Informacija vykstantiems iš Lietuvos į kitas šalis:

TURKIJA

 • Covid-19 testai. Į Turkiją vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio iš Lietuvos yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR arba greitojo antigeno metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų arba turkų kalba.
  Testas nereikalingas vaikams iki 6 metų; pilnai pasiskiepijusiems, kai nuo paskutinio skiepijimo praėjo ne mažiau kaip 14 d. ir persirgusiems asmenims, pateikus sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, patvirtinantį, kad liga nustatyta PGR arba antigeno tyrimo teigiamu rezultatu ne anksčiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Turkiją. Visi dokumentai privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų  kalba.
 • Visiems į Turkiją keliaujantiems asmenims yra privaloma per paskutines 72 val. iki atvykimo į šalį užpildyti Keliautojo atvykimo formą (angl. Traveller Entry Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Elektroninę formą reikia užpildyti https://register.health.gov.tr/ kiekvienam keliautojui (įskaitant vaikus), ją užpildžius sugeneruojamas HES kodas. Formą reikia pateikti atspausdintą arba parodyti atsisiųstą telefone registracijos į skrydį metu. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos anketoje pateikimą.
 • Draudimas. Vykstantiems į Turkiją būtina turėti ne tik įprastinį medicininių išlaidų draudimą, tačiau ypač rekomenduojama įsigyti Turkijos vyriausybės siūlomą draudimą, kuris dengtų COVID-19 atveju medicinines bei apgyvendinimo išlaidas.

GRAIKIJA

 • Covid-19 testai. Vykstantiems į Graikiją asmenims (su tam tikromis išimtimis) yra privaloma ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Graikiją (būtina įvertinti laiko skirtumą) atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.

TESTO NEREIKIA: vaikams iki 5 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems Covid-19 (nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 2 ir ne daugiau nei 9 mėnesiai iki atvykimo į Graikiją).

 • Visi keliaujantys į Graikiją PRIVALO užpildyti Keleivio Identifikavimo Anketą (Passanger Location Form (PLF)) internetu https://travel.gov.gr/ per paskutines 48 val. iki skrydžio į Graikiją, bet likus ne mažiau nei 24 val. iki atvykimo į šalį ir gauti QR kodą. Registruotis turi kiekvienas suaugęs asmuo atskirai (vaikai iki 12 metų registruojami anketoje kartu su vienu iš suaugusiųjų). Po pilnos registracijos ir duomenų užpildymo keleivis gaus QR kodą, kurį reikia išsisaugoti telefone arba jį atsispausdinti bei pateikti tiek Vilniaus oro uoste išskrendant, tiek atvykus į Graikiją. Be QR kodo keleiviai nebus įlaipinami į lėktuvą iš Vilniaus.
 • Draudimas. Vykstantiems į Graikiją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

Keliaujantiems į Graikiją ir apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) rekomenduojame su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies įkainiais ir tvarka. Vykstantiems į Rodą Europos sveikatos draudimo kortelės turėjimas yra privalomas.

BULGARIJA

 • Covid-19 testai. Visi keliautojai (suaugusieji, ir vaikai nuo 5 metų), atvykstantys į Bulgariją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR arba greitąjį antigenų (RAT, ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį) testą. Būtina būtina įvertinti laiko skirtumą ir turėti popierinį originalų laboratorijos sertifikatą anglų kalba arba E-sveikatos suformuotą dokumentą, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikate turi būti nurodyti šie duomenys: testo tipas (PGR arba Antigenų), atlikimo data ir laikas, asmens paso duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys, anspaudas ir gydytojo parašas.

TESTO NEREIKIA: a) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos) ; b) persirgusiems covid-19 (nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo nuo 15 iki 180 dienų iki atvykimo į Bulgariją).

 • Visiems keliaujantiems į Bulgariją asmenims yra privaloma užpildyti Sveikatos deklaracijos formą (angl. Health declaration form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Deklaracijos forma turi būti atsispausdinama ir užpildoma prieš kelionę, o atvykus pateikiama Bulgarijoje oro uoste. Ją galite atsispausdinti ČIA.Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.
 • Draudimas. Vykstantiems į Bulgariją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Bulgarijos vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, ir nedengia jokių susijusių išlaidų (medicininių, apgyvendinimo, repatriacijos), todėl kiekvienam turistui rekomenduojame įsigyti ir draudimą, kuris padengtų apgyvendinimo ir grįžimo išlaidas COVID-19 ligos atveju. Taip pat rekomenduojame su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK).

TENERIFĖ

 • Covid-19 testai. Visiems į Tenerifę vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Tenerifę (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti originalas, popierinės arba elektroninės formos, anglų arba ispanų kalba. Sertifikate turi būti nurodyti šie duomenys: testo tipas (PGR arba TMA), atlikimo data ir laikas, asmens duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys. Jeigu atliekamas COVID-19 TMA testas, privaloma nurodyti testo specifiškumą ir jautrumą.
 • Visiems turistams, keliaujantiems į Tenerifę, yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Form). Formą pasirinktinai galima pildyti vienam asmeniui (Individual FCS Form) arba keliems kartu keliaujantiems asmenims (Family/Group FCS Form). Forma pildoma internetinėje svetainėje https://www.spth.gob.es/  arba SpTH mobiliojoje programėlėje susikuriant asmeninę paskyrą ir pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Sėkmingai užpildžius sveikatos formą keliautojui priskiriamas QR kodas, kurį prie atvykimo vartų bus privaloma pateikti atspausdintą arba parodyti mobiliajame telefone ar SpTH mobiliojoje programėlėje. Net pildant vieną formą keliems asmenims, QR kodas sugeneruojamas kiekvienam keliautojui.
 • Draudimas. Vykstantiems į Tenerifę būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

EGIPTAS

 • Covid-19 testas. Visiems į Egiptą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). COVID-19 tyrimo sertifikatas privalo atitikti tam tikrus reikalavimus. Taip pat būtina turėti sertifikato kopiją, kuri paliekama oro uoste.
 • Visiems į Egiptą keliaujantiems turistams (įskaitant vaikus), yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Declaration Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą. Užpildytą formą privaloma pateikti atvykimo oro uoste Egipte, todėl rekomenduojame ją atsispausdinti ir užpildyti iš anksto. Formą galite atsisiųsti ČIA.
 • Draudimas. Vykstantiems į Egiptą būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

MADEIRA

 • Covid-19 testai. Su tam tikromis išimtimis, vykstantys į Madeirą turi turėti atliktą neigiamą PGR (angl. PCR) Covid-19 ligos tyrimų rezultatą (tik PGR testai, netinka antigenų ar antikūnių). Tyrimas turi būti atliktas ne anksčiau kaip per 72 valandas prieš išvykstant iš savo gyvenamosios vietos ir pažyma turi būti pateikta anglų arba portugalų kalbomis. Tyrimą galima atlikti ir jau atvykus į Madeiros salą (Galimybė atlikti COVID-19 testą oro uoste, testas atliekamas nemokamai). TESTO NEREIKIA: Jaunesniems nei 12 metų asmenims; tiems, kurie per pastarąsias 90 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 ir tai buvo užfiksuota atitinkamais tyrimais ir įregistruota gydymo įstaigoje (antikūnių tyrimai netinkami); tiems, kurie jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (bei nuo 2-os vakcinos praėję daugiau nei 14 dienų).
 • Visi keliautojai 12–48 valandas prieš atvykdami į Madeirą privalo užsiregistruoti ir užsipildyti duomenis keleivių registravimo sistemos ANKETOJE (https://madeirasafe.com). Registruotis turi kiekvienas suaugęs asmuo atskirai (tik vaikai iki 12 metų registruojami anketoje kartu su vienu iš suaugusiųjų). Po pilnos registracijos ir duomenų užpildymo keleivis gaus prisijungimą prie savo paskyros, kurioje bus QR kodas, kurį reikia išsisaugoti telefone arba jį atsispausdinti bei pateikti tiek Vilniaus oro uoste išskrendant, tiek atvykus į Madeiros oro uostą.
 • Draudimas. Būtina turėti ne tik įprastinį medicininių išlaidų draudimą keliaujant į Madeirą, tačiau keliaujant po ES šalis apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) pravartu su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK). Taip pat rekomenduojama įsigyti COVID-19 atvejus ar kelionės sutrikimų išlaidų dėl viruso dengiantį draudimą (jų yra jau ir Lietuvoje).

ALBANIJA

 • Covid-19 testai. Vykstant iš Lietuvos į Albanijos Respubliką nereikalaujama atlikti ir turėti iš anksto atliktų PGR testų COVID-19 ligai nustatyti. Tiek išvykstant, tiek atvykstant matuojama keleivių temperatūra. Jei keleiviui pasireiškia COVID-19 virusinės infekcijos simptomai, jam gali būti neleista tęsti kelionės ir atvykti į Albaniją.
 • Draudimas. Vykstantiems į Albaniją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

MALJORKA

 • Covid-19 testai. Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.), atvykstantys į Maljorką iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą arba TMA (Transcription-Mediated Amplification) tyrimą, kurio specifiškumas 97%, o jautrumas daugiau kaip 80%. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų arba ispanų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikate turi būti nurodyti šie duomenys: testo tipas (PGR arba TMA), atlikimo data ir laikas, asmens duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys. Jeigu atliekamas COVID-19 TMA testas, privaloma nurodyti testo specifiškumą ir jautrumą.
 • Visi keliautojai ne anksčiau kaip 48 valandos prieš kelionę į Maljorką privalo užpildyti ir pasirašyti Sveikatos kontrolės formą (FCS forma), kurią galite rasti: www.spth.gob.es arba atsisiuntę (SpTH) mobiliąja programėlę. Būtina užpildyti atskirą formą kiekvienam keliautojui.  Užpildžius anketą, sistema suformuos brūkšninį kodą, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę.
 • Draudimas. Rekomenduojame turėti galiojančią Europos sveikatos kortelę (E111), dengiančią skubiąją medicininę pagalbą. Taip pat būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

JUODKALNIJA

 • Lietuvos piliečiai gali keliauti į Juodkalniją be ribojimų - testavimo ir saviizoliacijos reikalavimai netaikomi.
 • Dėl keliautojų saugumo rekomenduojame atlikti COVID‑19 tyrimą ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą.
 • Draudimas. Vykstantiems į Juodkalniją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Daugiau informacijos apie medicininių išlaidų draudimą teiraukitės pas savo kelionių agentą.

KROATIJA

 • Covid-19 testai. Asmenims vykstantiems į Kroatiją yra privaloma ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Kroatiją atlikti COVID 19 tyrimą PGR metodu arba greitąjį antigeno testą (atkreipiame dėmesį, kad Juodkalnijoje antigeno testas nepripažįstamas), ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas su antspaudu ir gydytojo parašu, arba iš https://e-sveikata.lt su elektroniniu parašu) anglų kalba. Jame privalo būti pateikta tam tikra informacija.

TESTO NEREIKIA: vaikams iki 7 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (pažyma laikoma galiojančia, jei ji yra išduota ne anksčiau nei 11-ą dieną nuo teigiamo SARS-COV-2 PGR testo ar greitojo antigeno testo gavimo ir jei yra ne senesnė nei 180 dienų).

Skrendant į Juodkalniją ir važiuojant į Kroatiją – būtina turėti privalomus dokumentus, tinkančius ir įvažiavimui į Juodkalniją ir įvažiavimui į Kroatiją. Keliautojai, negalintys pateikti vieno iš būtinų dokumentų nebus įleidžiami į lėktuvą.

JAE

 • Covid-19 testai. Visiems į Jungtinius Arabų Emyratus vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į JAE (būtina įvertinti galimą laiko skirtumą ir skrydžio trukmę)yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti originalaspopierinės formos ir tik anglų arba arabų kalba.
 • Turistai, atvykdami į Jungtinius Arabų Emyratus privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (vaučerį) bei atgalinį skrydį įrodantį dokumentą.
 • Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Sveikatos deklaraciją formą (angl. Health Declaration Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus. https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-health-declaration-form.pdf 
 • Visiems turistams, keliaujantiems į Jungtinius Arabų Emyratus, reikės užpildyti Karantino įsipareigojimo formą (angl. Quarantine Undertaking Form), kurią rekomenduojame atsispausdinti ir užsipildyti iš anksto arba užpildysite atvykus. https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-arrivals-quarantine-procedure-declaration-form-july.pdf
 • Draudimas. Jungtinių Arabų Emyratų vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, bei kartu keliaujančiais jų artimaisiais. Dėl to turistas privalo turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį su COVID-19 susijusias išlaidas, gydymą ir saviizoliaciją.
 • Atvykus į Dubajų, privaloma savo mobiliajame telefone įsidiegti „COVID19 – DXB“ programėlę - App iOS, Android.

KIPRAS

 • Covid-19 testas. Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikto COVID–19 (PGR) tyrimo rezultatą ir sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“). TESTO NEREIKIA: vaikams iki 11.99 metų; keliautojams, turintiems skiepijimo sertifikatą (būtinai anglų kalba), nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina (visomis reikalingomis dozėmis). Sertifikatui taikomi reikalavimai, jį taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
 • Atvykus į Kiprą, oro uoste visiems keliautojams (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) taip pat atliekamas PGR testas, už kurį reikia susimokėti: 30 Eur – Larnakos oro uoste, 32 Eur – Pafoso. Testo rezultatai pateikiami SMS žinute per 3 val. nuo išvykimo iš oro uosto.
 • Keliautojai, atvykstantys į Kiprą, 24 val. prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“.
 • Draudimas. Vykstantiems į Kiprą rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

SVARBI INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ

Registracija NVSC ir pildoma anketa

Visiems grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą galioja įvesta privaloma registracija Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre. Užsiregistruoti privaloma ir registracija vyksta TIK elektroniniu būdu, pildant anketą https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form. Šią anketą privaloma užpildyti prieš kelionę į Lietuvą (ne anksčiau, nei 48 val. ir ne mažiau kaip 24 val. iki kelionės pradžios.) ir gautą patvirtinimą (QR kodą) pateikti vežėjui prieš patenkant į transporto priemonę t.y. lėktuvą, ir oro uoste prieš registraciją į skrydį pateikti gautą QR kodą.


Testai

Nuo š.m. kovo 10 d. visi į Lietuvą iš užsienio atvykstantys/grįžtantys keleiviai privalo turėti atliktą ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant/atvykstant į Lietuvos Respubliką tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą (atsižvelgiant į tai, kad užsienio šalyje registraciją į skrydį vykdo tos šalies darbuotojai, siekiant užtikrinti sklandų procesą, rekomenduojama turėti pažymą anglų kalba).
Tinkami yra PGR (angl. PCR) arba antigenų testai. Atkreipiame dėmesį, kad serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

Išimtys taikomos:

 • asmenims, jaunesniems nei 16 metų;
 • nuo COVID-19 jau paskiepytiems (pilna vakcinacijos schema);
 • COVID-19 persirgusiems žmonėms (kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu bei nuo teigiamo tyrimo rezultato iki grįžimo/atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų).
  Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą.

 

Saviizoliacija

Nuo š.m. vasario 15 d. iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims privaloma 10 dienų saviizoliacija. Yra galimybė ją sutrumpinti, jeigu ne anksčiau nei 7 dieną keliautojas savo lėšomis atliks testą COVID-19 ligai nustatyti ir gaus neigiamą atsakymą.

Netaikomas saviizoliacijos ir privalomo testo reikalavimas grįžtant į Lietuvą:

 • Asmenims, persirgusiems COVID-19 liga ir tai buvo nustatyta teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu bei yra tai patvirtininantis asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas. Nuo teigiamo ligos patvirtinimo turi būti praėję ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo/grįžimo į Lietuvą (įsigaliojo nuo 2021.04.12). Ši pažyma turi būti anglų kalba (gali būti vertimo biuro verstas ir patvirtintas dokumentas; notaro patvirtininimas nebūtinas).
 • Asmenims, kurie jau pilnai yra paskiepyti ES vaistinių preparatų registre įregistruotomis COVID-19 ligos vakcinomis pagal pilną skiepijimo planą. Pilną vakcinaciją patvirtinantis dokumentas (asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas, tarptautinis arba konkrečios šalies skiepų sertifikatas) turi būti anglų kalba (gali būti vertimo biuro verstas ir patvirtintas dokumentas; notaro patvirtininimas nebūtinas). Pažymas anglų kalba apie atliktą vakcinaciją galima jau rasti ir E-sveikata.lt sistemoje.
 • Tranzitu per Lietuvą keliaujantiems asmenims.

*** Norint, kad būtų pritaikyta izoliacijos išimtis (kai asmuo yra paskiepytas arba persirgęs COVID-19), būtina pildant prieš grįžtant į Lietuvą privalomoje NVSC anketoje pažymėti, kad bus netaikoma izoliacija grįžtant ir pridėti tai įrodančius dokumentus. Taip su savimi turėti tai įrodančius dokumentus, jeigu būtų atliktas patikrinimas grįžtant į Lietuvą.

Daugiau informacijos galima rasti: https://urm.lt/covid19