Reikalinga pagalba?

Azijos Magija: Modernusis Singapūras Ir Egzotiškasis Balis

+ skrydis nuo 670 €. Su skrydžiu nuo 1 663 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

2 diena SINGAPŪRAS
Apie 16 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia.

Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

3 diena SINGAPŪRAS (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita.Vos per 30 metų iš vargingo bei nuobodaus Azijos miesto Singapūras tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Čia šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti vieną geriausių pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau.

Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, išvysite ilganosius tapyrus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

4 diena SINGAPŪRAS–BALIS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Balio salą.  Atskridus Jus pasitinks viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą Ubudo miestelyje. 

Laisvas vakaras, kurio metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys ypatingai atsipalaiduoti turėtų pasinaudoti Balio spa paslaugomis, kuomet Jums bus atliekami masažai bei kitos procedūros, naudojant tik natūralius ir sveikatai naudingus ingredientus: imbierą, cinamoną, kokosų aliejų ar simbolinės Balio gėlės - plumerijos (vietinių vadinamos "frangipani") ekstraktą. 

5 diena UBUDAS - KINTAMANI - BESAKIH  (pusryčiai, pietūs) 

Šią ekskursiją pradėsite Batubulano kaimelyje, kuris yra vakarinėje Gianjaro regentystėje. Batubalanas yra populiarus ne tik Indonezijoje, bet ir visame pasaulyje dėl savo unikalių ir meniškų šventinimo šokių, dar kitaip žinomų kaip Barong ir Keris šokiai.

Tuomet keliausite į Celuk kaimelį, kuris yra labai mėgstamas turistų dėl įmantriausių aukso ir sidarbo dirbinių. Kitas apsilankymas Jūsų lauks Mas kaimelyje. Jis dažnai yra apibūdintas kaip vienas meniškiausių Balio kaimelių, kuris klesti dėl medžio drožinėjimo dirbinių.

Vėliau vyksite link senovinio Tegallalang kaimo, įsikūrusio šiaurinėje Ubud dalyje nuo kurio atsiveria įspūdingas ryžių terasų vaizdas, pritraukiantis begalę turistų iš viso Pasaulio. Čia turėsite galimybę išvysti, kaip baliniečių ūkininkai dirba ryžių plantacijose bei ryžių terasose. Atėjus laikui, vyksite pietauti į Kintami miestelį – mėgstamiausią turistų vietą visame Balyje. Šis miestelis yra įsikūręs prie vis dar aktyvaus Batur vulkano ir ežero.

Papietavę vietiniame restorane ir pasigrožėję nepaprastais vulkano vaizdais keliausite į didžiausią, svarbiausią bei įspūdingiausią šventyklą visame Balyje, dar kitaip vadinama šventyklų „motina“ – Besakih šventyklą. Ji įsikūrusi Agung kalnų pietvakariuose ir yra laikoma viena svarbiausių šventyklų, kurios kiekvienas pastatas turi tam tikrą reikšmę Hindu tikėjime.

6 diena LAISVA DIENA UBUDE (pusryčiai)

Laisvas diena, kurios metu galėsite pasivaiksčioti po miestą, pasimėgauti maistu, o norintys ypatingai atsipalaiduoti turėtų pasinaudoti Balio spa paslaugomis, kuomet Jums bus atliekami masažai bei kitos procedūros, naudojant tik natūralius ir sveikatai naudingus ingredientus: imbierą, cinamoną, kokosų aliejų ar simbolinės Balio gėlės - plumerijos (vietinių vadinamos "frangipani") ekstraktą. 

 

7 diena UBUDAS – ULAN DANU – BRATAN EŽERAS (pusryčiai, pietūs) 

Rytą pradėsite tradiciniame Candikuning turguje, garsėjantį tropinių vaisių, daržovių įvairove už puikią kainą. Kai kurie prekeiviai siūlo maisto bei gėrimų kiekvienam į turgų atvykusiam lankytojui. Turgus vyksta tik dienos metu. Durianas, mangostinas, rambutanas – čia tik keli vaisiai, kuriuos galima įsigyti arba paragauti šiame milžiniškame turguje.

Po apsipirkimo keliausite pagrindinio šios ekskursijos tikslo link – Ulun Danu šventyklos, esančios prie Bratano ežero, dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Šventykla puikuojasi 1000 metrų virš jūros lygio, todėl galėsite mėgautis ne tik stulbinančiu vaizdu, bet ir malonia oro temperatūra. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens. Atėjus laikui, mes pasirūpinsime Jūsų pietumis. Valgysite nuostabiame, turistų pamėgtame kalnų kurorte Pacung, žvelgiant į pietinę Balio dalį.

Pasisotinę vyksite į gražiausiomis visame Balyje laikomas bei į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtrauktas ryžių terasas Jatiluwih. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

Turo pabaigoje Aplankysite Tanah Lot šventyklą, esančią ant uolos, kurią skalauja jūra, krašto. Pažodžiui TanahLot reiškia „Žemė jūroje“. Tai viena populiariausių lankytinų vietų visame Balyje, kuri pastatyta dar 15 amžiuje induistų kunigo Dang Hyang Nirartha taip tampant svarbiu baliniečių dvasingumo ir mitologijos elementu. Lankantis šioje šventykloje verta sulaukti bei pamatyti saulėlydį. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų.

8 diena UBUDAS - KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai)  
Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą kurortą prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

9 - 12 dienos POILSIS PRIE JŪROS (pusryčiai)
Siūlome rinktis vieną iš kurortų, esančių pietinėje Balio salos dalyje. Atostogaujantiems bet kuriame iš šių kurortų būtinai siūlome nuvykti iki Jimbaran kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuriuos vakare iš visų pusių apšviečia daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis, nardymo galimybėmis. Papldomai rekomenduojame užsisakyti ekskursiją: 

Aplankysite Uluwatu šventyklą, įsikūrusią ant uolos krašto. Čia atsiveria nuostabūs saulėlydžio ir Indijos vandenyno vaizdai. Tai graži istorinė vieta, kuri čia atsirado megalito laikotarpiu. Tai labai sena šventykla, kuri dabar yra dažnai aplankoma vietinių beždžionių. Saulėlydžio metu mėgausitės Kecako šokių pasirodymu. Po dienos kupinos puikių įspūdžių, keliausite į Jimbaran įlanka, kur mėgausitės šviežiomis jūros gėrybėmis.  

 

KURORTAI BALIO SALOJE

Sanur - tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įsoūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys.


Nusa Dua - tai kurortas, kuriame susitelkę aukščiausio lygio VIP viešbučiai, apsupti puikiausių paplūdimių bei pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. 

 

Kuta - tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus - tai Seminyak ir Legianą. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje. 13 diena BALIO SALA - VILNIUS 
(pusryčiai)
Po pusryčių teks atsisveikinti su draugišku ir maloniu personalu ir ištarti iki pasimatymo Balio salai. Po pietų skrydis su 2 persedimais į Vilnių.

14 diena VILNIUS
Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Vietinis skrydis Singapūras - Balis;
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu;
 • Apgyvendinimas: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, nurodytame viešbutyje, 5 nakvynės nurodytame paplūdimio viešbutyje;
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 2 pietūs;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.
 • Įėjimai į lankomus objektus;    

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • Skrydžiai Vilnius - Singapūras – Balis - Vilnius (kaina nuo ~670 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asmeniui.
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Ekskurijos į Uluwatu ir Kecak šou su vakariene – 45 Eur/asmeniui
 • Išvykimo mokestis (~ apie 20 USD, mokamas rupijomis);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.    

Pastabos

 • Dėl pabrangusių skrydžių vasaros sezono metu kelionės kaina gali būti didesnė nuo 173 EUR iki 434 EUR
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuvės kelionių vadovės paslaugas.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-18 – 11-30 vietų yra
NUO 993,00 €
2018-11-25 – 12-07 vietų yra
NUO 993,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Vietinis skrydis Singapūras - Balis;
 • Visi pervežimai pagal programą turo metu;
 • Apgyvendinimas: 2 nakvynės Singapūre, 4 nakvynės Ubude, nurodytame viešbutyje, 5 nakvynės nurodytame paplūdimio viešbutyje;
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 2 pietūs;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.
 • Įėjimai į lankomus objektus;    

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 670 EUR
 • Skrydžiai Vilnius - Singapūras – Balis - Vilnius (kaina nuo ~670 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Rusakalbio gido priemoka – 45 Eur/asmeniui.
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Ekskurijos į Uluwatu ir Kecak šou su vakariene – 45 Eur/asmeniui
 • Išvykimo mokestis (~ apie 20 USD, mokamas rupijomis);
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai.    

Pastabos

 • Dėl pabrangusių skrydžių vasaros sezono metu kelionės kaina gali būti didesnė nuo 173 EUR iki 434 EUR
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 
 • Keliaujant liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kelionės kaina didesnė del sezoniškumo.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti lietuvės kelionių vadovės paslaugas.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą