Reikalinga pagalba?

Slidinėjimas Austrijoje (Flachau, Wagrain, Sankt Johann - Alpendorf, Grossarltal, Bad Gastein)

Organizuojama grupėms pageidaujant.
SKI AMADE slidinėjimo safaris!

Slidinėjimas Austrijoje (Flachau, Wagrain, Sankt Johann - Alpendorf, Grossarltal, Bad Gastein)

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Vakare atvykstame į viešbutį. Įsikuriame. Vakarienė ir nakvynė.

3 - 4 diena Pusryčiai. Vykstame į Wagrain. Slidinėjimo inventoriaus nuoma. Nemokamas slidinėjimo instruktažas pradedantiesiems. Slidinėjimas tarpusavyje sujungtuose Wagrain, Flachau ir Sankt Johann - Alpendorf (www.skiamade.com)  slidinėjimo centruose. Flachau slidinėjimo centre – 44 km, o Wagrain – 35 km, Sankt Johann – Alpendorf – 32 km įvairaus sudėtingumo trasų. Flachau vyksta Pasaulio slidinėjimo čempionato etapai. Slidinėjimo centruose išvystyta slidinėjimo infrastruktūra: plačios ir gerai tvarkomos trasos, modernios keltuvų sistemos bei puikios sąlygos ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiems slidininkams. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Grossarltal (www.grossarltal.info)  slidinėjimo centrą. Slidinėjimo inventoriaus nuoma. Slidinėjimo centre yra 80 km  įvairaus sudėtingumo  trasų, modernūs keltuvai, garantuota sniego danga slidinėjimo trasose bei austriško kalnų kaimelio idilė. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena Pusryčiai. Vykstame slidinėti į Bad Gastein (www.gastein.com). Gašteino slėnyje slidininkams paruošta 170 km įvairaus sudėtingumo trasų. Bad Gastein visame pasaulyje garsėja karštosiomis versmėmis, todėl vakare jėgas atgausime terminiuose baseinuose “Alpentherme”* (www.alpentherme.com). Vakarienė ir nakvynė.

7 - 8 diena Pusryčiai. Vykstame į Wagrain. Slidinėjimas tarpusavyje sujungtuose Wagrain, Flachau  ir Sankt Johann - Alpendorf (www.skiamade.com)  slidinėjimo centruose. Sankt Johann – Alpendorf slidinėjimo centre Jūsų laukia ilgos, tarp miškų išsidėsčiusios trasos, daug kalnų restoranėlių. Vakarienė ir nakvynė.

9 diena Pusryčiai. Ryte išvykstame namų link. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose kelionės metu; 7 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis 3* viešbutyje Austrijoje; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

slidinėjimo inventoriaus nuoma; slidinėjimo abonementas (žr. kainų lentelę); medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

(*) Kelionės vadovas turi teisę keisti slidinėjimo programą atsižvelgiant į oro sąlygas. Slidinėjimo kurortų trasų planus žr.(www.guliveriokeliones.lt/slidinejimas). Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)59,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas senjorams (66-75 m.)77,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas suaugusiems (25-65 m.)26,00 €
Medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)21,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-80%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-65%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-50%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-35%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-25%
Keliaujantiems penktą ir daugiau kartų-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Ski Amade

SKI AMADE - didžiausia Austrijos slidinėjimo kurortų grupė, kuriai priklauso 25 garsūs slidinėjimo centrai, išsidėstę Zalcburgo ir Štirijos žemėse. Regionas jungia  5 didelius slėnius: Salzburger Sportwell, Dachstein Tauern, Gastein, Hochkonig, Grossarl. SKI AMADE regione įrengta net 760 km slidninėjimo trasų, kurias aptarnauja 250 slidinėjimo keltuvų. Slidinėjimo zona 728-2700 m aukštyje. Visame Ski Amade regione galioja bendras slidinėjimo abonementas.

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE

Bad Gastein
Bad Gastein (Gašteino slėnis) – vienas didžiausių ir gražiausių slidinėjimo regionų Aukštutinio Tauerno Alpėse. Trys pagrindiniai regiono miesteliai – tai Dorfgastein, Bad Hofgastein ir Bad Gastein. Dėl didelio aukščio stora sniego danga trasose išlieka nuo gruodžio vidurio iki pavasario.
Slidinėjimo centrai Angertal, Sportgastein, Stubnerkogel, Schlossalm ir Graukogel pasiekiami iš Bad Gastein ir Bad Hofgastein miestelių bei tarpusavyje jungiasi slidinėjimo trasomis.
Gašteino slėnyje įrengtos trasos ne tik kalnų slidinėjimui. Slidinėjimo centruose paruoštos trasos  snieglentininkams bei pasivažinėjimui rogutėmis. Smagiai praleisti laiką kviečia ledo arena, teniso kortai, atviri bei uždari baseinai, naktiniai klubai, diskotekos, kazino. Bene geriausias būdas užbaigti dienos nuotykius - pasilepinti garsiosiose Gašteino slėnio karštosiose versmėse. Vanduo čia turi gydomųjų ir atjauninančių savybių. Pramogų kompleksuose yra saunos, baseinai, garų vonios ir masažas – viskas, ko gali trokšti kūnas ir siela.
 
Bad Gašteinas (Bad Gastein) yra centrinėje “Hohe Tauern” nacionalinio parko dalyje, 100 m virš jūros lygio aukštyje. Kurortas visame pasaulyje garsus savo karštomis versmėmis. Slidinėjimui čia idealios sąlygos. Slidininkams paruošta net 170 km įvairaus sudėtingumo trasų, 53 šiuolaikiniai keltuvai. Bendri slidinėjimo trasų duomenys: slidinėjimo zona – 1038 – 2700 m; trasos – 53; bendras trasų ilgis – 170 km; ilgiausia trasa – Angertalabfahrt (11 km) ; sudėtingiausia trasa – Tiefschneeabfahrt ( ilgis 2,2 km ); trasos pradedantiesiems – 22 %; vidutinio sudėtingumo trasos – 64 %; trasos patyrusiems slidininkams 14%; rogučių trasos – 3. Vakarasi slidininkai gali pasimėgauti naktiniu slidinėjimu apšviestose trasose. Po aktyvios dienos kurorto svečių laukia malonios pramogos – net 7 terminiai, 25 uždari baseinai, sveikatingumo centras, 4 čiuožykos ir kt.
 

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE

Flachau-Wagrain trasos

Flachau ir Wagrain slidinėjimo kurortai priklauso SKI AMADE kurortų grupei, jungiančiai net 860 km slidinėjimo trasų.
Flachau kurortas įsikūręs 925 m aukštyje. Slidinėjama 827 – 2000 m aukštyje. Flachau trasomis ir keltuvais jungiasi su gretimu Wagrain kurortu (miestelis įsikūręs 850 m aukštyje). 
Flachau-Wagrain slidinėjimo zona jungia tris slėnius (Flahau/ Flachauwinkl –Wagrain/ Kleinarl- Zauchensee) ir yra netoli Schladming ir Obertauern slėnių. Tai puiki vieta pradedantiesiems slidininkams, yra keletas mokomųjų slidinėjimo maršrutų. Flachau slidinėjimo centre vyksta Pasaulio čempionato etapai.
Regiono trasos išsiskiria savo erdvumu ir gera priežiūra. Regione sunumeruotos ne trasos, o keltuvai ir, tam, kad nepaklystumėte, reikia detaliai planuoti nusileidimus. Plačios raudonosios trasos yra puikios kokybės. Dėmesio verta ir didelė teritorija mokomajam slidinėjimui rytiniame šlaite. Sniego kokybė gerinama „patrankomis“, kuriomis aprūpintas visas rytinis šlaitas. Trasų apkrovimas vidutinis. Puikiai tinka šiek tiek įgudusiems slidininkams bei snieglentininkams. Moderni keltuvų sistema, kurios pajėgumas apie 20 tūkst. žmonių per valandą garantuoja greitą ir patogų pasikėlimą, todėl eilėse gaišti laiko tikrai neteks.

Slidinėjimas Flachau VIDEO

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE

Keltuvų kainos

Ski Amade slidinėjimo abonementas

Suteikia teisę slidinėti visuose programoje numatytuose slidinėjimo centruose

Kainos nurodytos eurais (kainos gali keistis).

Trukmė

2014 12 20 – 2015 04 03

SUAUGĘS

VAIKAS*

JAUNIMAS*

5 d.

215,00

107,50

161,00

6 d.

234,00

117,00

175,50

*VAIKAI – gimę 1999-2008 m. *JAUNIMAS – gimę 1996-1998 m.
*Vaikai, gimę  2009 m. ir jaunesni, lydimi suaugusių, už slidinėjimo abonementą „Minicard“. Kainos tikslinamos nuvykus.
**Įsigyjant vaikams ir jaunimui skirtą slidinėjimo kortelę privaloma pateikti asmens dokumentą.

Naktinis slidinėjimas neįskaičiuotas į abonento kainą.

Pastaba: slidinėjimo kortelė išduodama sumokėjus 3 EUR užstatą, kuris grąžinamas pristačius kortelę į pardavimo punktą.

Atmintinė

ATMINTINĖ TURISTUI, VYKSTANČIAM Į SLIDINĖJIMO KELIONĘ AUTOBUSU

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 1:00 ir 5:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2–3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Karštas vanduo autobuse tiekiamas tik autobusui sustojus!

BAGAŽAS: Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Turistas turi galimybę vežtis tik vieną sporto inventoriaus komplektą: slides, lazdas, batus ir šalmą arba snieglentę, batus ir šalmą. Sporto inventorius turi būti supakuotas specialiame dėkle. Jei kelionės metu yra tarpinė nakvynė, rekomenduojame būtiniausius daiktus ir higienos reikmenis, reikalingus tarpinei nakvynei, susipakuoti atskirame krepšyje ir pasiimti su savimi į autobuso saloną.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos rasite:http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

* Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

* Vykstantiems į slidinėjimo kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt).

* Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

* Slidinėjant asmens dokumentą ir medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimo polisą rekomenduojame turėti su savimi.

REKOMENDUOJAME Į KELIONĘ PASIIMTI:

* sporto inventorių: slides, lazdas, batus, šalmą arba snieglentę, batus, šalmą. Jei vyksta vaikai, apsauginis šalmas privalomas. Neturintiems sporto inventoriaus, rekomenduojame nuomotis nuvykus į slidinėjimo kurortą;
* slidininko/snieglentininko kostiumą (kurortuose kostiumai nenuomojami), kepurę, 2 poras pirštinių, kojines, akinius nuo saulės, apsauginį kremą veidui (nuo šalčio ir nuo saulės), balzamą lūpoms;
* batų džiovintuvą;
* nuotrauką (kai kuriuose kurortuose slidinėjimo abonementui reikalinga nuotrauka);
* pagalvėlę bei pledą poilsiui autobuse, patogią avalynę, higienos priemones (rankšluostis, dantų pasta ir šepetėlis,  muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, plaukų džiovintuvas, kt.);
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* maudymosi kostiumėlį, rankšluostį (patartina turėti ir specialias šlepetes baseinui);
* plaukų džiovintuvą (jei kelionės metu jis jums būtinas);
* puodelį ir šaukštelį, cukraus, arbatos, kavos, popierinių servetėlių (autobuse yra karšto vandens aparatas);
* maisto kelionei (fasuotų sriubos ruošinių, džiovintų vaisių, rūkytų, vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų, duonos);
* mineralinio vandens ir vaisvandenių kelionės pradžiai.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

 „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kuriuose kambariuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Slidinėjimo kurortuose turistai apgyvendinami kelionės programoje nurodytuose viešbučiuose arba apartamentuose. Viešbučių ir apartamentų aprašymai pateikiami prie kelionės programos.

Vykstant slidinėti, tarpinėse nakvynės vietose turistai apgyvendinami turistinės klasės viešbučiuose Čekijoje arba Lenkijoje. Dviviečiai, triviečiai  kambariai su DU/WC kambaryje arba su DU/WC dviem kambariams. Pusryčiai – kontinentiniai.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

PINIGAI:
* Rekomenduojame turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (maistui, gėrimams, tualetui, kt.).
Lenkijos zlotai: apie 10 - 30 PLN būtiniausioms asmeninėms reikmėms. Lenkijos zlotų patariame nusipirkti Lietuvoje.

* Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis banko kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express).

* Mokamiems objektams ir slidinėjimo abonementui rekomenduojame turėti grynųjų pinigų.

* Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

* Keltuvų ir slidinėjimo inventoriaus kainas bei papildomą informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje (www.guliveriokeliones.lt) arba slidinėjimo kurortų interneto svetainėse.

TARPTAUTINĖS ELGESIO TAISYKLĖS SLIDININKAMS IR SNIEGLENTININKAMS   

1. Pagarba kitiems. Slidininkas ar snieglentininkas privalo elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus ar nepakenktų kitiems.

2. Slidinėjimo greičio kontroliavimas. Slidininkas ar snieglentininkas privalo kontroliuoti savo judesius. Šliuoždamas jis privalo pritaikyti greitį įvertinant savo asmeninius gebėjimus, sniego ir oro sąlygas, taip pat ir eismo tankumą.

3. Kelio pasirinkimas. Slidininkas ar snieglentininkas privalo pasirinkti tokią kryptį, kad nesukeltų pavojaus slidininkui ar snieglentininkui priešakyje.

4. Aplenkimas. Slidininkas ar snieglentininkas turi aplenkti kitą slidininką ar snieglentininką aukščiau ar žemiau ir iš kairės ar dešinės, numatydamas, kad jis paliks pakankamai erdvės aplenktam slidininkui ar snieglentininkui, nesudarydamas jokių tyčinių ar nesąmoningų manevrų.

5. Pradėjimas šliuožti, lipimas į viršų. Slidininkas ar snieglentininkas šliuožti pradeda pažymėta trasa. Po sustojimo ar lipimo į viršų nuokalne ir pradėdamas šliuožti vėl, privalo apsidairyti į viršų ir į apačią, kad gali šliuožti nesukeldamas pavojaus sau ir kitiems.

6. Sustojimas greitoje trasos dalyje. Slidininkas ar snieglentininkas privalo išvengti sustojimo greitoje nusileidimo trasos dalyje, siauroje vietoje ar kur ribotas matomumas, nebent tai būtina. Nukritus tokioje vietoje, slidininkas ar snieglentininkas privalo kuo skubiau pasišalinti už trasos ribų.

7. Kopimas ir nusileidimas pėsčiomis. Kopti ar nusileisti pėsčiomis galima tik už trasos ribų taip, kad nebūtų trukdoma trasoje esantiems slidininkams ar snieglentininkams.

8. Informaciniai ženklai. Slidininkas ar snieglentininkas privalo atsižvelgti į visas iškabas ir ženklinimus esančius prie nusileidimo trasų.

9. Pagalba. Nelaimingo atsitikimo atveju, kiekvienas slidininkas ar snieglentininas privalo padėti nukentėjusiajam ir įspėti kalnuose esančias gelbėjimo tarnybas. Jei įmanoma, būtina nukentėjusįjį patraukti už trasos ribų. Jei nukentėjusiojo negalima judinti, būtina skiriamaisiais ženklais pažymėti nelaimingo įvykio vietą.

10. Tapatybės nustatymas. Tiriant nelaimingo atsitikimo aplinkybes kiekvienas įvykio dalyvis ir liudininkas privalo pateikti savo kontaktinę informaciją: vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

KITA INFORMACIJA:
* Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

* Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 2159273 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

* Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje.
Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti slidinėjimo kelionei!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai