Tai beveik 32 m aukščio krioklys, apsuptas nuostabios tropikų augalijos ir įvairiausių gyvūnų – prie krioklio neretai galima sutikti laukinių beždžionių, atkeliaujančių atsigerti. Pakeliui į Loviną sustosime pasigrožėti ir vadinamais ežerais dvyniais, Tamblingan ir Buyan, mažiausiu Balio salos ežeru. Nakvynė viešbutyje.

6 diena  LOVINA - KINTAMANI - KANDIDASA (pusryčiai) 

Dar nepatekėjus saulei pageidaujantieji turės galimybę tradicine valtimi plaukti į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų*. Visa ekskursija šiek tiek primena „Benny Hill šou“, tik be muzikos: kažkas iš kapitonų sušunka – „Delfinai ten!“ ir visi lekia link parodytos vietos. Taip situacija kartojasi vėl ir vėl. Delfinus tikrai pamatysime – kartais tik pelekus, kartais iššokančius iš vandens, o kartais net visai šalia valties, atrodytų, galėtume juos paglostyti. Net jei delfinai pamojuos mums pelekais tik iš tolo – saulėtekis jūroje ne mažiau įspūdingas reginys.

Po pusryčių pailsėję pradėsime savo dienos ekskursiją. Važiuosime į Kintamano (Kintamani) ugnikalnio regioną. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi. Stabtelsime pasigrožėti šio ugnikalnio panorama.

Po pietų pertraukėlės važiuosime į Baturo ežero uostą ir laiveliu persikelsime į kitą pusę. Lankysime Trunjano kaimą (Trunyan). Šis kaimelis tai viena iš kelių gyvenviečių Balyje, kur dar galima sutikti senųjų baliečių, kurie vis dar puoselėja savo tradicijas menenčius senus laikus. Kaimai atsiveria keliautojams ir šio pasaulio naujovėms, tačiau vis dar išsilaikiusios senosios tradicijos, rengiamos ritualinės ceremonijos ir laikomasi unikalių taisyklių. Trunjano kaimelio apylinkės žymios tuo, kad čia yra išlikusio tradicinės senovinės kapinės. Iki hinduizmo ir budizmo, Balio saloje žmonės buvo laidojami bambukiniuose narvuose, ancak saji. Tokiame karste mirusiojo kūnas buvo paliekamas po Taru Menyan medžiu.

Vakarop atvyksime į Kandidasą (Candidasa). Vakare -  laisvas laikas poilsiui ar savarankiškam miesto pažinimui. Iki 1970-ųjų Kandidasa buvo tik mažas tylus žvejų kaimelis, tačiau paplūdimyje įkūrus pirmąjį viešbutį, miestas stebuklingai išaugo ir tapo vienu patraukliausių Balio kurortų. Sakoma, kad tai viena geriausių vietų, norint pažinti rytinę salos dalį – viskas pasiekiama pėsčiomis. Nakvynė viešbutyje.

 

 

7 diena  KANDIDASA - UBUDAS (pusryčiai) 

Po pusryčių pradėsime ekskursiją aplankydami Kusambos kaimelį. Visi kaimelio gyventojai čia verčiasi arba žvejyba arba druskos gaminimu. Įdomu, tai, kad jie visą darbą atlieka vis dar tradicinėmis priemonėmis.

Ekskursijos metu aplankysime  Besakiho šventyklą pačią svarbiausią šventyklą Balio hinduistams. Šventykla simbolizuoja mitoliginį, šventą hinduistams, Meru kalną.

Taip pat šiandien aplankysite Gunung Kawi – didžiausią ir manomai seniausią Balio salos monumentą. Manoma, kad šie memorialai uoluose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajuskite didingą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja.

Aplankysime ir hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo.

Staptelsime ir prie dar vieno mažo gamots stebuklą – Tukad Cepung krioklį. Šį krioklį iš visų pusių supa uolos, sukurdamos jausmą tarsi būtumėme urve. Saulėtą dieną pro plyšį krentantys saulės spinduliai nuspalvina krioklį visomis vaivorykštės spalvomis. Tai puiki vieta nuotraukoms. Vakare pasieksime Ubudo miestą, žinomą kaip Balio menų ir kultūros centrą. Nakvynė viešbutyje.  

8 diena UBUDAS (pusryčiai) 

Ubudo miestelis apsuptas ryžių terasomis ir šventyklomis gyvuoja jau ilgai.  Šio regiono pradininku laikomas legendinis rišis Markandeja, kurį čia atviliojo energija, kuria spinduliavo šis regionas. Markanedėja pastatė keletą įspūdingų šventyklų, ir sukūrė bendrą regiono drėkinimo sistemą, kuria iki šiol naudojasi vietiniai. Visą laiką šis regionas garsėjo savo dvasine trauka. Žmonės nuo seno atvysta čia lankyti šventyklų, medituoti ar apsivalyti savo sielą, protą ir kūną šventuose kalnų versmės.

Po pusryčių su gidu ir kelionės vadove leisimės į pažintį su vietinių gyvenimo būdu. Aplankysime šalimais esančio kaimelio gyventojus, turėsime progą užeiti ir į svečius. Susipažinsime su jų buitimi ir turėsite progą pakalbėti su vietiniais apie gyvenimą Balyje šiais laikais.Po pietų aplankysime Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame galima sutikti tarp egzotiškų augalų gyvenančių ilgauodegių makakų, pamatyti įvairiausių šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių hinduistinių šventyklų.

Grįšime į Ubudą. Laisvas laikas. Kam nuotykių negana už papildomą priemoką su kelionės vadove gali leistis į naktinį žygį. Siūlome nepatingėti aplankyti Baturo ugnikalnį*, ligi kurio viršūnės lauks kelių valandų kelias pėsčiomis. Nakvynė viešbutyje.

9 diena  UBUDAS (pusryčiai) 

Kelionės metu paragavote turbūt ne vieną tradicinį Balio patiekalą ir vis kėlėte sau klausimą: kaip gaminamas balietiškas maistas? Kaip pagaminti turbūt keliautojų labiausiai pamėgtą ayam betutu, ant grotelių keptą švelnaus skonio viščiuką? Šiandien turėsite progą susipažinti su Balio virtuvės paslaptimis. O gal norėsite išbandyti ir savo kulinarinius sugebėjimus? Jūsų laukia balietiško maisto gaminimo pristatymas. Sužinosite daugiau apie vietinius prieskonius, maisto gaminimui naudojamas žoleles ir kitas paslaptis. Visi kartu skaniai papietausime. Po pietų - laisvas laikas. Laiką galite praleisti apsipirkinėdami, ieškodami lauktuvių arba pasivaikščioti po Ubudą. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų! Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Siūlome laiką praleistu smagiai ir išbandyti raftingą Ajungos (ayung) upe*. Maršrutas upe tikrai nesudėtingas ir sunkumų nesukels net pirmą kartą į rankas irklus pasiėmusiems žmonėms. Tai puiki proga pasidžiaugti savo akis gražiomis Ubudo apylinkėmių džiunglėmis.

 

10 diena UBUDAS - SANURAS (pusryčiai)

Po pusryčių važiuosime į Sanuro kurortą. Pakeliui pravažiuosime pro įspūdingas Tegalalang ryžių terasaso pakeliui sustosime paragauti ir gardžios tradicinės Balio kavos Kopi Luwak. Popiet pasieksime Sanurą. Registracija viešbutyje, po kurios vyksime aplankyti Uluvato (Ulu Watu) šventyklos pastatytos ant aukštos uolos. Šventykloje išvysite ir įspūdingą Kecak šokių pasirodymą. Nakvynė viešbutyje.

11-14 dienos POILSIS SANURE (pusryčiai) 

Dienos skirtos jūsų poilsiui.  Sanuras - tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Už papildomą priemoką siūlome įspūdingą nardymo ekskursiją į Lemobgan salą*. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi.

Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. O žmonėms trokštantiems daugiau pažinties ir kelionių siūlome aplankyti Džogjakartą*, kur galite išvysti pasaulinio garso monumentus, Prambanan ir Borobuduro šventyklų kompleksus.

15 diena  SANURAS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 

Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

16 diena VILNIUS 

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo paslaugos iš Lietuvos turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje);
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • 13 nakvynių 3-4* viešbutyje;
 • Programoje numatytas maitinimas: 13 pusryčių;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa, išskyrus pasirenkamas pramogas pažymėtas *;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 850 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras – Balis – Singapūras – Vilnius (kaina apie 850 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Papildomos siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (delfinų turas – 10 EUR, naktinis žygis į Baturo ugnikalnį – 55 EUR, nardymo ekskursija Lemobgan saloje – 86 Eur, kelionės pratęsimas Džogjakartoje apie 260 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 

 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
 • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.
 • Vienviečio priemoka nuo 464 EUR
 • Naujametinės kelionės 2018-12-28 kaina nežymiai keisis - bus paskelbta vėliau.

Pasirinkite kelionės datą

2018-12-28 – 01-12 vietų yra
NUO 1 188,00 €
2019-01-04 – 01-19 vietų yra
NUO 1 188,00 €
2019-01-25 – 02-09 vietų yra
NUO 1 188,00 €
2019-02-22 – 03-09 vietų yra
NUO 1 188,00 €
2019-03-08 – 03-23 vietų yra
NUO 1 188,00 €
2019-03-29 – 04-13 vietų yra
NUO 1 188,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionės vadovo paslaugos iš Lietuvos turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje);
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • 13 nakvynių 3-4* viešbutyje;
 • Programoje numatytas maitinimas: 13 pusryčių;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa, išskyrus pasirenkamas pramogas pažymėtas *;
 • Visi pervežimai turo metu pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 850 EUR
 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Singapūras – Balis – Singapūras – Vilnius (kaina apie 850 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Papildomos siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (delfinų turas – 10 EUR, naktinis žygis į Baturo ugnikalnį – 55 EUR, nardymo ekskursija Lemobgan saloje – 86 Eur, kelionės pratęsimas Džogjakartoje apie 260 EUR);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.

Pastabos

 

 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
 • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.
 • Vienviečio priemoka nuo 464 EUR
 • Naujametinės kelionės 2018-12-28 kaina nežymiai keisis - bus paskelbta vėliau.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą