Reikalinga pagalba?

Ajurvedinis Poilsis Goa (su Vadovais Iš Lietuvos)

Kelionės programa

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS:

EGLĖ KAUNECKIENĖ

Daugiau nei prieš dešimtmetį atrado ajurvedos išmintį, kurios pagrindais gyvena jos penkių asmenų šeima. Po kelionių po Indiją buvo sukurtas pirmasis autentiškas ajurvedos centras Lietuvoje  SPA Shanti. Ajurvedinius masažus greitai pamėgo lietuviai, ir dabar Ajurvedos centras SPA Shanti gyvuoja jau 8 metus. Atradusi ajurvedos išmintį, Eglė pradėjo naują verslą, sukūrė šeimą, išmoko įgūdžių susikurti laimę, puoselėti sveikatą ir pagelbėti kitiems. Eglės organizuojami renginiai apie sveikatą ir laimę suburia pilnas sales vilniečių. Jos gyvenimo istorija buvo pasakojama didžiuosiuose žurnaluose ir tinklapiuose ,,Stilius", ,,Moteris", ,,Sveikas žmogus", ,,Ji24", ,,Laisvalaikis", ,,Panelė". Ji ,,Sveikas žmogus", ,,Valanda su Rūta", ,,Ką manai", ,,Beatos virtuvė" laidų viešnia. Eglė laiminga mama ir žmona, sėkminga verslininkė, ajurvedos konsultantė, dėstytoja.

 

DARIUS KAUNECKAS

Kelionėje lydės 15 metų į Indiją keliaujantis Darius Kauneckas – žmogus, praktikuojantis Hinduizmą, žinantis daug Ajurvedinių gyvenimo gerinimo receptų ir jau ilgą laiką gyvenantis vegetariškai.

Trečius metus iš eilės keliones į Indiją organizuojantis indiško masažo ir ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėjas ir ajurvedinių masažų mokytojas Darius kviečia į dviejų savaičių kelionę po Himalajus. Joje keliautojai turės ne tik išskirtinę galimybę išvysti unikalius kraštovaizdžius, apsilankyti ypatingą aurą spinduliuojančiose šventyklose, susipažinti su gilias tradicijas turinčia jogų kultūra, bet ir iš naujo pažinti save bei kitus. Anot D.Kaunecko, tai ne tik kelionė, bet ir savotiškas iššūkis sau.

 

1 DIENASKRYDIS VILNIUS - HELSINKIS – GOA

Skrydis iš Vilniaus į Goa su patogiu persėdimu Helsinkyje.

2 DIENAGOA

Ryte atskrendate į Goa, kur Jus pasitiks vairuotojas ir perveš į viešbutį Goa. Apgyvendinimas viešbutyje Leela Cottages 4*. Leela Cottages negalima pavadinti paprastu 4* viešbučiu. Visų pirma, šis viešbutis įsikūręs viename gražiausių paplūdymių Goa, Indijoje. Būtent ši vietovė buvo sukurta, siekiant pabrėžti Indijos kultūrai būdingus bruožus. Šiame viešbutyje gausite aukščiausios klasės maistą, jogą bei kitas spa paslaugas. Šio viešbučio išvaizda nepaliks abėjingų – paprastas, tačiau tuo pačiu prabangus interjeras su medinių baldų gausa, kurie suteikia šiam viešbučiui jaukumo ir šiltumo jausmą.

3-15 DIENAPOILSIS GOA (pusryčiai)

Kartu su Egle ir Darium Kauneckais pažinsite Indijos tradicijas, kultūrą, išmintį. Susipažinsite su Ajurvedos paslaptimis, pažinsite save, savo prigimtį - došą, sveikos gyvensenos principus.

Kiekvienas keliautojas turės asmeninę ajurvedinę konsultaciją su Egle ir Darium. Sužinosite apie prieskonius, ajurvedinį maistą, dienos režimą, organizmo valymą. Išmoksite nusiraminti, susipažinsite su meditacijos praktikomis ir joga. Rytinės maudynės jūroje, mankšta, mokysimės gulėti ant vandens. Kalbėsime apie tarpusavio vyrų ir moterų santykius, pareigas šeimoje pagal ajurvedą. Organizuosime pasivaiksčiojimus pajūriu, saulės palydėjimą.

Turėsite unikalią galimybę išbandyti ir išmokti ajurvedinius masažus*, gauti diplomą iš vieno  garsiausių Europos ajurvedos masažų mokytojų - Dariaus Kaunecko.  Ar ne puiku būtų mėgautis ir mokytis daryti masažus būtent Indijoje, kur ir gimusi indų tradicinė medicina Ajurveda, ant jūros kranto, pučiant vėjeliui? Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų kaip pratęsti savo jaunystę. Vienas iš veiksmingiausių procedūrų, siekiant išlaikyti sveikatą ir grožį nuolatos, tai Ajurvedos terapija. Viena yra nueiti į centrą ir pasidaryti procedūrą. Visai kas kita nuvykti būtent į tą vietą, kurioje kilo procedūra ir visapusiškai pajausti jos terapijos galią.

Aplankysime Arpora miestelyje esantį garsiausią naktinį turgų*. Jame puikiai dera dvi pramogos – apsipirkimas ir linksmybės. Jei net ir nesiruošiate išlaidauti pirkiniams, būtinai kviečiame pamatyti iš arti, kaip atrodo indų linksmybės. Jame rasite viską, ko tik reikia, nuo tradicinės indų aprangos iki garsiausių pasaulio gamintojų prekių. Išalkus galima pasirinkti vieną iš daugelio šalių gaminamų patiekalų. Be to, turgaus aikštelėse Jus pasitiks šviesų ir muzikos šou.

Taip pat aplankysime ir itin lankomą dieninį Anjuna turgų*. Kokybiškų prekių kiekis yra labai įvairus, tačiau ieškantys pigių suvenyrų neliks nusivylę. Labai daug dirbinių, kurie pagaminti vietinių gyventojų rankomis. Jeigu dievinate arbatas, tai Anjuna flea blusų turgus - ta vieta, kurioje rasite didžiulį jos pasirinkimą. Taip pat ir įvairių indiškų prieskonių, tad tuščiomis tikrai neišeisite.

Turėsime galimybę vykti į prieskonių plantacijas*, kur susipažinsime su auginamais prieskoniais, ragausime vietinių patiekalų. Apsilankyti prieskonių plantacijoje, turbūt būtų kiekvieno kulinaro svajonė. Čia pamatysite ir vanilę, ir ciberžolę, taip pat ir palmes, kurios brandina natūraliuosius riešutus. Svarbiausia, jog turėsite progą ne tik pasižiūrėti į šias plantacijas, tačiau ir nusipirkti ir paragauti  šio natūralumo gurkšnio!

Dar viena rekomenduojama išvyka - prie Dudhsagaro krioklių*, kur galėsime atsigaivinti vėsiame vandenyje. Nuostabu, kad vienoje pusėje galima stebėti ramų Goa kaimelio gyvenimą, o kitoje neramų ir triūkšmingą krioklį. Šis krioklys  laikomas vienu galingiausių visoje Indijoje, o jo vanduo ypač skaidrus ir švarus.

16 DIENAGOA - HELSINKIS - VILNIUS (pusryčiai)

Šiandien atsisveikinsime su saulėtąja Goa ir pasisėmę dvasinių žinių, atsigavę, pasiruošę naujiems nuotykiams skrisime namo su trumpu persėdimu Helsinkyje.


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • 14 nakvynių nurodytame 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Kelionės vadovai - Eglė ir Darius Kauneckai;
 • Vadovų ajurvedos konsultacija, kasdienės jogos ir meditacijos pamokos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Skrydis Vilnius - Goa - Vilnius su Finnair avialinijomis (kaina 699 eur);
 • Pramogos ir paslaugos, programoje pažymėtos *;
 • Pietūs ir vakarienės;
 • Indijos viza (75 eur).

Pastabos

 • Kelionės tipas: su vadovu iš Lietuvos

Pasirinkite kelionės datą

2019-01-09 – 01-24 vietų yra
NUO 1 238,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • 14 nakvynių nurodytame 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Kelionės vadovai - Eglė ir Darius Kauneckai;
 • Vadovų ajurvedos konsultacija, kasdienės jogos ir meditacijos pamokos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 0 EUR
 • Skrydis Vilnius - Goa - Vilnius su Finnair avialinijomis (kaina 699 eur);
 • Pramogos ir paslaugos, programoje pažymėtos *;
 • Pietūs ir vakarienės;
 • Indijos viza (75 eur).

Pastabos

 • Kelionės tipas: su vadovu iš Lietuvos

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą