Reikalinga pagalba?

Autentiškoji Kolumbija

+ skrydis nuo 786 €. Su skrydžiu nuo 3 385 €

Kelionės programa

1 dienaVILNIUS/RYGA-BOGOTA
Skrydis į Kolumbijos sostinę Bogotą. Oro uoste jus pasitiks gidas ir palydės į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 dienaBOGOTA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje pradėsite pažintį su Bogota – pulsuojančia Kolumbijos širdimi. Pirmiausia funikulieriumi pakilsite į Monserat kalvos viršūnę, nuo kurios kaip ant delno atsivers visas miestas, apsuptas Andų viršūnių. Nusileidus nuo kalvos įsiliesite į praeivių minią La Candelaria kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksite pagrindinę miesto aikštę Plaza Bolivar.Galiausiai aplankysite Aukso muziejų, kuriame saugoma gausiausia pasaulyje iki ispaniškojo laikotarpio indėnų aukso dirbinių kolekcija. Ekskursijos pabaigoje užsuksite į Paloquemao – autentišką turgų, kuriame galėsite paragauti ir įsigyti įvairių egzotinių vaisių, daržovių bei kitų, šiam regionui būdingų, produktų. Nakvynė viešbutyje.

3 dienaBOGOTA- NEIVA (pusryčiai)
Ankstyvą sekmadienio rytą dalis pagrindinių Bogotos gatvių būna uždarytos automobilių eismui ir paliktos aktyviems Bogotos gyventojams, mėstantiems po miestą keliauti pėsčiomis ir dviračiais. Tai miestiečių mylima tradicija, gyvuojanti jau virš 40 metų. Kelioms valandoms galėsite prisijungti prie dviratininkų ir pasivažinėti Ciclovia trasa, besitęsiančia nuo miesto centro į šiaurę. Pakeliui apžiūrėsite modernius Bogotos kvartalus ir Usaquen – žavų kolonijinio stiliaus kvartalą.Popiet vyksite į oro uostą ir skrisite į Neivą. Nusileidus jūsų lauks patogus transportas ir kelionė į Tatakoa dykumą. Tai nedidukė dykuma, įsispraudusi tarp kalnų. Dienos karštis jau bus atslūgęs, tad galėsite mėgautis saulėlydžiu dykumoje, stebinančioje neįtikėtinų spalvų ir formų uoluomis, formuojančiomis arkas, kanjonus ir monumentus. Nakvynė viešbutyje Neivoje.

4 dienaNEIVA – SAN AUGUSTINAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje - pervežimas į San Augustino miestelį (~5 val.). Kelias driekasi šalia Magdalenos upės. Miestelis žymus savo archeologine radimviete, kuri 1995 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykus - apgyvendinimas ir trumpas poilsis viešbutyje. Pailsėję vyksite į San Augustino Archeologinį Parką, apžiūrėti mitologinių akmens skulptūrų. 50 km² plote išlikę ikikolumbinės kultūros paminklų: statulų, megalitų, kapaviečių, akmens raižinių. Paminklai siekia 7 m aukštį, juoose vaizduojamos įvairios dievybės, mitiniai gyvūnai ir abstraktūs vaizdiniai. Vėliau apsilankysite Archeologijos muziejuje. Jame sukaupta kolekcija statulų ir artefaktų iš kitų šalies regionų. Nakvynė viešbutyje.

5 dienaSAN AUGUSTINAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien vyksite prie Magdalenos upės sąsmaukos – šioje vietoje ilgiausia Kolumbijos upė įsispraudžia tarp uolų ir susiaurėja iki 2-jų metrų pločio. Po pietų keliausite į netoliese esantį Isnos kaimelį. Čia esančiose archeologinėse radimvietėse Alto de los Idolos ir Alto de los Piedras pamatysite įspūdingiausias išlikusias kapavietes ir statulas. Išvykos metu gėrėsitės vešlia parko augmenija ir puikiu kraštovaizdžiu. Nakvynė viešbutyje San Augustine.

6 dienaSAN AUGUSTINAS - POPAJANAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien važiuosite į Popajaną, dar vadinamą baltuoju miestu (~4-5 val). Kelias driekiasi per Purasės Nacionalinį Gamtos Parką. Šis parkas išsidriekęs kalnuotame Andų regione, ugnikalnių karalijoje, jame stūkso ir aktyviausias Kolumbijos ugnikalnis Purasė, čia slėniais teka didžiausios šalies upės, kunkulioja terminės versmės. Jei pasiseks, išvysite sklandančius vietinius gyventojus – didžiuosius Andų kondorus. Atvykus į Popajaną, vyksite į ekskursiją po miestą pėsčiomis. Miestas žavi kolonijine architektūra, bažnytėlėmis, siuromis akmeninėmis gatvelėmis, simetriškais kvartalėliais, jis įtrauktasi UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 

7 dienaPOPAJANAS – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į kavos regioną, pakeliui trumpai sustodami Bugos mieste, pasigėrėti garsiąja del Senor de los Milagros (Stebuklų Viešpaties) bazilika. Atvykstate į kavos regiono širdį - Armėnijos miestą. Iš čia itin patogu tyrinėti kavos regioną, kurį 2011 UNESCO įtraukė į Pasaulio Paveldo sąrašą. Apsistosite haziendoje.

8 dienaKAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Pusryčiai haziendoje. Šiandien aplankysite šalimais esančią kavos fermą, kurioje sužinosite viską apie kolumbijos aukštikalnių kavą, jos auginimą, gamybą ir paruošimą. Popiet vyksite į Quindio botanikos sodą. Čia 15 hektarų plote žaliuoja, veši ir žydi vietinė augalija, taip pat įkurtas drugelių paviljonas, kuriame skrajoja daugiau kaip 2000 drugelių. Nakvynė haziendoje.

9 dienaKAVOS REGIONAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksite į Kokoros slėnį. Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingos „vaškinės“ palmės – Kolumbijos nacionalinis medis, pasiekiančios iki 60 metrų aukštį. Pakeliui atgal, užsuksite į Salento, vaizdingą miestelį, pilną suvenyrų ir rankdarbių parduotuvėlių ir jaukių kavinukių. Nakvynė haziendoje Armėnijoje.

10 dienaKAVOS REGIONAS – MEDELINAS (pusryčiai)
Ryte dar turėsite galimybę patinginiauti haziendoje, o vėliau atsisveikinsite su svetingais šeimininkais ir vyksite į Medeliną. Medelinas yra antrasis pagal dydį Kolumbijos miestas. Visas jam priklausantis regionas dėl savo klimato laikomas gražiausių Kolumbijos moterų, gėlių ir amžino pavasario miestu. Atvykę įsikursite viešbutyje moderniame miesto rajone El Poblado. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

11 dienaMEDELINAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į apžvalginį miesto turą. 80-aisiais garsėjęs kaip vienas pavojingiausių Pasaulio miestų, kuriame šeimininkavo Pablo Eskobaras, dabar Medelinas žinomas kaip sparčiai augantis, pažangių sprendimų ir draugiškų žmonių miestas, viliojantis puikiu klimatu ir gražiais vaizdais. Turą pradėsite miesto centre apžiūrėdami San Antonio parką, San Ignasijo aikštę, skulptūrų parką, kuriame stovi virš 20 skulptūrų, sukurtų ir dovanotų paties Fernando Botero, garsaus Kolumbijos menininko ir skulptoriaus, kilusio iš šio miesto. Turą pabaigsite išmėgindami miesto viešąjį transportą, kuris laikomas vienu progresyviausių ir geriausiai organizuotų - važiuosite metro ir funikulieriumi pakilsite į miesto biblioteką (Biblioteca de Espana). Tai modernus kompleksas su parku, įrengtas ant kalvos. Nakvynė viešbutyje.

12 dienaMEDELINAS - KARTAGENA (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Andų regionu ir skrisite į Kartageną, esančią Karibų jūros pakrantėje. Atvykę, įsikursite senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. 

Šiandien Kartagena yra penktas pagal dydį Kolumbijos miestas su geriausiai išsilaikiusiu kolonijiniu senamiesčiu, bei vienas iš patraukliausių kurortų. Vakare vyksite į ekskursiją pėsčiomis po šurmuliuojantį Kartagenos senamiestį. Nakvynė viešbutyje.

13 dienaKARTAGENA (pusryčiai)
Po pusryčių pakilsite į La Popa vienuolyną, tai aukščiausia miesto vieta, nuo kurios visa Kartagena atsiveria kaip ant delno. Taip pat aplankysite San Filipės tvirtovę. Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Išvykdami iš pilies sustosite apžiūrėti ir „pasimatuoti“ Senųjų batų (Zapatos Viejos) – taip vadinasi skulptūra esanti priešais tvirtovę. Vakaras laisvas mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartegenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. Nakvynė viešbutyje.

14 dienaKARTAGENA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien laisva diena mėgautis jūra ir saule. Galite užsisakyti ekskursiją į Rosario salas (Rosario Islands), garsėjančias gražiausiais balto smėlio paplūdimiais, arba pusdienio turą į La Boquilla, netoli Kartagenos esantį žvejų miestelį, kuriame vietiniai gyventojai paplukdys jus valtele mangrovių labirintais. Nakvynė viešbutyje.

15 dienaKARTAGENA - BOGOTA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Bogotą. Turėsite laisvą pusdienį šiame nuostabiame mieste, kurio meru kurį laiką buvo lietuvis Antanas Mockus. Nakvynė viešbutyje.

16 dienaBOGOTA – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje, pasimėgaukite paskutinėmis valandomis Kolumbijoje ir jūsų laukia skrydis namo. Arba galite pratęsti nuostabias atostogas aplankydami Taironos nacionalinį parką arba tyrinėdami Amazonės regioną. Kada dar būsite taip arti džiunglių?


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • vietiniai skrydžiai: Bogota -Neiva/Medelina-Kartagena-Bogota;
 • visi pervežimai komfortabiliu transportu;
 • apgyvendinimas su pusryčiais standartinio tipo viešbučiuose;
 • anglakalbio gido paslaugos;
 • nurodyta ekskursinė programa ir įėjimo bilietai;
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 786 EUR
 • lėktuvo bilietai į Bogotą ir atgal;
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • programoje nenurotytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 

 • Priemoka už vienvietį kambarį: standartiniuose viešbučiuose - 520EUR, superior kategorijos viešbučiuose – 400 EUR.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Kelionę galima pratęsti:

 • 5d/4n ekskursija į Taironos nacinalinį parką, kaina nuo 1030EUR/asm, gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • 4d/3n ekskursija į Amazonės regioną, kaina nuo 1165EUR/asm, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-30 – 12-15 vietų yra
NUO 2 599,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • vietiniai skrydžiai: Bogota -Neiva/Medelina-Kartagena-Bogota;
 • visi pervežimai komfortabiliu transportu;
 • apgyvendinimas su pusryčiais standartinio tipo viešbučiuose;
 • anglakalbio gido paslaugos;
 • nurodyta ekskursinė programa ir įėjimo bilietai;
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 786 EUR
 • lėktuvo bilietai į Bogotą ir atgal;
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • programoje nenurotytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Pastabos

 

 • Priemoka už vienvietį kambarį: standartiniuose viešbučiuose - 520EUR, superior kategorijos viešbučiuose – 400 EUR.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Kelionę galima pratęsti:

 • 5d/4n ekskursija į Taironos nacinalinį parką, kaina nuo 1030EUR/asm, gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • 4d/3n ekskursija į Amazonės regioną, kaina nuo 1165EUR/asm, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą