Reikalinga pagalba?

Aplink Pietų Afrikos Respubliką

+ skrydis nuo 720 €. Su skrydžiu nuo 3 100 €

Kelionės programa

1 DIENA SKRYDIS VILNIUS – JOHANESBURGAS

Johanesburgo oro uoste jus pasitiks mūsų partneriai. Peveržimas ir įsikūrimas viešbutyje. Laikas skirtas jūsų poilsiui. Jeigu atvykote pirmoje dienos pusėje, rekomenduojame užsisakyti papildomą ekskursiją po Soveto rajoną* (teirautis agentūroje). Šis rajonas buvo pastatytas apartheido rėžimo metu ir skirtas apgyvendinti juodaodžius. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA JOHANESBURGAS – MPUMALANGA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Išvykstame iš Johanesburgo anksti ryte ir vykstame į Mpumalanga. Kelionė užtruks virš penkių valandų. Važiuojame pro skirtingo stiliaus kraštovaizdžius. Tik keletas regionų pasaulyje geba prilygti šiam panoraminiam vaizdui. Vizualiai – tai įspūdingai gražios gamtos regionas: kalnų virtines keis žaliuojantys slėniai, dangus liesis su žeme. Tai viena vietų žemėje, kur tikrai gali veržtis gamtos ir ekstremalių nuotykių mėgėjai. Pakeliui aplankome krioklius, „dievo langą“ – apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Taip pat aplankysime ir Piligrim‘s rest miestelį. Tai nedidelis turistinis miestelis, esantis Pietų Afrikos Mpumalanga provincijoje, saugomoje kaip istorinio kaimo paveldo vietovė. Jis tarsi muziejus po atviru dangumi, menantis aukso karštinės laikus. Piligrims rest – puikiausias išlikęs anų laikų pavyzdys, todėl visa vietovė yra paskelbta nacionaliniu paminklu. Apsistosime lodžijoje netoli Graskop miesto.

3-4 DIENA KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Dienos skirtos pažinčiai su Krugerio nacionaliniu parku ir Afrikos gyvūnais. Parkas savo dydžiu (22072km2), prilygsta trečdaliui Lietuvos teritorijos. Čia užburia milžiniški akacijų, šilkmedinių fikusų bei raudonlapių krūmokšnių plotai, tarp kurių įsiterpia nuostabūs savanos vaizdai, šniokščiancios upės bei kartkartėmis išnyrančios stačios uolos. Kriugerio parke galima pamatyti 25 000 gyvūnų rūšių, tarp jų – laisvėje gyvenančius gepardus, žirafas, begemotus, krokodilus bei visą burį mažesnių gyvūnų ir paukščių. Jei pasiseks – ir “didįjį penketuką”: liūtą, leopardą, dramblį, buivolą ir raganosį. Dienas praleisime parke ieškodami gyvūnų ir juos stebėdami. Kriugerio parkas yra viena garsiausių saugomų teritorijų pasaulyje. Jis žinomas savo dydžiu, gamtosaugos istorija, laukinės gyvūnijos įvairove bei pakankamai lengvai pasiekiamas. Ryte ir vakare su grupe važinėsime po Krugerio parką stebėdami Afrikos gyvūnus. Nakvynė patogiose palapinėse Krugerio nacionaliame parke. 

5 DIENA KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS – SVAZILANDAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kelsimės anksti ir važiuosime į Svazildando karalystę, esančią 200 kms nuo Kurgerio Nacionalinio parko. Tai zulų genties, turinčios savitą kultūrą ir tradicijas, teritorija. 2000-aisiais metais šis kalnų regionas buvo įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą ir pavadintas Ukhahlamba-Drakensbergo parku. Tai ištisus 200 kilometrų besidriekianti kalnuota stebuklų šalis, kurios kalnų grandinėje yra kvapą gniaužiančios Amfiteatro lygumos, Milžino pilies ir Katedros viršūnės, kasmet į šias vietas pritraukiančios daugybę turistų. Kalnai žavi įspūdingomis stačiomis sienomis, aštriabriaunėmis viršūnėmis, upių išgraužtais tarpekliais ir svaiginančiais kriokliais. Čia savita parko augmenija ir gyvūnija. Nykštukinė Svazilando karalystė, garsėja margaspalviais turgumis ir draugiškais gyventojais, kurių nemažai iki šiol dėvi tautinius drabužius ir gyvena pagal savo protėvių tradicijas. Apsilankysime Malolotjos rezervate, kuriame vaikščiodami galėsime grožėtis Pietų Afrikos gamta. Vakare atsipalaiduosime prie laužo ir vakarienės. Nakvynė nedideliuose kalnų nameliuose.

6-7 DIENA SVAZILANDAS – ZULULANDAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kelsimes anksti ryte ir apie keturias valandas trauksime Pietų Afrikos pietų link. Netoli Mbabane aplankysime nedideles amatininkų krautuvėles, kuriose be galo daug autentiškų dirbinių ir kurie negali likti neapžiūrėti!  Vykstame link Mkuzi rezervato ir ten praleidžiame šiek tiek laiko, stebėdami kaip gyvūnai renkasi prie nedidelio vandens šaltinio atsigaivinti. Toliau vykstame į privatų rezervatą, kur mūsų gidai aprodys laukinę gamtą ir paukščius prie Msinene upės.  Vykstame į Hluhluve nacionalinį parką, kuris dar kitaip vadinamas raganosių rojumi. Jeigu pasiseks galėsite pamatyti itin retą juodųjų raganosių rūšį. Vakare vykstame į Zulu kaimelį. Nakvynė patogiuose palapinėse.

8-9 DIENA ZULULANDAS – DRAKONŲ KALNAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Važiuosime iš arti paisžiūrėti Drakonų kalnų. Lauks ilga kelionė (apie 7 valandas). Paskutinius 50 kilometrų važiuosime siauras kalnų takeliais. Tik nenusiminkite, kad dieną teks nemažai laiko praleisti kelyje – pro langus jus stebins Afrikos gamtos grožis. Drakonų kalnai – nuostabaus dydžio kalnai, kurie tęsiasi net 200 kilometrų ir yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldų sąrašą. Turbūt drąsiai galime teigti, jog šie kalnai vieni gražiausių pasaulyje. Taipogi, čia galima gėrėtis ir antropologiniu palikimu: 40 000 metų senumo piešiniais ant uolų. Nuo nedidelio Mkuzi miestelio vykstame toliau į pietus link drakonų kalnų, kur mūsų lauks nakvynė nameliuose. Ryte ir vakare su gidu vaikščiosime po Drakonų kalnų apylinkes tyrinėdami vietinę florą ir fauną, vaikščiosime nuostabiais kalnų takeliais, grožėdamiesi panoraminiais vaizdais.

10-11 DIENA DRAKONŲ KALNAI – LAUKINĖ PAKRANTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Pakeliui link laukinės pakrantės aplankysime Qunu miestą, kuriame gimė ir užaugo pirmasis Pietų Afrikos prezidentas, Nobelio premijos laureatas Nelsonas Mandela. Laukinė pakrantė primena rojų – nepaliestos žmogaus rankos pakrantės, plačios erdvės ir švarūs miškai. Apsistojame nedideliuose nameliuose Kei Mouth miestelyje, o sekančią dieną jūsų lauks laisvas laikas. Savarankiškai pasivaikščiokite po miestą, susipažinkite su vietiniais ir jų kultūra.

12 DIENA LAUKINĖ PAKRANTĖ – ADO DRAMBLIŲ NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)

Šiandien mūsų laukia ilgas kelias iki nacionalinio Ado dramblių parko (apie 7 valandas). Su šiuo nacionaliniu parku, kuris buvo įkurtas 1931 m., siekiant išsaugoti paskutiniuosius 11 dramblių nuo išnykimo šioje teritorijoje, susipažinsime naktinio safario metu. Tai pirma proga išvysti naktinį gyvūnų gyvenimą! Ado dramblų nacionalinio parko įkūrimo rezultatas jau matomas ir dabar – šiuo metu čia gyvena apie 600 dramblių. Šiame parke  taip pat puikios galimybės išvysti nykstančius juoduosius raganosius, Afrikinius buivolus, liūtus, leopardus ir dar daugiau nei 400 skirtingų rūšių žinduolių, o taip pat ir begalę skirtingų paukščių šioje teritorijoje. Nakvynė nedideliuose nameliuose.

13-14 DIENA ADO NACIONALINIS PARKAS – KNYSNA – TSITSIKAMMA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

Dvi dienas būsime apsistoję nedideliame, bet jaukiame Knysnios (Knysna) kurorte, nedeliuose nameliuose. Pirmąją dieną turėsime dienos išvyką prie Audros upės (Storms river mouth), kur vaikščiosime įvairiais akmenuotais takeliais palei pakrantę. Aplankysime ir Tsitsikamos nacionalinį parką, kuris apima 80 km jūros ir sausumos ploto. Tai pirmasis nacionalinis jūrų parkas Afrikoje, įsispraudęs tarp kalnų ir jūros. Jis apima siaurą pakrantės juostą, supamą stačių uolų ir toli į jūrą nusidriekiančius paplūdimius. Parkas driekiasi vandenyno pakrante, kurią sudaro labai išskirtinė gamta dėl nuolatinių potvynių ir atoslūgių. Dėl savo ypatingos augmenijos parkas yra įrašytas į privalomų aplankyti sąrašą. Tai didžiausia saugoma jūrinių rajonų teritorija, kurioje dirba mokslininkai bandantys išsaugoti nykstančias žūvų rūšis. Ča turėsite galimybę (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį) šuoliui su guma*. Šioje vietoje šuolis su guma yra ypatingas tuo, jog jis yra aukščiausias visame pasaulyje! Taip pat rekomenduojame nepraleisti progos restoranuose paragauti vietinių jūros gėrybių. Vakare nakvynės nedideliuose nameliuose.

15-18 DIENA KNYSNA – HERMANUSAS(pusryčiai, pietūs)

Hermanusas – miestelis įsikūręs pietinėje Pietų Afrikos respublikos pakrantėje apsuptas įspūdingų kalnų. Miestelis atgija liepos – gruodžio mėnesiais, kai prasideda banginių stebėjimo sezonas. Šiuo laikotarpiu banginius, atvykusius čia nuo Antarktikos krantų, vandenyne galima išvysti netgi nuo klifų esančių miesto centre. Sezono metu už papildomą mokestį siūlome užsisakyti banginių stebėjimo ekskursiją*. Taip pat čia galėsite pasigrožėti tuo metu žydinčiomis tik Afrikoje augančiomis gėlėmis.  Nakvynė svečių namuose.

16-17 DIENA HERMANUSAS – KEIPTAUNAS (pusryčiai)

Keiptaunas – vienas iš vaizdingiausių pasaulio miestų, kurį puoša didingasis Stalo kalnas (Table moutain). Pakeliui į Keiptauną aplankysime Stellenbosh regioną, kuris garsus vyno saugykloms ir jo degustavimu. Keiptaune tikrai nebus nuobodu – aplankysime miesto uostą, kuris garsėja savo užimtumu ir dydžiu – tai vienas iš didžiausių jūros uostų pasaulyje. Taip pat išvysime Hout įlanką ir kyšulio tašką (cape point) su nuostabiu panoraminiu vaizdu.  Mėgausimės žymiais paplūdymais ir krantinėmis. Aplankysime Viktorijos ir Alfredo krantinę (Victoria and Alfren Waterfall), nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Atlanto vandenyną ir Stalo kalną. Už papildomą mokestį bus galima aplankyti ir žymų Robeno salos muziejų*. Nuo XVII a. ši sala buvo naudojama kaip kalėjimas politiniams nusikaltėliams. Šioje saloje kalėjo ir garsusis Pietų Afrikos prezidentas, Nobelio premijos lauretas, Nelsonas Mandela. Ne tik Mandelai teko čia pakalėti. Dar du Pietų Afrikos respublikos prezidentai, Kgealemas Motlantis ir dabartinis prezidentas Jakobas Zuma (Jacon Zuma), kalėjo šioje saloje. Užlipsime į Stalo kalną, nuo kurio atsivers įspūdinga Keiptauno panorama. Laisvu laiku rekomenduojame apsilankyti vietiniuose restoranuose ir kavinėse. Nakvynė svečių namuose.

19 DIENA KEIPTAUNAS – VILNIUS

Skrydis namo


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas: 14 nakvynių nedideliuose nameliuose, svečių namuose, lodžijose ir stacionariuose patogiuose palainėse ir 2 nakvynės kotedžuose su bendrais patogumais (laukinėje pakrantėje)
 • Maitinimas 16 pusryčių, 12 pietų, 11 vakarienių
 • Anglakalbis gidas kelionės metu
 • Oro uosto pervežimai
 • Pervežimai pagal programą speacialia safario autobusu (treku)
 • Lankomų objektų, numatytų programoje, įėjimo mokesčiai
 • 2 safariai Krugerio Nacionaliniame parke, 2 safariai Malolotjos rezervate, pasivaikščiojimai su gidu Drakonų kalnuose, 2 safariai Ado nacionaliniame parke

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 720 EUR
 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 720 eur)
 • Vizos (PAR – 125 eur )
 • Medicininių išlaidų draudimas (Privalomas!)
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje, pažymėtos *
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos

Pastabos

 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu
 • Kelionės tipas: su anglakalbe grupe (grupelės iki 12 žmonių)
 • Kelionės metu maistą gamins kelionės vadovas su komanda. Keliautojai bus paprašyti prisijungti prie maisto ruošimo.
 • Safario metu greižtai draudžiama lipti iš mašinos negavus gido leidimo
 • Atkrepkite dėmesį – kelionės metu numatomi keli ilgi (iki 7 val) pervežimai!

Pasirinkite kelionės datą

2019-10-05 – 10-23 vietų yra
NUO 2 429,00 €
2019-11-02 – 11-20 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-11-09 – 11-27 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-11-16 – 12-04 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-11-23 – 12-11 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-12-07 – 12-25 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-12-21 – 01-08 vietų yra
NUO 2 380,00 €
2019-12-28 – 01-15 vietų yra
NUO 2 380,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas: 14 nakvynių nedideliuose nameliuose, svečių namuose, lodžijose ir stacionariuose patogiuose palainėse ir 2 nakvynės kotedžuose su bendrais patogumais (laukinėje pakrantėje)
 • Maitinimas 16 pusryčių, 12 pietų, 11 vakarienių
 • Anglakalbis gidas kelionės metu
 • Oro uosto pervežimai
 • Pervežimai pagal programą speacialia safario autobusu (treku)
 • Lankomų objektų, numatytų programoje, įėjimo mokesčiai
 • 2 safariai Krugerio Nacionaliniame parke, 2 safariai Malolotjos rezervate, pasivaikščiojimai su gidu Drakonų kalnuose, 2 safariai Ado nacionaliniame parke

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 720 EUR
 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 720 eur)
 • Vizos (PAR – 125 eur )
 • Medicininių išlaidų draudimas (Privalomas!)
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje, pažymėtos *
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos

Pastabos

 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu
 • Kelionės tipas: su anglakalbe grupe (grupelės iki 12 žmonių)
 • Kelionės metu maistą gamins kelionės vadovas su komanda. Keliautojai bus paprašyti prisijungti prie maisto ruošimo.
 • Safario metu greižtai draudžiama lipti iš mašinos negavus gido leidimo
 • Atkrepkite dėmesį – kelionės metu numatomi keli ilgi (iki 7 val) pervežimai!

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą