Reikalinga pagalba?

Autentiška Indija: Auksinis Trikampis Ir Himalajai (su Lietuviškai Kalbančiu Vadovu)

+ skrydis nuo 590 €. Su skrydžiu nuo 1 815 €

Kelionės programa

Pagaliau! Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Kartu su kelionės vadove leisimės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, turbūt vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Visus mitus apie šią šalį galėsime patys patvirtinti arba paneigti tik grįžę iš šios įspūdžių pilnos šalies. Ši kelionė – puiki proga pažinti Indijos kultūrinę įvairovę. Susipažinsime su hinduizo, islamo, sikimo ir tibetietiško budizmo tradicijoms. Lankysime skirtingus regionus: chaotišką Indijos sostinę Delį, smėlėtojo Radžastano sostinę Džaipūrą, paminklą meilei Tadž Mahalį, didinguosius Himalajus, jaukų tibetiečių miestelį, o kelionę pabaigsime su įspūdingu paradu prie Pakistano sienos ir auksine šventykla Amritsare! Visa tai telpa į vieną kelionę! Sveiki atvykę į kontrastingą Indiją!

1 diena VILNIUS – DELIS

Skrydis Vilnius – Delis.

2 diena DELIS – AGRA

Ryte nusileisime į Delio oro uostą ir važiuosime Agros link. Pakeliui sustosime papusryčiauti. Atvykus į Agrą - registracija viešbutyje ir poilsis. Atsigavę po ilgos kelionės pradėsime pažintį su Indija, šalimi, kurią šios kelionės metu pažinsite visapusiškai.

Kelionę pradėsime nuo buvusios Mogolų imperijos, gyvavusios XVI–XVII a., sostinės Agros ir garsiausio Indijos monumento Tadž Mahalio. Šį memorialą išgarsino imperatoriaus Shah Jahan ir jo žmonos Mutmaz Mahal meilės istorija. 1630 m. imperatoriaus Shah Jahan mylimai žmonai Mumtaz Mahal pastatė nematytą mauzoliejų. Komplekso statyba truko daugiau kaip 20 metų, baltas marmuras ir kiti brangieji akmenys buvo vežami iš tolimiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas  svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai vilioja menininkus iš viso pasaulio. Esant giedram orui saulėtekiu metu Tadž Mahalas sužiba naujomis spalvomis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena AGRA – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

Po puryčių išvyksime į Džaipūrą, dykumų krašto Radžastano sostinę. Aštuoniolikto amžiaus pradžioje Maharadža Savai Džai Singh II (Maharaja Jai Singh II), Amero miesto valdovas, nusprendė įkurti naują savo karalystės sostinę. Taip iškilo karališkas ir didingas Džaipūro miestas, vadinamas rausvuoju Radžastano (Rajasthan) provincijos perlu. Pakeliui sustosime papietauti. Aplankysime laiptuotą Abhanerio šulinį. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Šie šuliniai, tai viduramžiais Indijoje sukurta vandens sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsivėsinti nuo kaitros. Abhanerio šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Dieną vainikuos įspūdinga Beždžionių šventykla, kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Vakare, saulei leidžiantis, Džaipūras pakerės rožine spalva nusidažančiais senamiesčio pastatais. Nakvynė viešbutyje.

4 diena DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

Šiandien jūsų laukia pažintis su Džaipūro miestu. Miestas buvo pastatytas vadovaujantis vedinės architektūros reikalavimais, o patiems statybos darbams vadovavo garsus astrologas ir matematikas Batakarija (Bhattacarya). Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Devyniolikto amžiaus pabaigoje, ruošiantis Velso princo vizitui, visas miestas buvo perdažytas švelnia rožine spalva, dėl to Radžastano sostinė visame pasaulyje vadinama Rožinio Miesto vardu. Nepaisant to, kad dabartinis Džaipūras modernizacijos ir globalizacijos lenktynėse visai neatsilieka nuo kitų miestų. Jame atsiskleidžia ir klasikinio ir kaimiško Radžastano spalvos. Ūsuoti vyrai puošiasi įvairiaspalviais turbanais ir segi sidabrinius auskarus, moterys puikuojasi sunkiais sidabro juvelyrikos dirbiniais, o jų tradiciniai drabužiai žydi rožine, žalia, oranžine, geltona spalvomis. 

Po pusryčių vyksime į Amber fortą. Šis fortas ilgą laiką, iki Džaipūro pastatymo, buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai. Į fortą keliausite neįprasta transporto priemone – drambliais*, neretai išpuoštais itin dailiais raštais. Grįžinėdami į Džaipūrą stabtelsime prie  Vasaros rezidencijos (Summer residence) – maharadžų rūmų, pastatytų ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Aplankysime ir Nakvynė viešbutyje.

5 diena DŽAIPŪRAS – DELIS (pusryčiai)

Papusryčiavę vyksime į rytinį ritualą šventykloje, skirtą dievui Krišnai. Tai puiki proga įsilieti į tikinčiųjų minią ir pajusti hinduistinių ritualų atmosferą. Pasibaigus dievo Krišnos garbinimui pradėsime savo kelionę į Delį. Stabtelsime prie Džaipūro simbolio Vėjų rūmų (Hawa Mahal) ir pasidarysime nuotrauką, kokią turbūt turi kiekvienas aplankęs Džaipūrą. Iš raudono ir rausvo smiltainio statyti vėjo rūmai buvo skirti karališkosios šeimos moterims. Radžastane ilgai vyravo purdah tradicija: moterys negalėdavo rodyti savo veido svetimiems vyrams. Hawa Mahal siena su daug mažų langelių suteikė joms galimybę iš arti stebėti pagrindinį miesto turgų ir festivalius paslapčia. Kelionė iki Delio truks 5–6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Po pietų atvyksime į Delį, anot legendų, seniausią Indijos miestą, skaičiuojantį trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė savo svečius kviečia neregėtiems kontrastams ir nesibaigiantiems nuotykiams. Atvykę į Delį, registruosimės viešbutyje, o pailsėję važiuosime aplankyti Delio simbolio, Qutub minareto komplekso. Tai pats aukščiausias pasaulyje plytų mūro minaretas. Aplink minaretą yra išlikę įvairių epochų istorinių pastatų. Šis minaretas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vakare laisvas laikas skirtas poilsiui. Nakvynė viešbutyje-svečių namuose.

6 diena DELIS – ČANDIGARAS – ŠIMLA - KOTGARHAS (pusryčiai, vakarienė)

Anksti ryte išvyksime į traukinių stotį. Pusryčiai traukinyje. Vyksime į Čandigarą, miestą, kurį suprojektavo garsus architektas Le Corbusier. Čandigaras vadinamas „moderniosios Indijos veidu“. Po chaotiškų Delio gatvių, čia jus nustebins tvarkingas eismas. Iš Čandigaro vyksime į Šimlą, Himačal Pradešo valstijos sostinę, kurioje vasaras leisdavo britų administracija. Apsilankysime miesto aikštėje, kur papietausime ir išgersime arbatos. O gal kavos? Siūlome aplankyti indiškos kavos namus (Indian Cofe house), kurių sienos iki šiol alsuoja britų valdymo laikais. Čia galite paragauti kavos, kuri yra gaminama iš pietų Indijoje išaugintų kavos pupelių. Pailsėję tęsime kelionę į Kotgarą. Šis kalnų miestelis garsėja obelų, kurias dar britų laikais čia atgabeno misionieriai, plantacijomis. Atvykę apsistosime jaukioje poilsiavietėje, kurios pagrindinis akcentas didingųjų Himalajų kalnų panorama! Vakarinė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena KOTGARHAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių susipažinsime su Indijos Himalajų kaimelių gyvenimu. Apžiūrėsime jų tradicinės architektūros namelius ir rytine kaimo rutiną. Tai puiki proga užkalbinti vietinius ir su jais nuoširdžiai pabendrauti. Šiandien mūsų laukia pasivaikščiojimas (pirmyn-atgal 5-6 valandos) iki Hatu viršūnės. Pakeliui turėtumėme sutikti ne vieną piemenuką, Himalajuose vis dar populiarią profesiją. Piemenukai Himalajuose klajoja kartu su ganomais gyvūnais ir keičia savo gyvenamąją vietą pagal sezoną. Pakeliui išvysite piemenukų laikinas gyvenvietes, kurios ganymo sezono metu būna apstatytos palapinėmis. Pasiekę viršūnę pamatysime nuostabaus grožio Himalajų kalnų panoramą ir mažą medinę šventyklą Hatu, apipintą vietinėmis legendomis. Šventykla pavadinta rakšaso (demono) Ravanos žmonos vardu. Iki šiol šalia šventyklos vis dar vyksta ožiuko aukojimai vietinių švenčių metu. Vakarop grįšime į viešbutį. Vakarienė ir poilsis.

8 diena KOTGARHAS – NAGARAS – MANALIS (pusryčiai)

Papusryčiavę vyksime į kitą Himačalo kraštą, pasakiško grožio Kulu slėnį. Iš Kotgarho važiuosime į Solango slėnį, Kulu slėnio viršūnę. Pakeliui sustosime Nagare, kažkada senai buvusią Kulu slėnio sostinę. Aplankysime Nagaro pilį, kurioje grožėsitės akmenų ir medienos interjero detalėmis, kurios kažkuo jums gali primint namus. Pilyje įkurtame restorane atsiveria nuostabi kalnų kaimelių panorama. Apžiūrėję pilį tęsime savo kelionę į Solango slėnį. Pakeliui aplankysime Džagatipat šventyklą, kuri lankytojus stebina išlikusiais įspūdingais medžio raižiniais. Vakaro pasieksime Solango slėnį, jaukią gyvenvietę įsikūrusią priešais Draugystės kalną. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

9 diena MANALIS (pusryčiai, pietūs)

Rytą po pusryčių išsiruošite į žygį per bundančius kaimelius ir visą gamtą link Jogini krioklio. Lengvu žingsniu, siaurais kalnų miško takeliais pasieksite šį visų numylėtą krioklį, kuris maitiną pagrindinę Kulu slėnio upę Bias. Pakeliui sustosime papietauti. Po pasivaikščiojimo važiuosime į kalnų miestelį Manalį. Būsite pakviesti pavaikštinėti po Senojo Manalio gatveles ir pajusti čia tvyrančią hipišką aurą, atsigaivinti tradiciniu Himačalo imbierine mėtų skonio arbata, apsilankyti vienoje iš jaukių kepyklėlių ar nusipirkti lauktuvių. Žingeidieji galės savarankiškai aplankyti pagrindines miestelio šventyklas, Manu ar Bhymos.

10 diena MANALI – PALAMPURAS (pusryčiai)

Po pusryčių  aplankysime  terminius Vašišto vandenis. Šios versmės vietinių yra laikomos šventomis, todėl norint išsimaudyti terminiuose vandenyse reikės įeiti į šventyklą. Pasimėgausite vandens sveikatinimo procedūromis, turinčiomis gydomųjų galių ir itin teigiamai veikiančiomis sveikatą. Aplankę Vašišt terminius vandenius pradėsime dienos kelionę link Palampuro. Kelias tęsis palei Bias upę, kurios ištakas matėte palengva čiurlenančias Solango slėnyje ir prie Jogini krioklio. Važiuosime vadinamuoju dievų keliu. Tai nuostabus panoraminis kelias besidriekiantis per visą Kulų slėnį. Kelionė laukia ilga, bet neužtruks ir džiugins už lango besikeičiančiais viena už kitą gražesniais vaizdais. Pakeliui aplankysime pirmąjį savo budistinį monumentą šioje kelionėje, Sherab Ling vienuolyną, kuriame, sakoma, vienuoliai gieda angelų balsais. Vakarop atvyksime į Palampurą, miestelį besiverčiantį arbatos verslu. Šiame miestelyje, atrodo,  namai ir parduotuvėlės sustatyti tiesiog aplink arbatų sodus. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

11 diena PALAMPURAS – MAKLEODGANDŽAS (pusryčiai)

Po pusryčių būtinai aplankysime Palampuro vietinį arbatos fabrikėlį. Aplankę fabrikėlį, paliksime serino arbatos sodus ir vyksime į Makleaodgandžą, kuriame įsikūrusi Dalai Lamos rezidencija ir Tibeto vyriausybės būstinė. Pakeliui stabtelėsite pasigėrėti didžiausiu ir seniausiu Indijoje Kangra fortu, pastatytu Himalajuose. Aplankysime ir Norbulingka institutą, globojantį tibetietiško meno paslaptis. Institutas, pastatytas laikantis Tibeto tradicijų, lankytojus žavi įspūdingais sodais su vingiuotais takeliais, besipuikuojantis trykštančiais fontanais, kriokliais, tyvuliuojančiais tvenkiniais. Puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti čia sukurta ypatinga atmosfera. Akis paganyti galėsite po įvairius rankų darbo dirbinius, tapybos darbus, siuvinius. Popiet atvyksime į Makleodgandžą. Vakare - laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti po simpatišką tibetietišką turgelį, kuriame turbūt pasijusite tarsi būtumėte Tibete. Nakvynė viešbutyje.

12 diena MAKLEODGANDŽAS (pusryčiai)

Ši diena – lyg kelionė sielai: išmoksite, kaip nuraminti savo mintis, pasikrauti teigiamos energijos. Praktikuotis mokysitės Tušita meditacijos centre. Vėliau aplankysite įspūdingą Bhagsu krioklį su šventykla. Dėl gaivaus vandens, kuris saugomas rezervuaruose, vietinių ši vieta labai mėgiama. Aplankysite Tsuglagkhango kompleksąNamgyal Gompos vienuolyną ir Dip-Tse-Cho-Ling vienuolyną. Vakare – laisvas laikas. Siūlome vakarą praleisti tibetietiškame turgelyje. Tai puiki proga susipirkti lauktuves – Amritsare ir Delyje tokios jau nebus! Labiau mėgstantiems gamtą už papildomą mokestį siūlome vietoje dienos programos pasirinkti Trundo treką*. Triund kalnas yra apie 2875 m aukščio. Sunkiausi paskutiniai du kilometrai iki viršūnės, nuo kurios matosi Kangros slėnis ir snieguota Dhauladharo kalnų grandinė. Kelias eina per rododendrų ir kedrų miškus.

13 diena MAKLEODGANDŽAS – AMRITSARAS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į Amritsarą, šventąjį sikhų miestą. Atvykus registracija viešbutyje ir poilsis. Vakarop vyksime į paradą prie Indijos ­ Pakistano pasienio, nuo Amritsaro nutolusį per 28 km. Tai kiekvieną vakarą vykstanti įspūdinga vėliavų pakėlimo ceremonija. Daugybė lankytojų atvyksta čia tam, kad pamatytų sienos sergėtojų pasikeitimo ceremoniją, kurios metu be kita ko dar nuleidžiama kiekvienos šalies vėliava. Tai reginys, kurio tikrai negalima praleisti. Nakvynė viešbutyje.

14 diena AMRITSARAS – DELIS (pusryčiai, vakarienė)

Šiandien aplankysite žymiąją Auksinę sikhų šventyklą. Stovinti pačioje miesto širdyje, Auksinė šventykla neabejotinai yra pats lankomiausias Amritsaro objektas. Auksinė šventykla priima visus, kokiai religijai jie bepriklausytų. Ji atsispindi šalimais tyvuliuojančiame šventajame vandenyje, sukurdama nepaprastą auksinį reginį. Šioje šventykloje yra viena didžiausių valgyklų, kurioje pavalgyti gali ir vargšas ir turtingas. Jei norėsite, ir jūs galėsite pavalgyti už simbolišką auką šventyklai, o jei valgyti nenorėsite, galėsite pasidžiaugti savanorių darbu, kurie zuja valgykloje ir virtuvėje. Aplankysime ir Jallianwala parką, kuriame 1957 metais Indijos vyriausybė pastatė memorialą žuvusiems civiliams per sušaudymą vykdytą Britanijos imperijos vyriausybės. Po pietų traukiniu vyksite į Delį. Vakarienė traukinyje. Vėlai pasiekus Delio traukinių stotį, pervežimas į viešbutį netoli oro uosto. Nakvynė viešbutyje.

15 diena DELIS (pusryčiai)

Tai paskutinė mūsų diena šioje kelionėje, taigi skubėsime aplankyti, tai ko dar nespėjome pamatyti Indijos sostinėje Delyje. Taigi, tęsime pažintį su kontrastinguoju Deliu. Vyksime į senąjį Delį. Pakeliui pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, Indijos vartus (India Gate).  Senajame Delyje grįšime į Mogolų imperijos laikus Indijoje. Aplankysime penktadienio mečetę, statytą XVII amžiuje Shah Jahan, kuris pastatė ir Tadž Mahalą.

Apžiūrėjus mečetę mūsų taip pat lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša* chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras. Savo akimis galėsime išvysti, kad ir daugeliui amžių prabėgus, šis judrus ir spalvingas senamiesčio turgus kasryt prisipildo gausybe žmonių. Sustosime pasivaikščioti prieskonių turguje, kur galėsite susipažinti su prieskonių įvairove. Po chaotiškų senojo Delio gatvių rekomenduojama pailsėti ir atsipalaiduoti Lodhi parke. Nakvynė viešbutyje.

16 diena DELIS - VILNIUS

Anksti ryte pervežimas į oro uostą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • pasitikimas oro uoste;
 • kelionių vadovas iš Lietuvos (grupėjė esant 10 žmonėms);
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose, svečių namuose su pusryčiais;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 2 pietūs žygio metu Kotgarhe ir Manalyje, 3 vakarienės;
 • pervežimai pagal programą turistiniu autobusu su kondicionieriumi Delyje, Agroje, Džaipure ir Amritsare;
 • pervežimai turistiniu autobusu Kotgarhe, Manalyje ir Makleodgandže;
 • traukinio bilietai Delis - Čandigaras ir Amritsaras - Delis;
 • angliškai kalbantys vietiniai gidai;
 • visi valstybiniai mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 590 EUR
 • tarptautiniai lėktuvo bilietai (nuo 650 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 23 EUR BTA draudimas);
 • pasivažinėjimas rikšomis Čandi Čouk turguje, Delyje (2-3 EUR/asm);
 • papildomos ekskursijos ir pramogos nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Triundo trekas Maklaodgandžyje nuo 15-30 EUR/asm;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • įėjimai į monumentus ir jodinėjimas drambliais Džaipūre (50-60 Eur/asm).

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pažintinė kelionė su vadovu iš Lietuvos (vadovas vyksta grupėje esant ne mažiau kaip 10 žmonių).
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Vienviečio kambario priemoka 600 EUR
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti

Pasirinkite kelionės datą

2020-03-30 – 04-14 vietų yra
NUO 1 225,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • pasitikimas oro uoste;
 • kelionių vadovas iš Lietuvos (grupėjė esant 10 žmonėms);
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose, svečių namuose su pusryčiais;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 2 pietūs žygio metu Kotgarhe ir Manalyje, 3 vakarienės;
 • pervežimai pagal programą turistiniu autobusu su kondicionieriumi Delyje, Agroje, Džaipure ir Amritsare;
 • pervežimai turistiniu autobusu Kotgarhe, Manalyje ir Makleodgandže;
 • traukinio bilietai Delis - Čandigaras ir Amritsaras - Delis;
 • angliškai kalbantys vietiniai gidai;
 • visi valstybiniai mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 590 EUR
 • tarptautiniai lėktuvo bilietai (nuo 650 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 23 EUR BTA draudimas);
 • pasivažinėjimas rikšomis Čandi Čouk turguje, Delyje (2-3 EUR/asm);
 • papildomos ekskursijos ir pramogos nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Triundo trekas Maklaodgandžyje nuo 15-30 EUR/asm;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • įėjimai į monumentus ir jodinėjimas drambliais Džaipūre (50-60 Eur/asm).

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pažintinė kelionė su vadovu iš Lietuvos (vadovas vyksta grupėje esant ne mažiau kaip 10 žmonių).
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Vienviečio kambario priemoka 600 EUR
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą