Mieli keliautojai,

nors už lango žiema ir karantinas, kviečiame svajoti, planuoti ir užsakinėti mūsų organizuojamas keliones.

Artėjanti vasara turėtų būti kitokia, o kad Jums būtų drąsiau planuoti, parengėme ypatingai lanksčias kelionės keitimo ir anuliavimo sąlygas, jei iki planuotos kelionės nespėtumėte pasiskiepyti ar netikėtai susirgtumėte.

1. Jeigu iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19 liga, pateikęs ligą patvirtinančius dokumentus jis gali pasirinkti vieną iš šių alternatyvų:

  • Nemokamas užsakyme esančių asmenų keitimas:

- likus 24 val. iki išvykimo į kelionę autobusu, jei kelionės trukmė yra 1 - 5 dienos, išskyrus keliones, kurių metu plaukiama laivais;

- likus 48 val. iki išvykimo į ilgesnės nei 5 dienos trukmės kelionę autobusu bei visoms kelionėms, kurių metu plaukiama laivais.

  • Keisti kelionės datą ar/ir tokios pat arba ilgesnės trukmės kelionės kryptį keitimo dieną galiojančiomis kainomis:

- kelionėms, kurių trukmė iki 5 dienų, apie tai informavus kelionių organizatorių ne vėliau kaip 5 dienas iki išvykimo – nemokamai; likus mažiau dienų – taikomas 20 proc. kelionės keitimo mokestis. Likusi įmokėta suma užskaitoma naujai kelionei;

- kelionėms, kurių trukmė 6 ir daugiau dienų, apie tai informavus organizatorių ne vėliau kaip 10 d. iki išvykimo – nemokamai; likus mažiau nei 10 dienų – taikomas 15 proc. kelionės keitimo mokestis. Likusi įmokėta suma užskaitoma naujai kelionei.

  • Teikti prašymą dėl 80% sumokėtos sumos grąžinimo per 14 dienų.

2. Jeigu keliautojas negali vykti į kelionę, nes 14 dienų turi izoliuotis dėl artimo kontakto su sergančiuoju COVID-19, jis gali pasirinkti vieną iš šių alternatyvų:

  • Nemokamai keisti užsakyme esančius asmenis likus 24 val. iki išvykimo į kelionę autobusu, kurios trukmė yra 1 - 5 dienos, išskyrus keliones, kurių metu plaukiama laivais ir 48 val. iki išvykimo į kelionę, kurios trukmė ilgesnė nei 5 dienos arba kurios metu plaukiama laivais;
  • keisti kelionės datą ar/ir tokios pat ar ilgesnės trukmės kelionės kryptį keitimo dieną galiojančiomis kainomis:

- kelionėms, kurių trukmė iki 6 dienų, apie tai informavus organizatorių ne vėliau kaip 5 dienos iki išvykimo - nemokamai, likus mažiau dienų – taikomas 20 proc. kelionės keitimo mokestis. Likusi įmokėta suma užskaitoma naujai kelionei;

- kelionėms, kurių trukmė 7 ir daugiau dienų, apie tai informavus organizatorių ne vėliau kaip 10 dienų iki išvykimo – nemokamai, likus mažiau nei 10 dienų – taikomas 15 proc. kelionės keitimo mokestis. Likusi įmokėta suma užskaitoma naujai kelionei.

  • teikti prašymą dėl pinigų grąžinimo pagal standartines sutarties sąlygas per 14 dienų.

3. Jei vykstama į kelionę lėktuvu, keičiant keliautoją už pavardės keitimą ar naujo bilieto pirkimą turistas privalo sumokėti pagal aviakompanijos nustatytas bilietų keitimo sąlygas ir tarifus.

4. Išvardintos išimtys galioja tik nedelsiant, ne vėliau kaip per 24 val. nuo apribojimų atsiradimo ir apie tai pranešus kelionių organizatoriui. Laiku nepateikus informacijos ir įrodymų apie ligą ar prievolę saviizoliacijai galioja turistinės kelionės sutartyje numatytos standartinės sutarties nutraukimo sąlygos.