Reikalinga pagalba?

Australija: Bumerangas

+ skrydis nuo 1 303 €. Su skrydžiu nuo 1 303 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS - SIDNĖJUS

Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Sidnėjų su 2 persėdimais.

2 diena SIDNĖJUS

Atskrisite į Sidnėjaus oro uostą, kur jus pasitiks ir perveš į viešbutį.Vakare Jūsų laukia laisvas laikas, kuomet galėsite pradėti pažintį su Sidnėjumi. Šis miestas – tai svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Australijos centras. Šis miestas – tai ne tik dangoraižiai, platūs geležinkelių ir automobilių kelių tinklai, bet ir daugybė nuostabių auksinių paplūdimių, tinkančių plaukiojimui, deginimuisi ir vandens sportui.Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

3 diena SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių Jūsų galėsite aplankyti Sidnėjaus bokštą. Sidnėjaus bokštas Sydney Eye and Skywalk – tai aukščiausias pastatas mieste, kuriame galima rasti didelį prekybos centrą, kavines ir restoranus bei kitas turistų lankomas atrakcijas. Jūsų lauks pusantros valandos pietūs besisukančiame bokšto restorane, kuomet galėsite ne tik paragauti australiškos vietuvės šedevrų, bet ir pasigrožėti atsiveriančia Sidnėjaus panorama. Vakare laisvas laikas.Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

4 diena SIDNĖJUS (pusryčiai)

Po pusryčių Jūsų laukia kruizas turistiniu kateriu, kurio metu galėsite pasigrožėti nuostabiais Sidnėjaus įlankos vaizdais, Opera House, Botanikos sodo pastatais ir prabangiomis jachtomis. Po kruizo aplankysite Sidnėjaus akvariumą. Tai didžiulis pastatas, padalintas į sekcijas. Kiekviena iš šių sekcijų skirta tam tikrų žuvų ir jūros gyvūnų stebėjimui . Didžiausia sekcija skirta ryklių ir rajų stebėjimui.Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

5 diena SIDNĖJUS - AJERSO UOLA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Sidnėjaus oro uostą, skrydis prie Ajerso uolos. Ajerso uola arba aborigenų vadinama Uluru – tai viena iš didžiausių esančių žemėje pavienių uolų. Ji randasi Australijos viduryje, Uluru-Kata Tjuta nacionaliniame parke. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AJERSO UOLA (pusryčiai)

Anksti ryte po pusryčių viešbutyje vyksite prie Uluru uolos, apžvalginėje aikštelėje, gerdami rytinę kavą, stebėsite saulėtekį, nuostabiomis spalvomis nudažantį Ajerso uolą ir apylinkes. Saulei patekėjus, keliausite prie pakilimo į uolą vietos. Jeigu jūs nenorėsite kilti į uolą, laiką galite praleisti pasivaikščiodami po apylinkes. Vėliau aplankysite Mutitjulu Waterhole – vietovę, kurioje galima aptikti aborigenų piešinius ant uolos. Ekskursijos metu sužinosite, koks yra Uluros vaidmuo aborigenų tikėjime. Taip pat aplankysite Uluru-Kata Tjuta kultūrinį centrą. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurį galite skirti poilsiui arba kitoms pramogoms. Rekomenduojame skrydį sraigtasparniu virš Ajerso uolos.Nakvynė viešbutyje.

7 diena AJERSO UOLA - KARALIŠKAS KANJONAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į visos dienos kelionę po Vatarkos nacionalinį parką. Aplankysite Karališkąjį kanjoną, kurio uolos yra susidariusios iš smiltainio ir siekia net 300 metrų aukštį. Dalis kanjono yra šventos aborigenų vietos, todėl turistams rekomenduojama vaikščioti pažymėtais takais. Vakare grįžtate į Ajerso uolos apylinkes.Nakvynė viešbutyje.

8 diena AJERSO UOLA - KERNSAS - PORT DOUGLAS (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą, skrydis į Kernsą – vieną iš žymiausių kurortinių vietovių, esančių prie Didžiojo barjerinio rifo. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje kurorte Port Douglas. Nakvynė viešbutyje Port Douglas.

9 diena PORT DOUGLAS - DYDISIS BARJERINIS RIFAS (pusryčiai, pietūs)

Kelionė į Australiją nebūtų tokia įspūdinga be išvykos į Didijį barjerinį rifą. Pu pusryčių greitaeigiu katamaranu keliausite į visos dienos kruizą po Didijį barjerinį rifą. Kruizo metu Jums bus pasiūlyti užkandžiai, kelionės laiką galėsite skirti deginimuisi ir unikalios gamtos stebėjimui. 

Atvyksite į observatoriją, kurioje stebimos tropinės žuvys. Laivu su stikliniu dugnu vyksite link nuostabiausių rifo vietų, galėsite užsiimti paviršutiniu nardymu tam skirtose vietose. Išvykos metu Jūsų laukia pietūs.Vakare grįžtate į Port Douglas. Nakvynė viešbutyje.

  

10-12 dienos PORT DOUGLAS (pusryčiai)

Laisvas laikas, kurį galite skirti poilsiui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Rekomenduojame šias ekskursijas: išvyka į Vargo kyšulį, safaris džiunglėse, ekskursija į krokodilų fermą, raftingas Barron upe, vienos dienos žvejyba jūroje, išvyka į aborigenų miestelį Kuranda. Nakvynė viešbutyje.

13 diena PORT DOUGLAS - KERNSAS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

Po pusryčių išsiregistruojate iš viešbučio. Pervežimas į Kernso oro uostą, kur jūsų laukia skrydis namo.

14 dienaVILNIUS/RYGA

Grįžimas namo.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pervežimai pagal programą;
 • Skrydis Sidnėjus-Ajerso uola;
 • Skrydis Ajerso uola-Kernsas;
 • Ekskursijos pagal programą;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 2 pietūs
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metų;
 • Elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 1303 EUR
 • Tarptautinio skrydžio Vilnius/Ryga-Sidnėjus; Kernsas-Vilnius/Ryga bilietai;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

Pastabos

 • Kaina gali svyruoti priklausomai nuo sezoninių pasirinkto viešbučio kainų;
 • Į ekskursijas vykstama su grupe, už papildomą mokestį galime pasiūlyti individualias ekskursijas su rusiškai kalbančiu gidu.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės.

Jūsų užklausa