Reikalinga pagalba?

Auksinis Trikampis Su Poilsiu Goa/Kerala

+ skrydis nuo 560 €. Su skrydžiu nuo 560 €

Kelionės programa

1 diena VILNIUS / RYGA–DELIS
Tarptautinis skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Delį (tik su vienu persėdimu viename iš Europos miestų). 
Delis – Indijos sostinė, senovėje buvo pagrindiniai vartai į šalį. Šiandieninis Delis tai judantis ir skubantis miestas, kuriame darniai gyvuoja senovės palikimas su moderniausiais techniniais sprendimais. Šio miesto  gudriai parinkta strateginė vieta buvo viena svarbiausių priežasčių, dėl ko šį miestą vėl ir vėl rinkdavosi dauguma valdovų ir imperatorių.

2 diena DELISDŽAIPURAS (pusryčiai)
Atskridus į Delį, oro uoste pasitiks mūsų atstovas, kuris Jus nuveš į viešbutį. Pailsėjus, prasideda senojo ir naujojo Delio apžvalga: pravažiuosime pro Indijos vartus ir didingą Indijos Prezidentūrą. Aplankysite įspūdingą Kutub Minarą ir jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Ekskursijos metu aplankoma  Bahai, dar kitaip vadinama Lotoso šventykla. Vėliau išvykstama į Rožiniu miestu vadinamą Džaipurą. Nakvynė viešbutyje.


3 diena DŽAIPURAS 
(pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Amber fortą, stovintį už 11 km. nuo Džaipuro tarp miškingų kalvų. Tai vienas iš gražiausių Radžastano architektūros pavyzdžių, senovėje tai buvo valstijos sostinė. Į fortą kelsitės neįprasta transporto priemone - ant dramblių, neretai išpuoštų itin dailiais raštais. Vėliau aplankysite miesto rūmus, kuriuose dabar įrengtas muziejus. Pastatyti universitetinio miestelio stiliumi, rūmai užima beveik septintadalį miesto. Viena iš įdomiausių muziejaus vietų yra dalis, paskirta ginklams ir karo įrangai. 

Aplankysite pačią didžiausią pasaulyje observatoriją, pastatytą Džai Singhom. Jis buvo didelis meno ir mokslo, ypač astrologijos, gerbėjas. Pastatytoje prieš Miesto rūmus, observatorijoje yra 18 didelių prietaisų, iš kurių dauguma vis dar puikiai veikia. Džaipure Jus taip pat sužavės įspūdingas statinys Hava Mahal, arba Vėjų rūmai - pats žymiausias Džaipuro orientyras. Šio pastato fasade yra 953 langai, o kiekviename lange yra nušlifuoto akmens ekranas. Rūmai buvo pastatyti tam, kad karališkosios šeimos moterys galėtų stebėti procesijas, o pačios nebūtų matomos pašalinių. Vėliau Jūsų lauks ekskursija į Birla Mandir - balto marmuro šventyklą, simbolizuojančią pasaulietinę Indiją, priimančią visas pasaulio religijas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena DŽAIPURAS–FATEHPUR SIKRI–AGRA (pusryčiai)
Po pusryčių paliekame Džaipūrą ir išvykstame į Agrą. Pakeliui sustosite apžiūrėti unikalaus 9 a. menančio laiptuoto šulinio, vieno giliausių ir didžiausių visoje Indijoje. Toliau keliaujame susipažinti su indoislamiško stiliaus miestu - Fatehpur Sikri. Jis buvo pastatytas dar prieš 400 m. 37 km į pietus nuo Agros nutolusioje kalvos viršūnėje. Praėjus dešimtmečiui po miesto apgyvendinimo dėl nepakeliamos sausros žmonės jį paliko amžiams. Mirusio miesto grožį ir vandens stygių primena smėliu glostomi tušti kanalai, basenai ir fontanai.  Miesto centre dūmoja Penktadienio mečetė – Mekos mečetės kopija, kurioje subtiliai suderinti persų ir indų meno elementai. Toliau ekskursijos kelias vingiuoja į Agrą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena AGRA (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite Agros fortą. Didingas Agros fortas per šimtmečius genialiai projektuotas skirtingų kartų. Jis - valdovų galybės liudijimas, pasižymintis gudria, tvirta ir stipria architektūra, bei prabanga (sienose ir kolonose inkrustuoti brangakmeniai). Prieš šimtmečius Agros gražiausiame bokšte sūnus įkalino savo tėvą. Tikima, kad paskutinius savo gyvenimo metus tėvas praleido ilgesingai žiūrėdamas į brangiausią ir tyriausią dovaną savo mylimai žmonai - Tadž Mahalį. Todėl jis yra sekantis mūsų ekskursijos sustojimas - garsiausias pasaulyje paminklas meilei, tobulos architektūros kompleksas. 1630 m. imperatoriaus Shah Jehan mylimai žmonai Mumtaz Mahal pastatė nematytą mauzoliejų. Komplekso statyba truko daugiau kaip 20 metų, baltas marmuras ir kiti brangieji akmenys buvo vežami iš tolmiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas - svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai vilioja meninkus iš viso pasaulio. Taipogi, aplankomas Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž'u, lyg didžiojo Tadž Mahalo projektas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AGRA–DELIS (pusryčiai)
Po pusryčių pajudėsime link Delio. Pakeliui aplankysime didingas Krišnai pašvęstas Mathura ir Vrindavan šventyklas. Atvykus į Delį, aplankomas naujai pastatytas Akshardham šventyklos kompleksas - tikras architektūros šedevras. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas ir nakvynė.

7 diena DELIS-GOA/KERALA (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į populiarų Indijos kurortą Goa arba pietinę dalį garsėjančia ajurveda - Keralą.

8 - 13 dienos GOA / KERALA (pagal pasirinkimą)
Poilsis prie Arabijos jūros. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

Goa – kurortinė visada žaliuojanti valstija vakariniame Indijos krante. Malonus tropikų klimatas, smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra ir šiuolaikinės pramogos. Goa labai savita ir ryškiai skiriasi nuo visos Indijos. Tai labiausiai išplėtota kurortinė zona. Sąlyginai ji skirstoma į Pietų ir Šiaurės. Pietų Goa rekomenduojama tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems šurmulio ir linksmybių patariama ilsėtis Šiaurinėje Goa.

Kerala – provincija, esanti pietvakariniame Indijos pakraštyje. Tai daug žadantis turistinis regionas, traukiantis ilgais, dažnai laukiniais pliažais, didžiulėmis plantacijomis ir raminančiais SPA centrais, kurie garsėja tradicinėmis Indijos medicinos Ajurvedos praktikomis. Dėl pakrantės kanalų (pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi net 44 upės) Kerala kartais vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais galima po plačių palmių lapų šešėliais nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama nameliuose-laivuose.

14 diena GOA/KERALA–DELIS (pusryčiai)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val., pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.

15 diena DELIS–VILNIUS / RYGA
Anksti ryte skrydis Delis–Europos miestas–Vilnius arba Ryga.


 


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai;
 • Pažintinės ekskursijos su rusakalbiu gidu (iki 6 dienos);
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu su pusryčiais;
 • Jojimas drambliais į Amber fortą;
 • 7 nakvynės Goa kurorte su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 560 EUR
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR;
 • Aviabilietai Delis - Goa/Kerala - Delis (nuo 190 EUR);
 • Indijos viza (75 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 100 EUR/asm.);
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kėlionės kaina gali kisti.
 • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, FB - pusryčiai, pietūs ir vakarienės (be gėrimų pietų ir vakarienių metu), AI – viskas įskaičiuota. Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą.
 • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje su oro uosto mokesčiais, tik be vizų (75 EUR);
 • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.

Jūsų užklausa