Reikalinga pagalba?

Į Balį Su Vaikais

+ skrydis nuo 650 €. Su skrydžiu nuo 1 281 €

Kelionės programa

1 DIENAVILNIUS – DENPASARAS

Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su dviem persėdimais

2 DIENABALIS

Po ilgo tarptautinio skrydžio su persėdimu išlipsime Denpasaro oro uoste, kur mus pasitiks mūsų partneriai Balio saloje. Čia, tiesa, dar nestosime – keliausime į Ubudą (Ubud), kultūrinę šalies sostinę, kur įsiregistravus viešbutyje pagaliau lauks poilsio laikas.

Skrydžiai vargina, tad galėsime pasimėgauti ramiu vakaru su gėrimu rankoje. O gal norėsite masažo? Ar kokios aktyvesnės veiklos? Mūsų kelionės vadovas tikrai turės patarimų kaip puikiai praleisti pirmąjį vakarą nepaprastajame Balyje.

Nakvynė viešbutyje.

3 DIENAUBUDAS (pusryčiai)

Šiandien pradėsime tikrąją savo kelionę po svetingąjį Balį. Po pusryčių aplankysime Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysime tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodegesmakakas, pamatysime šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų. Čia galima pajusti neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebuklų.

Pasivaikščioję šventajame miške, važiuosime į kitą tikintiesiems nepaprastai svarbią Balio vietą – Tirta Empul šventyklą (Tirta Empul Temple). Kultūrinio paveldo statusą turinčios šventovės pavadinimas reiškia „Tyras šventasis vanduo“ ne be priežasties – čia rasime krištolo švarumo vandens versmių baseinus, kur keliautojai iš viso pasaulio atvyksta nuplauti nuodėmių.

Ekskursiją po šią vietą pradėsime nuo tradicinio ritualo „Canang“ – nesukalbėjus šios prašomosios maldos negalima patekti į šventyklą. Mūsų gidas papasakos apie maldos prasmę, jos reikšmę kiekvienam Balio gyventojui, taip pat sužinosime įvairiausių faktų nuo šventyklos įkūrimo istorijos iki pat svarbiausių su tikėjimu susijusių legendų. Viena tokių teigia, kad jei žmogus serga – jis užsikrėtęs „nematerialiuoju purvu“ ir būtent čia gali jį „nusiplauti“.

Kiekvienas norintis galės išsimaudyti šiose šventosiose versmėse – lankytojams skirtas specialus baseinas, maitinamas 5 fontanų.

Apsivalę, pasisėmę ramybės važiuosime toliau, šį kartą – į Tegalalango ryžių terasas (Tegallalang Rice Terraces). Šie ryžių laukai ypatingai svarbūs balietiškai kultūrai, nes čia galėsime pamatyti ir sužinoti apie subaką (subak) – tradicinę bališką kooperatyvinę drėkinimo sistemą, kurią, pasak istorijos, 8 a. čia įvedė šventasis Rsi Markandeya.

Ryžių laukus sudaro trimis pakopomis žemyn slenkančios terasos, nuo kurių viršaus atsiveria nepaprasto grožio vaizdas, o žvelgiant žemyn švelnus vėjas kedena plaukus. Čia stabtelėsime pasižvalgyti ir po tradicinių suvenyrų krautuvėles, paragauti iš ryžių gaminamų skanėstų nedidukėse kavinukėse.

Vakare grįšime atgal į Ubudą.

Nakvynė viešbutyje.

Balissuvaikais

  

4 DIENAAJUNGO UPĖ(pusryčiai, pietūs)

Šiandien keliausime džiuginti kiekvieno viduje slypinčio ekstremalumo entuziasto – mūsų lauks raftingas Ajungo upe (Ayung River) (vaikams leidžiama plaukti nuo 6 metų). Tai unikali ir nepamirštama kelionė per vingiuotas upės žiotis, kerojančias džiungles ir nepaprasto grožio ryžių terasas. Plaudami galėsime grožėtis virš vandens nutiestais bambukiniais tilteliais bei ant upės kranto pastatytomis hinduistinėmis šventyklomis, o nuobodžiauti neleis purslojančio vandens kriokliai.

Ryte papusryčiavus mus perveš į pasiplaukiojimo pradžios tašką – Canang Sari, kur vyks trumpi apmokymai, būsime supažindinti su taisyklėmis bei saugos instrukcijomis. *Visa plaukiojimo įranga – tik aukščiausios kokybės, o gidai – specialiai treniruoti asmenys.

Baigus pasiplaukiojimą ir pasiekus galutinį raftingo tašką mūsų lauks indoneziški pietūs. Nesidrovėkite ragauti visko, net keisčiausiai atrodančių patiekalų – jų skonis tikrai nustebins! Na, o jeigu vaikučiai per maži plaukioti upe, siūlome aplankyti roplių ir paukščių parką.

Vakarop grįšime į Ubudą. 

Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENAPASIVAŽINĖJIMAS DVIRAČIAIS KALNUOSE (pusryčiai)

Sakoma, kad geriausia susipažinti su tikruoju Balio salos „veidu“ yra keliaujant pėsčiomis arba dviračiais. Tad būtent pastarąjį būdą šiandien ir išmėginsime.

Pasimėgavę sočiais pusryčiais leisimės į turą dviračiais. Nebijokite, važinėtis dviračiais gali ir jauniausi keliautojai - jiems bus skirta speciali vaikiška kėdutė. Tykūs kaimų takeliai, miškingos vietovės, žaliuojančios džiunglės – visa tai tarsi keliaus su mumis, kai paliksime viešbutį ir keliausime link aukšto vulkaninio kraterio įsikūrusio Kimtamanio kaimelio (Kintamani). Gerdami kvapnią kavą ar arbatą mėgausimės nepaprastu nuo kalnų atsiveriančiu peizažu, žvelgsime į apačioje likusią Baturo ežero žydrynę, kvėpsime naujų pojūčių kvapą.

Po to vėl sėsime ant savo dviračių ir leisimės į kelią, o draugiškas vietinis gidas pasakos apie pačias įspūdingiausias ir netikėčiausias tradicijas. Viena tokių – „Setra ari-ari“, kitaip vadinama „Placentos kapu“. Vietiniai tiki, kad kūdikio placenta – nepaprastai šventa. Tai tarsi antras vaikas, tiesa – ne realus, tik įsivaizduojamas. Senovės kaimuose buvo tradicija po moters gimdymo placentą užkasti – tikėta, kad ji apvalo vietinių sielas ir kaimą paverčia šventu.

Leidžiantis nuo kalno akis klius už žemdirbystės paženklintų laukų ir, jei pasiseks, netgi stabtelėsime prie vietinės šventovės, sudalyvausime maldos ceremonijoje. Žinoma, būtinai sustosime ir pasisveikinti su vietiniais – besišypsantys vaikai kvies užsukti į namus, susipažinti su jų tėvais, pasiklausyti istorijų apie darbą, kasdienio gyvenimo rutiną, prisėsti prie tradicinio pietų stalo.

Vakarop mūsų kelionė baigsis grįžtant į Ubudo regioną. 

Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA BALIO SAFARIO IR JŪRŲ PARKAS (pusryčiai)

Papusryčiavę pasitiksime nuostabią dieną ir pasiruošime dar vienai unikaliai patirčiai Balyje – Balio Safario ir Jūrų parkui (Bali Safari Marine Park). 2007 m. vartus atvėręs parkas užima 40 ha teritoriją, o jame gyvena daugiau nei 60 skirtingų gyvūnų bei paukščių rūšių, tarp kurių – Raudonosios knygos puslapiuose besipuikuojantys Komodo varanai, Orangutangai bei Balinė myna.

Balissuvaikais2

Čia mūsų lauks turas po parką atviru safario autobusiuku. Važiuodami žvalgysimės po nepaprastą kraštovaizdį, stebėsime laukinius gyvūnus natūralioje aplinkoje. Dauguma jų – jau puikiai atpažįsta šias transporto priemones, tad visai drąsiai prieina pasisveikinti ir pradžiuginti keliautojų iš arčiau.

Po ekskursijos po parką stebėsime gyvūnų pasirodymus, galėsime juos pašerti (bananai ir morkos šėrimui parduodami vietoje), pasiglėbesčiuoti su mažutėliais orangutangais ar pasigrožėti akvariumuose plaukiojančiais jaunais rykliukais.

Šeimų su vaikais lauks atrakcionų parkas.

Vakare nakvynei grįšime į savo viešbutį.

 

7 DIENAŠOKOLADO FABRIKAS – ULUN DANAS – BRATANO EŽERAS – TANAH LOT (pusryčiai)

Šiandien rekomenduosime pusryčiauti taip, kad iš karto po to norėtųsi deserto, nes dieną pradėsime apsilankydami viename iš Balio šokolado fabrikų. Čia sužinosime, kaip gaminamas šis saldėsis, kokie procesai ir medžiagos tam naudojamos. Žinoma, galėsime ir pasmaližiauti, pajusti tikro vietinio šokolado skonį bei nusipirkti lauktuvių – na, kas gi nesidžiaugia saldžiomis dovanomis?

Pasmaližiavę toliau keliausime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventovė. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

Svarbu paminėti, kad šventykloje šiandien stovintis altorius – tikra relikvija, nes kaimo gyventojai jį čia pastatė tik po to, kai 1926 m. kitą šventyklą – Devi Danu (Dewi Danu) – po lava palaidojo išsiveržęs Baturo (Batur) ugnikalnis.

Vėliau važiuosime pasigrožėti nepamirštamais Jatiluwih ryžių terasų vaizdais. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

Kiek šioje kelionėje jau matėme šventyklų tikriausiai sunku suskaičiuoti, tačiau negalime praleisti dar vienos, geriausiai žinomos – Tanah Lot (Pura Tanah Lot). Pažodžiui Tanah Lot reiškia „Žemė jūroje“.

Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų kunigas Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas Pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti. Praleidęs čia naktį, šventikas sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų.

Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

 

8–11 DIENOSLAISVAS LAIKAS SALOJE (pusryčiai)

Ateinančios keturios dienos bus skirtos asmeniniam poilsiui. Kiekvieną rytą mūsų lauks pusryčiai, o po jų – laikas sau. Galbūt norėsite pagulėti nuostabaus smėlio paplūdimiuose, gal pasivaikščioti miškingais takeliais ir susipažinti su senąja Balio architektūra bei vietiniais?.. Mūsų kelionių vadovas bus pasiruošęs ne tik patarti, bet ir atsakyti į visus kylančius klausimus.

Balissuvaikais3

Taip pat šiomis laisvomis dienomis bus galimybė pasirinkti papildomus turus*:

1.     LEMBONGANO PAPLŪDIMYS (Lembongan Beach): Anskti ryte vyksime į Serangano uostą ir kelsimės į Lembongano salą. Mūsų lauks pilna poilsio ir atrakcijų diena: vandens sportas ir pramogos – nardymas, pasiplaukiojimai vadinamaisiais „bananais“, stiklinio dugno valtimi, pasivaikščiojimai jūros dugnu su specialia įranga, koralų stebėjimas, ekskursija po salą ir t.t. Į ekskursijos kainą įtraukti pietūs.

2.      LEMBONGANO KRUIZAS (Lembongan Cruise):Anskti ryte važiuosime į Benojos uostą (Benoa Harbor) ir kelsimės į Lembongano įlanką. Vyksime į privatų Bali Hai Paplūdimio klubą, kur galėsime mėgautis tropinės salos ramybe: auksiniai paplūdimiai kvies pasivaikščioti ar pasimėgauti saulės voniomis, prigulti palmių pavėsyje rankoje spaudžiant saldžių vaisių kokteilį, išsimaudyti krištoliniame vandenyje... Norintieji galės paplaukioti kanojomis, panardyti, išmėginti parasparnių sportą ir t.t. Pietų metu turėsime galimybę paskanauti salotų ir šviežiai grilyje keptos žuvies. Šeimoms su vaikais bus pasiūlytas vaikų kampelis, kur mažuosius prižiūrės ir užims profesionalios auklės. 

3.      JODINĖJIMAS DRAMBLIAIS (Elephant Ride): ryte važiuosime į Dramblių Safario parką (The Elephant Safari Park). Parke yra Informacijos centras, išsamus muziejus, kuriame saugoma didžiulė dramblių istorijos kolekcija bei vienintelis Mamuto skeletas visoje Pietryčių Azijoje. Čia taip pat bus galima iš arčiau pažvelgti į šiuos didingus gyvūnus, juos pašerti ar paglostyti. Parko arenoje rengiami šou, kuriuos stebint galima įvertinti dramblių protą ir gabumą mokytis. Neginčijamai galima teigti, kad šis Dramblių Safario parkas bus įsimintiniausia pramoga jūsų vaikui.

4.      LUVAKO EKSPEDICIJA IR PASIVAŽINĖJIMAS BAGIU MUNDUKE (Luwak Trail Expedition, Buggy ride at Munduk): Ryte pus antros valandos važiuosime į Munduko Laukinės Gamtos Stovyklą (Wilderness Base Camp). Kelionę pradėsime nuo smagaus pasivažinėjimo Tamblingano ežero (Tamblingan Lake) link. Vėliau sėsime į medines kanojas, irstysimės po ežerą. Keliausime  pro mandarinų ir kavos plantacijas, į atogrąžų miškus vedančiais takais. Trumpai stabtelėsime apžiūrėti daugiau nei šimtą metų skaičiuojančių medžių. Sustosime išmėginti tikros balietiškos kavos bei sužinoti apie jos kultūrą: kaip kavos pupelės skrudinamos atviroje ugnyje naudojant tik medinius grūstuvėlius. Ragausime ne tik nepaprastą skonį – nosis kvėps sodrius šviežios Balio kavos kvapus.

12 DIENA BALIS – VILNIUS (pusryčiai) 

Deja, teks pripažinti, kad atostogos artėja link pabaigos. Po pusryčių keliausime į oro uostą, kur mūsų lauks tarptautinis skrydis į Vilnių su persėdimu.

Labai tikimės, kad kelionė paliko tik geriausius įspūdžius bei naujas pažintis, o spalvingos nuotraukos dar ilgai primins, kokia svetinga ir šilta buvo Balio sala. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas: 5 naktys Ubude ir 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje
 • Visi pervežimai pagal programą
 • Angalkabis vairuotojas-gidas
 • Įėjimo mokesčiai pagal programą
 • Raftingas 4 dieną
 • Pasivažinėjimas dviračiais 5 dieną
 • Apsilankymas Safari Marine Park 6 dieną

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 650 EUR
 • Tarptautinis skrydis (nuo 650 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • Papildomos siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (ekskursija Melbongano paplūdimyje - 68 EUR/asm., Lembongano kruizas - 85 EUR/asm., pasijodinėjimas drambliais 85 EUR/asm.)
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos 

 

Pastabos

 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje gyvenant dviem suaugusiems su vaiku (iki 12 metų) viename kambaryje
 • Kelionės kaina keičiasi, jeigu keliauja du žmonės (be vaiko)
 • Vienviečio piemoka nuo 400 EUR (priklauso nuo pasirinkto viešbučio poilsio metu)
 • Už priemoką galima užsisakyti rusakalbį vairuotoją-gidą

Pasirinkite kelionės datą

2018-11-16 – 11-27 vietų yra
NUO 631,00 €
2018-11-23 – 12-04 vietų yra
NUO 631,00 €
2018-11-30 – 12-11 vietų yra
NUO 631,00 €
2018-12-07 – 12-18 vietų yra
NUO 631,00 €
2018-12-14 – 12-25 vietų yra
NUO 631,00 €
2018-12-21 – 01-01 vietų yra
NUO 631,00 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvendinimas: 5 naktys Ubude ir 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje
 • Visi pervežimai pagal programą
 • Angalkabis vairuotojas-gidas
 • Įėjimo mokesčiai pagal programą
 • Raftingas 4 dieną
 • Pasivažinėjimas dviračiais 5 dieną
 • Apsilankymas Safari Marine Park 6 dieną

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Skrydis nuo 650 EUR
 • Tarptautinis skrydis (nuo 650 EUR)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • Papildomos siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (ekskursija Melbongano paplūdimyje - 68 EUR/asm., Lembongano kruizas - 85 EUR/asm., pasijodinėjimas drambliais 85 EUR/asm.)
 • Arbatpinigiai
 • Asmeninės išlaidos 

 

Pastabos

 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiam kambaryje gyvenant dviem suaugusiems su vaiku (iki 12 metų) viename kambaryje
 • Kelionės kaina keičiasi, jeigu keliauja du žmonės (be vaiko)
 • Vienviečio piemoka nuo 400 EUR (priklauso nuo pasirinkto viešbučio poilsio metu)
 • Už priemoką galima užsisakyti rusakalbį vairuotoją-gidą

Jūsų užklausa

Pasirinkite kelionės datą