Mieli keliautojai,

nors už lango žiema ir karantinas, kviečiame svajoti, planuoti ir užsakinėti mūsų organizuojamas keliones.

Artėjanti vasara turėtų būti kitokia, o kad Jums būtų drąsiau planuoti, parengėme ypatingai lanksčias kelionės keitimo ir anuliavimo sąlygas, jei iki planuotos kelionės nespėtumėte pasiskiepyti ir netikėtai susirgtumėte arba Jums būtų taikoma saviizoliacijos prievolė dėl kontakto su sergančiuoju.

Jeigu iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19 liga arba negali vykti į kelionę autobusu, nes turi 10 dienų izoliuotis dėl artimo kontakto su sergančiuoju, pateikęs ligą ar izoliacijos prievolę patvirtinančius dokumentus gali pasirinkti vieną iš šių alternatyvų*:

​1. Keisti organizuotos turistinės kelionės sutartyje nurodytus keliaujančius asmenis.

2. Nemokamai keisti kelionės datą arba kelionę keitimo dieną galiojančiomis kainomis į tos pačios arba ilgesnės trukmės kelionę:

  • likus 24 val. iki išvykimo į kelionę autobusu, jei kelionės trukmė yra 1-4 dienos, išskyrus keliones, kurių metu plaukiama laivais;
  • likus 48 val. iki išvykimo, jei kelionės trukmė yra ilgesnė nei 4 dienos bei visoms kelionėms, kurių metu plaukiama laivais (nepriklausomai nuo kelionės trukmės).

3. Teikti prašymą pinigų grąžinimui pagal sutarties sąlygas.

*Išvardintos išimtys galioja tik nedelsiant, ne vėliau kaip per 24 val. nuo apribojimų atsiradimo ir apie tai pranešus kelionių organizatoriui. Laiku nepateikus informacijos ir įrodymų apie ligą ar prievolę saviizoliacijai, galioja turistinės kelionės sutartyje numatytos standartinės sutarties nutraukimo sąlygos.

Jei organizuotos turistinės kelionės sutartis sudaryta kelionei lėktuvu, keičiant keliautoją už pavardės keitimą ar naujo bilieto pirkimą keičiantis kelionės datai, turistas privalo sumokėti pagal aviakompanijos nustatytas bilietų keitimo sąlygas ir tarifus. Atsisakius vykti į kelionę lėktuvu, pinigai už aviabilietus nėra grąžinami.